vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

98 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, camber, mfk, JohnDag, th3ofilos, sakissalonika, Buliwyf

Twitter

Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #45 στις: Ιανουαρίου 26, 2015, 19:47 »
Ληγμένα σίγουρα

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #46 στις: Ιανουαρίου 27, 2015, 02:43 »
Σήμερα παρέλαβα επιτέλους το κουτί μου!Μου ήρθαν τα εξής υγρά:
The collection - Winter
Golden Drops - So cool strawberry daquiri
503 - Betty
Nick's blissful brew - Swag
Nick's blissful brew - Lush
NickQuid - Southern Freeze
NickQuid - Day Break
3 Leaves - Harvest
Johnson Creek - Autumn Crisp
Victory Liquid - Pole Position
E vapor  Hut - Moo Moo
Πρώτες εντυπώσεις καλές.Ανοιξα όλα τα μπουκάλια και τα περισσότερα μου σπάσανε τη μύτη.Τα περισσότερα φρούτα και γλυκά,κανά 2-3 μόνο μου φάνηκαν καπνικά.Τα 2 NickQuid ήρθαν και σε εμένα ληγμένα,το ένα απο τα μέσα Δεκεμβρίου και το άλλο απο αρχές Ιανουαρίου.Θα τα ατμίσω βέβαια,δεν είναι και γάλα για να ξινίσει.Εκανα μια σούμα στο κόστος των υγρών,τελική αξία 120 δολλάρια,νομίζω το value for money είναι πολύ καλό.155 ml στο σύνολο.Θα παραμεϊνω στην υπηρεσία και δεύτερο μήνα και βλέπουμε!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 28, 2015, 15:18 από Dimitrisbo »

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 00:58 »
Έστειλα Mail για τα 2 ληγμένα και μου είπανε ότι θα μου στείλουνε αλλα 2 υγρά αφού απολογηθήκανε για το λάθος  ;D .Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει τα 10 απο τα 11 υγρά.Τα 2 nick's το pole posîtion της victory liquid και το winter απο the collection είναι παρά πολύ καλά,σε βαθμό να μπαίνουν σε λίστα ως υπόψιν για αγορά.Απο τα υπόλοιπα τα 2 NickQuid,το golden drops και το Johnson creek ατμίζονται ευχάριστα.Το moo moo και το Betty απλά αδιάφορα.Μένει το harvest για να δοκιμάσω αλλα απο μυρωδιά στη λίστα των αδιάφορων μάλλον θα μπει και αυτό.Καπνικο υγρό τελικά δεν ήταν κανένα.
Απ'ότι λένε στο φατσοβιβλίο σϋντομα θα έχουνε υγρά προς πώληση στο site τους με  έκπτωση για τα μέλη και θα αρχίσει σιγά σιγά να δουλεύει καλύτερα το flavor profile.

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουαρίου 14, 2015, 15:41 »
Παρελήφθη και το πακέτο Φεβρουαρίου,εντυπώσεις καλές.Στα συν ότι στείλανε και 2 καπνικά αυτη τη φορά.175 ml στο σύνολο  :o  !
Και μια πιο αναλυτική παρουσίαση απο κάποιον που πήρε ακριβώς τα ίδια υγρά με εμένα στο πακέτο του  :laugh1:
https://m.[youtube]GvQujbvXG7k[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 17, 2015, 02:59 από Dimitrisbo »

Αποσυνδεδεμένος Nick-The-Greek

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουαρίου 22, 2015, 23:36 »
Μετά από αρκετό καιρό και σκέψη αποφάσισα να παραγγείλω και εγώ να δω τι παίζει. Παρήγγειλα μόλις τώρα και ψάχνοντας βρήκα και κωδικό έκπτωσης, αν κάποιος ενδιαφέρεται ο κωδικός αφορά μόνο την πρώτη φόρα και είναι GEAR20 ρίχνει 20% έκπτωση στην πρώτη παραγγελία, μόλις τον χρησιμοποίησα για μένα και δουλεύει.

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουαρίου 23, 2015, 01:13 »
Εγώ τη δικιά μου την ακύρωσα.Αν και έμεινα ευχαριστημένος ήθελα να δοκιμάσω και μια άλλη συνδρομητική υπηρεσία που υπόσχεται καλύτερα υγρά και περισσότερη προσοχή ως προς το τι γεϋσεις επιλέγεις.Με το ανάλογο κόστος βέβαια..

Αποσυνδεδεμένος Nick-The-Greek

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #51 στις: Μαρτίου 05, 2015, 23:06 »
Παρέλαβα σήμερα τα υγρά και αν και δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα το όλο πακέτο ήταν αρκετά όμορφο και ένα υγρό που δοκίμασα (Source Code Blue Shell) ήταν απλά απίστευτο! Τόσο καλό που σκέφτομαι μήπως το παραγγείλω.



Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η περιγραφή του παρακάτω υγρού



Φυστικοβούτυρο + Jesus! Είναι το επόμενο για δοκιμή.

Όλα τα υγρά έχουν 3mg νικοτίνης και περισσότερη VG.

Αναλυτικά τα υγρά που παρέλαβα είναι τα:
Blue Shell από Source Code
Maui από NicQuid
Scarlet από The Collection
Viking Pie από Midgard Vapor
Bloody Valentine από Chicago
Peanute Butter & Jesus από  Cosmic Charlie's

Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #52 στις: Μαρτίου 07, 2015, 23:57 »
Μακάρι να υπήρχε κάτι αντίστοιχο στην Ελληνική αγορά

Αποσυνδεδεμένος Nick-The-Greek

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #53 στις: Μαρτίου 08, 2015, 00:01 »
Θα ήταν καλή περίπτωση αλλά νομίζω ότι το κόστος είναι αρκετά υψηλό και η Ελληνική αγορά αρκετά μικρή για κάτι τέτοιο. Αν υπήρχε κάτι αντίστοιχο από π.χ Αγγλία με λίγα μεταφορικά τότε θα άξιζε σίγουρα.

Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #54 στις: Μαΐου 09, 2015, 11:07 »
Νομίζω πως η κοινότητα των Ελλήνων ατμιστών (λαμβάνοντας υπόψιν την δυναμική του φόρουμ) είναι αρκετά μεγάλη για να υποστηρίξει μια τέτοια ενέργεια. Φυσικά θα παίξει καθοριστικό ρόλο η τιμή του πακέτου και η ποικιλία των υγρών. Ποιος θα είναι ο τυχερός που θα κάνει τέτοια κίνηση;;;

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #55 στις: Μαΐου 09, 2015, 11:25 »
Kινησεις απ οτι διαβαζω εχουν γινει απο μερικα μελη σε ερασιτεχνικο επιπεδο.
Τυχεροι θα ειμαστε εμεις αν το δουνε πιο <επαγγελματικα>.
Πετρος  :thumpup:

Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #56 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 14:55 »
Επαναφέρω το θέμα γιατί σκέφτομαι να δοκιμάσω ένα-δύο πακέτα τους. Το χρησιμοποιεί ακόμα κανείς και πως είναι συνολικά σαν υπηρεσία;

Αποσυνδεδεμένος hippie.killer

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #57 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 15:14 »
Έχω κάνει εγώ παραγγελία και περιμένω. Είναι shipped από τις 9/2 και ακόμα δεν έχει φύγει από Αμέρικα, οπότε σίγουρα δεν είναι και η πιο γρήγορη υπηρεσία. Θα ενημερώσω όταν τη λάβω για οτιδήποτε περισσότερο.

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #58 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 16:19 »
Υπάρχει παρόμοια υπηρεσία στην Ευρώπη?

Άκυρο, τα βρήκα.  :idiot1:
Απλά απορία, υστερούν τα ευρωπαϊκά σε σχέση με τα αμερικάνικα? Λογικά τα ευρωπαϊκά έχουν γρηγορότερη αποστολή και δεν υπάρχει φόβος για φορολογία...
 
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2016, 16:57 από Kikas »

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 00:12 »
@kikas: Ε αφού το βρήκες δε μας το λες και μας; Όλα για παρτη σου;;; ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2331 240758 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:39
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4690 500636 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 20:49
από Xameno_Skli
Hashtag Shake and Vape 0 159 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12448 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 543 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7640 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21289 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195567 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1992 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5140 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1110868 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181794 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan