vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

327 επισκέπτες, 2 χρήστες
maprix, mathimatikos1966

Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T

Αποσυνδεδεμένος georod7

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #900 στις: Νοεμβρίου 06, 2011, 12:07 »
χαιρετω τα πληθη. μετα απο 11 μερες με τον ovale αρχησε να εχει γευση και μυρωδια καμμενου ο ατμο! δεν ξερω αν παιζει ρολο το γεγονος οτι δεν τον ειχα καθαρισει ολες αυτες τις μερες(μονο καθαριζα τις διαρροες)!τελος παντων αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι σημερα εβγαλα το παπαρακι που εχει μεσα το φυτιλι και τον καθαρισα.στην αντισταση μεσα βλεπω κατι σαν κολλημενο καμμενο παιζει να ειναι και υπολληματα.αυτο που με απασχολει ειναι , αν κανω κανονικα τον καθαρισμο μου και ξαναβαλω το φυτιλι το ιδιο (μιας και δεν εχω αλλο) θα δουλεψει λετε???δεν φαινεται να ειναι τοσο πολυ φθαρμενο!κι αν καποιος εχει καμμια φωτο με φθαρμενο φυτιλι ας τη βαλει να δουμε!  ;D

Αποσυνδεδεμένος ddonald

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #901 στις: Νοεμβρίου 07, 2011, 10:58 »
φιλέ μου georod7.

Εγώ πάντως όταν άνοιξα τον δικό μου ατμ

(γύρω στο 10ήμερο κράτησε και εμένα)

το φιτίλι το πέταξα γιατί σκέφτηκα να παραγγείλω

μιας και το άνοιξα να το φτιάξω σωστά.

 Δεν μπορώ να σου πω αν θα δουλέψει και πόσο θα σου κρατήσει

γιατί και εγώ δεν ξέρω πολλά ακόμα. :-[
 
 

Αποσυνδεδεμένος angelheart

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
    • Share my world...
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #902 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 19:52 »
Ατμίζω αυτή τη στιγμή με το πρώτο μου ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΜΕΝΟ atomizer (από Ego-T).
Έκατσα και διάβασα το νήμα δύο φορές (εντάξει, με διαφορά ~2 μηνών μεταξύ τους).

Συμβουλές προς αρχάριους
- Διαβάστε το νήμα από την αρχή. Κάντε copy/paste ότι νομίζεται οτι είναι "χρήσιμο" για σας. Θα "περισσέψει ένα ΜΙΚΡΟ κείμενο, το πολύ μια σελίδα, το οποίο κατόπιν αν το "τακτοποιήσετε" και λίγο θα γίνει μια χαρά οδηγός για όλες τις μεθόδους που προτάθηκαν.
- σε 2 τουλάχιστο σημεία υπάρχει ένα βίντεο. Κατεβάστε το στο PC και δέστε το όσες φορές χρειάζεται.
- ΜΗ πετάτε τους παλιούς ατμοποιητές. Αν είστε σίγουροι ότι κάποιος δεν δουλεύει ξεκινήστε από αυτόν. Το νόημα εδώ είναι να εξοικειωθείτε με το άνοιγμα/βγάλσιμο του μικρού δίσκου στο κέντρο του οποίου είναι το φιτίλι. Όταν αποκτήσετε σιγουριά τότε θα πειράζετε με μεγαλύτερη άνεση αυτούς που ελπίζετε οτι θα δουλέψουν.
- τους ατμοποιητές που παρέδωσαν πνεύμα, ξεκοιλιάστε τους. Έχουν μέσα ΠΛΕΓΜΑ. Αυτό χρησιμοποιεί το παιδί στο βίντεο
- προμηθευτείτε ή καβανζτώστε, ένα κατάλληλο κατσαβιδάκι. Πρέπει να έχει σχετικά λεπτή άκρη, να είναι αρκετά μακρύ ώστε να μπαίνει άνετα μέσα στον ατμποποιητή (και να περισσεύει κιόλας αρκετό) και παράλληλα να ΜΗΝ είναι ψεύτικο γιατί θα σπάσει γρήγορα. Εμένα ένα της πλάκας, μου έσπασε σε 5 λεπτά.
- κάθε ατμοποιητής του οποίου η αντίσταση δουλεύει ΜΠΟΡΕΙ να επιδιορθωθεί. Το φιτίλι υπάρχει απλά για να παρέχει αργή και σχετικά ομοιόμορφη ροή υγρού. Η αντίσταση παράγει τον ατμό, όχι το φιτίλι. Κανονικά όλοι οι ατμοποιητές στους οποίους η αντίσταση δουλεύει, πρέπει με το πάτημα του κουμπιού της μπαταρίας να "τσιρίξουν". ΔΕΝ χρειάζεται πολύ πάτημα. Μόλις/αν "τσιρίξει" ο άτμο, σημαίνει οτι έχει ακόμη ζωή. ΠΡΟΣΟΧΗ διότι το πολύ τσίριγμα θα κάψει την αντίσταση. Με το μαλακό.
 
 
Εγώ προμηθεύτηκα τα εξής υλικά
- Φιτίλι από το e-smokeguru, με το οποίο δεν κατάφερα τίποτα. Μόλις κόψω ένα κομμάτι ~3-4 πόντους και πάω να το στρίψω, διαλύεται κυριολεκτικά σε μικρές ίνες. Πιθανώς να μην κάνει για αυτή την συγκεκριμένη δουλειά. Θέλω δλδ να πω οτι για άλλους ατμοποιητές (που δεν έχω) ίσως κάνει.

- Ανοξείδωτο πλέγμα, αφού ρώτησα σε 2-3 μαγαζιά με υλικά οικοδομών και άκρη δεν έβγαλα, προμηθεύτηκα από το atomizer.gr
http://www.atomizer.gr/show_1pro.asp?proid=738&cat_name=%C4%E9%DC%F6%EF%F1%E1
Με το πλέγμα και μόνο, έκανα την δουλειά μου. Το πλέγμα είναι αρκετά "μαλακό" σε υφή, ώστε να μην φοβάσαι οτι πατώντας γερά επάνω στην αντίσταση θα τις κάνει ζημιά (θα δείτε παρακάτω οτι είναι σημαντικό αυτό).
   
- θα χρειαστείτε και έναν συνδετήρα, τον οποίο θα τον "ανοίξετε" από την μία πλευρά (θα δείτε γιατί).

ΜΕΘΟΔΟΣ (ΜΟΝΟ για πλέγμα)
- ΔΕΝ θα μιλήσω για την μέθοδο του ανοίγματος. Το βίντεο τα δείχνει όλα.
- κόβουμε ένα κομμάτι του πλέγματος. Είδα να αναφέρεται 1 Χ 1 cm αλλά και 0,5 X 0,8 cm κτλ. Εγώ προτιμώ το 1Χ1
- το "τυλίγουμε" γύρω από το ελεύθερο άκρο του συνδετήρα, ώστε να το κάνουμε να πάρει σχήμα ΣΩΛΗΝΑ. Το μυστικό εδώ είναι οτι ΠΡΕΠΕΙ να υπάρχει το κενό στο κέντρο του σωλήνα. Δεν πρέπει δλδ αφού το στρίψουμε, να το βγάλουμε και να το "πατήσουμε" ώστε να γίνει "πλάκα". Αντιθέτως ΑΝ μας βγήκε αρκετά "επίπεδο" πρέπει (πχ με τον συνδετήρα) να το ξανανοίξουμε. Αν δεν υπάρχει το κενό στο κέντρο, ΔΕΝ περνάει αέρας, συνεπώς θα "μπουκώσει" το  Ego-T.       
(στο βίντεο ο "καλλιτέχνης"  πατάει το πλέγμα ΕΠΑΝΩ στο φιτίλι και έτσι δημιουργεί μια σταθερή "κορυφή" ώστε το φιτίλι να μην "παλαντζάρει" και φεύγει εύκολα. Αν χρησιμοποιείς μόνο πλέγμα τέτοιο θέμα δεν παίζει)
- Αφού φτιάξουμε το πλέγμα στην μορφή που είπαμε, το βάζουμε στον δίσκο ΧΩΡΙΣ να προεξέχει από την κάτω πλευρά. Το πιέζουμε ελαφρά με την άκρη του συνδετήρα ώστε να σιγουρευτούμε οτι και πολύ χαλαρό δεν είναι, αλλά και ότι μπορούμε να το "σπρώξουμε" και λίγο. Ξαναλέω ΔΕΝ χρειάζεται να προεξέχει καθόλου από κάτω.
- κουμπώνουμε τον δίσκο ξανά στον ατμοποιητή. Μόλις ακούσεις το "κλάκ" η δουλειά τελείωσε. ΤΩΡΑ, με το ελεύθερο άκρο του συνδετήρα, σπρώχνουμε "ευγενικά" προς τα κάτω το πλέγμα. Σε κάποια στιγμή, θα νοιώσουμε οτι ακουμπάει κάπου. Εκεί σταματάμε, μιας και πλέον το πλέγμα ακουμπάει στην αντίσταση. Αν μας βγήκε κομματάκι πιο μακρύ, δεν πολυπειράζει μιας και το παραπάνω είναι μέσα στο tank (μικρό το κακό δλδ)
- Βάζουμε λίγη ώρα όρθιο τον ατμοποιητή, ώστε να πάει και λίγο υγρό στην αντίσταση και εφόσον όλα πήγαν καλά απολαμβάνουμε τον καινούριο μας παιχνίδι.

ΑΝ δεν βγεί ατμός δύο πράγματα μπορεί να πήγαν λάθος. Ή ο κύλινδρος ΔΕΝ έχει κενό στη μέση ή δεν πάτησε καλά το πλέγμα. Το ξαναβγάζουμε και προσπαθούμε να περάσουμε το άκρο του συνδετήρα από τη μία άκρη του πλέγματος ως την άλλη. Αν περνάει, τότε το πλέγμα είναι ΟΚ. Το ξαναβάζουμε και το "σπρώχνουμε" λίγο καλύτερα. Αν είμαστε σίγουροι οτι και το πλέγμα έχει κενό αλλά και οτι πατάει καλά στην αντίσταση, αλλά ατμός δεν βγαίνει τότε είναι θέμα της αντίστασης και ο ατμοποιητής αυτός παρέδωσε πνεύμα.

Σαν τελευταίο να πω οτι ΔΕΝ έχω καμία εμπειρία με τέτοιες εργασίες και οτι τι έκανα πρώτη φορά και μόνος μου. Πολλά ευχαριστώ στα παιδιά που ξεκίνησαν το thread και σ' αυτούς που έδωσαν ιδέες, προτάσεις κτλ.

Σίμος
 

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #903 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 20:33 »
Προσθέτω:

1) Καλό είναι να κάψουμε με έναν αναπτήρα το πλέγμα για να χαθεί η ηλεκτρική αγωγιμότητά του ώστε να μην υπάρχει η περίπτωση να βραχυκυκλώσει την αντίσταση κάτι το οποίο μπορεί να μας κάψει την μπαταρία ;) Σε χρησιμοποιημένο ατμοποιητή οι πιθανότητες βραχυκυκλώματος είναι μικρές γιατί η αντίσταση έχει καλυφθεί από υπολείμματα της ατμοποίησης. 

2) Αν το υγρό που χρησιμοποιούμε είναι πολύ αραιό, τότε χρησιμοποιούμε βελόνα σύριγγας αντί για συνδετήρα στο τύλιγμα του πλέγματος ώστε η τρύπα στο κέντρο του πλέγματος να είναι πιο μικρή.

Κατά τα άλλα :thumpup: Πολύ καλή δουλειά ;)

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #904 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 20:36 »
Φιλε Σιμο το φυτιλι για να το στριψεις και να μην διαλυεται μπορεις να το βρεξεις με μια σταγονα υγρο απ'αυτο που ατμιζεις. Θα δεις οτι ναι μεν λερωνεσαι αλλα μπορεις να το στριψεις πανευκολα και να το κανεις σαν καρφιτσα. ;)

Αποσυνδεδεμένος georod7

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #905 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 23:17 »
@Angelheart    μπραβο ευγε!!!πολυ καλο και κατανοητο.αν εβαζες και τα Link απο τα βιντεακια θα'ταν τελειο! ;D αντε να βρουμε τωρα τα βιντεακια.......!

Αποσυνδεδεμένος angelheart

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
    • Share my world...
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #906 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 00:40 »
Θα απαντήσω συνολικά σε όλα τα σχόλια

Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια.

Αυτό που προσπάθησα να κάνω ΔΕΝ είναι να "συμπυκνώσω" όλο το thread σε ένα μικρό how-to. Ο λόγος είναι απλός. Έχουν προταθεί αρκετές λύσεις σε όλο το thread και έχω δοκιμάσει με επιτυχία μόνο ΜΙΑ (δλδ αυτή που περιέγραψα), ενώ απέτυχα με το "κλασικό" φιτίλι όπως περιέγραψα. Συνεπώς δεν ΞΕΡΩ αν οι άλλες λύσεις δουλεύουν καλά. Μπορεί να δουλεύουν και καλύτερα από αυτή που περιέγραψα.

Έγραψα πολύ καθαρά ότι βασική προϋπόθεση θεωρώ να διαβαστεί όλο το thread. Όποιος το διαβάσει, θα βρει μέσα γραμμένο ότι πρέπει να κάψεις την άκρη του πλέγματος, θα βρει το βίντεο, θα βρει γραμμένο οτι υπάρχει όντως διαφορά ανάμεσα σε παχύρρευστα και λιγότερο παχύρρευστα υγρά καθώς και πολλά άλλα ακόμη. Είναι δε πολύ πιθανό να καταλήξει να δοκιμάσει πρώτα με το tea-bag που πρότεινε κάποιο παιδί μιας και είναι πολύ εύκολο να το βρεις ή με κάποιον άλλο τρόπο που γράφτηκε.

Αυτό που ήθελα να κάνω ήταν να δείξω οτι εγώ που δεν είμαι και ιδιαίτερα σχετικός, κατάφερα και το έκανα, συνεπώς μπορούν πραγματικά να το καταφέρουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ.

Να είστε καλά παιδιά. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ οπωσδήποτε. Σίγουρα κάποιος ή κάποιοι παλιοί ατμοποιητές έχουν να δώσουν.

Σίμος
 

Αποσυνδεδεμένος georod7

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #907 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 11:17 »
χαιρετε!!!πηρα τελικα αυτο http://www.e-smokeguru.gr/index.php/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%A6%CF%85%CF%84%CE%AF%CE%BB%CE%B9/168-%CE%A6%CF%85%CF%84%CE%AF%CE%BB%CE%B9.html και ειχα μια αποτυχημενη προσπαθεια χθες αλλα θα το ξαναπροσπαθησω!!!
βασικα ηθελα να μαθω αν ξερεις καποιος αν ειναι το ιδιο παχος με αυτο που εχουν μεσα οι atomizer!!!ρωταω γιατι προσπαθησα να το βαλω διπλο αλλα δεν μπορουσα να τυλιξω μετα το φυτιλι μεσα στο συρματακι!!!κι ετσι εβαλα ενα μονο το οποιο μαλλον πολυ χαλαρο ηταν και σιγουρα θα εχω διαρροες και τσαμπα απωλειες υγρων.δεν το'χω δοκιμασει για πολυ αλλα αυτη την εντυπωση εχω!!!δεν ξερω!!! :hmmm:


Υ.Γ.  @angelheart   δεν κανεις κανα βιντεακι που δεν υπαρχει με ανοξειδωτο!!!!

Αποσυνδεδεμένος angelheart

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
    • Share my world...
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #908 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 14:41 »
Georod δεν υπάρχει φίλε μου κάποιος λόγος να κάνω βιντεάκι. Ακόμη και τίποτα να μην έχεις δει από όλο το thread, αν κάνεις αυτά που είπα στο κείμενο και αυτά που συμπλήρωσε ο zalaros θα δουλέψει αρκεί το atomizer σου να έχει ακόμη ζωή. Τό τελευταίο είναι πολύ σημαντικό και όλοι (μας) το ξεχνάμε.

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ τι εννοείς με το "...δεν μπορουσα να τυλιξω μετα το φυτιλι μεσα στο συρματακι..." ΚΑΝΕΝΑΣ και ΠΟΥΘΕΝΑ δεν έχει προτείνει να τυλίξουμε σύρμα ΜΕΣΑ στο φιτίλι.

Έγραψα οτι δεν τα κατάφερα με το φιτίλι, συνεπώς δεν μπορώ σε αυτό που λες να δώσω συμβουλές. Πάντως μου φαίνεται οτι το προσπαθείς λάθος. Με σκέτο φιτίλι το βλέπω αδύνατο να είναι σταθερή η κατασκευή. Θα φύγει αμέσως από τη θέση του.

Μιας και η μέθοδος με το φιτίλι και το σύρμα (σου) είναι πιο κατανοητή, καλό θα ήταν να ρωτήσουμε το παιδί που έφτιαξε το βιντεάκι πιο φιτίλι προμηθεύτηκε. Βέβαια ο kenzzo μας έδωσε τα φώτα του (ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ), απλά δεν το έχω δοκιμάσει (ακόμη)

Σίμος

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #909 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 16:12 »

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ τι εννοείς με το "...δεν μπορουσα να τυλιξω μετα το φυτιλι μεσα στο συρματακι..." ΚΑΝΕΝΑΣ και ΠΟΥΘΕΝΑ δεν έχει προτείνει να τυλίξουμε σύρμα ΜΕΣΑ στο φιτίλι.



μάλλον δεν κατάλαβες καλά << δεν μπορουσα να τυλιξω μετα το φυτιλι μεσα στο συρματακι!! >> και εχει δικιο γιατι ετσι το φυτιλι δεν χωραει πρεπει να βγαλει μερικες ινες να το κανει λιγο ποιο λεπτο :)

Αποσυνδεδεμένος georod7

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #910 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 22:46 »
α μπραβο ο apoplous με επιασε!!! μαλον δεν επρεπε να απευθυνθω σε σενα angelheart γιατι οντως εξηγεις τον τροπο με το πλεγμα απλως ειπα μηπως επειδη το'χεις ψαξει το θεμα ηξερες κατι!τελος παντων θα δοκιμασω να βγαλω μερικες ινες!!!κι αν δεις το βιντεακι το πρωτο που βγηκε, με το φυτιλι, το βαζει χωρις συρματακι! :wink_stil:

α και το θεμα το'χω διαβασει εννοειτε,απλως επειδη ηταν η πρωτη προσπαθεια και δε μου πετυχε ειπα να ρωτησω μπας και βοηθησει καποιος, να βρω το λαθος μου!

μηπως εχει βαλει καποιος το φυτιλι, μονό, ΜΕ το συρματακι, απο το καμμενο να μου πει τι παιζει????

Αποσυνδεδεμένος sardanapalos

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #911 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 23:04 »
εγω χωρις να βαλω πλεγμα το περασα και δουλευει αψογα.
Γιατι να πεδευεσε?

Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #912 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 01:36 »
Ξέρει κανείς, που υπάρχει αυτό το μεταλικό πλέγμα στην Θεσσαλονίκη?

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #913 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:43 »
Ξέρει κανείς, που υπάρχει αυτό το μεταλικό πλέγμα στην Θεσσαλονίκη?

Ανοιξε προσεκτικά έναν παλιό-αχρηστο ατμοποιητή εκεί θα βρείς αρκετό.
Αν το βάζεις μόνο για να σταθεροποιείς το φυτίλι, τότε το πλέγμα που θα βρεις εκεί μέσα θα σε καλύψει για μήνες αν όχι χρόνια!


Νίκος

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Αλλαγή φιτιλιού σε eGo-T
« Απάντηση #914 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:49 »
Ξέρει κανείς, που υπάρχει αυτό το μεταλικό πλέγμα στην Θεσσαλονίκη?
http://www.vapenova.com/stainless-steel-325-mesh.html

αν δεν βρεις Θεσ/νικη

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342034 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541052 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30920 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50015 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597033 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357514 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192877 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591468 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios