vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

178 επισκέπτες, 3 χρήστες
Milarepa, maraki1308, thanos1071

Έτοιμα υγρά Natura

Αποσυνδεδεμένος bkonto

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #210 στις: Μαρτίου 10, 2012, 15:50 »
και εγω το ιδιο...μου αρεσουν πολυ και η τιμη τους ειναι πολυ καλη για ετοιμα υγρα,στην αθηνα ολα τα ovale shop τα εχουν αυτη την στιγμη 12,5 ευρω τα 30ml
ή 10 ευρω χωρις αποδειξη.. :-[

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #211 στις: Μαρτίου 10, 2012, 19:30 »
ή 10 ευρω χωρις αποδειξη.. :-[
εεεετσι :))

Αποσυνδεδεμένος ZEUS68

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
  • Πλεον δεν καπνιζω... ατμιζω
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #212 στις: Μαρτίου 14, 2012, 21:09 »
Οπότε λες να αλλάξω και γεύση? Τι να πω. Διαβάζω εδώ μέσα συνατμιστες που λένε πως ατμίζουν γεύσεις 5 και 6 μήνες συνεχόμενα γι’ αυτό μου κάνει εντύπωση.  Όσο για την ξηροστομία εσάς πότε αποκαταστήθηκε?
Να πάρω 30μλ latakia έχει πιο έντονη γεύση άραγε από το maxboro? Δεν θέλω να πάω σε φρούτα και γλυκές γεύσεις γιατί φοβάμαι πως μπορεί να το κάνω πιπίλα και δεν το θέλω αυτό.





Διαγραφή άμεσης παράθεσης
Παρακαλώ μην κάνετε παράθεση απαντώντας στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα.
Χρησιμοποιείστε το κουμπί Απάντηση


Κι εγω το ιδιο επαθα μετα απο κανα μηνα, μισο μισο virginia με maxboro. Κανε αναμηξη και βαλε μεσα και λιγακι φρουτο, πχ μηλο, μπανανα, βανιλια κλπ, θα δεις μεγαλη διαφορα. καντα μιξ μεχρι να βρεις το δικο σου χαρμανι.

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #213 στις: Μαρτίου 15, 2012, 19:05 »
Σημερινο δημοσιευμα (link)
αναφερει αποτελεσματα αναλυσεων για τα υγρα natura απο το "ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ ΥΓΡΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ EYROFIN"
 (εκτος απο το blog το αναφερει και η ovale ( http://www.facebook.com/www.ovaleshop.gr )

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #214 στις: Μαρτίου 15, 2012, 19:14 »
στειλτε το στο μπεχρακη  :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #215 στις: Μαρτίου 16, 2012, 14:27 »
αυτο με ενδιαφερει. Πως ξεχωριζουμε το απο που; Δε νομιζω οτι γραφουν κατι πανω..


Φίλη synneffaki δεν νομίζω να υπάρχει λόγος για να φοβάσε γιατί στο μπουκαλάκι αναφέρει οτι τα υλικά είναι απο την flavourart και εγω που είμουν καχύποπτος και το έψαξα είδα οτι στο site της flavourart αναφέρεται η συγκεκριμένη εταιρεία ως επίσημος συνεργάτης.

Αποσυνδεδεμένος Johnny_Bee

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρχαριος Ατμιστης
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #216 στις: Απριλίου 04, 2012, 01:55 »
Καλησπερα συφορουμιτες και ατμιστες.Σαν πολυ νεος και εγω και κατοχος 7 ημερων ovale ego-C ειχα δωρο το μπουκαλακι 30 ml, 9μλ/mg νικοτινη, γευσης virginia εταιρειας natura, φυτικης γλυκερινης.Οφειλω να ομολογησω οτι πραγματι εχει πολυ ωραια γευση,καπνιζα virginia 25ari σε 2 μερες οποτε ναι!!!
Απο κει και περα ομως μεχρι να μαθω να τραβαω τζουρες αργα και μακροσυρτα οπως μου ειχανε πει περιπου σαν τον αργυλε στηνν αρχη εβηχα ρουφωντας σαν κανονικο τσιγαρο.Μετα σαν αργυλε τα πραγματα ητανε αρκετα καλυτερα.Το θεμα ειναι ομως οτι σχεδον το ειχα κανει πιπιλα, και ηθελα τρομαγμενος την γνωμη σας μιας και γνωριζετε περισσοτερα απο εμενα.
Στην χρηση των 3 πρωτων ημερων αλλα και μεχρι σημερα νιωθω ζαλισμενος ολη τη μερα....Και με αγχωνει αυτο!!!
Ρωταω απο κει που το αγορασα και μου λεει θα το συνηθισεις....οχι να ριξω την περιεκτικοτητα!
Ελπιζω να ειμαι στο σωστο topic μιας και θα ηθελα να ακουσω τις σεβαστες γνωμες σας και για αυτα τα υγρα αλλα και για αυτο το οποιο παρατηρησα.Την συνεχη ζαλαδα....
Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα και τους υπευθηνους και το foroum.

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #217 στις: Απριλίου 04, 2012, 02:09 »
ποσα τσιγαρα καπνιζες :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Johnny_Bee

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρχαριος Ατμιστης
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #218 στις: Απριλίου 04, 2012, 02:25 »
Ε,ενας 25αρης virginia (κιτρινος) με πηγαινε περιπου 2 μερες.
Επομενως περιπου 25 την ημερα!?! Καπου εκει φανταζομαι και υπολογιζω...
Τωρα στο ηλεκτρονικο τσιγαρο που εχω και προανεφερα το tank του ειναι 1 ml.Τις 2 τελευταιες μερες ατμιζω 2 ml. Δηλαδη 1 ml με παει μεχρι αργα το βραδυ και το πρωι που ξυπναω ξαναγεμιζω.

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #219 στις: Απριλίου 04, 2012, 02:38 »
κοιτα τα τσιγαρα που εκανες δεν ειναι πολλα τορα η ζαλαδα συνηθως ερχετε η απο ελειψη νικοτινης η ηπερβολικη δοση νικοτινης δοκιμασες κανενα υγρο 18αρι νικ να δεις τι γινετε       κανε
μια δοκιμη να δεις  :bye:

Αποσυνδεδεμένος Johnny_Bee

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρχαριος Ατμιστης
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #220 στις: Απριλίου 04, 2012, 02:44 »
Χμ....Μαλλον τοτε ειναι το δευτερο,γιατι το ειχα πιπιλα σε καποιες φασεις.Οσο  για το 18 να σου πω την αληθεια μου φαινεται υπερβολικο χωρις να ξερω ποση νικοτινη ειχε ο virginia που καπνιζα αλλα υποθετω στο 9αρη.Και δεν σου κρυβω πως ψιλοκολλαω να ανεβω και να παω 18.Μη σου πω σκεφτομαι να τη ριξω ετσι ωστε να τραβαω τις τζουρες μου αφοβα....
Εκτος και αν ειναι πραγματι ειναι η ελλειψη γιατι το τελευταιαο καιρο εκτος του οτι ζοριζομαι ολιγον εχω και νευρα αρκετα.Οποτε ειναι λογικο αυτο που λες.
Απλα πιστευω πως μαλλον φταιει που το ρουφαω συνεχεια και καποιες στιγμες απανωτα...Τι λες και εσυ?

Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #221 στις: Απριλίου 04, 2012, 02:50 »
βασικά ένας μικρός καπνός βγάζει 60-70 τσιγάρα(μιλάει η πείρα ;D)
σε ego c η 18αρα μια χαρα μου καθόταν και έκανα 5-6 μλ.σε dct μόνο τα 12αρια halo μου δίναν χτύπημα 18αρας.
σε καλό ατμοποιητή πέφτω στα 6-12 ανάλογα την περίσταση :)) και έχω ανέβει στα μλ δίότι καίει ο άτιμος πολύ :laugh1:

Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #222 στις: Απριλίου 04, 2012, 02:51 »
Χμ....Μαλλον τοτε ειναι το δευτερο,γιατι το ειχα πιπιλα σε καποιες φασεις.Οσο  για το 18 να σου πω την αληθεια μου φαινεται υπερβολικο χωρις να ξερω ποση νικοτινη ειχε ο virginia που καπνιζα αλλα υποθετω στο 9αρη.Και δεν σου κρυβω πως ψιλοκολλαω να ανεβω και να παω 18.Μη σου πω σκεφτομαι να τη ριξω ετσι ωστε να τραβαω τις τζουρες μου αφοβα....
Εκτος και αν ειναι πραγματι ειναι η ελλειψη γιατι το τελευταιαο καιρο εκτος του οτι ζοριζομαι ολιγον εχω και νευρα αρκετα.Οποτε ειναι λογικο αυτο που λες.
Απλα πιστευω πως μαλλον φταιει που το ρουφαω συνεχεια και καποιες στιγμες απανωτα...Τι λες και εσυ?

μπας και ρουφάς καμένο όλην την ώρα?

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #223 στις: Απριλίου 04, 2012, 02:54 »
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,5835.0.html    κοιτα λιγο εδω πιστευω θα σε βοηθησει :bye:



διαβασε ολες της απαντησεις του γιατρου θα σε βωηθισουνε :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 04, 2012, 03:09 από mariosnkaryes »

Αποσυνδεδεμένος Johnny_Bee

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρχαριος Ατμιστης
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #224 στις: Απριλίου 04, 2012, 03:09 »
Μαριε σε ευχαριστω για το λινκ και το ψιλοδιαβαζα λιγο πριν...
Σε σχεση με εμενα προς το παρον δεν βρηκα κατι ακομα...Εκτος και αν εχεις υποψη σου κατι για την πιεση μου η κατι αντιστοιχο οτι φταιει και θα πρεπει να προσεξω.Και νομιζω λογικο να αγχωνομαι.
Οσο για σενα Αλεξανδρε με μπερδεψες μιας και νεος δεν πολυκαταλαβα τι εννοεις αλλα και τις εννοιες.
Για καμμενο δε νομιζω...θα το καταλαβαινα!Ευχαριστω παρολα αυτα...και ελπιζω και γω σιαγ σιαγα να αρχιζω να κατατοπιζομαι και φυσικα με τη βοηθεια σας....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355171 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10481 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191360 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 755 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 631 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589110 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797273 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312875 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6760 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12053 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13310 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711