vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 7 χρήστες
Doubt, antiklitos140, Jorge, th3ofilos, maprix, Βασίλης Γ, manoslykos

Twitter

ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΟΤΙΝΗΣ

Αποσυνδεδεμένος PATREAS1

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΟΤΙΝΗΣ
« στις: Απριλίου 11, 2011, 19:33 »
Λοιπον, μια και ειμαι ατμιστης των 10 ημερων μονο παρακαλω για μια αποψη απο τους πιο εμπειρους μπας και βγαλω ακρη..

Τα πρωτα φιλτρακια που ειχε το πακετο μου απο την αγορα  ερχονται με  0% νικοτινη (απο οσο διαβασα και στο forum)..Αφου χρειαστηκε σημερα να παρω καινουργια λεω δεν δοκιμαζω τα low  nic (nobacco) να δουμε τι γινεται ?
Τι το ηθελα ? Ο ουρανος σφοντυλι μου ηρθε (και να πω οτι δεν καπνιζα βαρια κ.τ. πριν....). Πριν με τα 0% ειχα μια γλυκια αισθηση με το τραβηγμα (σαν ναργιλε θα το χαρακτηριζα) και τωρα ολιγον πικριλα και βαρος στο λαιμο...
Φυσικα γεμισμα με το ιδιο υγρο ...
Φυσιολογικο ρωταω? Μηπως επρεπε να αφησω στην ακρη απο την αρχη τα 0% φιλτρα, να παω ψηλα σε νικοτινη και να κατεβαινω? Μηπως την παθω το ιδιο με το υγρο οταν πω να δοκιμασω καποιο αλλο? Η τελικα σε μια δυο ωριτσες θα εχει φτιαξει η γευση και αδικα πανικοβληθηκα ?

(Αν και εψαξα ολιγον, δεν βρηκα καποιο σχετικο post-Aν υπαρχει παρακαλω στειλτε μου μια παραπομπη και κλειδωστε/πεταξτε το παρον)

Σπυρος





Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΟΤΙΝΗΣ
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 11, 2011, 20:37 »
Το low της Nobacco, είναι στα 6mg. Τέτοια περιεκτικότητα είναι χαμηλή για να σου δημιουργήσει πρόβλημα. Πιθανολογώ λοιπόν πως ατύχησες στη γεύση που παρήγγειλες.Δεν ξεχνώ τον εαυτό μου, όταν πήρα το RY2. Σαν να άτμιζα καπνό μέσα σε λάδι ένα πράμα. Αηδία. Αν δεν σκοπεύεις να ασχοληθείς με τη κατασκευή υγρών, πάρε ένα υγρό με γεύση μήλου να έρθεις στα ίσα σου.


Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΟΤΙΝΗΣ
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 11, 2011, 20:48 »
 Patreas1 άμα θες μπορώ να έρθω Πάτρα να σου φέρω λίγα υγρά για να δοκιμάσεις
 δίπλα μένω   

Αποσυνδεδεμένος PATREAS1

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΟΤΙΝΗΣ
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 12, 2011, 18:45 »
Patreas1 άμα θες μπορώ να έρθω Πάτρα να σου φέρω λίγα υγρά για να δοκιμάσεις
 δίπλα μένω   

Να εισαι καλα, Πατρα γεννηθηκα αλλα Πειραια μενω πλεον εδω και χρονια..Ευχαριστω για την προσφορα παντως, θα σε εχω υποψην οταν κατεβαινω Πατρα αν ξεμεινω απο κατι  :thumpup:

Τελικα μαλλον ειχες δικιο parpen, αλλαξα σημερα γευση υγρου και σαφης βελτιωση.Τελος παντων στις δοκιμες ειμαι για να βρω αυτο που θα με ικανοποιει και εμενα το δυνατον καλυτερο..Εχει και αυτη η διαδικασια την πλακα της..

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΟΤΙΝΗΣ
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 12, 2011, 20:25 »
Για να λες "πικρίλα" μάλλον σου έρχεται υγρό στο στόμα , που σημαίνει κακή λειτουργία του ατμοποιητή

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΙΛΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΟΤΙΝΗΣ
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 12, 2011, 23:49 »
Να εισαι καλα, Πατρα γεννηθηκα αλλα Πειραια μενω πλεον εδω και χρονια..Ευχαριστω για την προσφορα παντως, θα σε εχω υποψην οταν κατεβαινω Πατρα αν ξεμεινω απο κατι  :thumpup:

Τελικα μαλλον ειχες δικιο parpen, αλλαξα σημερα γευση υγρου και σαφης βελτιωση.Τελος παντων στις δοκιμες ειμαι για να βρω αυτο που θα με ικανοποιει και εμενα το δυνατον καλυτερο..Εχει και αυτη η διαδικασια την πλακα της..
:thumpup: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2331 240859 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:39
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4690 500815 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 20:49
από Xameno_Skli
Hashtag Shake and Vape 0 177 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12499 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 569 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7667 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21320 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195640 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2018 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1111028 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181862 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan