vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

493 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, camber, I.P, mathimatikos1966, thanos1071, Razor.QQ15

Έτοιμα υγρά Natura

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #45 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:28 »
αυτο που εχω εγω δεν ειταν ουτε σφραγισμενο
ουτε σε κουτι...
Κι εγω αυτα που εχω παρει...δ ηταν σφραγισμενα.... :-\ ουτε σε κουτι  ουτε τπτ :eyesplash: κ δ τα χω παρει μονο απο ενα καταστημα...τα χω συναντησει ηδη σε δυο...κ ενα το Funstore που αναφερε 3!!!!!!
Τι ειναι τουτα . :o.???απο που κραταει η σκουφια τους....? :confused1: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #46 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:31 »
Τα δικά μου τα έχω βγάλει Virginity
Ingredients By : FlavourArt Manufactured by : me and Certified By : myself
 
 
Βαζω και ταμπελάκι τυπωμένο στον Laser της εταιρίας μου και γράφει επάνω και ένα Made In Greece
LOT: CR023042011
 
Τι να ναι ? Σφραγισμένα ?  :o   
  edit : Έπρεπε να γράψω και το λόγο που τα έβγαλα Virginity.
Water contained is from the virgin wells of Psiloritis mountain

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #47 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:34 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :thumpup: :thumpup:  Σημερα κανεις οτι θες !!!

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #48 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:34 »
Απο τα natura που είναι στις φωτογραφίες ήταν καποιο σφραγισμένο με καποιο τρόπο?????????????
ναι το συγκεκριμένο  ήταν σε πλαστικό σακουλάκι αν θυμάμαι καλά , όχι όμως σε κουτάκι. Τα συστατικά είναι της Flavourart, η ετικέτα είναι πιθανότατα ελληνική. Μπορεί να συσκευάζονται στην Ελλάδα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι κατασκευάζονται στην Ελλάδα. Θα μπορούσαν να κατασκευάζονται οπουδήποτε. Εχω δοκιμάσει μόνο ένα και αυτό ήταν το Tuscan που δεν μου άρεσε τελικά. Βέβαια και original flavourart να ήταν πάλι δεν θα μου άρεσε λόγω του συγκεκριμένου αρώματος.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 19, 2011, 22:40 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #49 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:40 »
Η αλήθεια πάντως είναι ότι μου φτάνει το Ingredients by FlavourArt γι αυτό και συνεχίζω και παίρνω από δαύτα. ΄
 
Ελπίζω τουλάχιστον να είναι απο κει. Καθώς η εταιρία που τα φτιάχνει είναι επίσημος διανομέας στην Ελλάδα.
 
 

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #50 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:40 »
Παράθεση
Ingredients είναι τα συστατικά.
Manufactured by  (Image removed from quote.) (Image removed from quote.)  "Έλα που δεν καταλαβαίνεις."  (Image removed from quote.) (Image removed from quote.)

Τα συστατικά Η και Ο  δεν αποτελούν αναγκαστικά νερό. Το 1ο μάλιστα είναι εξαιρετικά εφλεκτο και το 2ο συντελεί στην καυση ( τόμαθα στο σχολείο  :eyesplash: ), πάραυτα θα μπορούσαν και τα δυο μαζί να σβήνουν πυρκαγιές. Ο νόών νοείτο , δεν θα επεκταθώ άλλο γιατί δεν γνωρίζω το συγκεκριμένο υγρό, απλά μια γλωσσολογική διαπίστωση έκανα. 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 19, 2011, 22:48 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #51 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:49 »
Και το O είναι εύφλεκτο.  :tongue_smilie:
 
 
edit : Abet  o παραπάνω μου σχολιασμός πήγαινε για το post σου πριν την αλλαγή. Όπως και να χει πάντως δίκιο έχεις και γω εκεί ήθελα να καταλήξω. Με το απόφθεγμά σου τα πες πάλι όλα ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 19, 2011, 23:27 από sera »

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #52 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:49 »
...κ εκτος οοοοολων των αλλων....απότι φαινεται αυτα τα υγρα δν ληγουν ποτε????!!!!! :hmmm: :confused1: :o :eyesplash:

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #53 στις: Μαΐου 19, 2011, 22:53 »
...κ εκτος οοοοολων των αλλων....απότι φαινεται αυτα τα υγρα δν ληγουν ποτε????!!!!! :hmmm: :confused1: :o :eyesplash:
Οχι , έχουν ημερομηνία λήξης αλλά αυτή έχει σβηστεί , όπως επίσης έχουν σβηστεί το άρωμα και η περιεκτικότητα νικοτίνης. Γενικά για τις  τρείς παραπάνω ενδείξεις δεν έχει χρησιμοποιηθεί ανεξίτηλο μελάνι.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 19, 2011, 23:00 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #54 στις: Μαΐου 19, 2011, 23:00 »
Οχι , έχουν ημερομηνία λήξης αλλά αυτή έχει σβηστεί , όπως επίσης έχουν σβηστεί το άρωμα και η περιεκτικότητα νικοτίνης.

ωωωω..ναι.. λαθος μου....ειδα ενα χρησιμοποιημενο.. :P στο καινουργιο μπουκαλακι φαινεται ξεκαθαρα!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος makll

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #55 στις: Μαΐου 19, 2011, 23:34 »
Έχω την εντύπωση ότι γεμίζονται ή μαλλον μεταφέρονται και mixarontai εδώ στην ελλάδα σε μπουκαλάκια γι' αυτο δεν είναι σφραγισμένα.....
Αν και κάποιος συνατμιστής μου είπε ότι υπαρχουν τα συγκεκριμένα μπουκαλάκια σφραγισμένα με ειδικό πλαστικό στο πώμα τους που τα ¨κάνει¨ ποιό original... ο νοων νοειτω..... αλλά δεν μου είπε που τα βρήκε, δεν το έχω τσεκάρει και κρατάω μια επιφύλαξη

Σε καμία περίπτωση δεν νομίζω να τα έστελνε χωρίς ασφάλεια η Flavour Art

Σε παραγγελεία υγρών σε 100ml απο την  Flavour Art μου έστειλε μπουκάλια σφραγισμένα που έκαναν όταν τα άνοιγες το χαρακτιριστικό ¨κλικ¨.

Επειδή αρχικά άτμιζα και εγώ απο αυτά (Natura by Flavour Art) απο γνωστό μαγαζί στο κερατσίνι παρατήρησα οτι απο μπουκαλάκι σε μπουκαλάκι είχε διαφορετική γεύση ενώ το υγρό ήταν ίδιο, παρατήρηση που επισυμάνθηκε και απο άλλους γνωστούς μου συνατμιστές.

Το ρεζουμε δικό σας...............

Υ.Σ. ΑΑΑ και ξέχασα να σας πω ότι αν επιστρέψεις το μπουκαλάκι έχεις εκπτωση στο υγρό (τεκαρισμένο) όπως και τους atomizer (τεκαρισμένο) ...
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 20, 2011, 09:17 από makll »

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #56 στις: Μαΐου 20, 2011, 09:27 »
Και εδώ στην Βέροια έφτασε η χάρη των Natura.


Ακριβώς όπως τα περιγράφετε: ίδιο μπουκαλάκι, έγραφε στην αρχή ημερομηνία/νικοτίνη/γεύση αλλά σβήστηκε.


Τολμώ να πω όμως πως έχει εξαιρετικές γεύσεις... capuccino και μήλο που δοκίμασα είναι πεντανόστιμα, ενώ δεν είναι και ακριβά (8€/10ml).


Θα προσπαθήσω να συγκρίνω τη γεύση με της ορίτζιναλ φλαβουράρτ να δούμε.


Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #57 στις: Μαΐου 20, 2011, 10:52 »
βρε παιδια εγω ενα εχω να πω στην αρχη τα natura εγραφαν οτι εγραφαν στα αγγλικα και σε καποιο σημειο τη λεξη FLAVOURART και το λεω γιατι εχω μπουκαλακι τετοιο ωραια μεχρι εδω τωρα λοιπον τα μπουκαλακια τα συγκεκριμενα ωσ δια μαγειασ γραφουν ελληνικα και μαλιστα καταργηθηκε η λεξη FLAVOURART και εγινε FLAVORS FROM ITALY αυτο δε σημαινει κατι? ??? ?το οτι μασ δουλευουν ασ πουμε? ??? :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #58 στις: Μαΐου 20, 2011, 11:07 »
βρε παιδια εγω ενα εχω να πω στην αρχη τα natura εγραφαν οτι εγραφαν στα αγγλικα και σε καποιο σημειο τη λεξη FLAVOURART και το λεω γιατι εχω μπουκαλακι τετοιο ωραια μεχρι εδω τωρα λοιπον τα μπουκαλακια τα συγκεκριμενα ωσ δια μαγειασ γραφουν ελληνικα και μαλιστα καταργηθηκε η λεξη FLAVOURART και εγινε FLAVORS FROM ITALY αυτο δε σημαινει κατι? ??? ?το οτι μασ δουλευουν ασ πουμε? ??? :angry_orange: :angry_orange:
κοιτα, πιθανον να μην θέλουν να διαφημίζουν μια άλλη εταιρία και πάει ο κόσμος και αγοράζει από το δίκτυο.


Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #59 στις: Μαΐου 20, 2011, 11:12 »
 :hmmm: ναι ενταξει κι ετσι ναναι ασ μη λενε αυτοι που το πουλανε οτι ειναι ιταλικα, τα καλυτερα και μπλα μπλα μπλα ...........ασ λενε παιδια τα συσκευαζουμε, τα φτιαχνουμε εμεισ και σασ τα πουλαμε αλα ιταλικα 9 ευρω  :idiot1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 354848 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191185 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 698 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 588941 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797147 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312678 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6658 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 11935 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13188 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711