vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

51 επισκέπτες, 4 χρήστες
amdnikos, Xameno_Skli, krmhlds, manoslykos

Twitter

ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #45 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 10:49 »
Ακριβά προϊόντα υπάρχουν κι άλλα. Ας μας πει κάποιος κατά πόσο αξίζει η διαφορά τιμής μεταξύ sx mini και vtc για παράδειγμα.
Τώρα, αν η provape βγάλει από το καπέλο λαγό με χρυσά πετραχήλια, μπορεί να μην το αγοράσω (σίγουρα δεν θα το αγοράσω ;D) αλλά δεν θα έχω πρόβλημα να αποδεχτώ την ανωτερότητα του κυτίου.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #46 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 12:23 »
Ιστορικά, έχει αποδειχθεί ότι η ProVape όταν βγάζει ένα προϊόν, είναι δείγμα εξαίρετης ποιότητας σε όλα του τα σημεία. Προσωπικά, δεν είχα ποτέ μου Προβάρι και δεν με έκαψε και πολύ να αποκτήσω.

Το μόνο που έχουμε να κάνουμε, είναι να περιμένουμε. Αργά ή γρήγορα, θα μάθουμε για το αν θα είναι η πρώτη φορά που η ProVape θα πουλήσει φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #47 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 15:22 »
Αν περιμενετε να δειτε τεχνολογια αιχμης απο την provape μαλλον περιμενετε αδικα. Αν εξαιρεσουμε το πρωτο pravari που τους επιασε ολους στον υπνο και επαιζε ουσιαστικα μονο του, σε μια ανατελουσα και ανωριμη αγορα, ολες οι υπολοιπες εκδοσεις/αναβαθμισεις ηταν ουσιαστικα, οταν βγηκανε  ηδη outdated. Και δεν μπορουσε να μην συμβαινει  αυτο, γιατι σε αυτο που στηριζεται στην ουσια η εταιρια ειναι στην ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ (και αυτην πουλαει, και μαλιστα την κοστολογει ακριβα). Για να την κατακτησει χρειαζεται χρονο και δοκιμες.
Ο κινεζος με το που του ερχεται μια ιδεα, την υλοποιει και την πουλαει. Η' αντιγραφει μια ηδη υπαρχουσα. Ετσι απλα. Η εξελιξη και η βελτιωση ( :hmmm: ) της αξιοπιστιας πετυχαινεται ενω ηδη πουλαει με τη σεσουλα... (βλ. το αγαπημενο και πιστο μου  κλουπορακι τωρα, και το βαμο μου πριν απο αυτο...)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 05, 2015, 15:40 από DIMTH »

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #48 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 23:58 »
Επίσης μην ξεχνάμε σε ποιο κοινο κατα κύριο λογο απευθύνεται η Provape. Σε αυτό βοηθάει και η επιγραφή "Made in USA"!
Σκεφτείτε και οτι για μεγαλο μέρος του αμερικανικού πληθυσμού, τα 200 δολλάρια που κανει το provari 3 αυτή τη στιγμη εκει, έχουν την ιδια οικονομική επίπτωση στην τσέπη τους, όσο σε μας εδώ η αγορά ενος istick 30 στα 20-30 ευρώ που το βρίσκουμε. Τα 200 δολλάρια στην Αμερικη μπορεί να είναι τα μεροκάματα δύο ημερών 'η ακόμα και μιας, την ίδια στιγμη που εδώ είναι μισο μηνιατικο! Και εύκολα κάποιος εκεί θα τα δώσει, αν συνυπολογισει και την ποιότητα, την αποδεδειγμένη αντοχή στο χρονο και το lifetime aftersales support που προσφέρει η Provape.
Όλα αυτά πρεπει να μπαίνουν στην "εξίσωση", παρότι τα δεδομένα για μας εδω στην Ελλαδα είναι τελείως διαφορετικά με τα δεδομένα ενος Αμερικάνου..

Αποσυνδεδεμένος dimos1967

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
  • salonika
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #49 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 05:00 »
@BigSur
καλημερα
το να πω την γνωμη μου δεν νομιζω να ενοχλει τωρα να γραφουμε
κατεβατω για μια γνωμη δε το καταλαβαινω


το υπερτιμιση σε ενοχλησε η το οτι ειμε ευχαριστημενος με τα μοντακια
καλης τιμης και κατασκευης


δε κατηγωρησα το προβατο απλα ειναι υπερτιμημενο


για την Ελλαδα


οσο για τα υπολοιπα που γραφεις ουδεν σχολιο συνατμιστη


καλημερα

Μορφοποίηση κειμένου
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 06, 2015, 06:30 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #50 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 11:35 »









Κακάσχημο και βαρύ μου φαίνεται...  :))

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #51 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 11:42 »
Κριμα το ονομα....

Αποσυνδεδεμένος sakaplias100

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #52 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 11:43 »
είναι το πιο άσχημο mod η μου φαίνεται ??

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #53 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 11:50 »
Σίγουρα δεν ξετρελαίνει το μάτι, επίσης θα ήθελα να δω πάνω του μεγαλύτερη οθόνη.. απ'την άλλη δείχνει στιβαρό και πιστεύω ότι θα διαθέτει και την αξιοπιστία που χαρακτηρίζει τα προϊόντα της εταιρίας.
Κατά τ'άλλα πάλι για λίγους θα είναι οπότΑν.. :)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #54 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 12:07 »
Δεν θα σταθώ σε τίποτα παρα μόνο σε ένα: Βλέπω πλήκτρα + και - ???

Πάει, συμβιβάστηκε και η Provape... :))

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3880
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #55 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 12:23 »
Μόνο εγώ είμαι ο παράξενος που του αρέσει;  :))

Και μερικές πληροφορίες ακόμη:
- Θα έχει περίπου το ίδιο ύψος με το provari mini (λίγο μικρότερο)
- Το κουμπί είναι το κλασικό της provape χωρίς κλικ
- Τα μικρά κουμπάκια θα έχουν κλικ
- Το επάνω και κάτω μέρος θα είναι από ανοξείδωτο ατσάλι. Το ίδιο και το πλαίσιο στα κουμπιά.
- Το υπόλοιπο mod θα είναι πολυκαρβονικό για μείωση βάρους. Δεν θα σπάει και δεν θα ξεβάφει καθώς το χρώμα είναι το ίδιο σε όλο το βάθος του υλικού.

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #56 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 12:27 »
Σχεδιαστικα ειναι αδιαφορο. Το θεμα βεβαια ειναι η πλακετα κυριως και τι αυτη θα προσφερει καθως και οι διαστασεις.
Διερρευσε τιποτα για το μεγεθος? Απο τις photos το κοβω για μεγεθος istick40 και αυτο ειναι καλο.  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #57 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 12:34 »
Τους περισσέψανε πολλά τζαμάκια οθόνης από τα κανονικά προβάρια μου φαίνεται γιαυτό και το εξόγκωμα στο πλάι... Αν δεν είχε αυτό, θα μου άρεσε περισσότερο.

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #58 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 12:37 »
Πανεμορφο και provape....I'm sold  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #59 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 12:55 »
Κάποιος - κάτι - κάπου, ανεπίσημα, διάβασε για 400 ντόλλαρς. Να τρέξουμε... :P

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1878 247995 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:28
από ThioVag
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181194 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 251 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 228 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572869 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2185 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8326 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123001 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 834 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 534 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327648 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8981 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis