vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

303 επισκέπτες, 0 χρήστες

Ζήτηση Αλληλεγγύης

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Ζήτηση Αλληλεγγύης
« στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 01:42 »

Χαιρετώ την παρέα του Φόρουμ !!!

Πρόσφατα έδωσα σε δύο φίλους μου καπνιστές υγρά - ατμοποιητές & 4 ego μπαταρίες  (μία παλία δική μου & 3 από συγγενικό πρόσωπο που σταμάτησε το άτμισμα).
Η ποιότητα ατμίσματος είναι μέτρια γιατί οι μπαταρίες είναι αδύναμες - οι φίλοι μου είναι μακροχρόνια άνεργοι & δεν έχουν καμία δυνατότητα & προσωπικά δεν έχω την οικονομική άνεση να βοηθήσω παραπάνω.

Για όποιον έχει την δυνατότητα ζητώ ότι μπορεί να διαθέσει σε μπαταρίες λειτουργικές ή συσκευή ατμίσματος & ατμοποιητές,καθώς & υγρά (ο ένας κάνει καπνικά 12mg & ο άλλος βάση VG με νικοτίνη).

* Για λόγους διαφάνειας ενημερώνω ότι την παραπάνω αγγελία προώθησα σε  τρεις (3) εμπόρους ηλεκτρονικού τσιγάρου & έναν (1) παραγωγό υγρών.

- Ευχαριστώ εκ των προτέρων -
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2015, 01:54 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 11:23 »
Γιάννη καλημέρα. Μπορώ να σου διαθέσω δύο πακέτα τα οποία τα τρώει το ντουλάπι:

1) Innokin iTaste SVD χαρισμένο σε μένα τον Δεκέμβριο του 2013 και σε ακινησία από τον Ιανουάριο φέτος, 2 μπαταρίες Vamped 18650 και φορτιστή Trustfire TR-001

2) Mod VV No.1 το οποίο παίρνει 2*16340 και φορτιστή για 2*16340. Δυστυχώς δεν έχω μπαταρίες.

Ατμοποιητή δεν έχω να διαθέσω ούτε υγρά δυστυχώς. Είχα σκοπό σε περίπτωση που κάναμε κλήρωση σαν την περσινή, να τα έβαζα εκεί, αλλά δεν πειράζει για καλό σκοπό είναι.

Αν ενδιαφέρεσαι και δεν βρεις κάτι καλύτερο, μου λες.

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 13:18 »
Μπορώ να γινω λιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο κακός ?  :angel:


Χρηματα για τσιγαρα που βρίσκουν ? :dontknow:


Μπορω να διαθεσω υγρα αν θέλεις στειλε μου πμ  :yes:

Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 13:26 »
20ε το κιλο ειναι

Sent from my JY-S3 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 00:02 »

Μπορώ να γινω λιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο κακός ?  :angel:


Χρηματα για τσιγαρα που βρίσκουν ? :dontknow:


Μπορω να διαθεσω υγρα αν θέλεις στειλε μου πμ  :yes:
Έχει κάποια λογική Χρήστο ο προβληματισμός σου - για κάποιους το άτμισμα ίσως δεν είναι επιλογή εάν μπορούσαν να συνεχίσουν να καπνίζουν με άνεση.
Τώρα το να φτάσεις να υπολογίζεις & το σεντς που θα ξοδέψεις καθημερινά είναι μία άλλη πραγματικότητα που λίγο εώς πολύ όλοι μας την γνωρίζουμε στις μέρες μας.
Ευχαριστώ για την προσφορά υγρών - θα ενημερώσω σύντομα.


Γιάννη καλημέρα. Μπορώ να σου διαθέσω δύο πακέτα τα οποία τα τρώει το ντουλάπι:

1) Innokin iTaste SVD χαρισμένο σε μένα τον Δεκέμβριο του 2013 και σε ακινησία από τον Ιανουάριο φέτος, 2 μπαταρίες Vamped 18650 και φορτιστή Trustfire TR-001

2) Mod VV No.1 το οποίο παίρνει 2*16340 και φορτιστή για 2*16340. Δυστυχώς δεν έχω μπαταρίες.

Ατμοποιητή δεν έχω να διαθέσω ούτε υγρά δυστυχώς. Είχα σκοπό σε περίπτωση που κάναμε κλήρωση σαν την περσινή, να τα έβαζα εκεί, αλλά δεν πειράζει για καλό σκοπό είναι.

Αν ενδιαφέρεσαι και δεν βρεις κάτι καλύτερο, μου λες.

Τρύφωνα σ' ευχαριστώ φίλε για την άμεση ανταπόκριση - ότι είναι λειτουργικό & ολοκληρωμένο ατμιστικό πακέτο  ενδιαφέρει (1).
Θέλω η βοήθεια να μην έχει διαδικασία επιπλέον εξόδων για να τα λειτουργίσουν - τόσο ''στενή'' είναι η κατάσταση.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 00:04 »
Ευχαρίστως Γιάννη, στείλε μου πμ τα στοιχεία σου και φεύγει αύριο κιόλας.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 00:40 »
Τρύφωνα περιμένω τα προσωπικά στοιχεία του ενός ενδιαφερομένου & θα στα στείλω με πμ :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 17:11 »
Τρύφωνα,
σου έστειλα σε πμ τα στοιχεία του ενός φίλου για το πακέτο INNOKIN


Σ' ευχαριστώ πολύ !!!!!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 17:35 »

Μπορω να διαθεσω υγρα αν θέλεις στειλε μου πμ  :yes:


Χρήστο σου έστειλα σε πμ τα στοιχεία από τον ένα ενδιαφερόμενο.


Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον !!!!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 07:19 »


Χαιρετώ την παρέα του Φόρουμ !!!

Πρόσφατα έδωσα σε δύο φίλους μου καπνιστές υγρά - ατμοποιητές & 4 ego μπαταρίες  (μία παλία δική μου & 3 από συγγενικό πρόσωπο που σταμάτησε το άτμισμα).
Η ποιότητα ατμίσματος είναι μέτρια γιατί οι μπαταρίες είναι αδύναμες - οι φίλοι μου είναι μακροχρόνια άνεργοι & δεν έχουν καμία δυνατότητα & προσωπικά δεν έχω την οικονομική άνεση να βοηθήσω παραπάνω.
.............................................................................

- Ευχαριστώ εκ των προτέρων -


Καλημέρα,


από υγρά υπερκαλύφθηκε η Ζήτηση Αλληλεγγύης !!!!


Για όποιον έχει την δυνατότητα ζητώ ότι μπορεί να διαθέσει σε μπαταρίες λειτουργικές ή συσκευή ατμίσματος & ατμοποιητές.

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 21:16 »
Εχω τον eleaf gs air m τον οποίο τον εχω χρισοιμοποιησει λιγότερο απο ενα μήνα και απο τότε κάθεται. Δεν μου έκανε γιατι έκανε πολυ θόρυβο με ανοιχτό τον αέρα συν ότι διαπίστωσα οτι μου έτρωγε τη Μπαταρια του μόντ πιο γρήγορα απ οτι ο ναυτιλος η ο expromizer που πήρα μετα. δεν ξέρω αν ειναι ελατοματικος,έναν παλιό που ρώτησα τότε μου είπε οτι οι συγκεκριμένοι ατμόποιητές ετςι κάνουν. Τα γράφω όλα αυτα γιατι δεν ξέρω αν ειναι ελατοματικος, δεν θελω να θεωρηθεί οτι δίνω κάτι χαλασμένο. Πάντως ατμιζει κανονικά.Αν υπάρχει ενδιαφέρον ,εγω δεν τον χρειάζομαι.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 21:24 »
Εχω έναν delta 16 που μου χάρισε ο Stepeha στο ξεκινημα μου. Δυστυχώς δεν έχω να δώσω κεφαλες μαζί του, γιατί εδώ και καιρό χρησιμοποιώ επισκευάσιμο.

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 22:48 »
Καλησπέρα izamel k' steve35 :bye:


Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση & την Προσφορά Αλληλεγγύης !!!!


Στέλνω άμεσα τα στοιχεία των ενδιαφερομένων :yes:   

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ζήτηση Αλληλεγγύης
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 13, 2015, 23:51 »
Cruiser79 skopos LamdaVape tsabasid avalon izamel steve35 Nexxton e-cig


Ευχαριστώ πολύ για την Αλληλέγγυη στήριξη το μέλος και συντονιστή Τρύφωνα,
τον συνατμιστή Χρήστο,τον Μίλτο από Lamda Vape,το μέλος tsabasid,τον φίλο Γιώργο από After-8,την συνατμήστρια Μαρία,το μέλος steve35 και επίσης τον φίλο Παναγιώτη από Nexxton e-cig !!!!

Ευχαριστώ και όλα τα μέλη του φόρουμ που στηρίζουν την ατμιστική κοινότητα με σκοπό λειτουργίας να υπηρετεί μονάχα την προσφορά και ενημέρωση των ατμιστών.

'' Ηθικός αυτουργός '' όλης αυτής της προσπάθειας ο Atmos - Ευχαριστούμε Λευτέρη !!!!!





 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355876 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10821 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191803 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 881 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 733 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589513 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797693 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7420 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 313312 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6939 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12260 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13514 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711