vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

83 επισκέπτες, 5 χρήστες
chief79, Sergios, chkontog, PsykieG, camber

Twitter

Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.

Αποσυνδεδεμένος kitSOS

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #105 στις: Νοεμβρίου 29, 2014, 16:14 »
Το πρόβλημα της οθόνης είναι θέμα παραγωγής και όχι σχεδιασμού. Αναφέρεται στο manual του DNA40 στο τέλος. Είναι θέμα κακών κολλήσεων στην οθόνη. Είτε το επισκευάζει η evolv εντός εγγύησης είτε το επισκευάζει ο χρήστης με βάση τις οδηγίες που δίνονται.

Γνωριζει οτι η πλακετα εχει προβλημα (σχεδιασμου, παραγωγης, κολλησεων;) κι ομως την διαθετει στην αγορα. Και οι moders ξερουν και δεν κανουν τιποτα. Οπως την παιρνουν, ετσι την βαζουν στα κουτια τους. Και αυτο λεγεται ετοιμο προιον.  Συγνωμη αλλα εχω διαφορετικη αποψη.

Διόρθωση παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 29, 2014, 16:54 από camber »

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #106 στις: Νοεμβρίου 29, 2014, 16:52 »
Εγώ πάντως μπηχτή δεν έριξα!
Ένα μέλος - που μάλιστα διαβάζει και ecf - είδε προβλήματα και τα πόσταρε.
Θα μπορούσα κάλλιστα να τα ποστάρω κι'εγώ αλλά προτίμησα να περιμένω να τα πει άλλος για να μην φανώ οτι καταδικάζω το DNA40.

Φυσικά και κάθε fan boy στον τόπο του, theo.
Σε Ελληνικό φόρουμ γράφω.

Καλημέρα σε όλους.
Καλησπερα..Καταρχας να πω οτι δεν καταδικαζω το DNA40..Απλα στην παρουσα φαση επειδη γνωριζω οτι ενας μεγαλος αριθμος απο αυτες τις πλακετες εχουν θεματα,δεν θελω να μπω εγω η καποιος αλλος στην διαδικασια να κανουμε επιστροφες κλπ κλπ επειδη αγορασαμε προβληματικη πλακετα..Σε καμια περιπτωση με το pοst μου δεν ηθελα να δημιουργησω αναστατωση..Θεωρησα σωστο να ποσταρω για αυτα που διαβασα και ειδα ωστε να ενημερωθουν ολοι εκεινοι που δεν γνωριζουν για τα θεματα του DNA40

Τι σχέση έχει το πρόβλημα της οθόνης με τον σχεδιασμό; Ο αμερικάνος είχε το προϊόν έτοιμο και το κυκλοφόρησε. Ο ελληνας το παιδεύει 3 χρόνια τώρα...

Το πρόβλημα της οθόνης είναι θέμα παραγωγής και όχι σχεδιασμού. Αναφέρεται στο manual του DNA40 στο τέλος. Είναι θέμα κακών κολλήσεων στην οθόνη. Είτε το επισκευάζει η evolv εντός εγγύησης είτε το επισκευάζει ο χρήστης με βάση τις οδηγίες που δίνονται.

Στο θέμα της προστασίας από ανάποδη τοποθέτηση μπαταρίας: Δεν ξέρω αν πράγματι υπάρχει γιατί δεν είμαι κάτοχος. Αν υπάρχει τότε δουλεύει είτε για μία είτε για δέκα μπαταρίες. Δεν υπάρχει διαφορά. Το πρόβλημα είναι στο σχεδιασμό του mod καθώς αν έχεις 2 παράλληλα συνδεδεμένες μπαταρίες και βάλεις τη 1 ανάποδα, θα βραχυκυκλώσουν μεταξύ τους ΠΡΙΝ φθάσουν στην πλακέτα. Εκεί θα πρέπει να έχεις πάρει τα μέτρα σου σαν σχεδιαστής με κάποιο ασφάλεια PTC ή άλλο κύκλωμα και δεν ευθύνεται η evolv για αυτό.
Φενεται πως το προβλημα ενω αρχικα ηταν αυτο,δεν ειναι μονο αυτο...Επειτα απο εφαρμογη σιλικονης στα συγκεκριμενα σημεια που προτεινει η Evolv,τα θεματα της οθονης συνεχιστηκαν...Επισης απο το ECF..Οποτε δεν μπορουμε στην τελικη να πουμε με απολυτη σιγουρια αν ειναι θεμα software η hardware...

Αποσυνδεδεμένος xphstos29

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #107 στις: Νοεμβρίου 29, 2014, 22:01 »
Εγω πιστευω οτι μολις λυθουν τα πρωτα προβληματα με την λειτουργεια του DNA40 θα κυκλοφορησουν και οι αναλογες αντιστασεις απο τις εταιριες, ειται για ηδη υπαρχοντα ειτε για νεα μοντελα ατμοποιητων.
Ενδεχομενως να τεθουν καποια στανταρ για την διαμετρο τις σπειρες το μηκος, κτλ ωστε να μπορει να εφαρμοστει στην πραξη αυτη η μεθοδος υπολογισμου της θερμοκρασιας της αντστασης.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #108 στις: Νοεμβρίου 29, 2014, 22:12 »
Αυτά γίνονται όταν μια εταιρεία τρέχοντας να προλάβει τις εξελίξεις, μένει δεύτερη και το κυριότερο... απογοητεύει τους πελάτες της.

Και όπως είπε και ο Μπάμπης...

Μια εβδομάδα μετά την ανακοίνωση της παραγωγής του VIR, έτρεξαν να διαθέσουν το προϊόν... και την πάτησαν!
Χάθηκαν κύρος και αξιοπιστία στο βωμό της πρωτιάς.

Ενα απο τα ρητα στον κοσμο των παγκοσμιων επιχειρησεων ειναι οτι οποιος βγαινει πρωτος με το προιον στην αγορα, παιρνει το 50% της αγορας (για το προιον αυτο). Ο αγωνας για το ποιος θα το βγαλει πρωτος ειναι φυσικα αναμενομενος μεταξυ των εταιριων..

Αν και εδω, δεν πιστευω να ετρεχε για την πρωτια εναντιων του imeo/VIR μιας και εχει δικιο η petra.. απευθυνονται σε διαφορετικο κοινο (το DNA σε ολους που μπορει να παρουν ηλ/κο μοντ, το VIR σε καποιους απο τους πελατες του imeo που θα ηθελαν να πανε σε ηλ/κο μοντ... οσο να'ναι ειναι τραγικα μικροτερο το ποσοστο απο μονο του). Το κυνηγι της πρωτιας ηταν φανταζομαι απεναντι σε αλλες εταιριες ηλεκτρονικων μοντ και πλακετων.

Περα απο αυτα.. ποσώς με ενδιαφερει αν ο καθε ενας απο τους παραπανω κατασκευαστες πετυχε ή απετυχε στον επιχειρηματικο του στοχο... Κοιταζω μονο το ατμιστικο εργαλειο και αν αυτο ανταποκρινεται σε καποια στανταρς. Οπως ετρεξε η Evolv να το βγαλει πρωτη... ετσι θα τρεξει τωρα να καλυψει και τις περιπτωσεις αποτυχιας στην ποιοτητα που παρεδωσε στους πελατες της. Οκ, συμβαινουν αυτα και στις μεγαλυτερες εταιριες.. αλλα εδω θα δειξει ποσο την νοιαζει να αποκαταστησει την ζημια και ποσο γρηγορα μπορει να το κανει.

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #109 στις: Νοεμβρίου 29, 2014, 23:19 »
αλλα πρέπει να ληφθεί υπόψιν πως η οικονομική απώλεια της refurbished πλέον πλακέτας θα βαραίνει τους κατασκευαστές των Mods

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #110 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 04:18 »
Αυτά γίνονται όταν μια εταιρεία τρέχοντας να προλάβει τις εξελίξεις, μένει δεύτερη    ...
Ποια αναρριχήθηκε πρώτη λόγο των προβλημάτων του DNA40;
...   Μια εβδομάδα μετά την ανακοίνωση της παραγωγής του VIR, έτρεξαν να διαθέσουν το προϊόν... και την πάτησαν!   ...
Σαν να το βλέπω μπροστά μου
- Ρε 'σεις θα βγάλει το VIR!
- Όχι ρε ατμιστή μου, θα μας φάει όλους τους πελάτες!
- Είναι ικανός να παράξει εκατομμύρια κομμάτια και να μην μείνει ούτε ένας ατμιστής για εμάς!
- Θα πεινάσουν τα παιδιά μας!
- Θα ζητιανεύουμε στην 15η και 69η γωνία!
- Πρέπει αύριο να αρχίσουμε διάθεση!
- Ο Θεός να μας λυπηθεί!!!
...   Χάθηκαν κύρος και αξιοπιστία στο βωμό της πρωτιάς.
Η ιστορία της επιχειρηματικότητας, κεφάλαιο 1ο.
Το τι ακριβώς χάθηκε θα το δούμε στο μεσοπρόθεσμο μέλλον, εκτός αν είσαι η πυθία.
Μάλλον είσαι λίγο απληροφόρητος αδερφέ αλλά αυτό δεν είναι κακό!   ...
Επειδή έχεις το προνόμιο να ενημερώνεσαι από τον steliosss.
Σε διαφορετική περίπτωση θα ήταν καταστροφικό.
...   Έχουν γίνει συνομιλίες ανάμεσα στους 2 κατασκευαστές, πολύ πριν την ανακοίνωση ή την διάθεση των 2 προϊόντων.   ...
Έχω συνομιλήσει με την Provape, πολύ πριν βγάλει το P3.
...   Απλά ο Έλληνας κατασκευαστής αρκέστηκε στο να συνεχίσει τις δοκιμές του, ενώ ο άλλος το έβγαλε στην παραγωγή.   ...
Φυσικά και ήταν έτοιμος, αλλά του αρέσει να κάνει δοκιμές.
Συγγνώμη για το "εκτός θέματος"
Μην το κάνεις θέμα. Ξέρω έναν πολύ χειρότερο.
Γράφει για αναμενόμενα προϊόντα στο νήμα του DNA40!
...   Και φυσικά χαίρομαι που έχει προβλήματα ο αμερικάνος γιατί γνωρίζω για κάποια πράγματα που έχουν ειπωθεί ανάμεσα στους 2 κατασκευαστές   ...
Θα σε ρώταγα τι ειπώθηκε, αλλά με καίει να μάθω τι είπε στον Μωυσή, όταν του έδωσε τις 10 εντολές.
Θα είχες την καλοσύνη;
...   Το υστερόγραφό σου δεν θα το σχολιάσω γιατί θα πρέπει να αρχίσω να γράφω νούμερα πωλήσεων και δεν είναι σωστό.
Η μεγάλη σου η καρδιά.
Εγώ πάντως μπηχτή δεν έριξα!   ...
Απλώς σκέφτηκα να αποπατήσω στο νήμα του DNA40.
...   Ένα μέλος - που μάλιστα διαβάζει και ecf - είδε προβλήματα και τα πόσταρε.   ...
Και εγώ είδα προβλήματα και τα πόσταρα και μάλιστα διαβάζω ecf και vaporwall και εξχαμστερς.
Ρατσισμός προς τον microchip;
...   Θα μπορούσα κάλλιστα να τα ποστάρω κι'εγώ αλλά προτίμησα να περιμένω να τα πει άλλος για να μην φανώ οτι καταδικάζω το DNA40.   ...
Αυτό πάλι πως σου ήρθε; Ούτε που θα μας πέρναε απ' το μυαλό.
...   Τώρα σχετικά με τις αντιπαραθέσεις που αναπτύσσονται παραπάνω,  πιστεύω πως
δεν ενδιαφέρουν αυτούς που διαβάζουν αυτό το νήμα με τίτλο Evolv DNA 40 Πλακέτα
40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας   ...
Σσσστ. Θα μας πάρει χαμπάρι η διαχείριση και θα σβήσει τα μηνύματα του steliosss.
Μην ξεχνάμε το ψυχαγωγικό του θέματος.
Δεν καταλαβα...........κουμαντο στην τσεπη του ο καθενας κανει
Τον παρεξήγησες. Να σε προστατέψει από τον εαυτό σου προσπαθεί.
Το οποίο είναι η πεμπτουσία της Δημοκρατίας.
Γνωριζει οτι η πλακετα εχει προβλημα (σχεδιασμου, παραγωγης, κολλησεων;) κι ομως την διαθετει στην αγορα.
Αφού στο είπε γιατί δεν μου το είπες πριν την αγοράσω;
...   Και οι moders ξερουν και δεν κανουν τιποτα.   ...
Μίλησες με όλους ή δειγματοληπτικά;
...   Οπως την παιρνουν, ετσι την βαζουν στα κουτια τους.   ...
Αντιπαρέρχομαι το ερωτικό υπονοούμενο, κατά τα λοιπά συμφωνώ.
Θα έπρεπε να αλλάζουν 2-3 τσιπάκια και να αναπρογραμματίζουν τον ελεγκτή.

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #111 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 05:32 »
@microchip Μην αφήσεις και εσύ μια κουβέτα να πέσει χάμω....Λατρείες όλοι έχουνε... Άλλοι λατρεύουν τις BMW και άλλοι τις Mercedes !! ο καθένας θυ μιλήσει υπέρ της προτίμησης του....Όταν κάποιος αναλώνεται στο να δώσει απάντηση για το αντίθετο ξεκινάει το μανούριασμα....

Προβλήματα ξεπροβλήματα εγώ την καλοβλέπω την πλακετούλα....
Εκείνο που με χαλάει πάντως είναι ότι εφόσον τις γνώσεις τις έχουμε πως δεν βρέθηκε Έλληνας να βγάλει κόπια απο αυτές τις πλακέτες εξωχώριας κατασκευής....

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #112 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 05:45 »
Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά ποιός είναι αυτός ο Έλληνας...κατασκευαστής; Απ' έξω δεν έχει παραγγείλει την πλακέτα; Κατασκευαστής είναι αυτός που υλοποιεί την ιδέα και όχι αυτός που την έχει. Κι όπως και να το κάνουμε, το πρώτο είναι αρκετά πιο περίπλοκο από το δεύτερο.

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #113 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 07:00 »
Αν δεν ειχε "αποδημησει εις κυριων" ο steve Jobs και ειχε εμπλακει στο παιχνιδι των μοντς, τωρα θα μιλουσαμε για το DNA1560!!


Μια μπαταρια θελαμε να δινει ρευμα στον ατμοποιητη μας μεχρι να κοψουμε και το ατμισμα, και το εχουμε κανει "ο ανθρωπος πατησε στην σεληνη".

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #114 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 08:59 »
Προσωπικά ελπίζω να στρώσει και να εδραιωθεί το Dna διότι ο μάγκας Έλληνας όχι απλά δε το δίνει για ιδιοκατασκευη αλλά ούτε καν για όλα μηχανικά μοντ! Ας κάνει με το vir οτι θέλει γιατί είμαι σίγουρος και όταν με το καλο το βγάλει θα τα δίνει 100 κΑθε 30 ημέρες όπως γίνεται τωρα  με τους σωλήνες πολυτελείας και τους επαναστατικά και καλά ατμοποιητες που σε λιγο θα εξαντλήσουν την ελληνική μυθολογία.
Μακάρι να πετύχει και το vir αλλά ανταγωνιστικό με το DNA 40 δεν είναι σε καμία περίπτωση αφού δεν μιλάμε για απλό κύκλωμα αλλά ολοκληρωμένη συσκευή!


Στο θέμα μας πλακέτες v3 ξεχωρίζουν κάπως ; Είδατε κάποιον να πουλάει με Κελσίου ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 30, 2014, 09:54 από globalzero »

Αποσυνδεδεμένος kitSOS

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #115 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 09:58 »
Αφού στο είπε γιατί δεν μου το είπες πριν την αγοράσω;Μίλησες με όλους ή δειγματοληπτικά;Αντιπαρέρχομαι το ερωτικό υπονοούμενο, κατά τα λοιπά συμφωνώ.
Θα έπρεπε να αλλάζουν 2-3 τσιπάκια και να αναπρογραμματίζουν τον ελεγκτή.
Δεν ειμαι μαρτηριαρης. Εχω ηθικες αξιες εγω.
Βγηκαν τα exit poll. Αναμενωνται τα τελικα αποτελεσματα.
Καθολου ερωτικο υπονοουμενο.Ουτε μια κουτσουλια σιλικονη δεν βαζουν. (Προταση απο το τμημα R&D της EVOLV. Αναφερεται στο manual). Αν ελεγαν για αλλη ουσια, ισως και να ηταν.  :))
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 30, 2014, 10:17 από kitSOS »

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #116 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 11:03 »
"πήρα την DNA 40!!!"
"σιλικονάτη η φυσική;;¨

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #117 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 11:24 »
Παρακαλώ τη διαχείριση να αλλαξει τον τίτλο του νήματος σε "dna 40 vs vir". Τουλάχιστον για να κρατάμε τα προσχηματα. Εγώ θέλω να διαβάσω για τo dna και τα καλά του και τα στραβά του, και όχι για το ποιος κατασκευαστης την έχει μεγαλύτερη (την πλακέτα).
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 30, 2014, 11:29 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #118 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 13:13 »
Κάποια στιγμή θα ανοίξει και αυτό το νήμα, όταν οι χρήστες του vir θα είναι περισσότεροι από δύο και όταν το DNA40 θα έχει λίγο χρόνο στην αγορά ώστε να υπάρχουν ολοκληρωμένες απόψεις. Μέχρι τότε ας επιστρέψουμε στο θέμα μας παρακαλώ.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος igatos

  • **
  • 284
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Evolv DNA 40 Πλακέτα 40watt με ρύθμιση θερμοκρασίας.
« Απάντηση #119 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 15:35 »
Ειμαστε αρκετοι σεβασμιε moderator, απλα δε μιλαμε στην πανηγυρη σας!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116109 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824505 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507516 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8960 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154842 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568865 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243955 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294279 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1784 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762835 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1148 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4034 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem