vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

75 επισκέπτες, 3 χρήστες
SEB, manoslykos, bloodlessz

Twitter

Δεν πρέπει να πυρώνουμε ούτε μια φορά το coil όταν το περνάμε στον επισκευάσιμο;

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Εκείνος που θέλει να γίνει άριστος, δεν πρέπει να αγαπά περισσότερο τον εαυτό του, μήτε τα δικά του, αλλά τα δίκαια. ΠΛΑΤΩΝ.

1ονΕΙΚΑΣΙΑ.!!!
Ατοιμο πραγμα.Μπορει να απογειωσει,να προσγειωσει ,να καταρακωσει να ΘΟΛΩΣΕΙ, ητε προερχεται απο καλοβουλα χειλη,ητε απο κακοβουλα.Μενει η αμφισβητιση να πλαναται και αντε κατευασε την απο τον ουρανο της σκεψης του μυαλου.Μηπως λοιπον θα επρεπε κατι το οποιο καλοβουλα λεγοντας το,και θελοντας να προστατευσουμε ,μη εχωντας ομως ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ  να μην το αναφερουμε εως οτου τα εχουμε,γιατι ΙΣΩΣ αντι να λυνει ενα υπαρχων προβλημα προκαλει αλλες 10 παραπλευρες απωλειες που ενδεχωμενως ειναι χειροτερες απο το υπαρχων προβλημα?(Και δεν αναφαιρομαι μονο για το παρων θεμα,αλλα για ολα.
Και εξηγουμαι για να μην παρεξηγηθω.Το οτι  το πυρωμα ενος μεταλου ΧΑΛΑΕΙ την μοριακη δομη του ειναι παντελως λανθανσμενο,καθοτι  στο βιβλιο της 5ης δημοτικου  αναφερεται σαφως πως τα μεταλα
δεν συνγκροτουνται απο μορια αλλα απο ΑΤΟΜΑ.Η κρυσταλικη δομη αυτων των ατομων αναδιαμορφωνεται ,κοινως αλαζει η θεση τους κανωντας ενα μεταλο μετα την θερμανση του ητε σκληροτερο ητε μαλακοτερο.Αυτο ναι. Πρόκειται για κρυσταλλικες ρυθμίσεις.Η Θέρμανση μπορεί να προκαλέσει πολλές αλλαγές στη μικροδομή ενός κράματος, αλλά δεν  προκαλει την καταστροφή των δεσμών μεταξύ των μεταλλικών μορίων", επειδή δεν υπάρχουν.
Μερος 2ον :Εικασια απο ατομα που οπως λενε τουλαχιστων εχουν σπουδασει μεταλουργεια,με περισσοτερη δοση επιστημονικης τεκμηριωσης.ΙΣΩΣ.
Η θερμανση λοιπων του  Kanthal  ισως είναι ενα  πολύ χρήσιμο πράγμα. Θα πρέπει να θερμανουμε το Kanthal coil μας για να το κανουμε υγιέστερο. Κατ 'αρχάς, μπορείτε να καταργήσετε μολύνσεις  που ο  διαλύτης δεν μπορεί να τους αφαιρέσει τόσο καλα όσο η ξηρή καύση. Δεύτερον, θα σχηματίσει καλο προστατευτικό στρώμα σε ένα συρμα.Η λεπτή κλίμακας επικαλυψη  οξείδιο του αλουμινίου που προκαλειτε απο την  θέρμανση είναι ενα πολύ αποτελεσματικό μεσον στην προστασία του πηνίου από την περαιτέρω οξείδωση, ιοντική διάχυση και χημική έκπλυση.Χρησιμεύει για να βοηθήσει να σφραγίσει την επιφάνεια της σπείρας, την παγίδευση και την προστασία του σιδήρου, αλουμινίου και χρωμίου κάτω από αυτό.

3ον ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ,+ προσωπικα συμπερασματα.
Διαβαζωντας ολες σχεδων τις αναφορες στο site μας,και αρκετες απο site του εξωτερικου( μεχρι Αμερικη ασπαζωνται και ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ τον γιατρο μας ( πραγμα το οποιο με εξεπληξε θετικα) ειδα πως πολλοι μεταξυ αυτων και εγω,στο παραπεντε ειναι να τα παρατησουν σκεπτομενοι Α: Πολυπλοκοτητα?,Β. Τοξικοτητα? ΕΙΚΑΣΙΕΣ ,Υγρα,στερεα,ετσι αλλιως φφφφφφ   φουντωσα,,Ασ κανω κανα πακετο να ξελαμπικαρω:( . Παυω να βλεπω οτι (Γιατρου απο Αγγλια ειναι το ακολουθο αν δεν κανω λαθος) το ηλεκτρονικο τσιγαρο εν σχεση με το συμβατικο ειναι σαν να εχω υπερβει τα ορια ταχυτητας στην μια περιπτωση , με το να εχω μπει με 200 χιλιομετρα στο αντιθετο ρευμα στην αλλη. ??? ???
Σας ενημερωνω ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣΤΑΤΑ οτι στεναχωριθηκα βλεπωντας σχολια κατα του Κ Φαρσαλινου απο ατομα που ασπαζονται τις αποψεις του τις ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΕΣ ( π.χ για τα των υγρων αναπληρωσης π.χ,η' περι θετικων αλαγων στον οργανισμο με το η/ν τσιγαρο,να αλαζουν μονο και μονο γιατι δεν υπαρχουν εργαστηριακες μελετες επαρκεις επι του  θεματος,αλλα να αναφερει κατι το οποιο ΕΙΚΑΖΕΙ!Εικαζω δεν σημαινει οτι ειμαι λαθος ,ισα ισα.Αλλα δεν σημαινει ΕΠ' ΟΥΔΕΝΙ οτι ειμαι και σωστος.
Αλλωστε σκευτιτε αυτο.Αν ακουγα-ακουγαμε τις εικασιες η' την παραπληροφοριση των καναλιων.εντιπων,των δηθεν, του γειτονα ,του ετσι  του  αλλιως,ακομα θα ειχαμε παραμινει στο εξω απο εδω καρκινομα, εγω προσωπικα μπορει να μετραγα και τα ραδικια αναποδα συντροφια με τεκιλα και σκουλικια( πανε παρεα ετσι?)  ( Για να χαλαρωσουμε και λιγο )

Εν κατακλειδι Κανεις να μην αρχισει το ατμισμα αν ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ,αλλα και να μην  κοψει το ατμισμα κανεις ΑΤΜΙΣΤΗΣ ΠΡΩΙΝ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ (εννοω και να το γυρισει στο κανονικο. αυτονοητο το οτι το σταματημα και του κανονικου και του ατμου ειναι το τελοιο )καθως ειναι ηλιου φαεινοτερον το καλο που προκειπτει στον οργανισμο μας και αναιρει τα οποια τυχων αρνητικα του.Ανοιχτα ματια.λιγοτερο αυτια,μαθηματικη σκεψη,λογικη και συνεχεια στον αγωνα προσπαθωντας ο καθενας να σωσει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΜΑΣ απο το μεγιστο ( ενα απο τα μεγαλυτερα εστω) κακα συναπαντηματα.Το 5000 βλαβερων ουσιων και καμια 80αρια τεσταρισμενων καρκινογονων ουσιων ΚΑΝΟΝΙΚΟ τσιγαρο.

Υ/Σ Το ανωθεν φυσικα αναφαιρετε σε απλη δυνατη θερμανση,( οπως του dry burn ) και οχι σε θερμοκρασιες κοντα στο σημειο τηξης .ΔΕΝ ειμαι ειδικος,δεν ειμαι σιγουρος για τιποτα και κανενα ,μεχρι αποδειξεως του αντιθετου,ουτε καν για μενα ,δεν ζηταω να εμπιστευτητε οτι λεω ,απλως εψαξα,διαβασα,τρελαθηκα να προσπαθω να μεταφρασω καθωτι δεν το κατεχω το αγγλιστι παρα ελαχιστα και ειπα να ασχολιθω με κατι ουσιαστικο οσο ειμαι καθηλωμενος απο καραγριπαρα στο σπιτι( ευκαιρια εψαχνα χαχαχαχα.)Και να μην πω το ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ,,Η εμπιστοσυνη και η ευγνωμοσυνη για τον Κ.Φαρσαλινο ειναι με τα μεχρι εδω δεδομενα τουλαχιστον απο μερους μου ΤΕΡΑΣΤΙΑ..Ευχαριστω ολους για την ανοχη σας.Να ειστε καλα υγεια και αγαπη.
       
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 07, 2016, 01:55 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Atoner σου δωσαν και γ@#ώ την αντιβιωση θέλω και εγω

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Bocler

  • **
  • 254
  • Φύλο: Άντρας
...παρότι δεν πυρώνω την αντίσταση μιας και κάνω spaced και μόλις πιάσει μακα απλά φτιάχνω καινούργια...μου άρεσε παρά πολυ η τοποθέτηση σου!!!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος psvag

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
Με διάθεση πειράγματος, φίλε Atoner, θα πρέπει να σου αρέσει πολύ περισσότερο το Ωμέγα από το Όμικρον, χρησιμοποιείς κατά κόρον το "ω" αντί του "ο" :)

Αποσυνδεδεμένος BJ

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Εντάξει τώρα το έχουμε ξεχείλωσε το θέμα!!Η πνεύμονες μας δεν είναι φτιαγμένη  γα να ρουφάνε τις μ@#&κίες που εχει κατεβαση  στο κάθε ένα μας στο μυαλό. Το ένα μας πειράζει το άλω μας βρωμάει!!και στην τελική τη να κάνουμε, τα σύρματα και κάθε  είδους μέταλλα έχουν φτιαχτεί για αλά πράγματα και όχι για να τα βάζουμε μέσα μας. Αυτά φταίνε δηλαδή!!!Άμα αρχίσω και ρουφάω βενζίνη θα ρωτάω αν μου κάνει κακό χαζός είμαι και θα κάθομαι και θα αναρωτιέμαι αν πιο σούπερ η απλή θα μου κάνει λιγότερο η περισσότερο κακό!!

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
                        gigelis78Atoner σου δωσαν και γ@#ώ την αντιβιωση θέλω και εγω

Αντιβιωση? τι ειναι αυτο παλικαριμ? Κατι ληγμενα βοτατα μου εφτιαξε η κυρα..Τωρα βλεπω τι εγραψα.Θα την σκοτωσω.Μαλλον σε καποια κριση πυρετου το επαθα συγχωρα με τον μπαιλντισμενο.Ξεκουτης γερος βλεπεις.
Οσο για το Ω αντι το Ο το χρησιμοποιω για να δειξω το τελος εποχης ,λογο αρχης του η/ν τσιγαρου.
Τι ειπα? χαχαχαχα. Αδελφε μου το γραφω και στην αυτοπαρουσιαση,ντρεπομουν να γραψω λογο ανορθογραφιας εδω και χρονια..Μαθηματικα 20 γραμματικη 8..Τωρα με μαθαινει η εγγονη τις καταληξεις

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Φίλτατε Γιώργο μην πτοείσαι με τα πειράγματα όλων μας, είναι καλοπροαίρετα και με φιλική πάντα διάθεση  :) συνέχισε να γράφεις αυτό που αισθάνεσαι όπως μπορείς να το γράψεις χωρίς δεύτερη σκέψη.
Έτσι κι αλλιώς το φόρουμ κι εμείς μαζί κάποιες φορές μου φέρνει στο μυαλό εικόνες από κάτι συγκεντρώσεις  ανώνυμων αλκοολικών ή εξαρτημένων από ουσίες όπως αυτές που βλέπουμε σε χολιγουντιανές ταινίες κι αυτό δε με χαλάει αντιθέτως μου αρέσει αφού αισθάνομαι ότι στην προσπάθειά μας για απεξάρτηση σπουδαίο ρόλο αρωγού παίζει το χόμπυ που βρήκαμε, το φόρουμ και οι συζητήσεις που κάνουμε εδώ.
Είναι κάτι σαν δωρεάν αλληλοψυχοθεραπεία.

Τέλος και η συμμετοχή μου στην παρένθεση αυτή για να μην χαλάμε και το θέμα του νήματος!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 07, 2016, 01:42 από bono »

Αποσυνδεδεμένος sarchos59

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια ζωή με τη νικοτίνη παρέα;
Πολύ σε πάω Γιώργο. Καλά ξεκινάς. Μ΄αρέσει κι αυτό που έγραψες για την πυράκτωση (είχα ψιλοαγχωθεί) αλλά και ο τρόπος που τα παρουσιάζεις. Ελπίζω να μη σε έκανε να γράφεις έτσι η αντιβίωση όπως υποθέτει ο  gigelis78. Δε θα σε βλάψει τίποτα, καλά κάνεις και δε φοβάσαι: άνθρωπος με τόση αίσθηση χιούμορ και ικανότητα αυτοσαρκασμού δεν παθαίνει κάτι ποτέ.
Υ.Γ.  Έπεσες κι εσύ σε οικολογοϋγιεινίστρια;  Ομοιοπαθής, συμπάσχω…
Υ.Γ.2 Αν χρειάζεσαι τεχνογνωσία περί ιδιοχείρων κλωσομηχανών σφύρα κλέφτικα (στείλε π.μ.)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 07, 2016, 13:27 από sarchos59 »

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
                        sarchos59Υ.Γ.  Έπεσες κι εσύ σε οικολογοϋγιεινίστρια?Οι εγγονες 4 χρονων οι μικρες και λενε στο γαμπρο..μπαμπα οχι αυτο το προιον,,θελουμε ΒΙΟ οπως η γιαγια...η' εγω θα την πνιξω λοιπον η ο γαμπρος.Χωρις πλακα ομως να το η/ν τσιγαρο να τα βοτανα εχουν αρχισει να αλαζουν προς το καλυτερο ολα τα οργανα μου.εχω καμια 100στι χρονια καθως υπολογιζω να αποβαλω τα ξυδια και τα τσιγαρα που εχω κανει αλλα το παλευω.Οσο για την κλωσσομηχανη αφου ειπα να την κανω το εψαξα κατι μηνες κατα το κοινον να μου συχωρεθει ο ορος οταν θελω να κανω κατι ΤΟ ΚΑΝΩ,,το Ξευτιλιζω με την καλη εννοια..Μετα μπορει να το παρατησω αλλα θελω να το φτασω κορυφη.Απο τα 20 αυγα βγηκαν ολα..Φυσικα μικραινω αι διδασκομενος ( καθοτι ξεμωραινομαι δεν μεγαλωνω αλλο) Ηδη γεννανε κιολας τα κοριτσια !!!Σορυ για το off topic αλλα το χαρικα Πειραζει? 
Τελος για την πυρακτωση για ονομα ΔΕΝ λεω πως ειναι το σωστο,Απλως οτι μπορεσα προς το παρων να βρω εγραψα .Εικασιες χμμμ... .Εγω το κανω προς το παρων και οπως ανεφερε και ο Cruiser οτι αισθανεται ο καθενας πως τον κανει να νιωθει καλυτερα, μεχρι να ερθουν οι ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΕΣ απαντησεις.ΟΥπςςς να σε καλα thenetpoet  θα το κοιταξω .Θα γινω ενα ποιημα ορθογραφιας ο αντρας!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 07, 2016, 17:30 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Αδερφέ, πάρε τη λύση στο πρόβλημα με την ορθογραφία και θα γράφεις σαν τον Μπαμπινιώτη  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Εκείνος που θέλει να γίνει άριστος, δεν πρέπει να αγαπά περισσότερο τον εαυτό του, μήτε τα δικά του, αλλά τα δίκαια. ΠΛΑΤΩΝ.
  ..............


 :thumpup: :thumpup: :thumpup:  Χειμαρρώδης λόγος με πληθώρα θέσεων-επιχειρημάτων.
Μπράβο σου.


Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
                         netsplit   Thanks !!!
  :-[ :-[
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 07, 2016, 18:11 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος sarchos59

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια ζωή με τη νικοτίνη παρέα;
 Φίλε Γιώργο. Μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι εδώ μέσα (κάποιοι μάλιστα πολλών χρονών παιδιά). Κανένας δε θα πρέπει να υιοθετεί άκριτα ό,τι διαβάζει εδώ. Λέμε διάφορα, κάποια τεκμηριωμένα , κάποια αυθαίρετα και κάποια υποκειμενικές απόψεις. Όλοι έχουμε (όπως φαίνεται) καλές προθέσεις αλλά φυσικά είναι προσωπική ευθύνη η υγεία του καθενός μας.
 Άριστα έπραξες με το μήνυμά σου, μας καθησύχασε μεν αλλά δε θα πρέπει να αισθάνεσαι ηθική ευθύνη αν κάποιος αναγνώστης επαναπαυθεί και δεν το ξαναψάξει. Είμαστε σε αναμονή κάθε νεώτερου στοιχείου.
 Ευχαριστούμε.

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Καλά, από αφορισμούς άλλο τίποτα. Ο Έλληνας το ένα, ο Έλληνας το άλλο... Στην προκείμενη περίπτωση ποιον να ακούσουμε δηλαδή? Ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο? Ακόμη περιμένουμε επιστημονικές αποδείξεις για το τι είναι σωστό και τι λάθος.
Κι αν ο Έλληνας δεν ακούει, ο Γερμανός που ακούει, ο Άγγλος, ο Αμερικάνος, ο Ρώσος, τι κάνει, το πυρώνει ή όχι? :dontknow:
Φίλε μου δεν ζω ούτε στην Γερμανία ούτε στην Αγγλία.Ζώ στην Ελλάδα και η εμπειρία μου αυτό λέει.Η δική σου μπορεί να λέει κάτι άλλο.Οτι νομίζει κάνει ο καθένας μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.Δεν μπορεί κάποιος να υποχρεώσει κάποιον να κάνει αυτό που θέλει αλλα θεωρώ πως βαρύνουσα σημασία έχει η γνώμη ενός γιατρού παρά η δική μου.Είπα να πετάξω το κ.τ για να είμαι καλύτερα αλλα δεν θεωρώ ότι πρέπει και να αναπνέω μέταλο.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Το πρόβλημα δεν έχει εθνικότητα όμως (την οποία εσύ έβαλες στη συζήτηση), ούτε πιστεύω ότι θέλει κανείς να αναπνέει μέταλλο. Είπα πουθενά κάτι τέτοιο? :dontknow:
Εγώ περιμένω αποδείξεις για το πότε αναπνέουμε λιγότερο μέταλλο, όταν το πυρώνουμε ή όταν δεν το πυρώνουμε?
Εσύ έχεις πειστεί για το πιο είναι λιγότερο επιβλαβές? Εγώ ομολογώ πως όχι.
Μέχρι να αποδειχθεί οτιδήποτε λοιπόν, ο καθένας είναι υπεύθυνος να κάνει ό,τι εκείνος κρίνει πιο ωφέλιμο για τον εαυτό του.
Φυσικά δεν υποχρεώνει κανένας τον άλλο για το τι επιλογή θα κάνει, κουβέντα κάνουμε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 11945 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499511 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7371 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20928 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194785 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1669 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4822 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2077 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1466 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos