vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

456 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Mimhsdr, ZoeM, camber

Yaeliq E-liquids

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #285 στις: Μαρτίου 05, 2015, 05:35 »
Έχω πάρει booster το οποίο είναι η βάση του κάθε υγρού δεν είναι κάτι το τρομερό το πήρα για να δοκιμάσω την διαφορά του και όντως έχει πάρα πολύ δυνατή γεύση. .

Λοιπόν,
Έρχεται σαν πρώτο δεν για δοκιμή το
Saber Blood:
Μην το δοκιμάσετε σε Mesh.
Αρκετά έντονη γεύση της μενθολης με φραουλα και καρύδα.
Επίσης ένας παγωμένος ατμός θα το πω υπερβολικός για Mesh που έχει φτιαχτεί για ζεστούς ατμούς.
Η δοκιμή συνεχίστηκε σε kayfun και σε γεύση αρκετά δυνατό σίγουρα ο λάτρεις της μενθολης και τον φρούτων θα το αγαπήσει γιατί δεν νιώθεις πολύ την καρύδα.

Συνέχεια για τα υπόλοιπα.

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #286 στις: Μαρτίου 06, 2015, 12:50 »
Επισης,

Σειρά έχουν το Havana tobacco ούτε κάτι το ιδιαίτερο αλλά ούτε καθημερινό δεν θα το έκανα ούτε θα το αγόραζα ξανά. Από γεύση πολύ μέτρια δεν ένιωσα πούρο ή κάτι ενδιαφέρον.

Hookah apple εδώ με έριξε την ψυχολογία ενώ το hookah strawberry είναι τέλειο ε αυτό δεν ατμιζεις απλά καλύτερα πίνεις ούζο και τελειώνει η υπόθεση.

Αυτά μέχρι στιγμής δεν με έχει τρελάνει κάτι

Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #287 στις: Μαρτίου 06, 2015, 13:12 »
Το hookah Apple  θέλει μπόλικο steep για να μην είναι ούζο.

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #288 στις: Μαρτίου 07, 2015, 13:31 »
Λοιπόν.  Zoosha Tobacco είναι λες και ατμιζω παστουρμά. Ένα μαγαζί ολόκληρο με έλεγε μην καπνίζεις αυτό το πράγμα δεν ξέρω το γιατί το έχω αφήσει για steeping και βλέπουμε είναι όμως αηδία για αρχή.

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #289 στις: Μαρτίου 07, 2015, 13:47 »
Ετσι ειναι ακριβως!!
Εαν ειχες γυρισει μερικες σελιδες πισω θα εβλεπες οτι αναφερεται.(απαντηση 123).
Καλο θα ηταν πριν την αγορα να διαβαζουμε τις εντυπωσεις ,αν και η γευση ειναι προσωπικη υποθεση.
Πετρος  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 07, 2015, 14:10 από TSARLY »

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #290 στις: Μαρτίου 07, 2015, 17:22 »
Έχω δοκιμάσει φίλε μου ωρίμανση σε Butterscotch ε όλο και χειροτερεύει.

Διάβασα πριν λίγο από ecig και γράφουν όλοι ότι πρέπει να τα αφήσεις με ανοικτό καπάκι για 48 ώρες .

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #291 στις: Μαρτίου 07, 2015, 17:30 »
παιδιά, εσείς που παραγγήλατε τελευταία.Εκανα παραγγελία στις 3/3 και μετά από μία ώρα στο σιτε στις παραγγελίες μου, φάνηκε confirmed.Η μέρα ήταν Τρίτη.Σε πόσες περίπου μέρες περιμένω να φύγει;Γράφουν ότι οι παραγγελίες καθημερινές φεύγουν μέσα σε 48-72 ώρες, ισχύει;

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #292 στις: Μαρτίου 07, 2015, 17:31 »
Ναι απλά μετά αργεί από israel

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #293 στις: Μαρτίου 07, 2015, 17:41 »
άρα λογικά Δευτέρα Τρίτη θα φύγει από κει και μετά κανα τριβδόμαδο ε;Το τράκινγκ νο που θα μου δώσουν θα είναι μέχρι να φύγει από Ισραήλ και μετά θα φανεί απευθείας στα ελτά;Ποιο είναι το σάιτ που τσεκάρουμε τα ελτά;Σας πρήζω το ξέρω, αλλά πρώτη φορά αγοράζω κάτι από εξωτερικό...Ερχεται ειδοποίηση και το παραλαμβάνουμε από κει έτσι;

Αποσυνδεδεμένος TeoTzi

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
  • Vi Veri Vniversum Vivus Vici
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #294 στις: Μαρτίου 07, 2015, 17:50 »
Εμένα η τελευταία έκανε κάπου 23-24 μέρες να φτάσει. Το tracking number θα είναι το ίδιο καθόλη τη διάρκεια της αποστολής. Απλά δεν θα εμφανιστεί αμέσως σε πρώτη φάση. Elta.gr και elta-courier.gr θα το εμφανίσουν όταν το περάσουν Ελλάδα. Δεν χρειάζεται ειδοποίηση. Χτυπάνε κουδούνι και παραλαμβάνεις.

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #295 στις: Μαρτίου 08, 2015, 09:59 »
Λοιπόν, για να βοηθήσω και εγώ μετά από 2 μέρες διάβασμα σε ξένα site ότι υγρό έρχεται από την yaeliq λόγο τιμής που πουλουνται τα συγκεκριμένα υγρά δεν περνάνε από ωρίμανση.
Λόγο υπερβολικων παραγγελιών.
Επίσης πρότινω εγώ ή για μια μέρα μέσα σε ζεστό νερό ή να αφήσετε 2-3 μέρες σε έναν κλειστό χώρο ανοικτό το μπουκάλι και μετά ατμιστε το.

Ειλικρινά από τα πιο νόστιμα που έχω δοκιμάσει.

Αποσυνδεδεμένος kotsilaris

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #296 στις: Μαρτίου 08, 2015, 11:37 »
κατα τη γνωμη μου ειναι λαθος να μενει το μπουκαλακι ανοικτο. αυτο ελεγε και ο rip trippers σε ενα βιντεο για ωριμανση υγρων.

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #297 στις: Μαρτίου 08, 2015, 13:17 »
Ναι εγώ το κάνω μέσα σε sous vide σε 32 βαθμούς για 3 μέρες

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #298 στις: Μαρτίου 09, 2015, 09:14 »

Λοιπόν,
Έρχεται σαν πρώτο δεν για δοκιμή το
Saber Blood:
Μην το δοκιμάσετε σε Mesh.
Αρκετά έντονη γεύση της μενθολης με φραουλα και καρύδα.
Επίσης ένας παγωμένος ατμός θα το πω υπερβολικός για Mesh που έχει φτιαχτεί για ζεστούς ατμούς.
Η δοκιμή συνεχίστηκε σε kayfun και σε γεύση αρκετά δυνατό σίγουρα ο λάτρεις της μενθολης και τον φρούτων θα το αγαπήσει γιατί δεν νιώθεις πολύ την καρύδα.

Συνέχεια για τα υπόλοιπα.

ε λοιπόν αυτή σου η περιγραφή με έκανε να  :wall: που το πήρα μόνο σα δείγμα και όχι σε 100μελο!Λάτρης του ψυχρού ατμού, της μενθόλης και των φρούτων, φοβήθηκα μην ήταν έντονη η καρύδα και προτίμησα το sababa σε μεγάλο.Άντε να δούμε!Η παραγγελία μου έγινε χθες shipped και θα επανέλθω μετά τις δικές μου δοκιμές

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #299 στις: Μαρτίου 09, 2015, 17:12 »
Οποίος έχει δοκιμασει Zoosha Tobacco παρακαλώ να με πει τι γεύση είναι αυτή..

Το ατμιζω 30 λεπτά τώρα και κοντεύω να βγάλω τα ψάρια και να τα κάνω υγρό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 354845 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191183 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 698 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 572 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 588940 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797146 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312678 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6658 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 11935 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13188 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711