vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Υγρά Halo από iVape

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #630 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 23:05 »
Χοχο τέτοια να λέτε που περιμένω 2 μπουκάλια απο χαλο!!! :-))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9648
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #631 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 00:53 »
:laugh1: :laugh1: :laugh1:
To μονο που δεν απαγορευσουν θα ειναι  :D
γιατί απλά δεν θα το ατμίζει κανένας  :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος Ioannis75

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • nicotine, caffeine, sugar fix
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #632 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 10:56 »
Το είχα παραγγείλει κι εγώ σε μικρό μπουκαλάκι για δοκιμή, μαζί με διάφορα άλλα της Halo όταν ξεκίνησα το άτμισμα. Ειλικρινά, μόλις το άνοιξα και μύρισα, έπαθα σοκ! Το άφησα πριν πάω για ύπνο το βράδυ ανοιχτό σ'ενα δωμάτιο - αποθηκάκι, (που δεν έχει πρόσβαση ο πιτσιρικάς μου, μη γίνει και κανα ατύχημα), μπας κι ωριμάζοντας αλλάξει κάπως το "άρωμα"... ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!! Την επόμενη που ξύπνησα και ξεκλείδωσα την πόρτα, κόντεψα να λιποθυμήσω από τη μπόχα! Είδα κι έπαθα να φύγει η μυρωδιά, πάλι καλά που δεν μπαίνει συχνά η σύζυγος εκεί... :o Το χάρισα σε φίλο συνατμιστή αφού τον προειδοποιήσα όσο μπορούσα! Μετά από 2 ημέρες που τον είδα και τον ρώτησα τι έγινε, αν ζει, αν μετακόμισε, αν τον χώρισε η γυναίκα του :laugh1:, μου δήλωσε κατενθουσιασμένος κι ότι θα πάει να το αγοράσει σε 30άρι asap! :idiot1: Τι να πώ...είναι πολύ υποκειμενικό τελικά το θέμα της γεύσης...

Αποσυνδεδεμένος Elenitsa

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #633 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 14:00 »
Μετα απο τα τόσα που διαβασα για Freedom και Tribeca ειπα να τα δοκιμασω στα 18mg το Tribeca απιστευτο αλλα με το freedom απογοητευτηκα και αυτο γιατι αφηνει μια πολυ πολυ ασχημη μυρωδια κατι που δεν διαβασα πουθενα εδω και δεν το αντεχω ουτε εγω ουτε οι διπλανοι μου απιστευτη μποχα

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #634 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 15:52 »
και ομως Elenitsa εχει αναφερθει αυτο για το Freedom
Πολλα παιδια εχουν αναφερει οτι μυριζει ασχημα (ποδαρίλα  :shock_sick_02: )

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #635 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 12:28 »
Χθες δοκιμασα το Freedom 12. Μαθημενος σε σκετη VG μου φανηκε πολυ δυνατο.
Με "ωριμασνση" μονο 4 ωρες ειχα εντονη την οινοπνευματιλα που εχουν προσεξει και αλλοι συνφορουμιτες.
Σημερα ξαναδοκιμασα και ειναι πολυ λιγοτερη, αλλά την αισθανομαι ακομα να υπαρχει. Ντουμανι καλο, χτυπημα καλο.
Για την κατρουλίλα και ποδαριλα δεν μπορω να πω ακομα γιατι ειμαι βουλωμενος κι εγω και η γυναικα μου λογω της υγρασιας.

Παντως δεν φαινεται ακομα να με πειραζει αυτη η ΡG, ενω της Nobacco κυριολεκτικα με θερισε.
Θα ελεγα οτι το Freedom ειναι πολυ χορταστικο και δεν ειναι για πιπιλα. Πολυ καλο γενικα αλλά θελει λιγη συνηθεια για εναν ατμιστη της VG.

Ερωτηση. Οι ατμοποιητες κουραζονται λιγοτερο και δινουν λιγοτερο καμενο με την PG σε σχεση με την VG?

Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #636 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 15:41 »
Εμένα το freedom μου φέρνει κάτι σε λιβάνι. Δεν το αγάπησα. Το δε tribecca.......μπλιαχ. Οτι χειρότερο μου έχει συμβεί στον κόσμο του ΗΤ.

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #637 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 17:42 »
update

Μετα απο ενα 8ωρο με Freedom 12, μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
Δεν με πειραξε καθολου στον λαιμο (οπως αλλες PG). Βεβαια, θα δειξει καλυτερα αυριο το πρωι.
Δεν μου στεγνωσε την γλωσσα σε σημειο που να εχω σχεδον ακυρωση γευσης (οπως με την VG που χρησιμοιουσα μεχρι τωρα).
Το εχω συνηθισει σχεδον πληρως και δεν αισθανομαι το αρχικο ψιλο-καψιμο στο στομα και την οινοπνευματιλα (μαλλον ψιλο-ωριμασε το υγρο).
Μου θυμιζει αρκετα στην ολη αισθηση καπνικο.
Ισως βρηκα το υγρο που μου ταιριαζει.
Αυριο θα δω και το Tribecca.

Αποσυνδεδεμένος MACATTACK

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • DD BY GRAVEN - GP MOD - A2MT SS,CLASSIC SS
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #638 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 18:01 »
Eτσι παιδια μην ατμιζεται το prime να μεινει για εμας τους εθισμενους σε αυτο :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #639 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 23:10 »
Δοκίμασα σήμερα, μου το έδωσε ο matsakonas  ;) ;)το Midnight Apple, μπορώ να πω ότι είναι πολυ καλό :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #640 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 00:00 »
παιδια καλησπερα..μολις σημερα πηρα το freedom...
δεν με ενθουσιασε........ασε που μου τσακισε το λαιμο..
12αρι πηρα...τωρα το βραδυ αφου αφησα το μπουκαλι απο το μεσημερι ανοιχτο
καπως εσπασε η μυρουδια και το ατμιζω παλι...θα του δωσω 2-3 μερες ακομα μηπως μου κανει κλικ και θα σας ξαναπω...η αδερφη μου που το δοκιμασε..επαθε πλακα.....οτι ποιο κοντινο σε αληθινο τσιγαρο...ειπε...
παντως να πω την αληθεια σαν το ry3 της nobacco δεν μου εκανε κλικ.... :-[

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9648
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #641 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 01:55 »
Μετα απο τα τόσα που διαβασα για Freedom και Tribeca ειπα να τα δοκιμασω στα 18mg το Tribeca απιστευτο αλλα με το freedom απογοητευτηκα και αυτο γιατι αφηνει μια πολυ πολυ ασχημη μυρωδια κατι που δεν διαβασα πουθενα εδω και δεν το αντεχω ουτε εγω ουτε οι διπλανοι μου απιστευτη μποχα
για να μη δημιουργούνται άσκοπα εντυπώσεις, θα έλεγα ότι το Freedom δεν αφήνει μυρωδιά στον χώρο που ατμίζεται. Ανήκει στην κατηγορία των υγρών που ουσιαστικά περνούν απαρατήρητα. Δεν ισχύει βέβαια το ίδιο για άλλα υγρά της Halocigs.

Αποσυνδεδεμένος Elenitsa

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #642 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 11:31 »
αγαπητε Tem
δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να δημιουργήσω ασκοπες εντυπωσεις παρεθεσα απλα την αποψη μου οπως και οποιου καθοταν διπλα μου ενω ατμιζα Freedom και μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι δεν περασα καθολου απαρατηρητη οποτε με συγχωρεις που θα διαφωνησω μαζι σου παρολο που σεβομαι την αποψη σου.

Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #643 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 11:42 »
μυρωδια αφηνει κ το freedom παιδια,κ μαλιστα εντονη.
ολα τα halo μυριζουν,καποια περισσοτερο καποια λιγοτερο.
συγκριτικα με αλλες φιρμες ειναι τα χειροτερα στον τομεα αυτο.








Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #644 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 11:43 »
double post






« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 22, 2011, 11:57 από john247 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8841 1151542 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:15
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 53 10936 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:56
από BigRed
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345636 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147294 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8086 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545178 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32953 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52483 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600498 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360904 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos