vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

126 επισκέπτες, 6 χρήστες
johnath, ZoeM, paiktaras, camber, marauder800, bloodlessz

Twitter

iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)

Αποσυνδεδεμένος vato

  • ***
  • 548
  • Φύλο: Άντρας
  • a toda madre o un desmadre
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2490 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 22:24 »
Εγώ δεν το έχω πιπίλα αλλά Μπιμπίλα. Δηλαδη μπορεί να μην το έχω συνέχεια στο στόμα αλλά όταν το βάζω το ρουφάω καλά.  :laugh1: :)) :laugh1:
(έτσι για να ευθυμήσουμε λίγο)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2015, 22:33 από vato »

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2491 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 22:25 »
Χαλαρωστε συναμιστε,εχει ατμο κ ml υγρων για ολους,δεν τελειωσε ακομα ;D

Αποσυνδεδεμένος wazedi

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2492 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 22:33 »
Επειδη σκεφτομουν να παρω το καινουργιο 30w...οντως με light χρηση θα μου κρατησει αντε χρονο το πολυ???

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2493 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 22:45 »
Λοιπόν το στικακι μου παρέδωσε πνεύμα σε δύο μιση μήνες (πόλος 510) έψαξα για εναλλακτικές λύσεις μια και δεν έχω ακόμη το  heatvape που παράγγειλα,  εντέλει το άνοιξα και το πιο εύκολο που μπόρεσα να κάνω ήταν να βγάλω εντελώς τον πόλο και του κόλλησα τον ανταπτορα που ήρθε μαζί και τώρα έγινε μόνιμος. Υπόψιν ότι και πριν το χρησιμοποιουσα με τον ανταπτορα αλλά τώρα που ασχολήθηκα είδα ότι και ο ανταπτορας αν πιεστεί σπρωχνει τον 510 γιατί έχει καουτσούκ μόνωση που τον αφήνει να κατεβαίνει.  Αυτά τα γράφω γιατί στο νήμα έχει δοθεί σαν λύση η χρήση του και σε ατμο με 510.

Όσο για την μπαταρία πιστεύω ότι δεν είναι δύσκολο να αλλαχτεί αν τα παίξει.

All the best !
8

Αποσυνδεδεμένος bykostas

  • **
  • 171
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2494 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 22:49 »
το ecig με 13 ευρώ έχει σετ τις δύο πλάκες του i stick ρίξε μια ματια


Αποσυνδεδεμένος bykostas

  • **
  • 171
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2496 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 22:54 »
..


σημερα που καθομαι ολη μερα απο το πρωι μεχρι τωρα αδειασα 4 τανκ στον καυφουν και συνεχιζω ..  σε 12 ωρες 4 τανκ ατμισετα με το ιστικ να δουμε ποσες φορες θα το βαλεις στο φορτιστη

 αν θεωρείς 4 τανκ την ημέρα φυσιολογικό ε τότε δεν σου κάνει το istick. αλλά αν το θεωρείς αυτό φυσιολογική χρήση μάλλον έχεις ξεφύγει. και μια λεπτομέρεια εκει που κάθεσε μπροστά στον υπολογιστή αν βάλεις το istick μια ωρίτσα στο usb του pc σε βγάζει άνετα και για την χρήση που λες φυσιολογική για εσένα :)

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2497 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:06 »
ApostolosKal δεν έχω ιδέα αν κάνει κάτι αυτο, αν έχει πόλο που έχει τζόγο μπορεί αλλά δεν διευκρινίζει κάτι. .
Όπως είπα περιμένω το heatvape defender  οπότε δεν δίνω αλλά 13 τώρα μια και το θέμα θα είναι πια καθαρά καλαισθησίας.  Ευχαριστώ όμως για τις προτάσεις .
Να είστε καλά

Ιδού σαν διυλιστήριο δε φαίνεται ?



All the best !
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:12 από dimitrisante »

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2498 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:15 »
..


σημερα που καθομαι ολη μερα απο το πρωι μεχρι τωρα αδειασα 4 τανκ στον καυφουν και συνεχιζω ..  σε 12 ωρες 4 τανκ ατμισετα με το ιστικ να δουμε ποσες φορες θα το βαλεις στο φορτιστη

 αν θεωρείς 4 τανκ την ημέρα φυσιολογικό ε τότε δεν σου κάνει το istick. αλλά αν το θεωρείς αυτό φυσιολογική χρήση μάλλον έχεις ξεφύγει. και μια λεπτομέρεια εκει που κάθεσε μπροστά στον υπολογιστή αν βάλεις το istick μια ωρίτσα στο usb του pc σε βγάζει άνετα και για την χρήση που λες φυσιολογική για εσένα :)

εμενα οπως και να εχει δε μου κανει φιλε μου, ειτε με 12 μλ ειτε με 5 μλ .. αλλα εδω μιλαμε για πιπιλα και 20 ωρες που ειπε ο φιλος συνατμιστης ... τη ενοουμε δλδ οταν λεμε πιπιλα ? 5 μλ στις 20 ωρες ατμισματος  ? γιατι αν υπολογισεις τις ωρες που ατμισε ειναι 20 και η μπαταρια του δεν επεσε καθολου  ... αν ναι οκ τοτε εχετε δικαιο ... η λεξη αυτη εμενα με εκανε να αμφιβαλω


dimitrissante δεν εχεις παρα να στειλεις ενα μαιλ στο καταστημα για να παρεις απαντηση
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:23 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2499 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:29 »
Με την ταχύτητα που βγαίνουν πια τα καινούργια μοντ μπαταρίες κτλ το 20ρι στικακι θα το έλεγα παρωχημένο πια ειδικά μετά το θέμα με τον πόλο του. Πάντως εγώ θα συνεχίσω να το χρησιμοποιώ εντός των τειχών. .
Η ευκολία χρήσης, το βάρος,  και οι λειτουργίες του, και η τιμή του  ήταν - είναι πρωτοποριακες και πιστεύω ότι άνοιξε το δρόμο σε πολλά καινούργια mod.

All the best !

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2500 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:31 »
Αποφύγετε καυγάδες, προσωπικές αντιπαραθέσεις, υπονοούμενα και χαρακτηρισμούς


Παραθέστε απλά την άποψή σας και αν αυτή βασίζεται σε επιχειρήματα, πιθανόν να βρείτε κι άλλους που συμφωνούν μαζί σας. Αν όχι, θυμηθείτε ότι δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούν οι πάντες μεταξύ τους ή να έχουν τις ίδιες απόψεις για το κάθε θέμα!

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2501 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:35 »
Απο την μία ο @dikos κάνει 4-5 ml,όπως εγώ που είναι το μέγιστο μου,και όντως τέτοια κατανάλωση έχω και εγώ
στο iStick,και απο την άλλη ο Απόστολος,κάνει λέει έως και 4 τανκ στον καυφουν,το άλλο άκρο της γης δηλαδή,
και προσπαθείτε εσείς οι 2 τώρα να βγάλετε άκρη και τι ακριβώς σημαίνει η πιπίλα στο Η.Τ.


Εγώ ένα πράγμα θα σας πω,όλους και βάζω και τον εαυτό μου μέσα.Ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγείται,καθώς
δεν περιέχει μορφασμούς και κινήσεις όπως γίνεται στον προφορικό,οπότε καλό είναι να είμαστε λίγο παραπάνω
συγκρατημένοι στον τρόπο που γράφουμε ότι γράφουμε.


Φιλικά.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Και για να αλλάξω λίγο έτσι το κλίμα (όχι αυτό με τα σταφύλια :)) )
Ορίστε και ένα βίντεο κάνοντας ξανά Wraping το iStick μου αλλά
αυτή τη φορά με αυτοκόλλητο Carbon,με διαφορετικό τρόπο όμως
απο ότι είχα κάνει με το Grey που είχα πριν.


https://www.youtube.com/watch?v=xyEDEB1kH3Q&feature=youtu.be

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2502 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:40 »
Ελληνικό ταμπεραμέντο και γραπτός λόγος, πολλές φορές παρεξηγείται, όχι πάντα βέβαια.
Peace brother. ☺

All the best !



Chris αν είχα δει το βίντεακι σου πριν 1 ώρα η ζωή μου θα ήταν πιο εύκολη και δε θα κατέστρεφα το down button γιατί ο μ@/@&@ς δεν ήξερα πως να βγάλω τα κουμπιά. .

συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 27, 2015, 00:07 από petra »

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2503 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:52 »
Το έσπασες; μπορείς να βγάλεις μια φώτο να δώ αν μπορώ να σου δώσω μία λύση; Όχι πως είμαι
κατασκευαστής αλλά ίσως να μπορώ να βοηθήσω πιάνουν τα χέρια μου σε κάτι τέτοια βλέπεις :)

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2504 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 23:57 »
Δε το ανοίγω πάλι με τη καμία ... έσπασα το μπουτον πάνω στη πλακέτα. .. δεν κάνει πια κλικ

All the best !

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115960 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824421 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507431 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8946 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154792 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568813 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243908 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294221 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1767 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762796 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1134 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem