vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

224 επισκέπτες, 6 χρήστες
I.P, Jorge, tibolaso, Buliwyf, vasim, manoslykos

Twitter

Υγρά αναπλήρωσης Abuelos

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #105 στις: Ιουλίου 21, 2017, 16:01 »
εχω 5 ml pecan,δεν σας λεω που το βρηκα,το δινω 50 ευρω,μονο σοβαρες προτασεις και οχι παζαρια,ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #106 στις: Ιουλίου 21, 2017, 16:11 »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #107 στις: Ιουλίου 21, 2017, 16:56 »
εχω 5 ml pecan,δεν σας λεω που το βρηκα,το δινω 50 ευρω,μονο σοβαρες προτασεις και οχι παζαρια,ευχαριστω
Το αρωματάκι το πήρες για να το φτιάξεις μάστορα. Όχι για να το 'χεις να το λιβανάς! Την Δευτέρα το πρωί να ξανάρθεις με review... :yes:


Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #108 στις: Ιουλίου 21, 2017, 17:22 »
αν σου πω οτι το ξεχασα και το εφτιαξα μολις τωρα; :)) οποτε θα τα πουμε σε 15 μερες κουκλε ;)

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #109 στις: Ιουλίου 27, 2017, 17:12 »
Χμμμ... Για να πάω και εγώ μια βόλτα εκεί. Σε άλλες ειδήσεις, το φιατ τιπο χουμο τιπο μια χαρά πάει και το shake n vape.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #110 στις: Ιουλίου 28, 2017, 10:24 »
Κανονικά πρέπει να το γράψω στο νήμα της Άχρηστης Πληροφορίας της Ημερας αλλά δεν πειράζει. Πάω χθες το απoγιομα κέντρο για δουλειές και πετάχτηκα στη zerobacco να πάρω εναν Armor γιατί χάλασα το bf pin του δικού μου. Αφού τα βρήκαμε και τα συμφωνήσαμε, λέω πιάσε και ένα άρωμα Abuelos Pecan. ;D

Προς στιγμή ήταν και οι 3 στο μαγαζί κάπως έτσι  :Whaaat: :Whaaat: :Whaaat: και μου λέει ο αρχηγός: Εσύ που το δοκίμασες αυτό? Δεν αποκάλυψα φυσικά τις πηγές μου, αλλά δοκίμασα το pecan. Εντάξει δεν υπάρχει. Φοβερό. Αντε να κυκλοφορήσει το Σεπτέμβριο να φτιαξουμε κανα λίτρο για τις κρύες μέρες του χειμώνα.

 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #111 στις: Ιουλίου 28, 2017, 10:30 »
Χαίρομαι που το δοκίμασες πριν σου το δώσω εγώ γιατί το μπουκαλάκι που σου είχα φυλαγμένο το έφαγε ο σκύλος!  :laugh1:

Αλλά τώρα που ξέρουμε σίγουρα ότι θα το κυκλοφορήσει η abuelos, είμαστε σε μια γλυκιά προσμονή!  :yes:


ΥΓ. Έχει άλλο ένα υπέροχο στα σκαριά η Abuelos. Λεπτομέρειες μόλις έρθει στα χέρια μου...


Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #112 στις: Ιουλίου 28, 2017, 16:34 »
Κι αλλο ;  παλι τα ιδια θα χουμε ; " ω τι ωραίο υγρό , αλλα σορυ δεν κυκλοφορεί για σας ;"   :angry_orange: :tongue_smilie:

Όχι δεν δοκίμασα pecan ,   πηρα το άρωμα μου που δεν σας λέω και μακάρι να κρατηθείτε μακριά από αυτό , δόξα το θεό δεν είναι από τα δημοφιλή τους απ' ότι φαίνεται γιατί αν δεν το έβρισκα ( καβατζωνετε εσείς , καβατζώνετε ) .... θα έκλαιγαν μανούλες !! 8) :))



διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 28, 2017, 16:55 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #113 στις: Ιουλίου 28, 2017, 16:51 »

Αφού σου λέμε θα το κυκλοφορήσει η Abuelos το pecan, τι κλαίγεσαι εσύ τώρα;  :laugh1:

Έλα, πες τώρα και το ωραίο αρωματάκι που δοκίμασες γιατί έχουμε πήξει εδώ να φουμάρουμε τα ίδια και τα ίδια...  :tongue_smilie:


Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #114 στις: Ιουλίου 28, 2017, 16:59 »
κανονισε να μην βγει τελικα να φας το ξυλο εσυ.... :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #115 στις: Ιουλίου 28, 2017, 17:03 »
Αφού σου λέμε θα το κυκλοφορήσει η Abuelos το pecan, τι κλαίγεσαι εσύ τώρα;  :laugh1:

Έλα, πες τώρα και το ωραίο αρωματάκι που δοκίμασες γιατί έχουμε πήξει εδώ να φουμάρουμε τα ίδια και τα ίδια...  :tongue_smilie:



Θα δοκιμαστεί οταν κυκλοφορήσει το pecan  :tongue_smilie:  

Δε σου λέω ,να σκάσεις !!! 

Αφου το ξερετε μωρέ , δεν μπορει να μην το εχετε δοκιμάσει , απλα φανταζομαι δεν σας αρέσει , δεν το δοκιμασα τώρα,το φτιαχνω συνεχώς, ειναι το κυριο υγρό μου 
Guantanamera !! ;D :)

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #116 στις: Αυγούστου 03, 2017, 09:29 »

Abuelos νέες κυκλοφορίες
 
Για το Pecan τα είπαμε προ ημερών. Εξαιρετικό υγρό και δεδομένο πλέον ότι θα κυκλοφορήσει τον Σεπτέμβριο. Μαζί θα κυκλοφορήσουν και κάμποσα άλλα καινούργια υγρά για τα οποία δεν μπορώ να γράψω πολλά ακόμα για τα έχω δοκιμάσει μόνο στα πεταχτά στη zerobacco. Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι το αχλάδι δεν βλέπω την ώρα και την στιγμή να βγει γιατί είναι υπέροχο. Δοκίμασα και ένα καπνικό (χωρίς ίχνος καπνικού αρώματος μέσα...) που θα αρέσει πολύ σε όσους αρέσκονται στους ξηρούς καρπούς χωρίς πολλές γλυκάδες. Ένα άλλο υγρό με φρούτα του δάσους μου θύμισε αρκετά το forest affair της T-Juice που είναι από τα πρώτα αρώματα που έφτιαξα DIY και συνεχίζω να φτιάχνω μέχρι σήμερα. Τα υπόλοιπα δεν θα προσπαθήσω καν να τα περιγράψω γιατί όταν τα δοκίμασα είχα πια μπουχτίσει από τις πολλές γεύσεις και μάλλον θα τα αδικήσω. Η ουσία είναι πως τον Σεπτέμβριο η Abuelos θα βγάλει στην αγορά πράμα πολύ και καλό. Ποιος την χάρη μας!  :D

 

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #117 στις: Αυγούστου 03, 2017, 09:31 »
Γευση του pecan;

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #118 στις: Αυγούστου 03, 2017, 09:34 »
Pecan

Κρέμα καρύδι φαντάσου ενα πραμα

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Abuelos
« Απάντηση #119 στις: Αυγούστου 03, 2017, 09:35 »

"...Το Pecan (δεν υπάρχει ελληνικός όρος) είναι ένας ξηρός καρπός που μοιάζει πολύ με το καρύδι (και οπτικά) αλλά δεν έχει ακριβώς την ίδια γεύση (μην περιμένετε να σας περιγράψω την γεύση με λόγια – υπάρχουν και όρια στο τι μπορώ να κάνω...). Οι Αμερικάνοι το αγαπούν πολύ το pecan και φτιάχνουν μια γλυκιά πίτα με αυτό σαν βάση που ονομάζουν...pecan pie. To υγρό είναι ακριβώς αυτό. Μια παραλλαγή της αμερικάνικης pecan pie, με ένταση, κάποια γλυκύτητα και κάτι το πικάντικο στη τζούρα. Δεν θα πω περισσότερα για την γεύση γιατί γευσιγνώστης δεν είμαι και δεν θέλω να αρχίσω να γράφω απ’ τη φαντασία μου..."


Δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα. Η γεύση αυτού του καρπού είναι κυρίαρχη στο υγρό και δεν θυμίζει (σε μένα τουλάχιστον) κάτι άλλο... :dontknow:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176812 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 532 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285499 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209578 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68761 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15630 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem