vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

144 επισκέπτες, 4 χρήστες
webtool, gstamatos, bloodlessz, Buliwyf

Twitter

Εκπομπή στον Σκάι 21-4-2013 ώρα 7 και mega 27-4

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 21, 2013, 23:56 »
Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την εξέλιξη της εκπομπής σήμερα.
Ολος αυτός ο πόλεμος και η σκόπιμη, κατ'εξακολούθηση, παραπληροφόρηση
 με κάνουν να πιστεύω(για μια φορά ακόμη) ότι ακολουθώ το σωστό μονοπάτι.
hold on be strong doctor  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 22, 2013, 00:44 »
Θα μου έκανε τρομερή εντύπωση αν έβλεπα σήμερα κάτι διαφορετικό από αυτό που είδα. Προσωπικά το έργο το έχω ξαναδεί (δυστυχώς). Από επιστήμονα με μια πολύ σοβαρή μελέτη στα χέρια του (όχι για το ητ, αλλά δεν παίζει ρόλο το είδος σ' αυτήν την περίπτωση). Ήξερα πολύ καλά και τη μελέτη του και τον ίδιο. Του πήραν συνέντευξη, και παρουσίασαν αποσπασματικά κομμάτια, όπου έβγαινε ακριβώς το αντίθετο νόημα από αυτό που είχε καταλήξει εκείνος!!!
Και αυτά τα αντιλαμβανόμαστε στα θέματα που ξέρουμε. Όπως τώρα με το ητ.
Φανταστείτε τι απόψεις υιοθετούμε για τα θέματα που δεν κατέχουμε και πιστεύουμε ότι ακούμε σε αντίστοιχες εκπομπές....  :confused1:
Πάντως, είμαι κι εγώ πολύ περίεργη να δω και την εκπομπή του mega...
Εν αναμονή.....
Γιατρέ, ευχαριστώ κι εγώ για την ενημέρωση.

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 22, 2013, 00:59 »
Σονια,το σιγουρο ειναι στο mega η εκπομπη θα ειναι...αντικειμενικη 100%  αν λαβεις υποψιν μια παρομοια σχετικα με το ητ περυσι το Φεβρουαριο (δες εδω
Οπως λεει και η παροιμια: "χτυπουν το δενδρο που εχει καρπους" ή αλλιως ¨ειναι πολλα τα λεφτα Αρη..."

Αποσυνδεδεμένος teo

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 22, 2013, 01:21 »
Θα προτεινα στις επομενες συνεντευξεις που πιθανον να κανεις, να εχεις παντα μαζι σου ενα κασετοφωνακι η μια καμερουλα.....


Αποσυνδεδεμένος hail

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • φορτίζω-γεμίζω-ατμίζω
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 22, 2013, 10:33 »

όπως πολύ σωστά το έθεσε η  Σένια πρέπει να ενημερωνόμαστε από πολλές πηγές για το ίδιο θέμα
και σφαιρικά

Παράθεση
Φανταστείτε τι απόψεις υιοθετούμε για τα θέματα που δεν κατέχουμε και πιστεύουμε ότι ακούμε σε αντίστοιχες εκπομπές...

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 22, 2013, 12:03 »
Συγχαρητήρια στον Γιατρό για το ήθος του   :respect: ...μετά από ότι έγινε ήταν πολύ <<light>>..ευτυχώς γνωρίζουμε τις μελέτες του μέσω του φόρουμ..το θέμα είναι αυτός/αυτή που δεν είναι μέλος στο φόρουμ τι εισπράττει μετά από αυτό το κόψε ράψε που έγινε στην εκπομπή.

Για μια ακόμη επιβεβαιώνεται ότι πλέον αν θέλεις να ενημερωθείς μόνο μέσω internet.

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 22, 2013, 13:59 »
Σχετικό είναι και το internet. Άσε, γιατί και στο internet, άμα δε ξέρεις να ψάξεις αρκετά και να κρίνεις τί θα απορρίψεις, μπορεί να πέσεις σε πλήρη παραπληροφόρηση και εκεί.
(Συγνώμη αν είναι off topic)  :angel:

Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 22, 2013, 14:31 »
Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας...
Θα είδατε προς το τέλος που κάποιος ομιλητής ανέφερε αυτό που διαβάσαμε πριν λίγο καιρό : πως μεγάλη καπνοβιομηχανία εξαγόρασε μεγάλη εταιρεία κατασκευής ειδών ητ . Το μεγάλο πανηγύρι ξεκίνησε. Θα ακολουθήσουν κι άλλες τέτοιες εξαγορές και, μαζί με αυτές, μεγάλες προωθητικές ενέργειες. Ο camel και ο marlboro man, ή μάλλον τα εγγόνια τους, δεν θα περιπλανιούνται πια, έφιππα και μόνα στην άγρια δύση, αλλά θα φουμάρουν έναν CE στις παραλίες της Florida μεταξύ βουτιάς και πασαλείματος με αντιηλιακό λάδι.

Την χθεσινή εκπομπή μπορεί να την σπονσοράρισε η φαρμακοβιομηχανία αλλά, κάποια από τις επόμενες θα την σπονσοράρει σίγουρα η καπνοβιομηχανία...

Το λυπηρό ήταν σίγουρα η παραπληροφόρηση σχετικά με το ητ, η παραποίηση των απόψεων του κ. Φαρσαλινού και, η ελάχιστη προβολή των δυνατοτήτων του ητ σε σχέση με τα κέντρα απεξάρτησης από το τσιγάρο.

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 22, 2013, 14:52 »
εντάξει δε περιμέναμε και κάτι διαφορετικό... βέβαια εάν είχε χορηγό η εκπομπή κάποια εταιρία ΗΤ τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά.. ;)

Αποσυνδεδεμένος stefan

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 22, 2013, 16:23 »
Εαν περίμενα μια εκπομπή να ατμίσω δεν θα το έκανα ποτέ , εάν περίμενα μια εκπομπή να κόψω το κάπνισμα σε οποιοδήποτε κέντρο δεν θα το έκανα ποτέ ! Εάν απαγορευόταν το κανονικό κάπνισμα σε πώληση και το ηλεκτρονικό και όλα τα φαρμακοσκευάσματα  των εταιριων θα το έκοβα σίγουρα  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Pydnaios

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 22, 2013, 16:26 »
Τελικά δεν μας είπαν τίποτα σημαντικό!
Όλη η εκπομπή ήταν μια διαφήμηση γι' αυτά τα κέντα διακοπής καπνίσματος και αγγαλίτσα με τις 2 γιατρίνες  :idiot1: :thumpup: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος rita

  • **
  • 143
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 23, 2013, 14:23 »
Βεβαια-δεν περιμέναμε και τίποτα διαφορετικό....  ::) ...  έτσι light που βλέπουμε όλα τα πράγματα πλέον  :bye:
 
όμως...έχουν μπερδευτεί ποια εντελώς η ουσία και η σοβαρότητα από μια ενημερωτική εκπομπή με έναν πληρωμένο διαφημιστικό spot  :angry_orange: ....και εμείς το δεχόμαστε... :angel:

Εδώ βλέπουμε πάλι που έφτασε το επίπεδο των μεγάλων καναλιών  :thumpdown:

....και αυτό δεν έπρεπε να το παίρνουμε light.... :sign_lypamai:

Αποσυνδεδεμένος dinos35

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 23, 2013, 15:32 »
Κύριε Φαρσαλινέ,σήμερα διάβασα για την εκπομπή και είμαι σίγουρος ότι το τελικό αποτέλεσμα ήταν αυτό που ήθελαν τα μεγάλα τράστ. Επειδή λοιπόν τυγχαίνει να είμαι εκδότης εφημερίδας και να έχω ιστοσελίδα και ραδιοφωνικό σταθμό, πολύ ευχαρίστως αν επιθυμείται να προβάλω την συνέντευξή σας. Είμαι σίγουρος 'oτi το φαινόμενο της αλλοίωσης θα το παρακολουθήσω και την Κυριακή στο mega. Πρέπει ο κόσμος να μάθει την αλήθεια με τις δικές σας σίγουρα υποδείξεις και στοιχεία. Σας ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 23, 2013, 22:27 »
Τις τελευταίες μέρες υπήρξαν αρκετές διαβουλεύσεις και παρασκήνιο, διότι το θέμα με αφορούσε προσωπικά και δεν ήθελα να το αφήσω έτσι.


Δεν έχουν σημασία οι λεπτομέρειες, το αποτέλεσμα είναι ότι σήμερα αλλάχτηκε η δήλωσή μου που παίζει στην εκπομπή και μπήκε κομμάτι της συνέντευξης μου που αντιπροσωπεύει πιο σωστά την πραγματική μου άποψη για το θέμα.


Η εκπομπή φυσικά δεν άλλαξε ως προς το στυλ και το ύφος, έχει σημασία όμως θεωρώ η δήλωση που παίζεται τώρα. Η εκπομπή θα παιχτεί σε επανάληψη την Παρασκευή στις 1:15 το μεσημέρι.


Την αλλαγή στο κομμάτι μπορείτε να την δείτε εδώ http://www.skai.gr/tv/show/?showid=65518 στο 24ο λεπτό.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 23, 2013, 22:43 από kfarsal »

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκπομπή στον Σκάι 21.4 ώρα 7 και mega 27.4
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 23, 2013, 23:32 »
μακαρι να πουν τα πραγματα οπως ειναι και οχι οπως θα θελουν μερικοι,που πολεμουν το η.τ.
Να πω οτι δεν το ειπα...το ειπα βρε παιδια,-τα καλα και συμφεροντα- λενε στο χωριο μου. Ντροπη τους. Γιατρε γερα,καποτε δεν θα μπορουν να σε κοψουν & ολοι τους θα λενε -τι καλο που ειναι το η.τ. το λεει & ο γιατρος ο kfarsal

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 246032 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572099 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1884 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8030 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121678 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 686 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 396 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326749 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8604 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297718 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827611 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511698 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios