vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

333 επισκέπτες, 2 χρήστες
eurogod, aalex

Σε ποιο κομμάτι του η.τ εστιάζεται περισσότερο η τυχόν επιφύλαξη σας

Αποσυνδεδεμένος Roy

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
  • smoking is dead....vaping is the future
Συμφωνω απόλυτα μαζι σου KOSTAS1979R.....γι΄αυτο και ειπα οτι τα ελληνικα μου φερνουν πιο πολυ σιγουρια διοτι υποτιθετε ειναι πιο ευκολο για να μαθεις για τα πιστοποιητικα...και πιστευω οτι οι ελληνες κατασκευαστες θα σεβονται περισσοτερο τους καταναλωτες της ελλαδας και θα εχουν φροντησει πιστευω να εχουν καλα και ποιοτικα προιοντα...συμφωνα παντα με την προσωπικη μου γνωμη...για να σου πω την αληθεια δεν εχω κατσει να ψαχτω απλα ετσι πιστευω....

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Φίλε μου Roy, δεν έχω λόγο να διαφωνήσω μαζί σου διότι,άλλοτε κάνω υγρά από ελληνα παρασκευαστή,άλλοτε από ξένον,άλλα πάντοτε από εκεί που εμπιστεύομαι και δεν το ψάχνω και πάρα πολύ να σου πω,άλλα μέσα στο μυαλό μου στα 2 χρόνια που είμαι στον ατμό,έχω κατασταλάξει σε κάποιες εταιρίες.

Αποσυνδεδεμένος Roy

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
  • smoking is dead....vaping is the future
Οχι συμφωνω μαζι σου....εξαλλου και εγω ψαχνομαι  και παίρνω γνωμες απο παλιους ατμιστες, δεν εχω  πείρα (εχω και δεν εχω 3 μηνες που αρχισα το ατμισμα)...αλλα εχω ορεξη πολλη και διαβαζω αρκετα.... ;)

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
 :) Και γω συμφωνώ μαζί σου φίλε μου Roy και ίσως να σου έδωσα την εντύπωση από γραφόμενα μου ότι διαφωνώ, άλλα σε καμιά περίπτωση :thumpup:
Όσο ζούμε θα μαθαίνουμε,αρκεί να διαβάζουμε και να ρωτάμε.

Αποσυνδεδεμένος johngr

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
    • SERVICE - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ - ΕΞΟΥΣΙΟΔ. SERVICE SAMSUNG LG PANASONIC
στα φυτιλια που σπανε για πλακα ινες μολις τα ακουμπας..(εκτος αν ετυχαν σε μενα ολα τα σκαρτα φυτιλια απο 3-4 καταστηματα) μετα συρματα ''με'' και ''χωρις'' αμφιβολης ποιοτητας αλλα και αγνωστης θερμοκρασιας που ανεβαζουν, και τελος τα διαφορα πλαστικα μερη των εργοστασιακων που δε γνωριζουμε ποσο ασφαλη ειναι σε τι θερμοκρασιες και σε τι υγρα δε φθειρωνται-αλλιωνονται. βεβαια μπρος στο κακο που εκανε το κ.τ και αυτα που τρωμε και εισπνεουμε γυρω μας ισως ειναι σταγονα στον ωκεανο αλλα δεν παυω να εχω τις επιφυλαξεις μου....

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Στην αρχη ειχα λιγο στα υγρα αλλα πλεον με τα σημαδια βελτιωσης στην καθημερινοτητα μου που εχω δει, δεν εχω ιδιαιτερες επιφυλαξεις. Εξαλλου δεν σκοπευω να συνεχισω το η.τ. για χρονια.

Αποσυνδεδεμένος jhon100

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Υγρα (ουσιες που περιεχουν) και ατμοποιητες (φυτιλι και συρμα).  :)

Αποσυνδεδεμένος morfeas

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
στα υγρα και στη χημείατους που μακροχρονια δε ξερουμε τι κακο μπορουν να κανουν.μιλαω για  υγρα ΜΟΝΟ απο ελλαδα.

Αποσυνδεδεμένος partalos

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Υγρα και φυτιλια πρωτα απ ολα και σιγουρα και ολα τα υπολοιπα σε 2η μοιρα

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Στις αντιστασεις πολλων ημερων η μεγαλης καταναλωσης υγρου (πολλα ml)  γι'αυτο εμπλεξα με επισκευασιμους να αλλαζω οσο συχνα θελω ( + ολα τα αλλα  ;)  )  Αντισταση με ΜΑΚΑ επανω δεν θελω ουτε να την βλεπω ποσο μαλλον να αρχιζει να μου μαυριζει το υγρο στο τανκ και εγω να θελω να ατμισω  :shock_sick_01:

Αποσυνδεδεμένος dimitra1986

  • *
  • 27
  • Φύλο: Γυναίκα
Κυριως τα υγρα με φοβιζουν κ το φυτιλι :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Στα υγρα φυσικα που ο καθε ενας δηλωνει ''μαγειρας'' και γινετε χημικος. Ουτε αδειες ουτε πτυχια τιποτα και το κυριοτερο χωρις αναλυσεις.

Οποιος ειναι σωστος επαγγελματιας θα πρεπει να μας αναρτησει χημικες αναλυσεις και φυσικα μιλαω για τα Ελληνικα υγρα που θελουμε να στηριξουμε.
Για να δουμε  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος kosvou

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Βασικά τα υγρά λόγω χημείας, τα σύρματα λόγω της δομής των μετάλλων και τα mod για σωστές μπαταρίες.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Νημα του 2013 και εχει οκτώ σελιδες και νημα χθεσινο εχει 17 σελιδες  :laugh1: :laugh1:
Γιατι αραγε?  ;D

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Υγρα και μεταλλα.
Πετρος  :thumpup:


@Ειμασταν2 είμασταν 3 γιναμε 1013!!!!!! :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206472 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541420 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50155 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597218 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357746 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11509 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios