vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

141 επισκέπτες, 5 χρήστες
saltcity, johnath, ZoeM, paiktaras, camber

Twitter

iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)

Αποσυνδεδεμένος acupuncturist

  • **
  • 242
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2085 στις: Ιανουαρίου 10, 2015, 16:48 »
cvapour.com προπαραγγελια 28 ευρω με κουπονι και αποστολη 15 του μηνα

Αποσυνδεδεμένος FINIX

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2086 στις: Ιανουαρίου 10, 2015, 17:13 »
Φίλος παρέλαβε το istick από fasttech μέσα στις γιορτές αλλά του άντεξε μερικές μέρες.
Από την τρίτη σταμάτησε να φορτίζει.
Μόλις το συνδέεις με το φορτιστή δείχνει τη μπαταρία full φορτισμένη και μόλις το βγάλεις άδεια.
Δοκιμάσαμε διάφορα καλώδια/φορτιστές όπως και να το αφήσουμε πολλές ώρες μήπως και ξεκολλήσει αλλά καμιά τύχη.

Εξωτερικά όλα δείχνουν μια χαρά, το usb δεν είναι χαλαρό και δεν κουνιέται.

Αυτή τη στιγμή βρίσκεται σε ανταλλαγή mails με fasttech.
Του ζήτησαν και βίντεο που να φαίνεται το πρόβλημα και αναμένουμε να το δουν και να βγάλουν την ετυμηγορία τους  :laugh1:
το original η το μπανανα?λογικα εχει διαφορα, τα χει και τα δυο η fasttech ,και τα δυο κινεζικα ειναι αλλωστε,μαλλον ατυχησε αν προκειται για το οριτζιναλ,θα μπορουσε να συμβει και σε καποιον που αγορασε απο Ελλαδα αλλα δεν θα χουν την ιδια ανταποκριση στο σερβις..

Αποσυνδεδεμένος acupuncturist

  • **
  • 242
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2087 στις: Ιανουαρίου 10, 2015, 18:33 »
προσωπικα πηρα το 20αρι πριν 10 ημερες.μου παρουσιασε προβλημα στο κουμπι.το πατουσα και δεν εδινε ρευμα.πηρα το παλλικαρι που το αγορασα στο αιγαλεω(δεν θελω να κανω διαφημιση) και μου ειπε να το παω να το δει.πηγα σε μια ωρα και πραγματικα με εξεπληξε ο επαγγελματισμος του.''παρε ενα καινουριο''.λεω δε μπορει...φοβερος.και μου λεει κρατα το κουτι μη τυχον και εχεις κι αλλο προβλημα.και πολυ καλες τιμες μου κανει και εγγυηση μου δινει οποτε δεν εχω λογο να ψωνισω εξω.και τι εγινε κι αν βγαζει κατι να ζησει...κι εγω το ιδιο θα εκανα.οσο ατμιζω θα τον στηριζω...

Αποσυνδεδεμένος konstantinosbg

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2088 στις: Ιανουαρίου 11, 2015, 19:47 »
Καλησπέρα και συγνώμη αν εν μέρη βγαίνω εκτός θέματος για το συγκεκριμένο μοντέλο...το παραπλήσιο/παρόμοιο/κλώνος κλπ. που πωλείται από ελληνικό κατάστημα αρκετά πιο φθηνά το έχει δοκιμάσει κάποιος?Δεν έχω βρεί κάποιο σχόλιο στο φόρου.Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2089 στις: Ιανουαρίου 11, 2015, 20:05 »
Εδώ για το smart20

Αποσυνδεδεμένος dimicoco

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2090 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 04:40 »
Γεια σε όλους. Μιας κ κάτοχος του mas(nobaco) να παραθέσω κ εγώ την εμπειρία μ.. Όταν άρχισα να ψάχνω για το ηλεκτρονικό τσιγάρο,δοκίμασα αν μου αρέσει κ γενικά αν μου κάνει. Πήγα σε 2-3 καταστήματα,δοκίμασα διάφορα υγρά από διάφορες μπαταρίες. Μου άρεσε πιο πολύ από το mas κ έτσι κ το πήρα.
Τα θετικά του θεωρώ πως έχει είναι: • φτηνό για τη μπαταρία κ τη λειτουργικότητά του κ σε σχέση με το μέγεθος,
• καλή κ συνεχή απόδοση μέχρι κ στα τελειώματα της μπαταρίας,
• μεγαλύτερη ακρίβεια σε ρεύμα από άλλες χειροκίνητα ρυθμιζόμενες μπαταρίες,
• μικρό μέγεθος για τη μπαταρία.. Κ είναι κ όμορφο!
 Τα αρνητικά του: • κάποιες(ελάχιστες φορές) δεν πιάνει το κουμπί για να ατμίσω,
• δεν έχει αυτό ρυθμιζόμενο πόλο μπαταρίας(σημαντικό για μένα),
• βραχυκυκλώνει το ανταπτωράκι ή το κομμάτι της μπαταρίας που βιδώνει ο ατμο.
 Το έχω 2-3 μήνες κ πρέπει να τρέχω στα σέρβις!


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2091 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 11:21 »
Για 25 ευρ που κοστιζει , συγχωρουνται καποια μικροβληματα....βρήκαμε την ησυχια μας  με το istick  μιας και δεν χρειαζομαστε τις περισσοτερες φορες απλες μπατ , η, αλλα ακριβοτερα μοντ.

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2092 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 17:59 »
Παιδες τι γινεται με τα ρευματα των νεων στικ 30 και 50 βατ??? Παλι δινει παραπανω απ οτι λεει ~1 βολτ?
Παντως το 50αρι με την 4400 μπαταρια δελεαζει μονο και μονο για την αυτονομια του

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2093 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:04 »
Ε κάτσε να κυκλοφορήσουν κ να τα πάρει κανεις πρωτα.

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2094 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:07 »
ΜΑ καλα αυτοι που τα κανουν reviews τι μας τα δειχνουν τοτε...Τα χαρ/κα τους και τις φωτο τους τις εχουμε δει ηδη....Στο ζουμι θελουμε ενημερωση!  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2095 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:12 »
Αμα δεν τον πάρει κάποιος απο εμας στο χερι,εμείς πως περιμένεις να σου πούμε κάτι? :) δικές μας εμπειριες ζητας,κ σίγουρα πιο stable απο εναν reviewer.

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2096 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:30 »
ΜΑ καλα αυτοι που τα κανουν reviews τι μας τα δειχνουν τοτε...Τα χαρ/κα τους και τις φωτο τους τις εχουμε δει ηδη....Στο ζουμι θελουμε ενημερωση!  :idiot1:

Ότι και να σου πει ο καθένας (ακόμα και αν ήξερε), το πώς θα βολέψει εσένα θα μετρήσει!
Επίσης μην βιάζεσαι διότι (εγω αυτό κάνω) καλύτερα να αγοράζεις κάτι οχι απ την αρχή, αλλά να αφήνεις να περάσει λίγος καιρός να φανεί πως πάει...!

Αποσυνδεδεμένος Zer0cooL

  • **
  • 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2097 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:44 »
Εχω το 20αρι και μ εχει βολεψει απιστευτα! Απλα επειδη συντομα θα παμε σε αναβαθμιση μαζι με KLP,θα χρειαστω και 2ο μοντακι...και επαναλαμβανω αυτο το 4400 εμενα προσωπικα με δελεαζει πολυ!
Απο βιασυνη απ την αλλη καθολου...ο υπομενων νικα!

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2098 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 19:02 »
Mini iStick by Eleaf

Νέον νήμα για το μικρούλι

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #2099 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 20:41 »
Μια ίσως χαζή ερώτηση παιδιά, επειδή η Gearbest μου έστειλε το ιστικ με αντάπτορα US, μπορώ να χρησιμοποιησώ τους αντάπτορες που φορτίζω τις  άλλες μπαταρίες? Δεν εχω γνώσεις και διαβάζοντας τις ετeικέτες με τα χαρακτηριστικά τους δεν είμαι σίγουρος αν κάνουν, όχι ότι έχω πρόβλημα τώρα αφού φορτίζει με το usb αλλά σε περίπτωση που χρειαστεί.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115962 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824425 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507433 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8948 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154794 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568814 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243909 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294223 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1767 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762797 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1134 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem