vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

182 επισκέπτες, 7 χρήστες
noe, Milarepa, tony1976, Mimhsdr, I.P, lidbab, Buliwyf

Joyetech evic vt

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #450 στις: Ιουλίου 28, 2015, 23:43 »
Παιδια συμφωνο με την αγωρα σασ δεν σασ κρυβω οτι αν δεν ειχα επηρεαστη πριν 1.5 μηνα απο τα κακα σχολια περι του evic vt απο συνατμιστεσ θα ειχα κανη και εγω την αγωρα του απο φαστεκ
Με τα γιουρο που εδωσα σημερα θα επερνα απο κινα κομπλε μοντακι ατμο + 3 καιφουν κλονουσ
Αλλα λογου οτι τωρα δεν μπορουμε να κανουμε αγωρεσ απο εξωτερικο καταλειξα σε αυτα τα 2 που ειπα και στα πιο πανω ποστ

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #451 στις: Ιουλίου 29, 2015, 01:07 »
εγω σαν υδραυλικος γνωστης δηλαδης  ;D το 1.10   1.18  1.19 για κωδικους παρτιδων τα κοβω.. :D
και η  Joyetech να δηλωσει για νεες βερζιον θα αρνηθω να το πιστεψω
εκτος αν( βερζιον ) σημαινει παρτιδα και δεν το ξερω  ??? οπότε οκ..

Αποσυνδεδεμένος michaelp900

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Tapatalk User
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #452 στις: Ιουλίου 29, 2015, 01:08 »
Version σημαίνει έκδοση (φιλικά πάντα. Δεν κάνω τον πολυξερο)

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #453 στις: Ιουλίου 29, 2015, 01:16 »
έκδοση.. δηλαδη καινουργια παρτιδα οχι ομως αναβαθμιση . η κανω λαθος ?
γιατι να εχει κανει δυο αναβαθμισεις σ ενα μηνα συγουρα δεν το πιστευω  :yes:

Αποσυνδεδεμένος michaelp900

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Tapatalk User
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #454 στις: Ιουλίου 29, 2015, 01:17 »
Μπορεί να είναι αναβάθμιση στην έκδοση λόγο του πρβληματος όπου πολλοί  είχαν αναφέρει στις αρχές....δεν γνωρίζω ακριβως

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #455 στις: Ιουλίου 29, 2015, 08:45 »
Φυσικα αφου βγηκε και τριτη βερζιον θα εχει γεινη καπια ανβαθμιση στο λογισμικο ο καταλυλοτεροσ να μασ  απαντιση ειναι η εταιρια που ουτε εδω στο φορουμ αλλα ουτε πουθενα αλλου εχει βγει καπια ανακοινωση .  Το αναφερε ο ρενοσ στην παρουσιαση  ετσι απλα χωρισ να το τονιση συνηθωσ οπωσ κανη σε μερικα αλλα πραγματα  αλλα και ο  chzamp ηταν απολυτοσ με τη φωτο που εστειλε   Τωρα ο κατοχοσ που το πηρε μπορη πιο καλλα ν  μασ διαφωτιση αν δεν κανη τα ξεσπασματα των προηγουμενων και κατα ποσο εχουν αλαξη καπιεσ λειτουργειεσ

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #456 στις: Ιουλίου 30, 2015, 16:42 »
Κατοχοσ απο σημερα το πρωι στο  :laugh_wave: evic vt τι να πω βρε παλικαρια το εβλεπα μονο σε

βιντεακια και φωτο καλλα αλλο πραγμα ν  το πιανησ στα χερια σου το πιο ωραιο μοντακι που εχω

αγωραση και πιστευω δεν υπαρχει παιδια τα σπαη απο εμφανιση απο σταθεροτητα οταν το

ακουμπασ στο τραπεζι τα κουμπια του τελεια και σε πατηματα αλλα και σαν ντιζαην

Η λειτουργειατου σε wv πολλυ καλλη χωρισ αυτα τασχετικα προβληματα που με εκαναν 1.5 μηνα

Για να γεινω κατοχοσ του σε tc και εκει ολα  καλλα τι να πω βρε παιδια οσοι εισται κατοχη στο

συγκεκριμενο μοντ πιστευω οτι την ιδια χαρα πηρατε οταν το πρωτο ειδαται

Με βερζιον 1.18 να μην το ξεχασω  οπιοσ θελη ν  το παρη και εχει κοληματα οπωσ ειχα  και εγω

Παιδια αφωβα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 30, 2015, 19:09 από giorgos maniadakis »

Αποσυνδεδεμένος G.koutras

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #457 στις: Ιουλίου 30, 2015, 18:54 »
Κάτοχος και εγώ σχεδόν μια εβδομαδα το έχω δουλέψει μονο με tc,καλή αίσθηση στο χερι, πολλή όμορφο, στιβαρό,φορέα βαφή (άσπρο) ορεα ρεύματα, δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτα, (v1.18)

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #458 στις: Ιουλίου 30, 2015, 23:55 »
Δεν νομίζω ότι θα έχεις οποιοδήποτε θέμα.. Μην αγχώνεσαι άδικα, άσε που ότι και να γίνει έχεις την στήριξη του εδω μαγαζιού..  :thumpup:

Φιλε μου μια βοηθεια αν ξερησ φυσικα  και οπιοσ αλοσ αν ξερη ασ μου πει εκει που ατμιζα κανονικα καπια στιγμη ενιωσα σαν να μην ηταν τα ρευματα που δεινη το μοντακη τα 30 wat σε tc σταθερα παταω λοιπων το φαιρ μπουτον και πραγματικα μου ερειχνε τα βατ και μου γραφει στα ξενα  protection πατουσα 3 φωρεσ το μπουτον και πηγα και ξεκλειδωσα την αντισταση
Αλαξα ατμο αλλα δεν μου εδειξε την ενδειξη αν ειναι νεοσ η παλιοσ των κλειδωσα εκει την αντισταση  και καταλαβενω οτι δουλευη κανονικα αλλα οταν το παταω χωρισ να ρουφαω κοιταω και μου δειχνη για κλασματα δευτερολεπτου τα wat που εχω ρειθμιση τα δειχνη και μετα μου ξαναδειχνη το protection  και μετα παλη τα wat ετσι ειναι η λειτουργια του η εχω κανη καπια πατατα ετσι που το ξεσκαλιζα και δεν πρεπη να ρωταη καθε φωρα που αλαζω ατμο αν ειναι νεοσ


ΥΓ πηγα στων καθρεφτη για να βεβεωθο κιι οταν ρουφαω τα ιδια μου δειχνη οπωσ εξιγησα και παραπανω

Αποσυνδεδεμένος jim83gr

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #459 στις: Ιουλίου 31, 2015, 02:06 »
βγαλε ατμοποιητη κλειστο και ξανανοιξε το με ξεκλειδωμενη την αντισταση.βεβαιωσου οτι εχεις φτιαξει αντισταση 0,2 και κατω.βιδωσε ατμοποιητη και ξανατσεκαρε..

Αποσυνδεδεμένος kgardas

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
  • Try Hard
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #460 στις: Ιουλίου 31, 2015, 08:35 »
Γιώργο έτσι είναι η λειτουργία στο TC σε αυτό το mod και σε άλλα αυτού του είδους. Το ότι έχεις ρυθμίσει 30W σημαίνει οτι αυτό είναι το ταβάνι στα watt που δυναμικά μπορεί να δώσει στον ατμοποιητή σου αν η θερμοκρασία είναι μικρότερη από αυτή που έχεις ρυθμίσει (συνήθως στην αρχή που είναι κρύα το mod και ο ατμοποιητής). Κατά την διάρκεια της τζούρας κατεβαίνουν τα βατ για να διατηρήσει την θερμοκρασία εκεί που την έχεις.


Μην αγχώνεσαι, έτσι δουλεύει!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Doulke

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #461 στις: Ιουλίου 31, 2015, 23:25 »
Μια ερώτηση μιας και είμαι νέος στον χώρο και έχω μπερδευτεί. Εχω το mini istick με τον gsAirM και θέλω κάτι καλύτερο.Μου αρέσει αυτό για το σχέδιο και την μπαταρία του αλλά για τώρα θέλω να το χρησιμοποιώ με τον gsAirM γύρω στα 10w και αντίσταση την 1,5 που έχω τώρα ή να βάλω και την 1,2 που παίρνει.Αξίζει να το πάρω[/size]ή θα μου καίει την αντίσταση μετά απο κάθε τρίλεπτο ή γενικά δεν είναι κάτι που μπορώ να το χρησιμοποιήσω με τον ατμοποιητή και τα ρευματα που θέλω τώρα?


Το προτιμώ απο το istick 40-50 μιας και μου αρέσει περισσότερο σαν σχέδιο αλλά και στα λίγα παραπάνω λεφτά προσφέρει περισσότερα που ίσως χρησιμοποιήσω στο μέλλον.

Αποσυνδεδεμένος Yagammi

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #462 στις: Αυγούστου 01, 2015, 13:30 »
Το μοντάκι αξίζει πολυ φίλε μου αλλά κατα την γνώμη μου άμα το πάρεις καλύτερα να το χρησιμοποιείς σε λειτουργία Temp Control, για αυτό τον λόγο δίνεις τα όποια παραπάνω λεφτά.

Δυστυχώς το πρόβλημα στην λειτουργια VW υπάρχει αλλά άμα το δουλεύεις σε λειτουργια temp control το μοντακι πετάει.
Στην αρχή ο έλεγχος θερμοκρασίας μου φαινόταν άλλος ένας τρόπος να πλασάρουν νεα προϊόντα αλλά τελικά είναι πολύ εξυπηρετικό ειδικά στους drippers οπου τους είχα απλά για δοκιμές γεύσεων γιατι επρεπε να έχεις το νου σου να μην στεγνώσει το φυτίλι και φας καμμένο.
Τώρα έχω μόνιμα τον Magma πάνω!  ;)

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #463 στις: Αυγούστου 01, 2015, 15:15 »
Μια ερώτηση μιας και είμαι νέος στον χώρο και έχω μπερδευτεί. Εχω το mini istick με τον gsAirM και θέλω κάτι καλύτερο.Μου αρέσει αυτό για το σχέδιο και την μπαταρία του αλλά για τώρα θέλω να το χρησιμοποιώ με τον gsAirM γύρω στα 10w και αντίσταση την 1,5 που έχω τώρα ή να βάλω και την 1,2 που παίρνει.Αξίζει να το πάρω[/size]ή θα μου καίει την αντίσταση μετά απο κάθε τρίλεπτο ή γενικά δεν είναι κάτι που μπορώ να το χρησιμοποιήσω με τον ατμοποιητή και τα ρευματα που θέλω τώρα?


Το προτιμώ απο το istick 40-50 μιας και μου αρέσει περισσότερο σαν σχέδιο αλλά και στα λίγα παραπάνω λεφτά προσφέρει περισσότερα που ίσως χρησιμοποιήσω στο μέλλον.


Φιλε μου το εχω απο την πεμτη το πρωι και περιτο να σου πω το χαμογελο μου εχει φταση μεχρι τα αυτια απο χαρα το μοντακι δουλευη και τησ 2 λειτουργιεσ τελεια και οταν το εχω στων ελενχο θερμοκρασιασ με Ν200 και του βαλω το nautilo αμεσωσ γυρναη απο μονο απο tc σε  wv το μονο που πρεπη να κανησ εσυ να εχεισ ρυθμιση τα βατ εκη που ατμιζησ με wv
Ειχα ακουση πολλα για το μοντακι αλλα αλλο ν  το κοιτασ απο βιντεα και φωτο και αλλο να το κρατασ στο χερι σου ειναι μεχρι τωρα η καλυτερη αγωρα που εχω κανη       Φιλε μου στο συνιστο αφοβα

Αποσυνδεδεμένος Doulke

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #464 στις: Αυγούστου 01, 2015, 19:25 »
Το μοντάκι το θέλω για την μπαταρία και το σχέδιο του και οτι η διαφορά τιμής με τα ιστικ είναι ελάχιστη συν τα όσα περισσότερα που μπορεί να προσφέρει απλα εγώ δεν τα θέλω τώρα.


Τον έλεγχο θερμοκρασίας ή τα 50-60 βαττ δεν προκειται να τα χρησιμοποιήσω,όχι τώρα ή στο άμεσο μέλλον τουλάχιστον οπότε για τα 8-10 βαττ που θα το χω θα έχω πρόβλημα αν κάθε φορα που το ανοίγω πετάει τα βαττ στα 30.


Απλά και απο κοντά που τα είδα και τώρα στην φωτό του Γιώργου που είναι δίπλα στα ιστικ είναι κούκλα συν οτι έχει πολύ ωραία αίσθηση στο χέρι.Κρίμα που έχει αυτό με τα πρώτα βάττ σε απλή χρήση.Οπότε μάλλον με βλέπω με το ιστικ 50 και ελπίζω να μην βγάλει όσα έχω διαβάσει.. :(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343487 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207299 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542615 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31688 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50841 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598228 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358902 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12051 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1618 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595171 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios