vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

281 επισκέπτες, 3 χρήστες
joki, dallaskdp, camber

Fog.. the afs απο funstore. (video).

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #675 στις: Αυγούστου 10, 2011, 03:16 »
Eλεγα να παρω το Fog,για εξωτερικη χρηση λογω χωρητικοτητας(3-4ml).Να μη περνω μαζι μου εξω μπουκαλακια,κλπ.Αν ειναι μονο θεμα εκμαθησης κ οχι θεμα κατασκευης(ελλατωματα,κλπ.),τοτε μαλλον αυριο ετοιμαζω τη prepaid.Ευχαριστω,Zioa

Αποσυνδεδεμένος jonybda

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #676 στις: Αυγούστου 10, 2011, 09:58 »
καλημερα συνατμιστες
χρησημοποιω το FOG εδω και 2 μηνες και θελω να παραθεσω και εγω την εμπειρια μου.
καταρχην να αναφερω οτι μεχρι τωρα ατμιζω μονο οτι υπαρχει ετοιμο στο εμποριο (αυτες τις μερες περιμενω το GGTS με τον YATTY)
και με τον 510LR και με τον 901LR εινε παρα πολυ καλο σε σχεση με τους ατμο των εταιριων αλλα στην αρχη μεχρι να τον μαθω μου εβγαλε την ψυχη τωρα δεν το αλλαζω ειδικα με τον 510LR απογειονεται.
ενα μικρο κολπο ειναι να του κλεισεις τη μια απο τισ 2 τρυπιτσες που εχει ο ανταπτορας για να γινει πιο σφιχτη η τζουρα.εγω εχω σπασει μεσα τη μυτη μιας οδοντογλυφιδας

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #677 στις: Αυγούστου 10, 2011, 12:34 »
Eλεγα να παρω το Fog,για εξωτερικη χρηση λογω χωρητικοτητας(3-4ml).Να μη περνω μαζι μου εξω μπουκαλακια,κλπ.Αν ειναι μονο θεμα εκμαθησης κ οχι θεμα κατασκευης(ελλατωματα,κλπ.),τοτε μαλλον αυριο ετοιμαζω τη prepaid.Ευχαριστω,Zioa
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θες το FOG για εξωτερικη χρήση αφού έχεις το Α2  :hmmm:
Πάντως το UFS είναι καλύτερο από το FOG 

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #678 στις: Αυγούστου 10, 2011, 13:18 »

Πάντως το UFS είναι καλύτερο από το FOG
:hmmm: δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια γι,αυτο... Το fog δουλευει με τους 901 που τους θεωρω κλασεις καλυτερους απο τους ελεεινους 510 που χρησιμοποιω στο UFS . Επισης , το fog αν του μαθεις το κολπακι με το ρουφηγμα οταν αρχιζει το καμενο , ειναι πολυ σταθερο και αξιοπιστο και κορυφαιο σε ντουμανια !! Η μονη μου ενσταση ειναι η γευση που δινει που σε σχεση με το UFS υστερει πολυ.

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #679 στις: Αυγούστου 10, 2011, 13:21 »
:hmmm: δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια γι,αυτο... Το fog δουλευει με τους 901 που τους θεωρω κλασεις καλυτερους απο τους ελεεινους 510 που χρησιμοποιω στο UFS . Επισης , το fog αν του μαθεις το κολπακι με το ρουφηγμα οταν αρχιζει το καμενο , ειναι πολυ σταθερο και αξιοπιστο και κορυφαιο σε ντουμανια !! Η μονη μου ενσταση ειναι η γευση που δινει που σε σχεση με το UFS υστερει πολυ.
Στο FOG που έχω είναι με 510

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #680 στις: Αυγούστου 10, 2011, 13:24 »
Στο FOG που έχω είναι με 510
κριμα  :'(  θα τρομαζες απο τα ντουμανια του 901 !!!!

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #681 στις: Αυγούστου 10, 2011, 13:39 »
κριμα  :'(  θα τρομαζες απο τα ντουμανια του 901 !!!!

Αμα μπορέσεις κάποια στιγμή δοκίμασε μέσα στον FOG Cisco LR 510 Atomiser - 1.5 ή 510 OPW
http://www.ivapour-elixir.co.uk/atomisers/low-resistance-atomisers/cisco-lr510-atomiser.html
http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=383

Πιστεύω μετά θα αλλάξεις γνώμη

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #682 στις: Αυγούστου 10, 2011, 13:49 »
Αμα μπορέσεις κάποια στιγμή δοκίμασε μέσα στον FOG Cisco LR 510 Atomiser - 1.5 ή 510 OPW
http://www.ivapour-elixir.co.uk/atomisers/low-resistance-atomisers/cisco-lr510-atomiser.html
http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=383

Πιστεύω μετά θα αλλάξεις γνώμη
Οι 510 OPW ηταν ο λογος που τα,σπασα με τον φανστορ.. παραγγειλα 2 και οι 2 καμενοι ( ψεματα..ο ενας δουλεψε κανα μισαωρο.. ο αλλος ηρθε κλινικα νεκρος ) Τον ειχα δοκιμασει εξαλλου απο τοτε που τους πρωτοφερε και δεν μ,εντυπωσιασαν . Οι 901 ειναι και αθανατοι και ντουμανατοι .

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #683 στις: Αυγούστου 10, 2011, 16:35 »
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θες το FOG για εξωτερικη χρήση αφού έχεις το Α2  :hmmm:

Οπως ειπα,τον θελω για εξω!Δηλαδη,αν παω βολτα καπου,κλπ λογο του οτι εχει αυτονομια ως κ 3.5ml!Ενω με τον α2 πρεπει να περνω κ συμπραγκαλα μαζι μου,δηλ υγρα!Απ την αλλη ηθελα το fog κ σα ρεζερευα ας πουμε(2η επιλογη)!Δε ξερω,δεν εχω ακομη αποφασησει.Μπορει κ να μη παρω το Fog ή κατι παρεμφερες. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #684 στις: Αυγούστου 10, 2011, 16:44 »
Vaggomizer, χωρίς να ξέρω τι και πως, αλλά αν είναι έτσι γιατί δεν παίρνεις τον Α2-Τ ?

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #685 στις: Αυγούστου 10, 2011, 16:49 »
Vaggomizer, χωρίς να ξέρω τι και πως, αλλά αν είναι έτσι γιατί δεν παίρνεις τον Α2-Τ ?

Γιατι απο θεμα αυτονομιας δεν εχει διαφορα με τον απλο,1ml χωραει κ ο tank οπως κ ο κλασσικος.Ενω το Fog δεν ειναι ατμοποιητης,1 το κρατουμενο,οποτε δε συγκρινεται με αλλους ατμο.Κ δευτερον οπως ξαναειπα εχει μεγαλη χωρητικοτητα οποτε για εξω,αν βρεθω για πολλες ωρες,δε θα χρειαζομαι να κουβαλαω υγρα κλπ.Απ την αλλη(οπως ξαναειπα) τον ηθελα κ σα καβατζα(2η επιλογη) για ατμιζμα.Θα δουμε.Παντως ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας :D

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #686 στις: Αυγούστου 10, 2011, 17:03 »
Γιατι απο θεμα αυτονομιας δεν εχει διαφορα με τον απλο,1ml χωραει κ ο tank οπως κ ο κλασσικος.Ενω το Fog δεν ειναι ατμοποιητης,1 το κρατουμενο,οποτε δε συγκρινεται με αλλους ατμο.Κ δευτερον οπως ξαναειπα εχει μεγαλη χωρητικοτητα οποτε για εξω,αν βρεθω για πολλες ωρες,δε θα χρειαζομαι να κουβαλαω υγρα κλπ.Απ την αλλη(οπως ξαναειπα) τον ηθελα κ σα καβατζα(2η επιλογη) για ατμιζμα.Θα δουμε.Παντως ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας :D

Αν βγεις με το FOG θα χρειαστείς να πάρεις και το μπουκαλάκι μαζί σε περίπτωση πλημμύρας ( ανοίγεις μπουκαλάκι και βάζεις το FOG μέσα και φυσάς .... έχουμε και κρίση )

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #687 στις: Αυγούστου 13, 2011, 13:57 »
...επιτελους και στα δικα μου χερια το FOG - ευγενικη προσφορα απο τον συνατμιστη και φιλτατο  kkostas-σ' ευχαριστω πολυ φιλε !!!!! :thumpup: :thumpup: :respect:
Πρωτες εντυπωσεις - το ντουμανι !!!!

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #688 στις: Αυγούστου 13, 2011, 14:07 »
[spoiler]Ρε φίλε, ο Copperfield είσαι? Στην τρίτη φωτό, πώς εξαφάνισες εκείνο το σκούρο στο βάθος  :hmmm:[/spoiler]
Καλοάτμιστο rasta  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #689 στις: Αυγούστου 13, 2011, 14:12 »
.....γεια σου cobolt - ευχαριστω πολυ φιλε !!!!
 
 ;D    :laugh1: :laugh1:   :yes:
[spoiler]
....ο coperfield φιλε ειναι αρχαια ιστορια πλεον !!!! :yes: :laugh1: :laugh1:
[/spoiler]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342222 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206446 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541399 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31029 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50132 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597194 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357723 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11494 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193018 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1289 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1277 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591800 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios