vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

62 επισκέπτες, 3 χρήστες
Ducati.Jimakos, patz, manoslykos

Twitter

Fog.. the afs απο funstore. (video).

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #240 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 11:50 »
κατα τη γνωμη μου το fog δινει καλυτερη τζουρα και γευση

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #241 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 11:52 »
ναι για μενα το e-go δινει καλυτερη γευση, τουλαχιστον με 510.

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #242 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 14:53 »
Πολύ καλά και χρήσιμα τα video του funstore για το Fog!  :thumpup:

Μήπως να μπαίνανε στην πρώτη σελίδα... να ειναι μαζεμένα.

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #243 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 17:01 »
Ποσες στροφες το ξεβυδωνεις ,γιατι οταν το δοκιμασα χρειαστικα 2 pampers;

Καλησπέρα φίλε fotakos. Θα ξεκινήσεις με ουτε καλα καλά μιση βόλτα.
Αν δεν στρώνει, τοτε θα το ξεβιδωσεις....λιγο περισότερο απο μιση βόλτα και πάει λεγοντας.....
Το ποσο ξεβιδωμα θέλει δεν ειναι στανταρ, διότι μέσα  στο fog η υποπίεση δεν ειναι η ιδια πάντα.(έχει να κάνει με τον χρηστη και τα ρουφηγματα....). Εσύ δοκιμασετο σιγα σιγα, και πολυ συντομα θα του πάρεις τον αέρα.
Το ίδιο κάνω και στο THE GGTS & AVS.
Αλλά προσοχή. Αν το φέρεις πολλές βόλτες, τοτε θα σου έρθει το αντιθετο αποτέλεσμα  και θα πλημηρισεις στο υγρό, και αυτό ειναι λογικό διότι αφού το καπάκι-αν θέλεις-από πάνω ειναι ανοιχτο λογικό ειναι όλο το υγρό να αδίάσει και να φίνει χαμός. Επαναλαμβάνω μισή βόλτα στην αρχη και θα δεις εσύ αν θέλει άλλο στο δικό σου FOG ισα ισα να κατηφορίση το υγρό κα να μπει μεσα στον ατμοποιητή, αλλιώς το παραπάνω θα θέλεις (donamod για τις δύσκολες μερες) ...!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2010, 17:30 από fotis67 »

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #244 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 17:30 »
ευχαριστω θαδοκιμασω αμεσα :)

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #245 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 17:37 »
ευχαριστω θαδοκιμασω αμεσα :)

Σιγα-σιγα,λιγο-λιγο στην αρχή...... και εσυ στο δικό σου fog θα καταλαβεις πόσες βόλτες θα χρειαστεί.
Εγώ στο δικό μου του κανω λιγο παραπάνω απο μια βολτα και όλα εναι ενταξει. Βεβαια μεχρι να του πάρω τον αέρα εχω φαει σουπες..... :yes: :yes: :yes: αλλά αφου εχουμε να κανουμε με υγρα, θα εχουμε και τις ατυχες στιγμες :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Θα δεις που θα του πάρεις τον αέρα :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Επίσης θέλω να σου πω ότι προτιμώ να χρησιμοποιώ τον τρόπο με το ρουφηγμα χωρις να πατω την μπαταρία. και εδω πάλι ρουφας λιγο λιγο.......στην αρχη χωρις να κλεινεις με το δακτυλο τις τρυπες....... και μετα αν χρειαστει κλεινεις πρωτα την μια τρυπα και ρουφας και μετα και τις δυο. και αυτό στιγμιαια για να μην σου ερθει υγρο στο στομα.... 
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2010, 17:44 από fotis67 »

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #246 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 17:39 »
Θα το παλεψω γιατι νομιζω οτι αξιζει τον κοπο ;)
Thks

Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #247 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 22:14 »
Ti na pv bre paidia.mesa se 2 meres konteyo na teleioso ena mikro mpoukalaki ugro.afiste pou to kameno paei na mou ginei sinitheia (fysaw xefysaw san flogera apo tis trypes) kai den tha thelo na atmiso an den mou mirizei kameno. twra estaxa 2 ml mesa stin trypa pou odigei ston atmopoihth kai kati egine.alla polu vasano genika

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #248 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 22:19 »
Ti na pv bre paidia.mesa se 2 meres konteyo na teleioso ena mikro mpoukalaki ugro.afiste pou to kameno paei na mou ginei sinitheia (fysaw xefysaw san flogera apo tis trypes) kai den tha thelo na atmiso an den mou mirizei kameno. twra estaxa 2 ml mesa stin trypa pou odigei ston atmopoihth kai kati egine.alla polu vasano genika


απόφυγε τα greeklish φίλε

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #249 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 22:26 »
Αμα δεν γραψεις Ελληνικα.απαντηση δεν εχει  8)

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #250 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 22:32 »
Καθε αρχη και δυσκολη
Δοκιμασε να κρατας τις τρυπες κλειστες και ρουφα χωρις να πατας τον διακοπτι,αλλα ελαφρα για να μη σου τρεξει απο κατω ,καποια στιγμη θα το πετυχης .
Ειναι λιγο ταλαιπορια στην αρχη, σε αυτη τη φαση ειμαι αλλα σιγα σιγα νομιζω οτι καταλαβαινω τα χουγια του .
Ευχομαι καλη τυχη ,πιστευω οτι αξιζει ο κοπος

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #251 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 22:32 »
Μήπως να μπαίνανε στην πρώτη σελίδα... να ειναι μαζεμένα.

Συμφωνώ. Αφου το λεει και ο Craven που ανοιξε αυτο το νημα θα μπορουσαν ισως οι διαχειριστες να το βαλουν κατω απο το αρχικο βιντεο. Εκει που μπηκαν σε 1-2 μερες δεν θα το βρισκουμε με τιποτα. Κυριε διαχειριστααααα

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #252 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 22:35 »
Και εννοειτε οτι το νημα με τα βιντεο θα κλειδωθει.Γεια σου Γιωργαρε  :bye:

Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #253 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 23:27 »
Μαλλον εχω καει απο το καμενο.Ημουν τοσο ευτυχισμενος που δεν προλαβα να το βαλω ελληνικα.παντος το παραδοσιακο EGO  νομιζω ειναι ποιο τουμπανο και σε κτυπιμα αλλα και σε γευση.τι να πω.εχω αλλαξει 3 ατμοποιητες και σε λιγο τελειωνει το μικρο μπουκαλακι με το υγρο...

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #254 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 23:37 »
Μαλλον εχω καει απο το καμενο.Ημουν τοσο ευτυχισμενος που δεν προλαβα να το βαλω ελληνικα.παντος το παραδοσιακο EGO  νομιζω ειναι ποιο τουμπανο και σε κτυπιμα αλλα και σε γευση.τι να πω.εχω αλλαξει 3 ατμοποιητες και σε λιγο τελειωνει το μικρο μπουκαλακι με το υγρο...

pare kainourgio mpoykalaki :)) :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1877 247961 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:28
από supad
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181193 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 251 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 227 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572868 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2185 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8326 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122999 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 833 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327642 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8981 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis