vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

211 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, maraki1308, enyalios21, dimitrisd

Αναζητούνται 20 ατμιστές να λάβουν μέρος σε κλινική μελέτη (Σεπτ. 2014)

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Θα μας ενημερώσει ο γιατρός για την ώρα και το μέρος! ;)

Α οκ thanks.  :)

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Αν σας βολεύει στο ίδιο μέρος, να ξανασυναντηθούμε το Σάββατο. Όσοι δεν μπορούν, θα το κανονίσουμε αλλιώς. Επίσης, χρειαζόμαστε άλλα 10 άτομα για να συμμετάσχουν ως 2ο κύμα...

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Ώρα 12 και μετά κλασσικά?

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Εμενα με βολεύει το Σαββατο παιδια,θα ειμαι εκει γυρω στις 12 με 12:30. 8)
Και με υπερηφανεια δηλώνω πως όλες αυτες τις μέρες ατμιζω αποκλειστικά με το Εvic Supreme-λέγε με ρόπαλο-.  ;D

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Από τις 11:30 και μετά θα είμαι εκεί.

Οκ τα λεμε αυριο λοιπον απο κοντα.   :)

Αποσυνδεδεμένος djvolis

  • **
  • 263
  • Φύλο: Άντρας
    • vdental
εχετε κλεισει ομαδα? ναρθω δλδ και γω?


Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Τώρα μαζεύεται η επόμενη ομάδα. Όποιος θέλει να παραλάβει συσκευή EVIC το Σάββατο, παρακαλώ να μου δηλώσει συμμετοχή με ονοματεπώνυμο, email και τηλέφωνο σε pm.
Όπως είπαμε, πρέπει να το χρησιμοποιήσετε για τουλάχιστον 3 ημέρες (ως αποκλειστική συσκευή, με δικά σας υγρά και ατμοποιητές και σε όσα watt θέλετε). Επίσης, πρέπει να κάνετε υγρά με νικοτίνη και πρέπει να καταγράφετε την ημερήσια κατανάλωση υγρού σε mL.


Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Χρειαζόμαστε άλλη μια ΔΕΚΑΔΑ ατμιστών που να τους δώσουμε το EVIC SUPREME και να καταγράψουμε τον τρόπο που ατμίζουν.
Προτείνω ραντεβού την Κυριακή 9 Νοεμβρίου στο Ωνάσειο.


Παρακαλώ όσοι θέλουν να συμμετάσχουν να μου στείλουν pm με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Άντε συμφορουμίστες, είναι μια καλή ευκαιρία να ατμίσετε με το evic για δοκιμή και έτσι θα συνεισφέρεται και στην έρευνα του γιατρού.

Υπόψιν το κάνει για το καλό όλων μας!

Υ.Γ. Όι 10 πρώτοι που πήραμε μέρος στην έρευνα, ξέρουμε!!! :)) :)) Δεν πονάει!!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Μόλις ξεκίνησα και εγώ, αλλά ρε παιδιά έχω θέμα με τα ml γιατί ποτέ δεν τα μέτραγα, γέμιζα τον Kayfun Lite plus και τέλος. Τώρα πως θα τα μετρήσω τα ημερήσια;

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Ευτυχώς είχα διαγραμμισμένο μπουκαλάκι, αλλιώς σύριγγα μία από τις λύσεις.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ζητάμε και ακρίβεια σύριγγας. Τουλάχιστον αν ξέρεις πόσο υγρό παίρνει ο Kayfun και μπορείς να μετρήσεις πόσες φορές τον γεμίζεις, θα είναι αρκετό.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Mην ξεχαστούν οι αυριανοί συμμετέχοντες. Τους περιμένω ΑΠΟ ΤΙΣ 11 και μετά στο Ωνάσειο. Όπως είπαμε, δεν χρειάζεται να έρθουν ακριβώς στις 11, εγώ θα είμαι εκεί από τις 11.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341956 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206256 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540943 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30863 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49944 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596911 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11331 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192811 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1177 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1139 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591385 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios