vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

217 επισκέπτες, 7 χρήστες
Jorge, tibolaso, Buliwyf, vasim, manoslykos, maprix, ZoeM

Twitter

World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )

Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #90 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 16:23 »
Θα μείνω σε πρακτικά/ταπεινά πράγματα.
Πρώτον, αυτό είναι μια αρχή.
Δεύτερον: υπάρχει στην ιστοσελίδα; Δεν το βλέπω πουθενά.
Στη σελίδα Finances βλέπω μόνοΑν δεν έχει θέμα ο δικός μου Firefox και όντως δεν υπάρχει... γιατί δεν υπάρχει;
Ευχαριστώ.
 
Δεν υπάρχει αυτή η πληροφορία στην ιστοσελιδα BigSur και νομίζω πως έχεις δίκιο. Πρέπει να αναφέρεται.

Ευχαριστώ
Γιώργος / eBaron

Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #91 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 18:21 »
Αγαπητέ Kristoff
Με χαρά θα σου απαντούσα αλλά διαβάζοντας αυτό "Δεν θα ανοίξουμε τα πόδια σε κανέναν κ. e-baron, επειδή είναι δυνατότερος, αυτό εννοείται, αλλά αυτό το "σε κανέναν" συμπεριλαμβάνει κι εσάς.",  στην πρώτη παράγραφο του κειμένου σας κατάλαβα ότι το πρόβλημα σας δεν είναι ο WVO αλλά ο κακός eBaron ;) Επειδή είναι κρίμα και άδικο να σπαταλάμε τον χρόνο σας και εσείς τον δικό μας, σας συμβουλεύω να μην εγγραφείτε. Εμείς οι 3000-4000 χιλιάδες γραφικοί που έχουμε εγγραφεί,  με "λεονταρισμους" και "Ελληνική μαγκια" θα το πολεμήσουμε και ας χάσουμε.

Να είστε πάντα καλά
eBaron

Μην βαυκαλίζεστε κ. e-baron, δεν ανήκετε στην λίστα των προβλημάτων μου, ούτε εσείς προσωπικά, ούτε κι ο WVO !

Σας ευχαριστώ για την συμβουλή, είναι νομίζω ό,τι καλύτερο έχετε γράψει μέχρι στιγμής !

Όπως είπα και στο προηγούμενο, δεν περίμενα απάντηση στα ερωτήματά μου... Λυπάμαι όμως που με επιβεβαιώνετε...
Ελπίζω τουλάχιστον να διαβάσατε και το υπόλοιπο ποστ μου.

Ζητώ συγγνώμη που σπατάλησα τον πολύτιμο χρόνο σας...  δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου...


Αποσυνδεδεμένος giannakis

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #92 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 18:35 »
 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ελλανιος

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #93 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 19:48 »
Φίλοι συνατμιστές,ο Οργανισμός λειτουργεί θα συνεχίσει να λειτουργεί και δυναμώνει κάθε λεπτό που περνάει.
Αν υπάρχουν διαφορετικές απόψεις,είναι σεβαστές και δικαίωμα κάθε συνατμιστή να μην εισέλθει στην οικογένεια του W.V.O.
Ο οργανισμός δεν έχει σκοπό να πείσει,αλλά ούτε να παρακαλέσει,μόνο να αμυνθεί και να προστατέψει το άτμισμα συγκροτώντας μια μεγάλη δυνατή ατμιστική οικογένεια. 
Είμαι βέβαιος ότι και αυτοί οι συνατμιστές μέσα σε λίγο καιρό θα εγγραφούν στον οργανισμό όταν θα διαπιστώσουν ότι πρόκειται
για μια υγιής κίνηση με διαφάνεια και με έναν και μοναδικό σκοπό.
Την ανάδειξη και την προστασία του ατμιστικού χώρου.

με εκτίμηση
Ελλάνιος




Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #94 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 20:01 »

Ο οργανισμός δεν έχει σκοπό να πείσει,αλλά ούτε να παρακαλέσει,μόνο να αμυνθεί και να προστατέψει το άτμισμα συγκροτώντας μια μεγάλη δυνατή ατμιστική οικογένεια. 


Δυστυχως ελλάνιε, εχουν βγει αλλοι εκτος οργανισμου και εχουν παρακαλεσει. Οταν προσωπικα ακουσα τα : "βαλτε να γραφτουνε και οι φιλοι σας, οι οικογενειες σας, κι ας μην ατμιζουν", εμενα μου κανει πολυ παρακαλετο, και πολυ ασχημη εικονα! Ισως καλυτερο θα ητανε απο την αρχη να ειχατε μιλησει "οι του οργανισμου", και οχι οι τριγυρω....

Αποσυνδεδεμένος ελλανιος

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #95 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 20:12 »
Φίλε joyeman,το κάθε μέλος του οργανισμού είναι ενεργό και δικαίωμα του να ενθαρύνει με το δικό του τρόπο την κίνηση αυτή.
Να είσαι βέβαιος όταν συγκροτήσουμε διοικητικό συμβούλιο με την δημοκρατική μέθοδο των εκλογών, ο εκάστοτε αρμόδιος θα ενημερώνει εκ μέρος του W.V.O.
Επίσης μέχρι στιγμής προσωπικά, τα εκλαμβάνω όλα καλοπροαίρετα ακόμα και τα σημάδια αρνητισμού.
Για μένα στην ουσία όλοι με τον δικό τους κίνητρο και σκόπο αποσκοπούν στην ανάδειξη του ατμίσματος και είμαι σίγουρος ότι όλοι μα όλοι το ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #96 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 21:09 »
Ο οργανισμός δεν έχει σκοπό να πείσει,αλλά ούτε να παρακαλέσει,μόνο να αμυνθεί και να προστατέψει το άτμισμα συγκροτώντας μια μεγάλη δυνατή ατμιστική οικογένεια. 
Αυτό εξηγεί το γιατί δεν πείστηκα, λοιπόν.
Δεν εξηγεί το πώς θα συγκροτηθεί μια μεγάλη, δυνατή ατμιστική οικογένεια, αλλά θα δούμε στο μέλλον.
Ως τότε,  :bye:

Αποσυνδεδεμένος ελλανιος

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #97 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 21:50 »
Ο οργανισμός στοχεύει να γίνουμε ΕΝΑ ως μια μεγάλη ΑΤΜΙΣΤΙΚΗ δύναμη παγκοσμίως.
Να ενωθούν Ατμιστές, Έμποροι, Εμπορικοί Σύλλογοι, με έναν και μοναδικό παρανομαστή.
Την ανάδειξη και την προστασία του ατμιστικού χώρου.
Τα μέλη  είναι η κινητήριος δύναμη της επιτυχίας,
ας πορευθούμε όλοι μας  δείχνοντας τον απαιτούμενο σεβασμό στον ατμιστικό χώρο.

Αυτό εξηγεί φίλε bigSur  :bye:

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #98 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 22:42 »
Παράθεση
Ελλάνιος
Προσωρινός εκπρόσωπος μελών W.V.O Ελλάδος.

Δλδ αν ειχα γραφτει, θα με εκπροσωπουσατε, χωρις να ξερω το ονοματεπωνυμο σας?

Κοντευτε να γινετε γραφικοι...

Αποσυνδεδεμένος ελλανιος

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #99 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 22:46 »
Φίλε Πολυκράτη για να σε ενημερώσω προσδίδοντας ταμπέλες για συνατμιστές σου είναι ο ορισμός του ΓΡΑΦΙΚΟΥ.

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #100 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 22:52 »
Μαλιστα.

Αντι απο τις πρωτες αντιδρασεις, να κυτταξετε να διορθωσετε τα θεματα που εντοπιστηκαν, εχετε μπει σε μια διαδικασια απαντησεων και αντιπαραθεσεων που θυμιζουν αψιμαχιες σε φορα εφηβων.

Για εμενα δεν ειστε σοβαροι, και απορω με το θρασος σας.
Και πολυ φοβαμαι μηπως τελικα αυτη σας η κινηση κανει περισσοτερο κακο παρα καλο στο γενικοτερο φαινομενο που λεγεται ατμισμα.

Αποσυνδεδεμένος ελλανιος

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #101 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 22:57 »
Παρομοίως φίλε Πολυκράτη για εμένα δεν είσαι σοβαρός και αντί να είσαι υπέρμαχος του ατμιστικού χώρου το μόνο  hobby σου είναι να τρολλάρεις.
Και εσύ φίλε κοίταξε να διορθώσεις την ελληνική σου γραφή.

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #102 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 23:00 »
ΑΠΛΑ ...ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ σε μια προσπαθεια ακρως θετικη!!! :thumpup:
 
οπως τη βλεπω με τα δικα μου ΑΓΑΘΙΑΡΙΚΑ ματια :bye:
 
Τι υποθηκε και βγαλαν μερικοι τα κουμπουρια και βαραν  :dontknow: ...ειναι μια κινηση που λογικο ειναι να ζηταει για αρχη πολλες υπογραφες ωστε να φανει δυνατη(για πολλους λογους),και μετα να μπουν ατομα δυνατα, ενεργα, με γνωσεις, και κυριος ατμιστες ,και να την πανε μπροστα, για το συμφερον ολων τον ατμιστων.Καταλαβα λαθος?
 
ΜΠΡΑΒΟ σε οσους μπηκαν... θα μπουν... και θα αγωνιστουν...  :thumpup:
 
 

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #103 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 23:12 »
Για τους "βιαστικούς" ανανγώστες, ή υποψήφιους απαντητές, τα μάυρα γραμματάκια.

Τίθεται το βασικό ζήτημα της αριστερής πολιτικής, και εξηγούμαι με το καλύτερο παράδειγμα, το κακό "κεφάλαιο", στο οποίο θα κάνω συχνές αναφορές στο ακόλουθο σεντόνι.

Όλοι θέλυομε να χτυπήσουμε το κεφάλαιο, για να ζήσουμε καλύτερα, εδώ έχουμε τις καπνοβιομηχανίες/κρατικές νομοθετικές παρεμβάσεις. Λέμε λοιπόν να ενωθούμε για να ζήσουμε καλύτερα, χωρίς τον φόβο.
Έλα όμως που αν αυτά κερδιθούν, κανείς δε μας λέει πως η νέα τάξη πραγμάτων θα είναι η θεμιτή, γιατί εξ αρχής ξέρουμε πως έχουμε μεταξύ μας (παρά τον κοινό στόχο της διάλυσης του κεφαλαίου) διαφορετικά θεμιτά. Ακόμα και σε ένθερμες κινήσεις εκ του οργανισμού, και με προσωπικές προσπάθειες, και προσωπικό χρόνο και χρήμα, μπορεί να καταλήξει σε χειραγωγητές.
Η προέδρευση δεν αλλάζει κάτι. Οι εργατοπατέρες καραδοκούν, και οι διασπάσεις παραμονεύουν. Αφαιρέσεις δεν αφαιρέσεις τη ψήφο/κάρτα μέλους σου.

Κράτος και καπνοβιομηχανία έχουν ήδη δείξει, ακολουθούν πιστά την αρχή του καπιταλισμού, ό,τι δεν μπορείς να πολεμήσεις, αγόρασέ το. Εκεί τι γίνεται με τις εταιρίες; Να το θέσω αλλιώς, με γραφικό παράδειγμα σύγκρουσης, για όσους πουν πως είμαι υπερβολικός.

Λέει λοιπόν με τα δικά του γυαλιά συμφέροντος το κράτος, αποφασίστηκε ως επίσημη αντιμετώπιση του προβλήματος του καπνίσματος στην Ελλάδα, τη χρήση του ητ. Θα προσφέρεται δωρεάν 20ml τη βδομάδα σε όποιον διαπιστωθεί πως είναι πράγματι ατμιστής/καπνιστής. Τα υγρά αυτά θα τα παίρνει το κράτος λόγω μίζας, από μία καπνοβιομηχανία. Άλλο που δε θέλαν οι ατμιστές. Κι εκεί πάει ο οργανισμός και τους χτυπάει γιατί.... ξέρω κι εγώ, ας πούμε πως θα πουν δικαιολογία πως μας θεωρούν αρρώστους, και δεν πρέπει να τους αφήσουμε να μας τα δίνουν. Τι κάνει ο ατμιστής/μέλος εκεί;
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 22, 2013, 23:29 από exispathi »

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: World Vaping Organisation ( Παγκόσμιος Οργανισμός Ατμίσματος )
« Απάντηση #104 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 23:55 »
ΟΛες οι αρχες ειναι δυσκολες,εχω και εγω αποριες,αμφιβολιες,θελει πιστευω και χρονο να διορθωθουν καποια πραγματακια...αλλα και απο την αλλη βλεπω οτι καλυτερα ειναι μια αποτυχημενη προσπαθεια απο το να μην κανουμε τιποτα.
μεσα λοιπον.. :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103009 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176812 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 532 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285497 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209578 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68761 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15630 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126964 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95287 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem