vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

165 επισκέπτες, 4 χρήστες
Buliwyf, redvw74, mantzoumis, cmih1966

Twitter

Αναζητούνται 20 ατμιστές να λάβουν μέρος σε κλινική μελέτη (Σεπτ. 2014)




δεν χρειαζεται να δω. το εχω διαπιστωσει,  :)) :))


Αντε να το ξεφορτωθω λεμε...   :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά, έχω πάρει από Σάββατο, όπως και όσοι ήταν εκεί, το evic αλλά κάθε λίγο μου βγάζει overtemperature protection και όχι απλά νε ενοχλεί αλλά ούτε και θα καταγράφει αυτό που πρέπει αφού κάνω διαρκώς power off, power on και το αφήνω για λίγο. Καμμία ιδέα?

Τουλάχιστον με βάση το manual, λέει αστο να κρυώσει. Άλλα όλη την ώρα τα ίδια...

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Περίεργο αυτό με τη θερμοκρασία, καλά έκανες και το έβαλες παραπάνω. Και να καεί μην ανησυχείς, δεν θα σου ζητήσουμε ευθύνη.

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Το χω βαλει 55 αλλά και πάλι το κάνει, απλά πιο αραιά. Δεν ειναι θέμα να καεί η όχι (δε νομίζω να συμβεί εννοώ) ..απλά αν δεν κάνω τις τζουρες που πρέπει, δε θα καταγράψει αυτά που θα πρεπε...

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος atmospir

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
καλησπέρα θα με ενδιέφερε να συμμετέχω στην μελέτη

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
...........
Παρακαλώ με  πμ ή email ([email protected]) να μου στείλετε ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο επικοινωνίας.
..........

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!

Το χω βαλει 55 αλλά και πάλι το κάνει, απλά πιο αραιά. Δεν ειναι θέμα να καεί η όχι (δε νομίζω να συμβεί εννοώ) ..απλά αν δεν κάνω τις τζουρες που πρέπει, δε θα καταγράψει αυτά που θα πρεπε...

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άρη απενεργοποίησέ το τελείως.

Οσοι αντιμετωπίζετε προβλήματα βεβαιωθείτε πως δεν εχετε θεσει κατα λάθος τον χρονομετρητή.
και εμενα μου εβγαλε σε καποια φάση over temperature και διαπίστωσα οτι κατα λάθος είχε ρυθμιστεί μάξιμουμ τζούρας σε λιγα δευτερολεπτα (2-3) και οταν υπερεβαινα αυτο τον χρόνο έκοβε το ρεύμα και εβγαζε ενδειξη "over tempterature".
Το απενεργοποίησα απο το μένου και όλα καλά!


Μην ανησυχείς γιατρέ δεν πείραξα κανένα δεδομένο, καταγράφει κανονικά απο το Σάββατο το απόγευμα και δεν έχω ατμίσει ουτε τζούρα απο άλλη συσκευη.
Επίσης δεν παρακκολουθώ τα δεδομένα όπως μας προτρέπεις γιατι όντως επιρρεάζει τον τρόπο ατμίσματος αν έχουμε στο νου μας ότι καταγράφεται το άτμισμά μας...  :yes:


Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Εμένα οι τζουρες μου είναι μεταξύ 2.5 και 3 δευτερολεπτων. Τωρα τράβηξα επίτηδες μια 5 δευτερολέπτων και δεν έκοψε. Αρα δεν ειναι θέμα ορίου χρόνου τζουρας. Τουλάχιστον όχι σε μένα.

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Το δουλεύω από το Σάββατο 30 Watt με 0,9 Ω (αλλιώς δε θα τά'δινε) και δε μου έχει βγάλει ένδειξη. Λάθος ρύθμιση για μένα το όριο θερμοκρασίας που βάζεις μόνος σου. Επίσης, εγώ τουλάχιστον δεν του την άλλαξα την ώρα την Κυριακή..

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Ε το βαλα 55. Στους άλλους δουλεύει και με 45. Μια μέρα έμεινε ουσιαστικά για το βασικό μέρος της δοκιμής...οπότε του δίνω γην ευκαιρία να ηρεμήσει...

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Θα τα επιστρέψουμε Σάββατο. Παρόλα αυτά, μπορούμε να σταματήσουμε αφού πέρασαν οι 3 ημέρες η βοηθάει να συνεχιστεί η καταγραφή μέχρι τότε? Γνωρίζει κάποιος?

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Οχι αμα θες συνεχιζεις.  Οσο μπορεις περισσότερο μπορεις να το χρησιμοποιείς.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Στη συνάντηση του Σαββάτου, ο γιατρός είπε όσο θέλουμε να το χρησιμοποιήσουμε με ελάχιστο της 3 μέρες.
Εάν το πάμε παραπάνω καλό, είπε, θα είναι για την έρευνα.
Εγώ θα το πάω μέχρι το Σάββατο!!! ;)

Ε λογικα και γω θα προσπαθησω να το φτασω μεχρι το Σάββατο.  :D

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστω για τις απαντήσεις :D

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τελικα τα επιστρεφουμε το Σάββατο?  Θα καθορισουμε καποια ωρα παλι?

Ξερει κανεις κατι?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 37 7319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:39
από Buliwyf
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2112 324088 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:33
από xristos99
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1118483 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 295943 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826092 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 509473 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9279 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155774 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569966 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244896 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 2122 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763922 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as