vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« στις: Ιουλίου 29, 2015, 17:22 »
ΚΥΚΛΩΜΑ=Yihi SX330-V3SL temperature control chip
AΥΤΟΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟΣ ΑΤΣΑΛΙΝΟΣ ΚΟΝΕΚΤΟΡΑΣ
ΥΛΙΚΟ-ΑΤΣΑΛΙ
ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ 2Χ 18650 ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΕΣ
AΠΟΣΠΩΜΕΝΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΠΑΤΑΡΙΩΝ
BOΛΤΑΖ ΕΙΣΟΔΟΥ 6.2-8.5 V
ΙΣΧΥ 10-200 WATT (UPGRADE)
EΞΟΔΟΣ ΒΟΛΤΑΖ 1-7.5 V
ΕΛΕΓΧΟΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ C-F
100-300 C
212-572 F
TIMEΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΝ ΑΠΟ
0.1 -3 ΟHM WATT
0.05-3 OHM JOULES
ΔΙΑΚΟΠΤΗς ΑΦΗΣ
ΒΑΡΟΣ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ 237 gr.
http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_204156.html
Λινκ για το upgrade απο 165 watt αε 200.
http://www.yihiecigar.com/download.html
Nα αυμπληρωσω εδω οτι το mod ηρθε στα χερια μου σφραγισμενο και με το upgrade στα 200 watt.
Eτσι δεν χρειαστηκε να κανω την διαδικασια του download και για αυτον τον λογω δεν την παρουσιασα και στο παρακατω βιντεο για να μπορεσω να βοηθησω καποιον που θα χρειαστει το upgrade.






[youtube]R3Wd1Kn-5LI[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 31, 2015, 10:46 από SEB »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 31, 2015, 01:34 »
Το παρέλαβα και εγώ και χρειάστηκε upgrade. Πιο αναλυτικά όταν τελειώσω τις δοκιμές μου!!!

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος zourdikis

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 31, 2015, 19:41 »
ΜαστροSEB ..
Οι πόλοι τις μπαταρίας αντέχουν για 200watt σε απανωτες Τζουρες ;;  Πως τα βλέπεις ;;

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 31, 2015, 19:44 »
Ελα να τους δοκιμασεις η φερε εκεινον που εχουμε για πειραματα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος geozero

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 01, 2015, 12:38 »
εχει το ιδιο μενου (μετα την αναβαθμιση) με το ipv4  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 17:02 »
 Είναι αρκετός καιρός από τότε που η Gearbest μου έστειλε το συγκεκριμένο μοντάκι για παρουσίαση. Ήθελα όμως να το περάσω από αρκετά τεστ ώστε να έχω ολοκληρωμένη άποψη γι αυτό. Ας το δούμε λοιπόν.
 
Το μοντάκι έρχεται σε ένα ωραιότατο κουτάκι, το οποίο εκτός από τη συσκευή περιέχει ένα βιβλιαράκι με οδηγίες χρήσης και ένα καλώδιο USB.



Το πρώτο που θα ξενίσει το χρήστη, είναι αυτή η «κοψιά» που έχει στο σημείο πάνω από το fire button. Αργότερα φυσικά, θα δούμε γιατί αυτή η κοψιά είναι τόσο βολική. Οι διαστάσεις του είναι 105*59*23, με βάρος χωρίς μπαταρίες στα 146γρ και έχει κονέκτορα 510, όμορφα βυθισμένο στο πλαίσιό του. Έχει οθόνη OLED 0.96” φοράει την πλακέτα SX330V3SL.


















Έχει λειτουργία ελέγχου θερμοκρασίας και οι προδιαγραφές του όπως έρχεται είναι:
 
 Ισχύς εξόδου: 10-165W/5-50J
  • Τάση εξόδου: 1.0-7.5V
  • Ρεύμα εισόδου: 1.3-40.0Α
  • Τάση εισόδου: 6.2-8.5V
  • Αντίσταση: 0.1-3.0Ω
  • Αντίσταση σε TC: 0.05-0.3Ω
  • Θερμοκρασίες TC: 100-300oC/212-572oF
  • Αποτελεσματικότητα: 95%
 
Δέχεται δύο μπαταρίες 18650 σε σειρά, και η εταιρεία φυσικά προτείνει τη χρήση μπαταριών μεγάλης αποφόρτισης αν σκοπεύουμε να χρησιμοποιήσουμε μεγάλα νούμερα ισχύος. Να πούμε εδώ, ότι η έννοια Joule που βλέπουμε στη λειτουργία ελέγχου θερμοκρασίας, είναι ψευδής, καθώς στην ουσία Watt ρυθμίζουμε. Βολεύει όμως για να ξέρουμε ότι βρισκόμαστε σε αυτή τη λειτουργία.
 
Λειτουργία
 
Το μόντ έχει όλα κι όλα τρία κουμπιά. Ένα μεγάλο κλασσικό fire και δύο πλήκτρα ρυθμίσεων, τα οποία δεν έχουν σήμανση + και -. Κάνοντας 5 κλικ στο μοντάκι, αυτό ενεργοποιείται, και αφού δούμε τα εισαγωγικά γραφικά στην οθόνη, αυτή σβήνει. Ένα κλικ ακόμα και η οθόνη ενεργοποιείται, με το μοντ έτοιμο να ατμίσει. Όταν το mod βρίσκεται σε power mode, έχουμε τη δυνατότητα να ρυθμίσουμε και πέντε μνήμες με τα watt λειτουργίας, ενώ όταν βρίσκεται σε TC mode, αυτές οι μνήμες είναι προεγκατεστημένες χωρίς να μπορούμε να τις πειράξουμε. Για να ρυθμίσουμε τα Watt σε power mode χωρίς τη χρήση μνήμης, πιέζουμε το κάτω πλήκτρο με οποιαδήποτε μνήμη επιλεγμένη. Η οθόνη αντί για τον αριθμό της μνήμης (Μ1-Μ5) γράφει τώρα ADJ και μπορούμε με το πάνω ή το κάτω να ρυθμίσουμε τα Watt. Μόλις πιέσουμε το fire, τα watt αποθηκεύονται στη μνήμη, όποια από τις πέντε είχαμε επιλέξει. Όταν η οθόνη αναγράφει τον αριθμό της μνήμης, πιέζοντας το πάνω πλήκτρο αλλάζουμε μνήμες, και ταυτόχρονα πάμε στη ρύθμιση που έχουμε αποθηκεύσει. Δίπλα σε εκείνη την κοψιά που ανέφερα πριν, υπάρχει ένας αισθητήρας αφής ώστε να μη χρειάζεται να πατάμε το fire για να ατμίσουμε. Θέλει λίγο καιρό να το συνηθίσεις, αλλά μετά από λίγο φαίνεται φυσικό. Για να ενεργοποιηθεί αυτή η λειτουργία, κρατάμε πατημένο το fire και το πάνω πλήκτρο και η οθόνη αναγράφει Touch On. Για να απενεργοποιηθεί, πιέζουμε ταυτόχρονα το fire και το κάτω πλήκτρο και η οθόνη γράφει Touch Off.
 
Μενού
 
Το μενού του είναι τυπικό των πλακετών SX. Με πέντε κλικ αποκτάμε πρόσβαση, με κάθε κλικ αλλάζουμε κατηγορία και με τα πλήκτρα πάνω και κάτω αλλάζουμε τις εκάστοτε ρυθμίσεις. Οι λειτουργίες του είναι βασικά τρεις:
 
 Exit (on/off) όπου αν πιέσουμε το πάνω ή το κάτω βγαίνουμε από το μενού
  • Mode (Power/Joule)όπου αν πιέσουμε το πάνω ή το κάτω αλλάζουμε λειτουργία
  • System (on/off)όπου αν πιέσουμε το πάνω ή το κάτω σβήνουμε το mod
 
Όταν στη λειτουργία Mode αλλάξουμε σε Joule, εμφανίζονται και άλλες επιλογές:
 
 Unit (C/F) όπου επιλέγουμε βαθμούς Κελσίου ή Φαρενάιτ
  • Temp όπου επιλέγουμε τη θερμοκρασία
  • Coil (Ni200/Ti) όπου επιλέγουμε Νικέλιο ή Τιτάνιο.
 
Για να κλειδώσουμε την αντίσταση, πιέζουμε ταυτόχρονα το πάνω και το κάτω.
 
 
Ατμίζοντας
 
Το πρώτο που έκανα μόλις το παρέλαβα, ήταν να κάνω αναβάθμιση, ο μοναδικός λόγος ύπαρξης της θύρας USB του. Δεν είναι για φόρτιση. Μπήκα λοιπόν στο www.pioneer4you.com, κατέβασα το πρόγραμμα αναβάθμισης, κατέβασα και το αρχείο αναβάθμισης, εγκατέστησα το πρόγραμμα, συνέδεσα το μοντ χωρίς μπαταρίες, το αναγνώρισε και έκανα την αναβάθμιση. Τώρα, έχει τη δυνατότητα να αποδώσει μέχρι 200W!!! Για ξεκίνημα, το δοκίμασα σε Power Mode. Σε φυσικά νούμερα, το άτμισμά του ήταν απολαυστικό. Ιδιαίτερα σε σχέση με το Snow Wolf, το άλλο 200ρι με 2 μπαταρίες σε σειρά, έχει το πλεονέκτημα ότι δεν ελέγχει για έλεγχο θερμοκρασίας στην αρχή και δεν δίνει παραπάνω watt. Του φόρεσα και έναν dripper με διπλή στα 0.25 για να του στείλω τα πολλά watt. Παλμογράφο δεν διαθέτω αλλά οι φλόγες που πετάχτηκαν από τον ατμοποιητή, τα λένε όλα. Μάλλον πρέπει να προμηθευτώ πιο χοντρό σύρμα για τέτοια πειράματα... Αυτό το οποίο με εντυπωσίασε, ήταν η αυτονομία του. Με αντιστάσεις 1.6-2.1Ω, με βγάζει άνετα 1.5 μέρα, με 2 INR25R μέσα. Ο έλεγχος θερμοκρασίας του τώρα, είναι εξαιρετικός. Το δοκίμασα με Phenomenon και Ni200 0.28mm, σε διαμέτρους 2 και 2.5mm, είτε με ανοιχτές είτε με κολλητές σπείρες, σε θερμοκρασίες από 175-230 βαθμούς Κελσίου. Ο ατμός ήταν δροσερός, πλούσιος, γεμάτος, ο ατμοποιητής δεν ζεστάθηκε ποτέ και όσες φορές το τανκ άδειασε, το μήνυμα «Dry Coil, No Liquid» εμφανίστηκε. Αν η εσωτερική θερμοκρασία ξεπεράσει το ανεκτό για το μηχάνημα επίπεδο, το μήνυμα "Too Hot" κάνει την εμφάνισή του.










Το Nakamitchi μου καμία σχέση δεν είχε σε χρώμα με αυτό του Power Mode. Ένα ελάχιστα καφετί χρώμα μόνο, αλλά καμία σχέση. Σε κάποιο σημείο, δοκίμασα να ξεγελάσω τον έλεγχο θερμοκρασίας και δεν μου το συγχώρεσε. Αφού είχα ατμίσει αρκετή ώρα, ξανακλείδωσα την αντίσταση, λέγοντας πλέον στο μοντ ότι τώρα πρέπει να στείλει μεγαλύτερη τάση και ταυτόχρονα θα πρέπει να περιμένει να ανέβει περισσότερο η αντίσταση για να δώσει κόφτη. Λοιπόν, έφαγα ένα καψούλι το οποίο ξεπερνά ότι έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής. Άκουγα για χρόνια για τα καψούλια του ΙΑΤΤΥ χωρίς να έχω την τιμή, αλλά βάζω στοίχημα ότι το καψούλι από νικέλιο κάνει το «Βασιλιά» να μοιάζει γατάκι. Δεν νομίζω βέβαια ότι το καψούλι νικελίου είναι και πολύ υγιεινό οπότε don’t try this at home.
 
Άτμισμα με την αφή.
 
Εδώ το μοντ, θέλει βελτίωση. Πολλές φορές ο αισθητήρας κολλούσε, κάνοντας τζούρες 15’’ μέχρι τον κόφτη δηλαδή. Λίγο καιρό μετά, ξεκόλλησε το πλαστικό που τον κάλυπτε, με αποτέλεσμα μια αντιαισθητική τρύπα στην κορυφή του μοντ. Ακόμα κολλάει μερικές φορές οπότε τον έχω πλέον απενεργοποιήσει. Αφού τον συνήθισα όμως στην αρχή, μπορώ να πω ότι μου άρεσε αυτή η λειτουργία, όπως και το κράτημα που είχε το μοντ για να με βολεύει να τον δουλεύω με τον δείκτη.
 
Τελικό συμπέρασμα
 
Με μια παρομοίωση, πρόκειται για μια πολύ καλή ψυχή, παγιδευμένη όμως σε λάθος σώμα. Μπορεί να είναι ελαφρύ, αλλά έχει επιφάνεια που δεν βολεύει. Νομίζω ότι αν αυτή η πλακέτα έμπαινε σε άλλο κουτί, θα είχαμε πολύ καλύτερα αποτελέσματα και στο αισθητικό κομμάτι. Με ή χωρίς αισθητήρα αφής. Λειτουργικά είναι άψογο, τόσο σε επίπεδο μενού, σε διαχείριση ενέργειας, σε έλεγχο θερμοκρασίας και σε άτμισμα κλασσικού τύπου. Αν κάποιος δεν νοιάζεται και τόσο για την αίσθηση στο χέρι, το look γενικά και τα προβλήματα του αισθητήρα, θα κάνει μια καλή αγορά. Προσωπικά το έχω εντάξει στην καθημερινότητά μου, αλλά το δικό μου χέρι δεν αποτελεί μέτρο σύγκρισης καθώς μπορεί με άνεση να κρατήσει πολύ μεγαλύτερα η βαρύτερα μοντ. Και καθώς το μέγεθος δεν αποτελεί πρόβλημα για μένα, με χαρά το κυκλοφορώ και δημοσίως.
 
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 04, 2015, 21:28 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 20:38 »
Μπράβο Τρύφωνα, πολύ ωραία και μεστή παρουσίαση!  :thumpup:

Μία διορθωσούλα στα τεχνικά χαρακτηριστικά: Τάση εξόδου: 1.0-5.0V, γράφεις και φαντάζομαι ότι πρέπει να είναι λάθος αυτό, με το σωστό να είναι μάλλον αυτό που αναφέρει ο SEB; 1-7.5V.

Επίσης μια ερωτησούλα: Τι βασανιστήρια του έκανες για να εμφανίσει το μήνυμα "Too Hot!" στην οθόνη;  ;D

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 20:58 »
Ωραια η παρουσιαση...ωραιο και το περδικαλι καρεδακι ;)

Ζαρκο....μαλλον ζηλεψες και θελεις να το κανεις κι εσυ το κολπακι με την υπερθερμανση... ;)

Κτηνος το μοντακι...τεραστιο και ασχημουλικο μαζι. Ο τως χρειαζεται αλλο κουτι

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 21:31 »
Για το περδικαλί δεν ευθύνομαι τόσο εγώ όσο η "θηλυκή πινελιά" της περιοχής...  :angry_orange:

Τα βολτ τα διόρθωσα, αλλά θα ξανακοιτάξω το μάνουαλ γιατί νομίζω πέντε λέει!

Αν και τα 7.5 είναι που στέκουν!

Αποσυνδεδεμένος KARPIS

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 23:25 »
Κάτοχος και εγώ εδώ και τρεις μέρες.
Μέχρι τώρα όλα θετικά...





Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 02:37 »
Ζαρκο....μαλλον ζηλεψες και θελεις να το κανεις κι εσυ το κολπακι με την υπερθερμανση... ;)


Αχά. Τώρα συνειδητοποιώ ότι αυτά τα λεπτά δάχτυλα της φωτό δεν υπήρχε καμία πιθανότητα να ήταν του Τρύφωνα.  :))

Ωραία. Και δεν θα μας πεις Petra πως το έκανες να εμφανίσει το "Too Hot!";  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 03:19 »
Θα σου ελεγα οτι απλα το αγγιξα  :))...αλλα οχι και δικα μου αυτα τα υπερμεγεθη δακτυλα!!!  :fight_fryingpan:
Ο Τρυφωνας κατι του εκανε του μοντ κι ... αναψε ολοκληρο... :angel:

Ισως να φταινε αυτα που ατμιζει...
Κατι φωσφοριζε υγρα απο ενα εργοστασιο κοντα στο φουκοσιμα τεσταρει τωρα...δε λεω αλλα...  :shut_up:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 11:25 »
Αν αυτά τα δάχτυλα ήταν της petra, θα ήταν πασίγνωστη στο πανελλήνιο και εκτός ατμιστικής κοινότητας. Από καμιά ομάδα μπάσκετ, καμιά ελληνορωμαϊκή, τίποτα παράνομους αγώνες με γκρίζλι ξέρω γω...  :laugh1:

Δικά μου είναι αυτά τα μπαστούνια που μοιάζουν με δάχτυλα!

Το too Hot το έβγαλε μία μέρα του Ιουλίου στο γραφείο, όπου γινόταν ανάσταση και άτμιζα μανιωδώς. Προφανώς η πλακέτα έφτασε κόφτη θερμοκρασίας, ο οποίος δεν ξέρω σε ποιο σημείο ενεργοποιείται. Μόλις το είδα το μήνυμα, το έκανα δυο τρεις φορές ώστε να προλάβω να το φωτογραφίσω, αλλά από τότε δεν το έχω ξαναδει.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 17:29 »
Αυτο το "λαθος σωμα" ηταν και κατι που ενοχλησε και εμενα και ανακαλυψα ενα πολυ ωραιο κουτακι οπως και τα υπολοιπα της σειρας που ειναι φανταστικα σαν ποιοτητα και σχεδιασμο ::) :sfyrigma: (μπηχτη για τα δικα μας μαγαζια μηπως και τα φερουν )  :))
http://www.modmaker.co.uk/Mod-Making-Supplies/Enclosures/ModMakerBox-WideBoy-Natural-Aluminium

Αλλα τελικα το κυκλωμα ειναι τοσο μα τοσο ψηλο που δεν μπαινει ακομα και να φαω την θυρα  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος KARPIS

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IPV3 LI TC 165 WATT From Gearbest
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 19:38 »
Προσωπικά εμένα μου άρεσε το σχήμα του και η αίσθηση του. Σε σύγκριση με το IPV4s και το sigelei 150 tc, μου δίνει τη αίσθηση πιο ποιοτικό. Πιο καλό κλείσιμο στο πορτακι, τα διακενα μεταξύ στα πλαστικά πιο συγυρισμενα και η αίσθηση ότι θα αντέξει στο χρόνο.
Μέχρι τώρα δεν ένιωσα να μου έχει ζεσταθεί στο χέρι μετά από συνεχόμενη χρήση. Το δουλεύω στα 70 - 80 watt.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 44 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 46 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325013 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1119619 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296518 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826567 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510158 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9377 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156173 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570562 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245336 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios