vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 6 χρήστες
grag, camber, zamploutos, jim356, npaolo, ZoeM

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Πειράζει που είχα γενέθλια για τα 53 και μου "έτυχε" μια 54άρα/mg   :angel:
Και δεν με κάλεσες ρε μπαγάσα να με κεράσεις?
Κανε κουμπάρο να δεις χαΐρι  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Πειράζει που είχα γενέθλια για τα 53 και μου "έτυχε" μια 54άρα/mg   :angel:
Είπα κι εγώ, που είναι ο Σταύρος.. Να τα 100στήσεις βρε (όχι τα ml  :laugh1: ).
Τι έπαθες κι εσύ, από τα χαμηλά στα ύψη?
Hard core φλωρέξ μου φαίνεσαι :lotpot:
Μήπως κολλάει, να προσέχω? :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Μα για αυτό γίναμε συντονιστές :lotpot: :lotpot: :lotpot: :heat:
Τι άλλο να περιμένει κανείς από εσένα Βαγγέλη?
Παλιοκαραβανοδιαφθορέα :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Από που πάνε στο 0? μάλλον λάθος νήμα μπήκα! ;D

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Μια χαρά μπήκες :yes:
Απλά έγινε το νήμα από 0-300 :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος johnxag

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
  • it don't mean a thing if it ain't got that swing..
    • John DoReMi Cartoons & Comics
φιλοι συνατμιστες γεια σας...εδω και λιγες μερες μπηκα κι εγω στη διαδικασια ατμισης αγοραζοντας μια eGO T της OVALE και μετα απο συνενοηση με τον πωλητη (34 χρονια καπνιστης βαρια τσιγαρα ενα πακετο/μερα) αποφασισαμε και επελεξα υγρα ατμισης τα natura 3 liquid τσιγαρογευση με Νικοτινη 9mg/ml Virginia flavour...
Ποσο καιρο λετε να το συνεχισω σε αυτη την ποσοτητα και τι κανω μετα? Ηδη 10 μολις μερες μετα την πρωτη ατμιση και αισθανομαι πολυ καλυτερα, αφου ουτε καν σκεφτομαι να βαλω ξανα τσιγαρο στο στομα μου...δεν βλεπω το λογο...δεν αισθανομαι καμμια στερηση...αραγε θα μπορεσω ποτε να πεσω στη μηδενικη κατηγορια ή ακομα καλυτερα να σταματισω και να ατμιζω..? και πως μπορει να γινει αυτο?

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Καλως ορισες , γιατι βιαζεσαι... ο καιρος και ο οργανισμος σου θα σου δωσει ολες τις απαντησεις .

Αποσυνδεδεμένος johnxag

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
  • it don't mean a thing if it ain't got that swing..
    • John DoReMi Cartoons & Comics
Ελεγα μηπως ηταν καλο να ρωτησω ανθρωπους που εχουν περασει καιρο απ αυτο το σταδιο και εχουν να καταθεσουν καποιες εμπειριες...ισως αναμεσα τους αναγνωρισω μερος του εαυτου μου....Ευχαριστω παντως για την συμβουλη....

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σου φίλε μου και καλώς ήρθες στην παρέα. Εγώ ατμίζω 3 μήνες και όταν ξεκίνησα, ήμουν στα 24mg. Μετά τον πρώτο μήνα, έπεσα στα 18mg και στο δεύτερο στα 12mg. Τώρα είμαι στα 10mg και νομίζω πως άνετα μπορώ και με 8άρι. Να σημειώσω πως δεν "πίεσα" τον εαυτό μου να κατέβω σε νικοτίνη, νομίζω πως έγινε από μόνο του. Στόχος μου ήταν, κάποια στιγμή να πέσω και στο μηδέν αλλά δεν βιάζομαι. Το απολαμβάνω.
Καλή συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
φιλοι συνατμιστες γεια σας...εδω και λιγες μερες μπηκα κι εγω στη διαδικασια ατμισης αγοραζοντας μια eGO T της OVALE και μετα απο συνενοηση με τον πωλητη (34 χρονια καπνιστης βαρια τσιγαρα ενα πακετο/μερα) αποφασισαμε και επελεξα υγρα ατμισης τα natura 3 liquid τσιγαρογευση με Νικοτινη 9mg/ml Virginia flavour...
Ποσο καιρο λετε να το συνεχισω σε αυτη την ποσοτητα και τι κανω μετα? Ηδη 10 μολις μερες μετα την πρωτη ατμιση και αισθανομαι πολυ καλυτερα, αφου ουτε καν σκεφτομαι να βαλω ξανα τσιγαρο στο στομα μου...δεν βλεπω το λογο...δεν αισθανομαι καμμια στερηση...αραγε θα μπορεσω ποτε να πεσω στη μηδενικη κατηγορια ή ακομα καλυτερα να σταματισω και να ατμιζω..? και πως μπορει να γινει αυτο?
Φίλε συνατμιστή μην βιάζεσαι εγώ στο μήνα το γύρισα στο 0 και ζωρίστηκα 4 ημέρες χωρίς λόγο, απόλαυσε το και με τον καιρό θα κατέβει μόνο του.

Αποσυνδεδεμένος johnxag

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
  • it don't mean a thing if it ain't got that swing..
    • John DoReMi Cartoons & Comics
ευχαριστω.... :thumpup:ο απωτερος βεβαια στοχος ειναι να σταματισω τελειως και το ατμισμα αλλα...σιγα σιγα....καθε συμβουλη σας ευπροσδεκτη....(και αξιοσεβαστη) :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Μόλις σήμερα διέκρινα οτι με non στα 5v έχει συμπαθητικό χτυπηματάκι...
Ε το VV...
Βρε μήπως πάω ντουγρου για φλωρέξ και δεν το ξέρω...;  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
ευχαριστω.... :thumpup: ο απωτερος βεβαια στοχος ειναι να σταματισω τελειως και το ατμισμα αλλα...σιγα σιγα....καθε συμβουλη σας ευπροσδεκτη....(και αξιοσεβαστη) :laugh1:
....αντε καλη επιτυχια με την προσπαθεια,
αλλα κανε πρωτο βημα και μια καλη γνωριμια
με το ατμισμα και τα συμπερασματα ολα δικα σου !!!...... ;)    :bye:

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Μόλις σήμερα διέκρινα οτι με non στα 5v έχει συμπαθητικό χτυπηματάκι...
Ε το VV...
Βρε μήπως πάω ντουγρου για φλωρέξ και δεν το ξέρω...;  :hmmm:
Συμπαθέστατε Γαβριήλ απο τα μαλλιά το τραβάς και εξηγούμαι.
Απο τα 36+24mg  με 5v μου δοκιμάζεις non και ονειρεύεσαι να γίνεις Φλωρέτα :hmmm: :-[ :tongue_move_02:  κομματάκι χλωμό το βλέπω, ξεκίνα να κατεβαίνεις σιγά-σιγά και θα σου έρθει καλύτερα.. :yes: :heat:
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 09, 2011, 22:34 από trap »

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Συμπαθέστατε Γαβριήλ απο τα μαλλιά το τραβάς και εξηγούμε.
Απο τα 36+24mg  με 5v μου δοκιμάζεις non και ονειρεύεσαι να γίνεις Φλωρέτα :hmmm: :-[ :tongue_move_02:  κομματάκι χλωμό το βλέπω, ξεκίνα να κατεβαίνεις σιγά-σιγά και θα σου έρθει καλύτερα.. :yes: :heat:
Σωστα , μια φορα  δοκιμασα την αποτομη κατηφορα και πηγε να με κοψει το μοτοσακο !!! :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342183 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206425 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541361 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31007 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50105 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597174 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357692 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11471 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192988 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1273 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1251 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591737 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios