vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

61 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, tibolaso, manoslykos, Buliwyf, Sergios

Twitter

Tilemahos v2 clone

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1080 στις: Μαρτίου 12, 2016, 21:07 »
Ρε βράσε τον με βότκα σου λέω και θα φύγουν όλα κι άσε τον Μήτσο από πάνω να κοροϊδεύει :tongue_smilie:

δεν κοροϊδεύω βρε, απλά διαφωνώ με την μάρκα της βότκας  :)) :))
(και προσοχή μην αρπάξει φωτιά η βότκα και τρέχουμε)

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1081 στις: Μαρτίου 12, 2016, 21:17 »
Μήτσο το θέμα του mamutsis δεν έχει να κανει με των καθαρισμό του ατμό γιατί απο οτι λέει των έχει 1.5 μήνα και κάτι αν δεν κάνω λάθος και έχει προσπαθήσει πολλές φορές με αποτέλεσμα να μην πέρνει καμια γεύση σαν να ατμιζη σκέτη βαση   και κάπου χάθηκα όταν ανάφερε κατανάλωση 10 έμελ σε 3 ώρες και στο παραπανω μου ποστ εκφράζω την απορία μου απλα δεν μπήκαν και τα γραφόμενα του μέσα όταν πάτησα στο προηγούμενο ποστ 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mamutsis

  • **
  • 309
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1082 στις: Μαρτίου 12, 2016, 21:26 »
Δεν ξέρω αν είδεσ αυτό το ποστ αλλά δεν πήρα κάποια απάντηση μήπως και βρούμε τα αίτια  στισ απορίες που έχω ..κάνε και αυτό που σου λέει ο Ribot  αλλά έχω την γνώμη με τα παραπανω γραφόμενα σου εστιάζο  το πρόβλημα στην ποιότητα του βαμβακιού και στο ύψος τισ αντίστασης 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συγνώμη Γιώργο σκοπευα να απαντήσω αλλά το ξέχασα έχω δοκιμάσει τα πάντα όλα με το ύψος με τα ίδια αποτελέσματα που εχω γράψει και πριν τώρα όσον αφορά την κατανάλωση ε ναι είναι λίγο τσιμπημενη αλλά πηγαίνοντας το κορδέλα το θεωρώ φυσιολογικο.

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1083 στις: Μαρτίου 12, 2016, 21:40 »
Φίλε μου εκτός και αν το τριπ τιπ δεν ξεκλαει απο το στόμα τοτε ναι δικαιολογούνται τα 10 έμελ στο θέμα με την γεύση που είναι σαν να ατμιζησ σκέτη βαση με το ίδιο υγρό ίδιο σύρμα γενικά ίδιο σεταπ πέρνεισ κάτι άλλο ποιο γευστικό  σε άλλο ατμό για να καταλάβω τι παιζει 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mamutsis

  • **
  • 309
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1084 στις: Μαρτίου 12, 2016, 22:09 »
Smoke x σε diy σαν να ατμιζα bebeca σε aspire bdc  (λίγο πιο γευστικό στον aspire) σε hurricane και kayfun lp v2 κανονικα smoke x.
Vamp vape σε diy έβγαζε μια πικριλα μαζι με κατι ατονο στους προηγούμενους κανονικά την γεύση του vamp vape
Χειροτερα αποτελεσματα με creamy strawberry pancake και ty-4 όπου επερνα γεύση του ... τίποτα. Περίεργα πράγματα.

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

mamutsis πες μου αν  εστρωσε  (μια απο τα ιδια) :))
Δυστυχώς φίλε μου θα σε απογοητευσω ή κορεγκα δεν έκανε δουλειά (ή έκανε απλά το θέμα το έχει ατμο).

Πραγματικά μου είναι αδιανόητο να μυρίζει ο ατμοποιητης από πάνω μέχρι κάτω κρέμα φράουλα αλλά να μην καταλαβαίνω γεύση όταν τραβάω τζουρα. Θέμα κορεσμού δεν υπάρχει γτ έχω δίπλα στο καυφουν το ίδιο ακριβώς υγρό και καταλαβαίνω κανονικά τι ατμιζω. Πρώτη φορά μου κάνει τέτοιο bullying κλώνος.

Τελευταία ελπίδα ή βοτκα
Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 13, 2016, 18:02 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος boltsis

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1085 στις: Μαρτίου 13, 2016, 12:40 »
Και εγώ αυτόν τον ατμοποιητή δε τον εχω ευχαριστηθεί ακόμη, εχω δοκιμάσει διάφορα υγρά και δε παίρνω αυτό που πρέπει , θα δοκιμάσω να κάνω άλλη αντίσταση (kanthal D 0,28mm έχω προς στιγμήν) απο 1,3Ω να ανέβω στα 1,6Ω και να δοκιμασω cotton bacon αντι KGD που έχω τώρα.

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1086 στις: Μαρτίου 13, 2016, 13:52 »
Βοtsis και εγω προσφατα σεταρα με κανθαλακι 0.28 σε 2.5 και νομιζω ηταν 1.6 η αντισταση και ειχα παρει μια χαρα γευση χωρις πολυ ατμο.Ενα αποτελεσμα πολυ ευχαριστο που δεν το περιμενα!
Δοκιμασε το αν σου αρεσει!
Παιδες μηπως εχει θεμα η καμιναδα και χτυπαει ο ατμος πανω και χαλαει την γευση?υποθεση κανω μιας και μου περασε απ το μυαλο :hmmm:
Δεν δοκιμαζετε να την πλακωσετε σε ξυδια και αλλα ξορκιστικα μηπως φυγει η οποια ασχημη μυρωδια :confused1:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1087 στις: Μαρτίου 13, 2016, 14:07 »
Δεν ξέρω κατα ποσο μπορεί να ισχύει  για τουσ κλώνους αυτό το σκεπτικό   όπως έχω ξανά αναφέρει  οτι 1.5 δολάριο η ακόμα και τα 4 δολάρια διαφορά απο κλώνο σε κλώνο ακόμα και απο την ίδια εταιρία  μπορεί σε εμασ να φαντάζει μηδαμινό το ποσο αλλά για τουσ κινέζους όχι και ίσως και εκεί να υπαρχουν και κάποιες μικρές διαφορές απο των ενα στων άλλο κλώνο   στην ποιότητα κατασκευής η ακόμα και πρώτης ύλης..παλαιοτεροσ ατμιστησ και εμπειροτατοσ σε τέτοια θέματα με είχε συμβουλέψει σχετικα με τισ αγορές για κλώνους να κοιτάζω παντα να είναι 1: 1 ενα προσ ενα και ασ είναι η τιμή του ποιο ακριβή απο άλλο παρόμοιο κλώνο..αυτό το αναφέρω για όποια  βοήθεια υπάρξει σε προβλήματα όπως του φίλου   mamutsis και όπως εδώ αναφέρει και ο φιλοσ boltsis που έχουν θέμα με απώλειας γεύσης στων κλώνο Μάχο..ασ ποστάρουν τα μέλη του φόρουμ που έχουν προβεί στην αγορά του Κλώνου και έχουν κάποιο θέμα η ακόμα και για να συγκρίνουμε και αυτοι που είναι απόλυτα ικανοποιημένη  με συγκεκριμένο λινκ ποιών και απο που..ίσως μπορέσουμε και βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα και να ωφεληθούν έστω η επόμενη αγοραστές απο μια κακή αγορά  κάποιου Κλώνου..

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mamutsis

  • **
  • 309
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1088 στις: Μαρτίου 13, 2016, 14:43 »
Βοtsis και εγω προσφατα σεταρα με κανθαλακι 0.28 σε 2.5 και νομιζω ηταν 1.6 η αντισταση και ειχα παρει μια χαρα γευση χωρις πολυ ατμο.Ενα αποτελεσμα πολυ ευχαριστο που δεν το περιμενα!
Δοκιμασε το αν σου αρεσει!
Παιδες μηπως εχει θεμα η καμιναδα και χτυπαει ο ατμος πανω και χαλαει την γευση?υποθεση κανω μιας και μου περασε απ το μυαλο :hmmm:
Δεν δοκιμαζετε να την πλακωσετε σε ξυδια και αλλα ξορκιστικα μηπως φυγει η οποια ασχημη μυρωδια :confused1:
Και εγώ έχω αρχίσει να πιστεύω ότι κάτι γίνεται με την καμπάνα γτ ήταν το μόνο κομμάτι πάνω στον ατμό που ήταν βρώμικο αν και τον έχω κάνει τόσες φορές μπανιο μέσα στην τρυπα της καμπανας δεν έχω καταφέρει να καθαρισω καλα γτ μπατονετα δεν χωράει.

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1089 στις: Μαρτίου 13, 2016, 14:52 »
Και σε μένα η καμπάνα φαίνεται να είναι ακόμη βρώμικη παρ`ότι έγινε καθαρισμός 2-3 φορές εκτός από βότκα ;D

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1090 στις: Μαρτίου 13, 2016, 14:57 »

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1091 στις: Μαρτίου 13, 2016, 14:58 »
Δοκιμάστε μέθοδο σχινοκαθαριστηρα η από κάποιο μαγαζί με είδη καπνού υπάρχουν καθαρίστικα για πίπες όπου χωράνε να μπουν.σαν αυτό του modivin :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1092 στις: Μαρτίου 13, 2016, 15:08 »
Και σε βιβλιοπωλείο αν ζητήσεις σύρματα πίπας θα μπορείς.Ευτυχώς έχω στο μαγαζί ;D ;D ;D.Πως δεν το σκέφτηκα

Αποσυνδεδεμένος akilleas

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1093 στις: Μαρτίου 13, 2016, 15:19 »
Σε ένα πρατήριο με το πιστόλι που φουσκώνουμε τα λάστιχα, δεν γίνεται δουλειά.

sent from my Amstrad CPC6128


Αποσυνδεδεμένος boltsis

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1094 στις: Μαρτίου 13, 2016, 16:30 »
Θα το καθαρίσω πάλι σε ταμπλέτες corega , θα το τρίψω με οδοντόκρεμα-οδοντόβουρτσα καθώς και όποιες τρύπες θα τις τρίψω με ειδικά συρματακια που εχω προμηθευτεί! 

Είναι κρίμα γιατί είναι πολυ μαζεμένος ατμποποιητής ,όμορφος και γεμίζει απροβλημάτιστα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 48 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:02
από chkontog
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1878 248192 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 30, 2024, 19:28
από ThioVag
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181279 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 271 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 240 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573097 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2339 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8494 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 977 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 684 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327990 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99