vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

137 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Spark Plug For Smokers

Αποσυνδεδεμένος billypapa

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy !!!
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #90 στις: Ιουλίου 14, 2011, 20:52 »
Εγώ είμαι μέσα θέλω 2 !!!

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #91 στις: Ιουλίου 14, 2011, 21:03 »
billy ανεφερε πληρως το τι θες... Χρωμα, πακετο κτλπ

Εστειλα και εγω ενα μαϊλ στον Mcdonald για κατι αναπαντητα ερωτηματα που ειχαμε. Τα παραθετω εδω λοιπων

Hi, do you still have in stock, and sell the SP2 kit?Can you please tell me which are the diffrences between SP2 and SP3? Thanx in advance. SP2 (Old version)
SP3 (More refined updated version) The main difference is it's smaller, and we have worked out the bugs from the SP2, and created our own version of the 510 atomizer, that fits our battery regulator.

hmm... On the sp3 is it possible to add an adaptor to use 510 atomizer? The buttons as i read from ur website are made from aluminium. What material do you use to make the main body of SP3? The warranty for SP3 is for life? And you offer 30 days moneyback, right?
Yes to all, all aluminum

Αυτα απο τον φιλο μας... Τωρα για τον ατμο του σπ3, θα δουμε τι πεζει οταν τον παραλαβουμε, κ αν δεν μας ικανοποιησει θα δουμε τι θα κανουμε, γιατι απο οτι λεει μπορουμε να βαλουμε πανω ανταπτορακι...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 14, 2011, 21:10 από legend7gr »

Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #92 στις: Ιουλίου 14, 2011, 21:54 »
Εγω θελω ενα starter kit 30$, χρώμα metallic, σύνολο 30$
Να ρωτησω ποιος θα κανει την παραγγελια και σε ποια πολη μενει αυτος που θα την κανει;
Επισης αυτος που θα αναλαβει πως θελει τα λεφτα; π.χ. paypal, καταθεση
Ξερω πως για να στειλεις ενα απλο δεμα με ελτα με αυτο το βαρος θα κοστισει λιγοτερο απο 3 ευρω. Αν για καποιο λογο το δεμα ειναι με αντικαταβολη ειναι σχεδον αλλα 3 ευρω.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #93 στις: Ιουλίου 15, 2011, 01:58 »
τι πραγματάκιααααααα;;;; (ναι είμαι περίεργος.. ξέρω.. ξέρω.. :D )
Άσχετα με το η.τ. dx. Το SP αν προλάβει να παραλάβει πριν ξεκινήσει για Αθήνα , θα το έχω στα χέρια μου σε κανα δωδεκαήμερο (θα είμαι εκτός λόγω δουλειάς).

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #94 στις: Ιουλίου 15, 2011, 08:26 »
Η παραγγελία είναι στο post #100 εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2537.msg69416.html#msg69416

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 16, 2011, 09:04 από Λιάκουρας »

Αποσυνδεδεμένος Sim

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμίστε γιατί χανόμαστε!
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #95 στις: Ιουλίου 15, 2011, 08:39 »
Ουτε εγω θα παρω κατι  :nope:
Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #96 στις: Ιουλίου 15, 2011, 08:50 »
Εγω θελω ενα starter kit 30$, χρώμα metallic, σύνολο 30$
Να ρωτησω ποιος θα κανει την παραγγελια και σε ποια πολη μενει αυτος που θα την κανει;
Επισης αυτος που θα αναλαβει πως θελει τα λεφτα; π.χ. paypal, καταθεση
Ξερω πως για να στειλεις ενα απλο δεμα με ελτα με αυτο το βαρος θα κοστισει λιγοτερο απο 3 ευρω. Αν για καποιο λογο το δεμα ειναι με αντικαταβολη ειναι σχεδον αλλα 3 ευρω.
Μάλλον εγώ θα την κάνω την παραγγελία. Γιατί εγώ θα το πάρω σίγουρα! ΤΟ ΘΕΛΩ! ΤΟ ΘΕΛΩ! ΤΟ ΘΕΛΩ!  :fight_hammered2: :dance3: :dance2:
Μένω Βέροια. Θα τα αγοράσω να φτάσουν σε μένα. Μόλις φτάσουν, συννενοούμαστε για την μεταφορά και σας στέλνω αριθμό λογαριασμού για να κάνετε την κατάθεση.
Για όποιον μένει Αθήνα - Θεσ/νίκη - Λάρισα και τον βολεύουν ΚΤΕΛ, θα βγει ακόμα φθηνότερα.
Όποιος δεν με εμπιστεύεται, αντί για κατάθεση αντικαταβολή και φορτώνεται την δαπάνη της.  :) :) :)


Επίσης: Ας αφήσουμε να περάσει και το σαββατοκύριακο μήπως ενδιαφερθεί κανείς ακόμα, έτσι κι' αλλοιώς η διαφορά από σήμερα θα είναι μόνο μία εργάσιμη.


Το Tennessee είναι οκτώ ώρες πίσω, οπότε δευτέρα μεσημέρι είναι γι' αυτούς δευτέρα χαράματα. Ας βάλουμε δευτέρα μεσημέρι καταληκτική ημερομηνία συμμετοχής στην παραγγελία. Έ καημένε αμερικάνε, δεν ξέρεις τι σε περιμένει, δευτέρα πρωί μετά το ΣΚ με την τσίμπλα στο μάτι θα σε πετύχει η παραγγελία του Έλληνα... :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος billypapa

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy !!!
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #97 στις: Ιουλίου 15, 2011, 20:26 »


ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ SPARKI SP3


http://www.sparkplugforsmokers.com/store.shop/catalog/4

Όποιος θέλει, ας ποστάρει εδώ τι θέλει ή pm.
Γράφω εδώ ονόματα από αυτούς που δείξαν ενδιαφέρον:

Λιάκουρας -> starter kit ροζ 30$, 1 έξτρα άτμο σε ροζ 7$, σύνολο 37$
Steamboy -> τίποτα.
Vangos     -> έξω.
Sim           -> έξω.
MAKIS129 -> starter kit metallic 30$, σύνολο 30$
legend7gr -> starter kit metallic 30$, έξτρα άτμο σε metallic 7$, σύνολο 37$
dxdydz      -> όχι τελικά.
iannisgr     -> τίποτα.
billypapa   -> ας διευκρινίσει τι θέλει.

άλλος ?
billypapa =
2* starter kit metallic  + 2 εξτρα ατμο σε mettalic+ 2 πακετα με τανκ + 2 Stainless Custom Tips + 2 Replacement Atomizer End Cap sp3 + 2 Replacement Button Cap sp3 + 1 υγρο candy + 1 sweet Island + morning coffe + forbidden fruit.
Αυτά απο μένα ευχαριστώ!
άντε, να μοιραστούμε τα μεταφορικά...


Καταληκτική ημερομηνία συμμετοχής: Δευτέρα 18/7 μεσημέρι, κατά τις δύο. Προλάβετε!
billypapa ->

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #98 στις: Ιουλίου 15, 2011, 23:27 »
κανονικα με τοσα που θα παρει ο billy πρεπει να μας τα κανει δωρο τα μεταφορικα!!!! :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος billypapa

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy !!!
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #99 στις: Ιουλίου 16, 2011, 00:10 »
 ;D ;D ;D
Legend και ένα υγρό δώρο για όσους κάνουν παραγγελία πρέπει δώσουν !
 :)

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #100 στις: Ιουλίου 16, 2011, 09:03 »
Η παραγγελία είναι στο post #115 εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2537.msg69764.html#msg69764 .
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 18, 2011, 08:46 από Λιάκουρας »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #101 στις: Ιουλίου 16, 2011, 11:10 »
....Λιακουρα καλημερα !!!!
...με το φορτιστη υπαρχει κανα προβλημα με ευρωπαικες
προδιαγραφες ????
....ο ατμο που φοραει δεν καταλαβα - 510 ειναι η' 801 ????

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #102 στις: Ιουλίου 16, 2011, 11:32 »
....Λιακουρα καλημερα !!!!
...με το φορτιστη υπαρχει κανα προβλημα με ευρωπαικες
προδιαγραφες ??? ?
....ο ατμο που φοραει δεν καταλαβα - 510 ειναι η' 801 ??? ?
Για τον φορτιστή: είναι σχεδόν ίδιος με κάτι άλλους που βρήκα στο DX, που λένε 100-240V. Άρα θα υπάρχει πρόβλημα μόνο με το βύσμα, ανταπτοράκια από US σε EU θα βρεθούν εύκολα πιστεύω για όσους δεν έχουν. Θα ρθουν και θα το λύσουμε.


Για τον άτμο: είναι 510 με σπείρωμα 801 για να ταιριάζει. Αν και, τουλάχιστον στο SP2, το σπείρωμα δεν ήταν στάνταρντ 801, με αποτέλεσμα σε μερικούς αντάπτορες/άτμο 801 να χρειάζεται σκάλισμα για να δουλέψουν. Αυτοί συνιστούν να το δουλεύεις μόνο με τους δικούς τους ατμοποιητές (φυσικά).

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #103 στις: Ιουλίου 16, 2011, 11:54 »
Και βέβαια, θα του πω ότι:
- ο καθένας μας θα κάνει review στο φόρουμ, πιθανόν και στο αμερικάνικο.
- Θα του στείλω link για το foreign suppliers αν θέλει να φτιάξει thread δικό του.
- θα του πω, αν μπορεί, να λύσει το θέμα του βύσματος των chargers.
- θα του πω, αν γίνεται, όλα τα cartridges στο κάθε σετ να είναι στο χρώμα του σετ.
- θα του πω, αν θέλει, να βάλει διαφορετικά liquid στο κάθε σετ ώστε να τα μοιράσουμε και να τα δοκιμάσουμε όλοι όλα (αν συμφωνείτε και σεις φυσικά).
- θα του προτείνω να βάλει και το εξωτερικό στις τοποθεσίες αποστολής και να φτιάξει μια επιλογή αποστολής για μικρά αντικείμενα (λ.χ. έναν άτμο) με μικρό κόστος, από το store κατευθείαν.
- και φυσικά, θα του ζητήσω καλή τιμή μιας και η παραγγελία είναι σχετικά μεγάλη.


αν σκέφτεστε και σεις τίποτα άλλο...

Απ: Spark Plug For Smokers
« Απάντηση #104 στις: Ιουλίου 16, 2011, 16:29 »
Να προσθεσω στην παραγγελια μου και ενα Replacement Atomizer End Cap επισης ενα Replacement Button Cap  αρα +12usd
Ευχαριστω

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245975 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572018 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1852 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8009 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121608 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 685 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 395 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326703 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8598 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297653 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827588 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511641 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios