vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

160 επισκέπτες, 5 χρήστες
GeorgeGTS, lagoudakis, Sergios, Jorge, tony1976

Twitter

ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #210 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 23:17 »
Την eGo spinner μου ακόμα την έχω και τη χρησιμοποιώ μετά από δύο κοντά χρόνια

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #211 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 23:20 »
Ξερουμε ποσα Volts - Watts - Amps θα ειναι ;;
Ειδα πιο πανω για 40 W και 9.5Amps.


Αυτα εμενα μου λενε οτι η πλακετα θα ειναι step up .   Εχω αδικο ;;;


Αυτο που θελω να πω ειναι οτι η Provape μπορει να μη μπηκε στο παιχνιδι του TC και των χαμηλων αντ/σεων και απλα να εδωσε ενα μοντακι που θα εχει το ρευμα του Provari οπως το ξερουμε , αλλα θα ειναι πλεον 40 Watts.


Οποτε , αν παει μεχρι 8-9 Volts τοτε θα μπορει καποιος να κανει μια κανονικη αντ/ση και να εχει αυτο που θελει ομορφα κι ωραια.
Δεν ειναι αναγκη βρε παλικαρια να παιζουν ολα 0.2Ωμ , ουτε θελουν ολοι οι ατμιστες τετοια λειτουργια απο τα μοντακια τους.


Τα λεω αυτα γιατι ξερω ατομα που ακομα και σημερα με τις αντιστασεις των 0..... τοσο , αυτοι ατμιζουν στα 2Ωμ.


Οποτε , μαλλον σε τετοιους ατμιστες θα εχει στοχο η εταιρια.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #212 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 23:23 »
Βασιλη, οπως τα ειπες ειναι. Εως 40W, 9.5A, αντισταση απο 0.3Ω και πανω.
Χαρακτηριστικα που καλυπτουν το 95% των ατμιστων παγκοσμιως.
Ε, το υπολοιπο 5%, ας παρει το DNA200, δε θα τα χαλασουμε εκει. :))

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #213 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 23:33 »
Εμένα μου άρεσε τελικά στο βιντεάκι, δεν ξετρελάθηκα, δεν το ερωτεύτηκα κιόλας, αλλά είναι αρκετά εμφανίσιμο και σίγουρα δείχνει αρκετά ποιοτική κατασκευή. Μην έχεις καμία αμφιβολία φίλε imjp1982, ότι στην Αμερική τουλάχιστον θα πουλήσει σαν ζεστό ψωμί.

Oι τεχνικές του προδιαγραφές είναι πολύ κοντά σε αυτό που είχα μαντέψει. Απλά δεν με καλύπτει σαν ατμιστή, τι να μου κάνουν τα 40 βατάκια και 9,5Α ρεύμα εξόδου; Ούτε καν γαργαλάνε τις περισσότερες από τις εργοστασιακές κεφαλές του TFV4...  :))
Zarko ακριβως ετσι..Πλεον το subohm ατμισμα εχει μεγαλη περαση και οπως και να το κανουμε τα θελει τα βατακια του..Η Provape χανει ενα μεγαλο ποσοστο ατμιστων κατα την γνωμη μου για τον λογο ακριβως αυτο..Που ειναι Provape τα Watt???Το ξερουμε οτι φτιαχνεις ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΑΤΑ μοντακια αλλα δεν θα ειχαμε προβλημα να δουμε απο σας και ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΑΤΑ μοντακια των 50+watt :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #214 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 00:45 »
Ο κόσμος δεν αγοράζει αυτό που τον καλύπτει αλλά αυτό που θεωρεί πως προσφέρει "περισσότερα".
Το "περισσότερα" -πάντα σε εισαγωγικά- μπορεί να είναι οτιδήποτε, από χρήσιμο έως απατηλοί αριθμοί.
Όμως από αυτό το 95% η μεγάλη πλειοψηφία θα αναρωτηθεί γιατί να αρκεστεί σε ένα μικρό νούμερο ενω μπορεί να πάρει μεγαλύτερο.

Το Προβάρι ήταν αντικείμενο πόθου, όχι απλά κάτι που "κάλυπτε". Δεν το βλέπω να ξαναγίνεται με το Radius, όπως δεν έγινε με το Ρ3. Θα πουλήσει. Αλλά δεδομένης της τάσης, θα πάρει πολύ μικρότερο μερίδιο της πίτας απ 'οσο είχε κάποτε η εταιρία.
Αρχίζει να μου θυμίζει το "καλό, πολυτελές γερμανικό αμάξι" που έπαιρναν κάποτε οι μεσήλικες με τα λεφτά του εφάπαξ για να κρατήσει! Καλό, το ήθελαν και οι νεώτεροι για καμιά βόλτα αλλά κανείς πιτσιρίκος δεν ονειρεύτηκε 4θέσιο οικογενειακό Audi, όλοι κάτι σπορ γκάζια είχαν στην καρδιά τους κι ας μην ήταν αξιόπιστα. Σε μια αγορά όλο και πιο νεανική βρίσκω αξιοπερίεργο που ένα από τα ελάχιστα "επώνυμα", ζηλευτά ονόματα επιθυμεί να γίνει η χαρά του συνταξιούχου.
[Αναλογίες κάνω, δεν είναι ηλικιακό το θέμα!]
Πώς αντέχουν να συζητιούνται όλο και λιγότερο αυτοί που ήταν οι πρώτοι στις συζητήσεις όλων κάποτε;
Ίσως το χαρτί του made in USA και της αξιοπιστίας να έχει κάποια ατού, ίσως να θεωρούν πως θα γίνουν οι εκπρόσωποι του κλασικού που δεν πάει με τις μόδες. Αλλά δεν μιλάμε για εργαλείο που οι επαγγελματίες θέλουν το βιομηχανικής αντοχής για μια ζωή, μιλάμε για τεχνολογίες που αλλάζουν, σε μια πολύ κινητική αγορά που ανακάλυψε το lifestyle.

Α, τον νέου τύπου κονέκτορα αντί του 510 δεν τον σχολίασε κανείς! Καλή ιδέα, προωθούν και δικό τους σχετικό ατμοποιητή αλλά δύσκολα να πιάσει αν τον προωθεί μόνο μια εταιρία. Θα είχε ενδιαφέρον αν αποδειχθεί πιο στιβαρός και λειτουργικός. Συζητάγαμε κάτι τέτοιο από παλιά.

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #215 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 01:12 »
Ο κονεκτορας αν δεν κανω λαθος υπαρχει απο το Ρ3 οποτε δεν ειναι κατι καινουριο και οντως δεν τον βλεπω να υιοθετειται...

Αποσυνδεδεμένος dimos1967

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
  • salonika
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #216 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 01:15 »
καλησπερες


καλο και ωραιο αλα για τους fun της provape
το 95% κατα την γνωμη μου θα ειναι κινεζοι
και για τεχνολογια μην τους σνομπαρουμε διοτι ολα εκει κατασκευαζονται ασχετα αν μετα οι μεγαλες φιρμες βαζουν το ονομα τους και μας το σερβιρουν για ακριβο πιατο


καλοατμιστο σε οσους το παρουν γιατι ειναι ενα μοντ για ατμισμα :bye:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #217 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 01:23 »
Ο κόσμος δεν αγοράζει αυτό που τον καλύπτει αλλά αυτό που θεωρεί πως προσφέρει "περισσότερα".
Το "περισσότερα" -πάντα σε εισαγωγικά- μπορεί να είναι οτιδήποτε, από χρήσιμο έως απατηλοί αριθμοί.
Όμως από αυτό το 95% η μεγάλη πλειοψηφία θα αναρωτηθεί γιατί να αρκεστεί σε ένα μικρό νούμερο ενω μπορεί να πάρει μεγαλύτερο.

Η καθε εταιρεια εχει το κοινο της, δεν μπορει να στοχευει παντου και να ελπιζει να σαγηνευσει ολα τα πληθη.
Η ProVape ποτε δεν απευθυνοταν στο νεανικο κοινο, ουτε σε αυτον που κηνυγα την τελευταια λεξη της τεχνολογιας κι ας του ειναι και αχρηστη (πχ τα 200W).
Εκανε μια προσπαθεια να τσιμπησει τους νεους με τα περιεργα χρωματακια, αλλα δε νομιζω να επεισε κανεναν.
Η ProVape στοχευει στον συνειδητοποιημενο ατμιστη που ξερει τι θελει, ενα mod που θα του βγαλει 1-2 χρονια χωρις προβληματα και δε θα ψαχνει για νεο στο 3μηνα.
Βασιζεται στην ποιοτητα κατασκευης, την αξιοπιστια, το aftersales κι οχι στα εντυπωσιακα νουμερα και το κυνηγι της τεχνολογιας.
Αυτο πιστευω το εχει αποδειξει εχοντας κυκλοφορησει μολις 5 συσκευες σε 5 χρονια, ενω αλλες εταιρειες βγαζουν 5 μοντελα το 6μηνο.

Αυτο παει να κανει και με τον Radius. Ουτε μοντερνο ειναι το mod, ουτε σεξι, ουτε η τελευταια λεξη της τεχνολογιας.
Αλλα μπορει να καλυψει ενα μεγαλο ποσοστο τον casual ατμιστων που απλα θελουν να ατμιζουν με κατι αξιοπιστο και ποιοτικο.
Η μοδα επιβαλλει κουτακια και subohm ατμοποιητες, αναγκαστηκαν να πανε με το ρευμα, αλλα ως εκει.
Κι εγω το θεωρω λαθος απο πλευρας μαρκετινγκ οτι δεν εβαλαν ελεγχο θερμοκρασιας, αλλα απο τη στιγμη που δεν πιστεψαν σε αυτο, καλα εκαναν και δεν εβαλαν.
Αν μετα απο μερικους μηνες-χρονια βρουν μια τεχνολογια που την εμπιστεονται, δε νομιζω να την κρατησουν για τον ευατο τους.

Αυτα ειναι η προσωπικη μου αποψη, παρακολουθοντας την πορεια της εταιρειας τα 3 χρονια που ειμαι ατμιστης, μπορει να ειμαι τελειως λαθος.
Δεν ειμαι και ο CEO τους για να ξερω τι ακριβως ειχαν στο μυαλο τους με την κυκλοφορια του Radius. :))

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #218 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 02:00 »
Το θρυλικό Ρ2 θυμάμαι πως δεν υστερούσε καθόλου από την τεχνολογία της εποχής του. Την υλοποιούσε σωστά με έξτρα την ποιότητα και αξιοπιστία. Το Lava και το πρώτο Vamo (ο φτηνός κινέζικος ανταγωνισμός) δεν ήταν πιο μπροστά ή πιο εντυπωσιακά. Πιο πίσω ήταν και αγωνιζόντουσαν να το φτάσουν. Το Προβάρι ήταν και αξιοπιστία αλλά και πρωτοπόρο.
[Δεν νομίζω να θυμάμαι τόσο λάθος ρε παιδιά!]

Μου φαίνεται πως η υστέρηση άρχισε σταδιακά από το 2.5 και μεγαλώνει. Αλλά το καλό όνομα δεν το έφτιαξε με το Ρ3. Το είχε και σταδιακά το χάνει -στο τεχνολογικό κομμάτι. Ένα μοντέλο τον χρόνο δεν σημαίνει απαραίτητα πως θα είναι πίσω από την εποχή του.
Δεν παραπονιέμαι -ως ατμιστή με καλύπτει και δεν με ενδιαφέρει κάθε νέα τάση.  :D
Αλλά αναρωτιέμαι για το αν και πώς θα υπάρχουν σε μερικά χρόνια.

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #219 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 07:14 »
Ακριβώς. Κι εμένα προσωπικά το θέμα μου δεν είναι οι δυνατότητές του, αφού με υπερκαλύπτουν. Κλασικές αντιστάσεις 1.5 Ω φτιάχνω, ούτε μικροκόιλς, ούτε κάνθαλ, ούτε τίποτα. Χρησιμοποιώ ακόμα τους ce5 και ατμίζω στα 12 w οπότε το provari θα ερχότανε τας ταμάμ που λένε και στα μέρη της συζύγου. Και σίγουρα καλύπτει την πλειοψηφία των ατμιστών. Εγώ στην τιμή κολλάω. Αξιόπιστα μοντάκια υπάρχουν κι άλλα. Επαναλαμβάνω. Αν έκανε 150 € θα το καταλάβαινα. Δε θα το έπαιρνα γιατί δεν το αντέχει η τσέπη μου, αλλά θα το καταλάβαινα. 240€ δε θα έδινα και να τα 'χα

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #220 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 08:19 »
Ναι μεν, αλλά τα περί αξιοπιστίας του πρόβατου είναι κατά τη γνώμη μου εξαιρετικά υπερτιμημένα.
Το cloupor mini που το έχω 9 μήνες τώρα και το χρησιμοποιώ καθημερινά, το πλήρωσα από ξένο κατάστημα 23€.
Δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα.
Δυο istick 20W που έχουν κλείσει 1 χρόνο καθημερινής χρήσης από τη σύζυγο, τα πληρωσα 55€ (και τα δύο) και ακόμα λειτουργούν άριστα, ούτε η μπαταρία τους δεν έχει πέσει σε χωρητικότητα.
Αν βάλουμε το σύνολο είναι 3 μοντάκια με 78€ που κάλυψαν τις ανάγκες 2 ατμιστών. Έμειναν και κάβα πάνω απο 130€ (μέχρι τα 200 του πρόβατου) για να πάρουμε και άλλα μοντάκια αν θέλουμε να κάνουμε το κέφι μας.
Το provari είναι όπως είπε ο bigsur κάτι σαν τα bmw / mercedes για τους μεσήλικες και πάνω. Κάποτε ξέρανε ότι είναι το καλό γερμανικό αμάξι και έμειναν εκεί για κάνουν και τη μόστρα τους.
Δεν τίθεται θέμα αμφισβήτησης ότι το provari είναι αξιόπιστο και έχει πολύ καλή υποστήριξη (αν και πρέπει να το στείλεις στην άλλη πλευρά του πλανήτη). Απλά εγώ το θεωρώ πολύ ακριβό για αυτό που είναι.


Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #221 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 10:26 »
Mη ξεχναμε πως αλλη η αγοραστικη δυναμη του κοινου στο εξωτερικο και αλλη πλεον στην Ελλαδα λογω κρισης.
Και εμενα το Radius δεν μου λεει και πολλα, εμφανησιακα ειδικα μου ειναι τελειως αδιαφορο.
Σιγουρα θα ειναι ποιοτικη κατασκευη, στιβαρο και με καλα ρευματα αλλα πλεον ο ανταγωνισμος εχει ξεφυγει πολυ.
Απο την αλλη σιγουρα θα πωλησει, πιστευω θα παει καλυτερα απο το P3.


Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #222 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 11:51 »
Οι Αμερικάνοι ειδικά έχουν απαιτήσεις ανάλογες του κόστους που πληρώνουν. Δεν είναι μόνο θέμα αγοραστικής δύναμης και δεν αγοράζουν εύκολα κάτι απλά και μόνο επειδή μπορούν.
Εννοείται ότι και εμείς είναι καλό να κάνουμε το ίδιο.

Αποσυνδεδεμένος Xainis

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #223 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 17:31 »
Λοιπόν αγόρασα πρώτα ένα provari p3. Στη συνέχεια λόγω τρέλας ήθελα ποικιλία. Πέρασαν διάφορα απο τα χέρια μου. Τελευταία ήθελα μποξάκι. Πήρα ένα istick 50w ,μου βγήκε ελαττωματικό, το γύρισα πίσω, πήρα άλλο μου κράτησε 3 μήνες, κάηκε η πλακέτα. Τουλάχιστον με έβγαλε το καλοκαίρι. Πήρα ταυτόχρονα και ένα vaporshark rdna40 για κάτι πιο ποιοτικό. Στους 4 μήνες ήθελε επίσης αλλαγή πλακέτας, κουβά. Το καλοκαίρι όμως είχα ποικιλία! Πλέον μαντέψτε ποιο είναι το μόνο που μου έχει μείνει και είναι σαν καινούριο. Και με ασύγκριτα ρεύματα. Και μαντέψτε και ποιο θα είναι το μποξάκι που θα χτυπήσω. Μπορεί να μου πει κάποιος έτυχε. Δεκτό. Εγώ όμως με βάση την εμπειρία μου θα επιλέξω provari. Και έχω μπει στο συγκεκριμένο topic για να διαβάσω για το προϊόν που με ενδιαφέρει. Αν δεν με ενδιέφερε δεν θα επμπαινα. Εγώ λοιπόν που ξέρω τί ακριβώς πουλάει η provape και πάνω κάτω ποιες είναι οι τιμές της μπήκα εδώ να ενημερωθώ για το radius. Και στο 80% του topic διαβάζω για την τιμή του (ας σοβαρευτούμε ,ποιος το περίμενε στα 150€;) και για το TC. Μηπως πρεπει μα φτιαχτεί ένα άλλο topic πχ. "Κράξτε το radius" και σε αυτό εδώ να μπαίνουν όσοι το γουστάρουν; Πρόταση. Δεν έχει νόημα. Δεν θες να το πάρεις κύριε; Μην το πάρεις. Εγώ θα το πάρω. Τέλος. Δεν μπαίνω σε 200 topic την ημέρα που δεν με ενδιαφέρουν για να τα κράζω.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #224 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 18:13 »
Να το πάρεις, να το χαρείς. Λογικά θα το χαρείς.

Όμως. Ο τίτλος του νήματος είναι "ProVari Radius (Προ-επισκόπιση)".
Δηλαδή κάτι καινούριο παρουσιάζεται, δείτε το, συζητήστε το.
Ο τίτλος δεν είναι "ProVari Radius (εκδηλώσεις λατρείας και ενθουσιασμού)".
Το βλέπουμε, το συζητάμε. Αν έχεις αντίρρηση με όσα λέγονται πες την άποψή σου, την δική σου οπτική. Αν δεν σου αρέσει αυτή η συζήτηση μπορείς να μην πάρεις μέρος.
Γενικά τα νήματα δεν ανοίγουν ειδικά για οπαδούς ή ειδικά για "πολέμιους" και δεν ανήκουν σε έναν για να απαιτήσει το πώς θα είναι (εκτός αν το ζητήσει αυτός που δημιουργεί το νήμα). Όποιος θέλει τέτοιο νήμα ας το ανοίξει ο ίδιος, δεν νομίζω πως θα έχει κανείς αντίρηση. Όπου αλλού μπαίνει είναι εξίσου καλεσμένος όσο και οι υπόλοιποι, δεν είναι το αφεντικό.
Επίσης δεν είναι κάθε κριτική κράξιμο και δεν είναι όλο το σύμπαν ένα ντέρμπυ.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571332 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1607 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7629 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120972 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 595 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 322 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326172 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8452 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297180 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827309 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511091 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9500 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios