vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

64 επισκέπτες, 7 χρήστες
Zioa, Tem, patz, πολυς, manoslykos, amdnikos, SEB

Twitter

Wismec Presa TC75W

Αποσυνδεδεμένος boson

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #45 στις: Απριλίου 05, 2016, 19:51 »
παίρνει και μεγαλύτερη μπαταρια για να βγάλει τα 100 βατ.

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #46 στις: Απριλίου 05, 2016, 20:22 »
26650 παίρνει το 100αρι.

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #47 στις: Απριλίου 05, 2016, 21:47 »
Παίρνει και 18650 με προσαρμογέα.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #48 στις: Απριλίου 06, 2016, 04:24 »
Προσοχή: Ακολουθεί κλινοσκέπασμα, κατόπιν μαζικής λαϊκής απαίτησης.

Γειά σας και πάλιιιιι... (κάτι μου θυμίζει αυτό, να το κοιτάξω μετά...)

Τι θα δούμε σήμερα: Σήμερα θα δούμε Τσάμπιονς Λιγκ Παρί Σεν Ζερμέν - Μάντσεστερ Σίτι. Εσείς πάλι μπορείτε να δείτε ότι θέλετε. Για όσους τους έχει χαλάσει ο τηλεοπτικός δέχτης, δεν έχουνε να βάλουνε μπενζίνα στο αμάξι τους να πάνε βόλτα, τους παράτησε η Σούλα και πήγε με τον Λάκη, ΑΛΛΑ παρ’ όλα αυτά το γουάι φάι τους δουλεύει νηχθημερόν, ετοιμάσαμε μια μικρή υπερπαραγωγή. Χόλλυγουντ δεν είμαστε, αλλά μια Σινετσιτά την κοντράρουμε στα ίσα.

Στο σημείο αυτό θα ήθελα να ΜΗΝ ευχαριστήσω κανέναν.
Όσες εταιρίες κι αν προσέγγισα, καμία δεν μου έδωσε αυτό το μοντάκι για δοκιμή. Τους εξήγησα πως είμαι διάσημος ριβγιούερ στην ιδιαίτερη πατρίδα μου, τους Άνω και Έξω Δεξιά Γαργαλιάνους, κι έχω στρατιά ταγμένων φόλοουερζ που ακολουθούν κατά πόδας και κατά ριπάς τα ριβγιούζ μου, αλλά εκείνοι δεν απάντησαν καν στα ιμέιλς μου.
Ηναγκάσθην το λοιπό κι εγώ να τα σκάσω χοντρά και να το αγοράσω μόνος μου, καθώς επίσης και ολομόναχος, και ως εκ τούτου δεν θα το βάλω σε καμία κλήρωση, αλλά θα το κρατήσω ολόκληρο για την πάρτη μου. Και το κουτί του.

Τίτλος
ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΣΕΞΥ ΜΟΝΤ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!
(το ‘χω με τους τίτλοι πάντως, ε; ε; ε; )


Εισαγωγή
Και τί δεν έχει γραφτεί σ’ αυτό το νήμα για το Γουίσμεκ Πρέσα Τι Σι εβδομηνταπέντε Ντάμπλγιου... (θα μου πείτε).
Χα!
Κι όμως κυρίες και κύριοι, παρά τις απέλπιδες προσπάθειες των άλλων τροφίμων να σας μπερδέψουν με διαστάσεις, συκευασίες, μενού της οθόνης, βιντεάκια του και άλλα τέτοια σιχαμερά, ΜΟΝΟ ΕΓΩ θα κάνω ως συνήθως το απόλυτο ριβγιού, αποκαλύπτωντας μυστικά βαθιά κρυμένα στα βάθη των αιώνωνε.



Κυρίως θέμα
1.α. Όψη
Η όψη του είναι λίγο χλωμή, αλλά φταίει το φως που βάζω ειδικά για τις γυμνές φωτογραφήσεις για να δείχνει τα βυζγιά πιο μεγάλα.



1.β. Πλάγια όψη
Νταξ, δεν θεωρείται και εντελώς πλάγια αυτό. Αλλά σάμπως κι ο Άγγελος Χαριστέας θεωρείται σέντερ-φορ;



1.γ. Κάτοψη
(εκ του κάτ’...) Το μοντάκι έπεσε κάτ’ την ώρα που έκανα φόκους.



1.δ. Τοπογραφικό
Ειδικά για τους φανατικούς μου τηλεθεατές έκατσα και σχεδίασα ένα πλήρες τοπογραφικό, με φως νερό τηλέφωνο οικόπεδα στην Κερατέα και πολλές άτοκες δόσεις.
Εδώ το βλέπετε ακριβώς κάτω από το μοντ, το οποίο το έχει καλύψει πλήρως, επισκιάζοντας με την παρουσία του τα πάντα γύρω του.



1.ε. Σαρπράιζ!
Κυρίες και κύριοι, αγαπητοί ψυχάκηδες, για πρώτη φορά στα χρονικά του θεσμού, και θεμελιώνοντας μια παγκόζμια αποκλειστικότητα,
σας παρουσιάζω το Γουίσμεκ Πρέσα Τι Σι εβδομηνταπέντε Ντάμπλγιου...
ΑΝΑΠΟΔΑ!!!





2.α. Μέγεθος
Το μέγεθος του μοντ είναι κάτι ανάμεσα σε μίντιουμ-σμόλ και μίντιουμ-ρέαρ. Όπως πρέπει δηλαδή. Έχει αναφερθεί σε άλλα φόρουμζ πως θιβετιανοί μοναχοί σχεδίαζαν το μοντ αυτό για μια τριετία και για αυτό άργησε κιόλας να βγει στην αγορά. Η γεύση του όμως είναι το κάτι άλλο, και σίγουρα θα σας αποζημιώσει φίλες μου.

2.β. Διαστάσεις
Πλάτος: μια χαρά
Μήκος: γεια χαρά
Ύψος: παιδική χαρά

Επειδής όμως χίλιες εικόνες είναι μία λέξη ή κάτι τέτοιο, αρχίστε από τώρα να ρολάρετε μέχρι να βρείτε πάτο. Ακολουθούν τα μοναδικά συγκριτικά τεστ μεγέθους του η-σπάι!











2.γ. Βάρος
Σιγά μη κάθομαι και το ζυγίζω για να γράψω και βάρος! Μπαρμπούνι είναι;;;




3.α. Μπαταρία
Η μπαταρία του δεν είναι δικιά του. Μπέσα. Δικιά μου είναι.
Κι επειδής το Γουίσμεκ Πρέσα Τι Σι εβδομηνταπέντε Ντάμπλγιου δεν βγαίνει και σε πολλά χρώματα για να κάνω φωτοσοπιές και άλλα τέτοια επιστημονικά, βρήκα ΚΑΙ εδώ τη λύση. Ας ρίξουμε μια ματιά στο ριπλέι:

   

   

   

Προσκυνήστε.

Όλοι οι ριβγιούερζ σας δείχνουν τις υπερ-μαμάτες LG 18650 HG2 που έχουν για να το παίξουν τάχαμου τάχαμου ότι είναι καλύτεροι κι απ’ τον μάστορα τον Σαντοκάν. ΜΟΝΟ ΕΓΩ όμως σας δείχνω όλους του χρωματικούς συνδυαζμοί! Και αυτό γιατί όπως θα δείτε στην παρακάτω εικόνα, στο σημείο με τον κόκκινο κύκλο, το πορτάκι της μπαταρίας έχει ένα φινιστρίνι που επιτρέπει στο χρώμα της μπαταρίας να φαίνεται, κι έτσι μπορείτε αφενός μεν να θυμάστε εύκολα ποιά μπαταρία έχει μέσα, αφετέρου δε να την ταιριάξετε με τις κουρτίνες σας ή τις εσπαντρίγιες σας, εφόσον είστε τρέντυς χίπστερ.



Εάν δεν μπορείτε να διακρίνετε τον κόκκινο κύκλο στο σωστό σημείο στην αποπάνω εικόνα είναι επειδής η όρασή σας είναι για τα μπάζα, κι όχι επειδής εγώ ξέχασα να τον βάλω στην θέση του.



4.α. Με τι ταιριάζει
Ως συνήθως, το μοντέλο αυτό της φετινής μας κολεξιόν ταιριάζει με όλα τα ρούχα που έχετε στην ντουλάπα σας από τότε που δεν είχαμε κρίση. Όμως αν ακολουθήσετε τις παρακάτω στυλιστικές μας προτάσεις, μπορείτε να είστε βέβαιες φίλες μου πως θα μαγνητίσετε όλα τα βλέμματα όποτε πηγαίνετε στα μπουζουκτσίδικα.

   

   

   

   

   



Καινοτομίες
5.α. Κορδονάκι
Το Γουίσμεκ Πρέσα Τι Σι εβδομηνταπέντε Ντάμπλγιου εκτός από έλεγχο θερμοκρασίας που δεν έχω ιδέα τι είναι, έρχεται και με το γνωστό σε όλους μας μαύρο κορδονάκι.
ΟΜΩΣ:
Η παγκόσμια πρωτοτυπία της Γουίσμεκ ήταν αυτή τη φορά πραγματική αποκάλυψη!
Το κορδονάκι αυτό, αντί να βρίσκεται στον χώρο της μπαταρίας ώστε να μας βοηθάει να την βγάζουμε εύκολα για φόρτιση και αντικατάσταση, μετατοπίστηκε από την ομάδα ανάπτυξης προϊόντων της κινέζικης εταιρίας λίγα εκατοστά πιο κει: στο κουτί της συσκευασίας (βλέπε φωτό).



Οι δαιμόνιοι κοντοστούπηδες της Σεντζέν σκέφτηκαν πως αυτό που μπορούμε να κάνουμε εύκολα γυρνώντας ανάποδα το κουτάκι μία φορά στη ζωή μας, είναι σαφώς σημαντικότερο από αυτό που κάνουμε κάθε δεύτερη μέρα (ή κάθε 6 ώρες για τους ντουμάνηδες), κι έτσι μας επιτρέπουν για πρώτη φορά στην ιστορία του ατμίσματος να δοκιμάσουμε διάφορες καλλιτεχνικές παραλλαγές στις παρανυχίδες μας προσπαθώντας να βγάλουμε τη μπαταρία. Οι φίλοι οικοδόμοι και λιμενεργάτες θα το εκτιμήσουν ιδιαίτερα.

5.β. Να του την φορέσω ή να μην του την φορέσω;
Οι παρικούντες την Ιερουσαλήμ (βοήθειά μας) και οι επαϊοντες (ζωγραφίζω σήμερα), θα έχουν ήδη διαπιστώσει πως δεν κυκλοφορούν θήκες σιλικόνης για το μοντ αυτό, εκτός από κάτι γυφτιές στο ημπέι, στο αλιμπαμπάτελείακομ και άλλα τέτοια τσοντοσάιτ. Ο λόγος είναι προφανής και βασίζεται στο μικροσκοπικό κινέζικο δαιμόνιο.
Το Γουίσμεκ Πρέσα Τι Σι εβδομηνταπέντε Ντάμπλγιου, μπορεί να έχει την πιο εργονομική λαβή που έχετε δει ποτέ, μπορεί να έχει το τελειότερο φινίρισμα στο μεταλλικό του περίβλημα (που δεν θα επιτρέψει να φανεί αποτύπωμα ακόμα κι αν το πιάσετε την Κυριακή του Πάσχα μετά το αρνί και με τα γράσσα από τη σούβλα στα χέρια), ΑΛΛΑ:
Θα σας πέσει!
Ναι αγαπητές μου φίλες. Θα σας πέσει. Όχι η... λίμπιντο. Το μοντ. Θα σας πέσει.
Η σπεσιαλίστες εργονομίας της Γουίσμεκ, λίιιιγο πριν τελειώσουν τις μελέτες στην αεροδυναμική σήραγγα της Φερράρι στο Μαρανέλο, αποφάσισαν να πάνε ομαδικώς για μπάντμιντον, κι έτσι αυτό το κάτι που λείπει από το μοντ ετούτο είναι αυτό που θα σας κάνει να βλαστημήσετε την ώρα που σας πρωτοείπαν για την Φάσττεκ.
Αν δεν χρησιμοποιήσετε το μικρό δαχτυλάκι (αυτό που ξύνετε το αυτί) ως στοπ και αντίβαρο στο κάτω μέρος του μοντ την ώρα που το κρατάτε, να είστε βέβαιοι πως θα γλιστρήσει από την παλάμη σας, ειδικά αν έχετε τάχαμου προβλήματα ξηροδερμίας και αγοράζετε τις Νιβέες χοντρική. Θα σας το εξηγούσα με ένα σχετικό διάγραμμα, με βελάκια, νόμους της βαρύτητας κι άλλα τέτοια εντυπωσιακά, αλλά σάμπως πληρώνομαι κιόλα; 

5.γ. Ντισπλέι ροτέισον
Κι εδώ φίλες μου, λίγο πριν τελειώσει κι η σημερινή μας εκπομπή, θα σας αποκαλύψουμε τον βασικότερο λόγο που μας έκανε να ενδιαφερθούμε για το μοντ αυτό.
Θα έχετε φυσικά δει και ακούσει πως στα περισσότερα σύγχρονα μοντζ υπάρχει η δυνατότητα περιστροφής της οθόνης κατά 180 μοίρες. Επειδή δεν το ‘χετε βραδυάτικα, να σας πούμε εδώ πως δεν περιστρέφεται ολόκληρη η οθόνη τους, αλλά ουσιαστικά μόνο οι ενδείξεις της. Γνωρίζουμε πως είναι σοκαριστικό σε σχέση με το τί νομίζατε μέχρι τώρα, αλλά πιστέψτε μας, δεν έχουμε λόγο να σας κοροϊδέψουμε.
Η Γουίσμεκ φυσικά δεν θα μπορούσε να χάσει το τρένο των εξελίξεων. Μόνο που μπήκε σε λάθος βαγόνι...
Οι ενδείξεις της οθόνης του Πρέσα εβδομήνταπ... κλπ. κλπ. περιστρέφονται κατά 180 μοίρες, όπως προστάζει το σύγχρονο μάρκετινγκ. Το ότι οι ενδείξεις αυτές διαβάζονται κανονικά όταν το μοντ είναι όρθιο και όχι πλάγιο όπως όλα τα άλλα, και με την περιστροφή θα πρέπει να κάνει κανείς κατακόρυφο ή μπάντζι τζάμπινγκ για να τις διαβάσει καθώς θα πέφτει, δεν πτόησε κανέναν. Αντιθέτως, οι κινέζοι γραφίστες φρόντισαν να το αναφέρουν κιόλας στη σελίδα 4 του μάνιουαλ.
Φυσικά οι φωτορεπόρτερ μας ήταν εκεί και φρόντισαν να καταγράψουν τις στιγμές της περιστροφής στο βίντεο που ακολουθεί:

   

   

     

(σιγά μη βάλω και βίντεο, και τις φωτό που έβαλα χάρη σας κάνω)



Επίλογος
Κουσούρια
Κουσούρια έχουν οι άνθρωποι, όχι τα τα μοντζ (να ανοίγουμε και κανα λεξικό που μου θέτε και γιουτιουμπ τσάννελς...)
Τα μοντζ έχουν ελαττώματα, μειονεκτήματα ή/και ελλείψεις, και αυτά τα περιγράψαμε παραπάνω.

Προτερήματα
Πολύ εργονομική λαβή
Πολύ ωραίο πλήκτρο φάιρ. Όλη η πρόσοψη.
Εξαιρετικό φινίρισμα στο μέταλλο.
Μεγάλη οθόνη με όλες ανεξαιρέτως τις ενδείξεις.
Μηχανικό κλείδωμα του φάιρ μπάτον.
Στέλθ μοντ (το ξέρατε κι από το χωριό σας, μη χέσω...)
Απγκρέινταμπλ.
Θύρα γιου-ες-μπι ακριβώς στο σημείο που πρέπει.
Μαύρο κορδονάκι ακριβώς στο σημείο που δεν πρέπει.
Στην επόμενη αναβάθμιση θα του βάλουν και γουάι-φάι
για να το ρυθμίζετε από το μόντεμ σας.


ΥΓ 1: Το έργο βασίζεται σε ΑΛΗΘΙΝΗ ιστορία.
ΥΓ 2: Αν σας άρεσε αυτό το βίντεο πρέπει να κοιταχτείτε.
ΥΓ 3: Παρακαλείται η Διαχείριση να φτιάξει επιτέλους την κεραία.
ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΧΙΟΝΙΑ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #49 στις: Απριλίου 06, 2016, 05:09 »
Να πω τη μαύρη αλήθεια, το κορδονάκι δεν το είχα προσέξει.  :))



Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #50 στις: Απριλίου 06, 2016, 08:28 »
Το επόμενο ριβιού το θέλω σε βίντεο... :D Και για να σε προλάβω, δεν εννοώ να βγάζεις τις φωτό του μοντ πάνω σε ένα βίντεο ε;

Huawei & Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #51 στις: Απριλίου 06, 2016, 08:52 »
Παρακαλώ το συντονισμό μετά απ' αυτό το review να κλειδώσει το θέμα... :respect:

Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #52 στις: Απριλίου 06, 2016, 09:21 »
Ειμαι ο μονος που το review δεν μου αρεσε? Νομιζω οτι λιγο feedback δεν κανει κακο. Ειναι το πρωτο review του φιλου που διαβασω.
Οι φωτογραφιες με τη συγκριση μεγεθους πολυ καλες, οι φωτογραφιες με τους διαφορους ατμοποιητες πολυ καλες οι φωτογραφιες με τα ασχετα αντικειμενα θα μπορουσαν να λειπουν,, Τα σχολια καρφια θα μπορουσαν να λειπουν (ασε αυτους που σε διαβαζουν να κανουν τις συγκρισεις και τις αντιπαραβολες, εσυ ως reviewer πρεπει να μην εισαι συναισθηματικος και να εισαι αμεροληπτος. Οι λεξεις που εχουν αγγλικη ορολογια καλο ειναι να γραφονται στα ελληνικα για να μην βγαζει καποιος τα ματια του. Θες να γραφεις μονο ελληνικα? κανενα προβλημα κανε ακριβη μεταφραση των λεξεων πχ wifi + ασυρματο δικτυο και οχι γουάηφαη. Και γενικα το ολο χιουμοριστικο υφακι του λορδου ηρων προσωπικα με αποθει. Θεωρω οτι δεν προσφερει τιποτα σε ενα review -ρηβιού -παρουσιαση..

Χωρις διαθεση αντιπαραθεσης και χωρις να θελω να προβαλω καποιον.

Αποσυνδεδεμένος reservoir_dog

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #53 στις: Απριλίου 06, 2016, 10:31 »
Για μένα είναι απλά μια διαφορετική προσέγγιση στην παρουσίαση όχι απαραίτητα review.
Δεν με ενοχλεί αυτός ο τρόπος γραφής, σε κάποια σημεία είναι χιουμοριστικός κι ανάλαφρος.
Φυσικά μπορείς απλά αν δεν σ αρέσει αυτό το στυλ γραφής να το παραβλέψεις και να μην ξαναδιαβάσεις οτιδήποτε γράφει ο συγκεκριμένος ή κάποιος άλλος που ενδεχομένως δεν ταιριάζει με τα γούστα σου.
Είμαστε σε φορουμ ηλεκτρονικού τσιγάρου νομίζω δεν είμαστε σε ιατρικό συνέδριο που παρουσιάζονται τρόποι αντιμετώπισης θανατηφόρων ασθενειών για να κρατάμε την απόλυτη αποστειρωμένη σοβαρότητα.
Φιλικά. 

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #54 στις: Απριλίου 06, 2016, 10:43 »
Πιστεύω πως δεν θα είσαι ο μόνος που δεν του άρεσε το review. Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι ατμιστές χωρίς πληγές.
Περισσότερα στην υπογραφή του reviewer...

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #55 στις: Απριλίου 06, 2016, 10:45 »


Και γενικα το ολο χιουμοριστικο υφακι του λορδου ηρων προσωπικα με αποθει.

Χωρις διαθεση αντιπαραθεσης και χωρις να θελω να προβαλω καποιον.

Τη νοημοσύνη ίσως;

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #56 στις: Απριλίου 06, 2016, 11:10 »
Προτερήματα
Πολύ εργονομική λαβή
Πολύ ωραίο πλήκτρο φάιρ. Όλη η πρόσοψη.
Εξαιρετικό φινίρισμα στο μέταλλο.
Μεγάλη οθόνη με όλες ανεξαιρέτως τις ενδείξεις.
Μηχανικό κλείδωμα του φάιρ μπάτον.
Στέλθ μοντ (το ξέρατε κι από το χωριό σας, μη χέσω...)
Απγκρέινταμπλ.
Θύρα γιου-ες-μπι ακριβώς στο σημείο που πρέπει.
Μαύρο κορδονάκι ακριβώς στο σημείο που δεν πρέπει.
Στην επόμενη αναβάθμιση θα του βάλουν και γουάι-φάι
για να το ρυθμίζετε από το μόντεμ σας.

Να προσθέσω άλλο ένα. Αξιόπιστο! Χωρίς να του δείχνω τη πρέπουσα προσοχή και φροντίδα, τέσσερις μήνες τώρα ούτε κιχ δεν έχει κάνει.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #57 στις: Απριλίου 06, 2016, 11:38 »
Ο καθένας έχει το προσωπικό του στιλ. Αλλος είναι πιο τεχνικός, αλλά πιο περιγραφικός. 
Αν κάποιος θέλει λεπτομερές τεχνικό ριβιού, έχει πολλά άλλα να δει. Κάτι τόσο προσωπικό κι ευχάριστο, νομίζω όχι. 
Μας ενδιαφέρουν όλες οι παρουσιάσεις και είναι καιρός να αρχίσουν να τις κάνουν και μέλη που ως τώρα το απέφευγαν, είτε λόγω κόπου που απαιτείται, είτε επειδή φοβούνται κάποια αρνητικά σχόλια.  Η καθεμία βάζει κι από ένα τουλάχιστον λιθαράκι γνώσης. Πολλές φορές έχω δει ριβιού που δε μ΄ενθουσίασαν, πάντα όμως βάζω μπράβο, εκτιμώντας τον κόπο και το μεράκι που επενδύθηκαν, ώστε να μάθω κάτι παραπάνω ή και να χαμογελάσω ακόμη!  

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #58 στις: Απριλίου 06, 2016, 11:59 »
Έτσι γίνεται και στην Τέχνη. Σε άλλους αρέσει κάτι και σε άλλους όχι. Γιαυτό το Χιούμορ θα μπορούσε να θεωρηθεί και μια μορφή Τέχνης.
Ασε που από το συγκεκριμένο ριβιού, όντως μαθαίνεις και πράγματα. Όπως πχ το ότι το μοντ γλυστράει λόγω σχήματος...


ΥΓ: Θα μπορούσε να γίνει ένα θέμα μόνο για παρουσιάσεις του e-spy ώστε να μην τον κυνηγάμε να βρούμε που θα "χτυπήσει" την επόμενη φορά και μόνο όποιος θέλει να γραφτεί και να μπαίνει να διαβάζει...
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 06, 2016, 14:07 από Stepeha »

Αποσυνδεδεμένος vasma

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wismec Presa TC75W
« Απάντηση #59 στις: Απριλίου 06, 2016, 12:48 »
e-spy > Wismec Presa TC75W

Το καλύτερο ριβιού που έγινε έβερ... :respect: Μπράβο ρε φίλε μου έφτιαξες την μέρα... :)) :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1877 247954 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:28
από supad
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181192 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 250 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 226 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572865 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2185 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8324 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122986 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 833 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 532 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327641 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8981 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis