vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

280 επισκέπτες, 11 χρήστες
maprix, lidbab, Jorge, tibolaso, Buliwyf, Sergios, Mimhsdr, manoslykos, vag21, thebull, Milarepa

Twitter

Smok Xpro M80 Plus

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 29, 2015, 22:25 »

φιλε μου αυτά που γράφουμε εδώ θα τα διάβαση και κάποιος άλλος και ίσος τον πείσεις ότι το μηχάνημα δουλεύει αλλα θα έχει πάρει λάθος πληροφορίες
αν δεν γνωρίζεις πως δουλεύει και τι ακριβώς κάνει ο έλεγχος θερμοκρασίας σε μια συσκευή δεν υπάρχει λόγος να παίρνεις θέση και να γραφεις ότι όλα καλά
άσε να το δοκιμάσει κάποιος που ξέρει
και αν δουλεύει σωστά θα αναφωνήσουμε όλη μαζί ζητω η κίνα και θα βάλουμε παραγελια κατά την δευτερα


edit

επίσης θα θελα να μου πεις πως έβγαλες το συμπέρασμα ότι η μπαταρίες αλλάζουν εύκολα και δεν είναι κολλημένες εκεί μέσα γιατί και αυτό είναι κάτι που δεν έχει ξαναειπωθεί εδώ και δυο μήνες που κυκλοφοράει και μου φαίνεται περίεργο που το λες χωρίς να έχεις ανοίξει το καπάκι για να το δεις με τα ματια σου
στην πρώτη έκδοση που βγήκε η μπαταρίες ήταν σίγουρα ενσωματωμένες και δεν έβγαιναν έτσι όπως το περιγραφής
μπορεί κάποιος να επιβεβαίωση ότι σε αυτήν αλλάζουν έτσι απλά
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2015, 22:53 από kotsos75 »

Αποσυνδεδεμένος Nick-The-Greek

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 29, 2015, 23:08 »
Παιδιά.. δυστυχώς δεν.. Μετά από αρκετές δοκιμές το temprature control δυστυχώς δεν δουλεύει.. Το πείραμα με το βαμβάκι απέτυχε αρκετές φορές. Τώρα έχω στημένο Magma με Ni200 στα 0.13ohm έβαλα υγρό και ατμίζω σε έλεγχο θερμοκρασίας, αν το δεις έτσι τότε λες δουλεύει (γιαυτό και ο φίλος MAKEDONAS είπε ότι δουλεύει μια χαρά) δεν δουλεύει όμως. Δεν ελέγχει την θερμοκρασία και θα στο κάψει το βαμβάκι αντί να σταματήσει την τροφοδοσία (στο πείραμα με το βαμβάκι αυτό).

Κρατάω μία πολύ μικρή επιφύλαξη μήπως και κάνω εγώ κάτι λάθος μιας και είναι το πρώτο μου mod με TC και πρώτη φορά στήνω με Ni200. Αλλά μάλλον τσάμπα την κρατάω.

Οι μπαταρίες δεν αλλάζουν έτσι απλά, το ξεβίδωσα. Είναι σε στυλ iStick 50W. Μπορείς να τις αλλάξεις αλλά όχι του στυλ Sigelei 100W.

Κρίμα μιας και μ'αρεσει πολύ σαν mod, θα το κρατήσω και μάλλον θα αντικαταστήσει το 50αρι iStick αλλά όσοι θέλετε TC καλύτερα όχι, τουλάχιστον προς το παρών.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 30, 2015, 01:23 »
φιλε μου αυτά που γράφουμε εδώ θα τα διάβαση και κάποιος άλλος και ίσος τον πείσεις ότι το μηχάνημα δουλεύει αλλα θα έχει πάρει λάθος πληροφορίες
αν δεν γνωρίζεις πως δουλεύει και τι ακριβώς κάνει ο έλεγχος θερμοκρασίας σε μια συσκευή δεν υπάρχει λόγος να παίρνεις θέση και να γραφεις ότι όλα καλά
άσε να το δοκιμάσει κάποιος που ξέρει
και αν δουλεύει σωστά θα αναφωνήσουμε όλη μαζί ζητω η κίνα και θα βάλουμε παραγελια κατά την δευτερα


edit

επίσης θα θελα να μου πεις πως έβγαλες το συμπέρασμα ότι η μπαταρίες αλλάζουν εύκολα και δεν είναι κολλημένες εκεί μέσα γιατί και αυτό είναι κάτι που δεν έχει ξαναειπωθεί εδώ και δυο μήνες που κυκλοφοράει και μου φαίνεται περίεργο που το λες χωρίς να έχεις ανοίξει το καπάκι για να το δεις με τα ματια σου
στην πρώτη έκδοση που βγήκε η μπαταρίες ήταν σίγουρα ενσωματωμένες και δεν έβγαιναν έτσι όπως το περιγραφής
μπορεί κάποιος να επιβεβαίωση ότι σε αυτήν αλλάζουν έτσι απλά




κωτσιο εγω δεν ειμαι πλασιέ της smok .
γράφουμε εδω για να καλα η τα στραβα ανοιγουμε θεματα
και παίρνουμε απαντησης. δεν κανουμε διαφήμιση ουτε
με χαροποιουν η κινεζη η το αντιστροφο.
μην το παρεις προσωπικά και αν θέλεις οτι γράφετε καλό είναι κερδισμένος πάλι αυτός
που θα σκεφτεί να το παρη θα είναι αφού θα ξέρει τη να περιμενη.


με τον ατλαντις και με οχι στοιμενα και στεγνα βαμβακια το δοκιμσα.
του βαλα 80 βατ  και 200f και ο ατμοποιητης ειταν κομενος
δεν εχω επεισκευασημο για να δοκιμάσω με το βαμβακι..


μπαταριες αναφερε ο nick the greek ετσι οπως τα λεει ειναι .



« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 30, 2015, 02:20 από ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ »

Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 30, 2015, 02:23 »
Tελικα εχει διορθωθει το προβλημα με την θερμοκρασια? Το περιμενω απο μερα σε μερα και εγω.



http://www.smoktech.com/ArticleDetail.aspx?ArticleID=10022

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 30, 2015, 11:14 »

η smok έχει χάσει την αξιοπιστία τις σε αυτόν τον τομέα
μπορεί κατά τα αλλα να δουλεύει καλά το mod και να αξίζει τα λεφτά του αλλα θα θελα να μάθω τι απάντηση δίνει σε αυτούς που τα αγόρασαν για mod με έλεγχο θερμοκρασίας και τελικά τους βγήκε μάπα
είναι δυνατόν μια εταιρία να βγάζει κάτι στην αγορά και να στέλνει μετά update για να λειτουργήσει λες και δεν μπορούσαν η ίδιοι που το κατασκεύασαν πριν το βγάλουν να το δοκιμάσουν?
και άντε το κάνανε έτσι, είναι δυνατόν να στέλνουν update και το tc πάλι να μην λειτουργεί σωστά? αυτό είναι ακόμα χειρότερο, δίνει την εντύπωση ότι δεν ξέρουν να το δοκιμάσουν έτσι ώστε να μην στείλουν update αφού δεν λύνεται το πρόβλημα
καθαρή εξαπάτηση είναι επειδή μια νέα τεχνολογία τραβάει κόσμο σου λέει δεν το βάζουμε και εμείς στα χαρακτηριστικά του mod και αργότερα βλέπουμε
ελπίζω να λήθη σύντομα και να βγω ο κακός τις υπόθεσις αλλα δεν το βλέπω

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 30, 2015, 13:12 »
θα σας μεταφερο οτι διαβασα σε ξενο φορουμ .

μεταφραση google
Γεια σας, απλά ήθελε να προσθέσει καλά vibes μου - είχα μου Smok M80 Plus για λίγες μέρες τώρα και είμαι πολύ χαρούμενος! Έχω επίσης ένα DNA 40 που εκτελεί υπέροχα, καθώς, αλλά δεν μπορεί να συγκριθεί - απλά ο καθένας νομίζει ότι είστε υποθέτει να είναι η ίδια. Smok έχει πει TC τους λειτουργεί με ένα βρεγμένο φυτίλι και δεν είναι καλοί στο να εντοπίζουν ξηρό φιτίλια, για μένα αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να πάρετε μακριά περιοριστικά χτυπήματα με υψηλότερη ισχύ σε watt και να μην πάρει ένα στεγνό χτύπημα. Όταν έλαβα πρώτη συσκευή μου ειλικρινά προσπάθησα χρησιμοποιώντας το όπως το DNA μου 40 και γρήγορα έμαθε ότι είναι εντελώς διαφορετική, με αυτό κατά νου ήμουν πολύ χαρούμενος με τη συσκευή μου. Έχω πάρει ξηρό επιτυχίες, αλλά μόνο όταν ξέρω βλασφημία καλά ότι δεν υπάρχει χυμός αριστερά και να δοκιμάσουν απλώς αυτό το "έλεγχο της θερμοκρασίας" έξω.Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας είναι εκπληκτικό, έχω ακόμα να το πάρει κάτω από το 85% μαζί μου συνεχώς εναλλαγή της RBA και την εναλλαγή μεταξύ των τρόπων μεταφοράς. Side σημείωση, όταν μπορώ να δημιουργήσω 0,14 Ω ή υψηλότερο και 20+ watt με TC εκτελεί το καλύτερο για μένα - Θα κάνω δοκιμές ΠΕΣ μια φορά να πάρω μου υψηλότερα εκτιμηθεί Ni200 στο. Τέλος πάντων εγώ θα σταματήσω φλύαρος, Ελπίζω να βοήθησα κάποιον αλλάξει το μυαλό τους γι 'αυτή την ομορφιά




το ιδιο χωρης μεταφραση
Hello, just wanted to add my good vibes - I've had my SMOK M80 Plus for a few days now and I'm very happy! I also have a DNA 40 which performs wonderful as well, but not to compare - just everyone thinks they're suppose to be the same. SMOK has said their TC works with a wet wick and is not good at detecting dry wicks, to me this means you can take long restrictive hits with higher wattage and not get a dry hit.When I first received my device I honestly tried using it like my DNA 40 and quickly learned it is completely different, with that in mind I have been very happy with my device. I have gotten dry hits but only when I know damn well that there is no juice left and to simply test this "temperature control" out. The battery life is amazing, I have yet to get it below 85% with me constantly switching RBA's and switching between modes. Side note, when I build 0.14 ohms or higher and at 20+ watts with TC it performs the best for me - I will be testing RTA's once I get my higher gauged Ni200 in.Anyway I'll stop blabbering, I hope I helped someone change their mind about this beauty


αλλο


My friend just received his M80 and he agrees with all of this. Very accurate statements here. The TC is completely different from a DNA 40. He even tried TC on regular kanthal and it still worked quite well, allowing large and long drags off his 0.15 ohm 24g kanthal build without a burnt taste. It will only burn like was said if you KNOW that the wick is pretty dry.μεταφραση
 



Ο φίλος μου μόλις έλαβε M80 του και συμφωνεί με όλα αυτά. Πολύ ακριβή δηλώσεις εδώ. Η TC είναι εντελώς διαφορετική από μια DNA 40. Μάλιστα προσπάθησε TC στην τακτική Kanthal και εξακολουθεί λειτούργησε αρκετά καλά, επιτρέποντας μεγάλη και μακρά σέρνει μακριά 0,15 ohm 24g Kanthal κατασκευή του χωρίς καμένα γεύση. Θα καεί μόνο σαν ειπώθηκε αν γνωρίζετε ότι το φυτίλι είναι πολύ ξηρό.


ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ
απο οτι κατάλαβα δουλευει η διαφορα ειναι οτι καίει τα στεγνά φυτιλια .. :laugh1: :idiot1: :eleos:
και τι εγινε? η smok το βλεπει αλλιως ποιο το κακο..
ατμιζη κανεις με στεγνα φιτιλια?. :confused1: :fight_fryingpan:
ο ελεγχος θερμοκρασιας ειναι καιγια μην τσιγαριζης το υγρο και βοηθα στην καλύτερη γεύση , αλλα και στην ποιο ομαλη  παροχη ρεύματος  κάνω λάθος?


πρωσοπικα παντα το μοντακι ειναι μια χαρα . αν βγει και αξιοπιστο  ειμαι super.


οποιος τωρα θελει μοντακι με ελεγχο θερμοκρασιας που ΔΕΝ καιει :laugh1: :laugh1: :laugh1:   στεγνό βαμβάκι να δει αλλού ..

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #21 στις: Απριλίου 30, 2015, 13:17 »
Συγγνώμη που το λέω φίλε μου, αλλά δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Ή δουλεύει σωστά ή δε δουλεύει. Το να δει κάποιος αλλού, ξέρει να το κάνει και μόνος του, η συζήτηση γίνεται για την αξιολόγηση του προϊόντος και δεν μπορούμε να λέμε ότι να 'ναι.
Φιλικά πάντα :)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #22 στις: Απριλίου 30, 2015, 15:50 »

λοιπόν το μοντακι δουλεύει μια χαρά .
έχει 3ης τρόπους λειτουργιάς
1 ηλεκρονικο
μηχανικό
3 θερμικός έλεγχος
1 και στο 2 δουλεύει άψογα
στο 3 (θερμικός έλεγχος) γίνετε το εξής .


με φορεμένη Ατλαντίδα και επιλογή 200 βαθμούς Φαρενάιτ και 40 wat η 50η 60 μέχρι και τα 80 wat η Ατλαντίδα δεν δουλεύει , ο λόγος είναι ότι σε αυτό το mode λειτουργιάς (θερμικός έλεγχος) το mod δίνει ενφαση στην θερμοκρασία
και μετα  στα βατ .


αν βάλω 300βαθμους   η Ατλαντίδα αρχίζει να λειτουργεί και όσο ανεβαίνω στην θερμοκρασία τόσο και η Ατλαντίδα μου δίνει περισσότερο  .
κράτα οτι η κλιμάκωση γίνετε ανά 10 δηλ 200, 210,220 κτλ μέχρι 900μαχ
 
στο θερμικό έλεγχο η λειτουργία του ατμοποιητη είναι ποιο ομαλή
ξεκινάει απο χαμηλα στρωτά και κορυφώνετε . βέβαια αυτά στην διάρκεια μιας τζουρας.


δες την εικονα .


 
το συστημα δουλευει αλλα με αλλον τροπο .


κατι που ξεχασα το M80 PLUS εχει μινιμουν 200βαθμους Φαρενάιτ που μεταφραζετε σε


93βαθμους Κελσίου αρα λογικο δεν ειναι να καιει το στεγνο βαμβακι ?


ας απαντησει καποιος .
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 30, 2015, 16:15 από ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #23 στις: Απριλίου 30, 2015, 16:10 »

και εδώ να προσθέσω μερικές ακόμα λειτουργίες του mod που θα προστεθούν στο επόμενο update
ΘΑ:
πάει τα παιδιά στο σχολειό
ψήνει καφέ το πρωί
λέει τις ειδήσεις πριν από όλα τα αλλα κανάλια
βγάζει κρύο αέρα το καλοκαίρι και ζεστό τον χειμώνα (κάτι σαν αιρκοντίσιον αλλα όχι ακριβώς το ίδιο)
και μερικά ακόμα που τα φυλάμε για έκπληξη

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #24 στις: Απριλίου 30, 2015, 16:16 »
Απλα ειναι διαφορετικη η φιλοσοφια του TC στο DNA40 απ οτι στο SMOK80 Plus...
Και ας μην ξεχναμε και για πιο λογο το χρειαζομαστε!!! Και ο βασικος λογος ΔΕΝ ειναι τα dry hits(αλλωστε ολοι ξερουμε η θα επρεπε να ξερουμε ποτε τελειωνει το υγρο μας ειτε ειμαστε με τανκ ειτε με ντριππερ) , αλλα ο ελεγχος της θερμοτητας στον χωρο εξατμισης (να μην υπερβαινει "ανθυγιεινα" ορια)

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #25 στις: Απριλίου 30, 2015, 16:18 »
Δεν έχει ρύθμιση θερμοκρασίας, δεν έχει κανένα τρόπο να ξέρει θερμοκρασία τίποτα..


Δουλεύει με Kanthal ρε παιδιά τι λέτε τώρα?


Το μόνο που έχει είναι ότι ανάλογα με τι θερμοκρασία αλλάζει τη καμπύλη που δίνει τα watt, εάν συνεχίζεις να πατάς τρως καμένο ανάμεσα στα μάτια.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #26 στις: Απριλίου 30, 2015, 16:26 »

κατι που ξεχασα το M80 PLUS εχει μινιμουν 200βαθμους Φαρενάιτ που μεταφραζετε σε


93βαθμους Κελσίου αρα λογικο δεν ειναι να καιει το στεγνο βαμβακι ?


ας απαντησει καποιος .



μέχρι 430f που το δοκίμασα εγώ στο dna 25d το βαμβάκι δεν καίγεται ούτε καν αγχώνεται
οποτε αναθεώρησε και επιτέλους κατάλαβε το αυτή η τρίτη λειτουργία του mod απλά είναι για τα μπάζα

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 30, 2015, 17:10 »

Κώστα αφού το έχεις το ρημάδι το dna  γιατί δεν
μας το είπες  να μην  ψαχνόμαστε άδικα.


όπως σου είπα ειλικρινά το μοντακι δεν το πήρα
για τον έλεγχο θερμοκρασίας το έμαθα μετά


 επιτέλους κατάλαβε ότι δεν είμαι πωλητής της smok
είναι η 2 φορά που σου το λέω
πες αυτό που ξέρης και άνοιξε τα μάτια μας αλλά με διάθεση
να μας βοηθήσεις . θα δεχτώ αυτό θα πεις αλλά τα χαζά
αλλού ξέρεις σου δωσα και μπράβο για την μ@κ@κια που έγραψες ../


ΥΓ
ΓΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΣΑ  Μ______Σ  :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 30, 2015, 17:35 »
Αν καποιος κατσει και μετρησει ρευματα, θερμοκρασιες κλπ "αλα pbusardo", μπορω να δεχθω οτιδηποτε μου παρουσιασει.
Αλλα δεν μπορω να πιστεψω οτι οποιοδηποτε μοντ περα απο το dna και το sx εχει πραγματικα ελεγχο θερμοκρασιας που να δουλευει οπως πρεπει.
Γιατι;
Γιατι πολυ απλα απο την ωρα που βγηκε το dna40, στα περισσοτερα φθηνα μοντ κοτσαραν και μια ακομα λειτουργια "temperature control" ( στην περιγραφη τους ) αλλα ποτε δεν ειδα καποιον να πει οτι οντως εχει ελεγχο θερμοκρασιας αυτο το μοντακι (οποιοδηποτε και αν ειναι αυτο) και δουλευει κανονικα.
Ακομα και σε συσκευες που εχουν ΑΠΛΑ προστασια θερμοκρασιας στο μοντ, δηλαδη σου βγαζει μηνυμα οτι το μοντ ζεσταθηκε, το προμοταρουν πλεον σαν temperature control για να παραπλανησουν κανενα που δεν θα δωσει σημασια.


Οταν βλεπω λοιπον 8 στα 10 φθηνα μοντακια με αγνωστο τσιπ να λενε οτι εχουν ελεγχο θερμοκρασιας και σε κανενα να μην δουλευει, πως να πιστεψω οτι ενα επομενο μοντελο με αγνωστο παλι τσιπ θα δουλευει οπως το sx?

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok Xpro M80 Plus
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 30, 2015, 18:22 »
Εγω θεωρω το μοντακι πολυ καλη περιπτωση για τα λεφτα του (χωρητικοτητα μπαταριας, μεγεθος, λειτουργιες)! ΑΝ το θεμα μας ειναι η τυχον παραπλανηση της SMOK για TC, και τον τροπο με τον οποιο το κανει, αντε να πω οτι καποιος εχει δικιο εν μερει να παραπονειται...ΑΛΛΑ μιλαμε για ενα μοντ των 40 ευρω περιπου, οταν η αντιστοιχη συγκριση με το DNA40 εχει υπερ4πλασια τιμη...!!! Τι περιμενατε δηλαδη?  Να ψησει και Ελληνικο με ολιγη, σιγοβρασμενο και με 3 μπουρμπουληθρες στο κεντρο?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102678 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176741 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 518 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 357 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22339 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285391 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209558 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68733 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315728 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126907 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem