vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

230 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, stauros53, Milarepa, jim356, ZoeM

The EGO-T

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #390 στις: Ιανουαρίου 27, 2011, 19:56 »
Εγώ αν το πάρω αυτό θα κανω 10 ml την ημέρα..  :))
σε none με γευση vanilla και εγω 10 την ημερα θα κανω....

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #391 στις: Ιανουαρίου 27, 2011, 23:36 »
Και μενα μου εκανε μεγαλη εντυπωση !! Στελνει η Cloud 9 Vaping  Ελλαδα ??

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #392 στις: Ιανουαρίου 27, 2011, 23:49 »
Είναι που είναι τα περισσότερα off topic ας γίνει ένα ακόμα  :laugh1:
Είναι δυνατόν τόσος ντόρος για το ego-t και να μην βρεθεί ένας παλιοmoder να το δοκιμάσει στα 5 βολτ και πιο πάνω?
Τι σκ@t@ test drive κανετε εεε?
Μάλλον πρέπει να ξαναρχίσω τα mod γιατί  :nope:
Που εισαι κουμπαρεεεε  :bravo_encouragements: :)) 

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #393 στις: Ιανουαρίου 27, 2011, 23:56 »
@aiwnios_foithths
 
Ρε παιδί  πάντα με προλαβαίνεις ε μά. Είδα χτες τη παρουσιάση του vapemate και ήθελα να κάνω post αλλά πάλι με πρόλαβες.
 
Και @nassos33 ναι στέλνει. Πληρωμή όμως τη θέλει με paypal
Και από όσο γνωρίζω ασφαλίζει και τη μεταφορά και έχει και περίπου 5 pounds δηλαδή περίπου 6 €

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #394 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 00:28 »
Και μενα μου εκανε μεγαλη εντυπωση !! Στελνει η Cloud 9 Vaping  Ελλαδα ??
στέλνει και στέλνει μάλιστα πολύ γρήγορα η lisa. Εχω πάρει μερικές φορές. Mέχρι πριν απο μερικούς μήνες είχε συνεργασία με τον δικό μας Θανάση (GG). Συνεργασία που διακόπηκε με μικροεντάσεις και απσχόλησε αρκετά το ecf  8)

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #395 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 01:43 »
......
Τι σκ@t@ test drive κανετε εεε?
.......
Να σου πώ SEB με έτρωγε να το δοκιμάσω σε περισσότερα volt, ομως σκεφτόμουν οτι δεν είναι ευκολο να βρεις spare ατμο.
Τελικά το δοκίμασα όμως  στα 6 volt με 2 cr2 3volt και ήταν αηδία. Βασικά έιχε πολυ περισσότερο ατμό.  Στο χτύπημα δεν είχε μεγάλη διαφορά. Αλλα το χειρότερο ήταν ότι αλλοίωνε την γεύση και έβγαζε  καμένο. Επρεπε να το αφήνεις μετα απο κάθε τζουρα κανα λεπτο για να ποτίσει ο ατμο ξανά. Δεν το δοκίμασα στο mod στα 4,7volt  γιατι καίει ακομα και τους hv atmo όταν στεγνώσουν και δεν το ρισκάρω.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #396 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 11:29 »
Να σου πώ SEB με έτρωγε να το δοκιμάσω σε περισσότερα volt, ομως σκεφτόμουν οτι δεν είναι ευκολο να βρεις spare ατμο.
Τελικά το δοκίμασα όμως  στα 6 volt με 2 cr2 3volt και ήταν αηδία. Βασικά έιχε πολυ περισσότερο ατμό.  Στο χτύπημα δεν είχε μεγάλη διαφορά. Αλλα το χειρότερο ήταν ότι αλλοίωνε την γεύση και έβγαζε  καμένο. Επρεπε να το αφήνεις μετα απο κάθε τζουρα κανα λεπτο για να ποτίσει ο ατμο ξανά. Δεν το δοκίμασα στο mod στα 4,7volt  γιατι καίει ακομα και τους hv atmo όταν στεγνώσουν και δεν το ρισκάρω.
6 βολτ ειναι πολλα.το δοκιμασα βεβαια για λιγο στα 5 βολτ και πηγε πολυ καλα.Αλλα ενδιαφερομαι για συνεχομενη χρηση :hmmm:
Αυτην την εβδομαδα θα εχω απο tottaly w. οποτε θα μπορω να το δω πως θα παει.

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #397 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 16:14 »
Ηρθε το πρωι και το φορτίζω τωρα.  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Η μπαταρια όταν την συνδέω στο usb αναβει κιτρινο φως και το κουμπι αναβοσβήνει 5 φορες. Αυτό μου δειχνει ότι φορτίζει; 3 ωρες η πρωτη φορτηση και μετα; Μηπως όταν γεμιζει αλλαζει χρώμα το φωτακι;

Το συνδεω πχ σε λιγο και ατμιζω. Με 5 κλικ το απενεργοποιώ; Και με 5 το επαναφέρω παλι;

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #398 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 17:29 »
Η

Το συνδεω πχ σε λιγο και ατμιζω. Με 5 κλικ το απενεργοποιώ; Και με 5 το επαναφέρω παλι;
  ναι με τα 5 κλικ απενεργηποιεις και επαναφερεις σε λειτουργια   στον φορτιστη οταν  το λαμπακι γινει πρασινο  τοτε εισαι ετοιμος ,  μεγια θα το κατα ευχαριστηθεις

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #399 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 17:58 »
  ναι με τα 5 κλικ απενεργηποιεις και επαναφερεις σε λειτουργια   στον φορτιστη οταν  το λαμπακι γινει πρασινο  τοτε εισαι ετοιμος ,  μεγια θα το κατα ευχαριστηθεις

Πραγματικα η πρώτη 1 ωρα και είναι από τις καλύτερες ατμιστικές μου εμπειρίες.

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #400 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 18:11 »
Πραγματικα η πρώτη 1 ωρα και είναι από τις καλύτερες ατμιστικές μου εμπειρίες.
  μετα απο 2-3  ωρες που θα στρωσει και το atomaizer   θα δεις ακομη καλυτερη γευση κ κτυπημα

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #401 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 18:36 »
  μετα απο 2-3  ωρες που θα στρωσει και το atomaizer   θα δεις ακομη καλυτερη γευση κ κτυπημα
Αυτό περιμένω να φυγει το υγρο που εχει μεσα…  :-\
 
Καλησπέρα το οξυζενέ που λετε πιο ειναι εχω πάρει κατι από μαγαζια στο παρελθον αλλα είναι για μαλλιά. Αυτο που θελουμε εμεις εδώ που τα βρίσκουμε; Ποσο % είναι γιατι αν θυμάμαι για τα μαλλιά εχει με %.  :thumpup:

Ποσο βαζω στο μπρίκι και με ποσο νερο το διαλύω. Το ατμοποιητη τον βαζω όπως είναι με το μαυρο ή inox κάλυμμα; Δεν ανοίγω κατι. Δεν παιζει να χαλάσει; Λεω να το κανω μετα από 3,4 μερες χρήσης. :idiot1:

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #402 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 18:40 »
καλοάτμιστο το Τ :thumpup:
Καθάρισμα δεν χρειάζεται να κάνεις ακόμα.

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #403 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 18:44 »
καλοάτμιστο το Τ :thumpup:
Καθάρισμα δεν χρειάζεται να κάνεις ακόμα.
Προσέχω για να εχω..  :))
Δεν θα το κανω τωρα ακομα δεν ηρθε αλλα σε καμία εβδομάδα δεν θα θελει  :-\

Απ: The EGO-T
« Απάντηση #404 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 21:01 »
Γειά σας people,
Έγινα και εγώ ατμιστής απο προχθές με ένα ego-t και είμαι πολυ ικανοποιημένος που για πρώτη φορά μετά από 15 χρόνια για 2 ολόκληρες μέρες δεν καπνίζω αλλά ατμίζω  ;D . Έχω μια ερώτηση σχετικά με το ego-T . Εξάντλησα το υγρό της κάψουλας και πήρε υγρό το πίσω μέρος, με αποτέλεσμα να μου έρχεται υγρό στη τζούρα.  Πως το καθαρίζω αυτό;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343229 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542263 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31412 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50600 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597950 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11907 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193489 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1476 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594332 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios