vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

221 επισκέπτες, 2 χρήστες
stamatisgr, camber

Υγρά e-liquid από Janty

Αποσυνδεδεμένος tolisd

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Άντε... και καλό άτμισμα μάγκες!
    • BAUER ENERGY
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 28, 2009, 20:28 »
Επιτέλους παρήγγειλα και εγώ από Janty!  ;D

Πήρα το Cappuccino και το Melon... Για να δούμε αν αυτή τη φορά θα μας κάτσει το σωστό υγρό!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 29, 2009, 00:56 »
Για να δούμε αν αυτή τη φορά θα μας κάτσει το σωστό υγρό!  :laugh1:

Για να δουμε πρωτα απ'ολα αν θα σου κατσει να τα παρεις φετος!  :))

Συμβουλη: Μην παραγγειλετε με καταθεση σε τραπεζα. Χανουν τον μπουσουλα.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 29, 2009, 02:30 »
Εγώ πάλι αναγκάστηκα να κάνω νέα παραγγελία του Cappuccino γιατί μέχρι να διευθετηθεί το θέμα της ανταλλαγής με τη λάθος αποστολή, μπορεί να πάρει και μήνα.

Με τον κωδικό έκπτωσης που έδωσε ο φίλος μας ο Atmistis για την Janty (γεια σου, Κώστα) γλίτωσα και 2,5 ευρώ, οπότε μου βγήκαν τα μεταφορικά τσάμπα (για 3 μπουκαλάκια). Ίσχυε μόνο για μια μέρα οπότε και να τον ξαναγράψω, άχρηστος είναι.

Να δω πότε θα βγάλω άκρη με το λάθος!  ::)

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 29, 2009, 06:53 »
Εγώ πάλι αναγκάστηκα να κάνω νέα παραγγελία του Cappuccino γιατί μέχρι να διευθετηθεί το θέμα της ανταλλαγής με τη λάθος αποστολή, μπορεί να πάρει και μήνα.

Με τον κωδικό έκπτωσης που έδωσε ο φίλος μας ο Atmistis για την Janty (γεια σου, Κώστα) γλίτωσα και 2,5 ευρώ, οπότε μου βγήκαν τα μεταφορικά τσάμπα (για 3 μπουκαλάκια). Ίσχυε μόνο για μια μέρα οπότε και να τον ξαναγράψω, άχρηστος είναι.

Να δω πότε θα βγάλω άκρη με το λάθος!  ::)
Να εισαι καλα Λευτερη  :)
Νομιζω οτι ο κωδικος ισχυει και για σημερα ;)

Αποσυνδεδεμένος tolisd

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Άντε... και καλό άτμισμα μάγκες!
    • BAUER ENERGY
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 29, 2009, 09:55 »
Δεν ισχύει από χθες που παρήγγειλα εγώ... :wall:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #50 στις: Ιουνίου 29, 2009, 10:43 »
Δεν ισχύει από χθες που παρήγγειλα εγώ... :wall:
Κρίμα δν καταλαβαινω όμως γτ :confused1:
"New Website issues

We encountered difficulties with our new website and have decided to return to the current version until we have solved the issues. Sorry for any inconvenience caused.
Please use "7PN327" coupon code for a 10% discount on your purchase till 29 June 2009" λινκ: http://www.jantyshop.com/product_info.php?products_id=313
Σημερα δν εχουμε 29?? :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #51 στις: Ιουνίου 29, 2009, 11:41 »
"
Παράθεση
Για να δουμε πρωτα απ'ολα αν θα σου κατσει να τα παρεις φετος! " Έχω παραγγείλει 4 υγρά Janty από 16/6 και ακόμα περιμένω ............... Μπήκα στο Status του λογαριασμού μου στη  Janty και βγάζει γι'αυτή την παραγγελία "Processing". Αυτό σημαίνει ότι ακόμα δεν τα έχουν ταχυδρομήσει ???????? :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος lights

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #52 στις: Ιουνίου 29, 2009, 12:03 »
Δυστυχώς ...

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #53 στις: Ιουνίου 29, 2009, 12:25 »
επιτελους απαντησαν στο  :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: mail μου.

-----------------------------------------------------
To: [email protected] ; [email protected]
Sent: Monday, June 29, 2009 9:32 AM

 I ve made the order since 16/6. I ve paid through web banking since 18/6 and I still have not receive NOTHING. I ve sent you 4 mails an still no answer.
I dont think that this is a costumer support to remember!!!!
Any news about my order!?!?!?!?!?!



Hi,
 Sorry, but we should change to a new improved website. In the menatime the shop was closed and I could not see anything, orders and mail.
 
The new website kept crashing, so we went back to our old website (for now) and now I can do my work again. Today your order will be shipped, sorry for the delay.
 
Kind regards,
 
Harry
Janty Nederland - JantyShop
http://www.jantyshop.com
------------------------------------------------------

Αντε να δουμε!
 

Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #54 στις: Ιουνίου 29, 2009, 14:52 »
Χαχαχαχαχαχχα ...καλά είναι αλλού οι τύποι...φτιάξανε λέει καινούργιο site αλλά δεν τους δούλευε καλά και ξαναγυρίσανε στο παλιό.
Η Totally Wicked δε έφτιαξε καινούργιο site αλλά έχασε μάλλον την Database της και πρέπει να ξανακάνει κάποιος registration απο την αρχή....
Μετά λέμε για εμάς εδώ.  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #55 στις: Ιουνίου 29, 2009, 15:01 »
Χαχαχαχαχαχχα ...καλά είναι αλλού οι τύποι...φτιάξανε λέει καινούργιο site αλλά δεν τους δούλευε καλά και ξαναγυρίσανε στο παλιό.
Η Totally Wicked δε έφτιαξε καινούργιο site αλλά έχασε μάλλον την Database της και πρέπει να ξανακάνει κάποιος registration απο την αρχή....
Μετά λέμε για εμάς εδώ.  :)) :)) :))
Μάλλον ατμίσανε πολλά "HIGH" μαζεμένα :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #56 στις: Ιουνίου 29, 2009, 15:17 »
Μάλλον ατμίσανε πολλά "HIGH" μαζεμένα :laugh1:

Ολλανδια φιλοι μου, Ολλανδια!!!  ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #57 στις: Ιουλίου 01, 2009, 18:16 »
Η επομενη γευση απο Janty θα ειναι MRJ και θα δινεται μονο σε 36mg περιεκτικοτητα νικοτινης  ;D

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #58 στις: Ιουλίου 01, 2009, 18:19 »
Η επομενη γευση απο Janty θα ειναι MRJ και θα δινεται μονο σε 36mg περιεκτικοτητα νικοτινης  ;D
Πολυ hard core το βλεπω :-\

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #59 στις: Ιουλίου 01, 2009, 19:59 »
Να ρωτήσω κάτι η αδαής?Δεν ε΄χω παραγγείλει ποτέ από εξωτερικό μέσω internet ,πρέπει να έχεις πιστωτική κάρτα για να παραγγείλεις?αν δεν έχεις υπάρχει άλλος τρόπος??Απο την Janty πως παραγγέλνετε?Να δω άν μπορω γιατί θα σκάσω όσο σας ακούω να δοκιμάζετε διάφορες γεύσεις. :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342165 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206411 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541342 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30991 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50091 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597153 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357653 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11456 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192973 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1241 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591716 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios