vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

97 επισκέπτες, 6 χρήστες
Sergios, treloneritis, Blackwolf, Parolos, Ribot, lagoudakis

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #105 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 14:21 »
Λειτουργίες/τεχνολογία...Ήδη ξεπερασμένη η DC τάση...

H DC ταση δεν ειναι καθολου ξεπερασμενη ουτε στο η.τ. ουτε στις αλλες ηλεκτρονικες συσκευες (να σου τονισω πως σχεδον ολες οι ηλεκτρονικες μικροσυσκευες δουλεουν με συνεχη ταση). Προσπαθειες πανω στην παλμικη ταση γινονται σε διαφορα μοντς απο τους Κινεζους, αλλα αν ειχαν "ξεπερασει" την DC ταση δεν θα λεγαμε τωρα οτι το προβαρι ειναι ακομη κορυφη  ;) (νομιζω τα τελευταια 2 χρονια η ατμιστικη κοινοτητα το θεωρει κορυφη, ετσι δεν ειναι?)

Αλλά και πάλι απο την στιγμή που δεν χάνει ολοκληρο βολτ είσαι καλυμένος.
Μεταπωλητική αξία...Κουραφέξαλα για να το πώ κόσμια.

Εδω φανταζομαι δεν μιλας για το προβαρι...αλλιως να αρχισω να ψαχνω για χαμενο βολτ  ;D μεταπωλητικη αξια μπορεις να δεις στις αγγελιες εδω και στο ecf ποσο ειναι..δεν θα το ελεγα κουραφεξαλα..

Εργονομία ? Τι είναι αυτό ? Να χωράει όλο το μοντ στο χέρι μου ή μήπως η αίσθηση της βαφής  πχ ?

ειναι η φυσικη εργονομια της κατασκευης του μοντ, να τον βολευει κατα την χρηση/ατμιση αλλα και η οργανωσιακή εργονομία του μοντ οσον αφορα στην αλληλεπιδραση του με τον ατμιστη. Αν πιστευεις οτι ουτε βολικο ειναι στην χρηση αλλα ουτε και η αλληλεπιδραση του ευκολη...παω πασο.

Έτσι όπως το θέτω το SS Ζ της Nobacco είναι σαφώς καλύτερη επιλογή Με μοναδικό μειονέκτημα τον όγκο.

Με το Ζ (οχι της νομπακο, αλλα οπως και να εχει Ζ) ειχα μια περιοδο συνυπαρξης. Καλα και αγια τα καινουργια χαρακτηριστικα...αλλα παλι στο προβαρι κατεληξα, το παλιο μου V1 που δεν ειναι καν μινι. Δεν θα συμφωνησω λοιπον με την θεση σου.

Περα απο τα παραπανω που ηταν απαντηση καθαρα στο ποστ σου, το πιο συμφερον που βλεπω εγω ειναι η παραγγελια απο Αμερικη για το μοντ, καθαρα οικονομικα. Αν ομως καποιος δεν εχει πολυ σχεση με ιντερνετικες αγορες.. αν καποιος τις φοβαται (το να εχει καρτα και να βαλει τα στοιχεια της σε καποιο ηλεκτρονικο καταστημα), αν καποιος θελει να δει και να του εξηγησουν απο κοντα τι κανει το μοντ, αν θελει να το κρατησει στο χερι του και να το δοκιμασει..τοτε θα περασει απο καποιο απο τα καταστηματα που το φερνουν. Ναι, μπορει να μην το εχουν ετοιμοπαραδοτο για αγορα, αλλα σιγουρα καποιο κομματι θα εχουν εκει για να το δει ο ατμιστης και να κανει ενα test drive. Οπως στα αυτοκινητα, κανεις ενα test drive στο μεντελο που υπαρχει στο καταστημα, "νιωθεις" το αυτοκινητο και μετα προχωρας σε παραγγελια, οπου σου ερχεται το ιδιο μοντελο. Το δε χρωμα (που ειπωθηκε παραπανω οτι δεν θα υπαρχει) πιστευω ειναι το τελευταιο που θα σε κανει να παρεις την αποφαση να αγορασεις προβαρι (εκτος και αν εχεις ηδη και πας για δευτερο  ;D)

Οι ιντερνετικες αγορες δεν ερχονται το ιδιο ευκολες για ολους, Αφου υπαρχει πλεον και η επιλογη απο το καταστημα καποιους ατμιστες τους εχει βολεψει αφανταστα.

Επισης, δεν ειναι ολοι ενημερωμενοι απο φορουμς. Μεσω καταστηματος μπορει να γνωρισουν το μοντ και ατμιστες που δεν ειναι, πχ, σε αυτη την ατμιστικη κοινοτητα (ας μην θεωρουμε οτι τα παντα γινονται με βαση εμας). Το καταστημα θα το παρουσιασει και σε αλλους πελατες του ατμιστες, που αγνοουσαν την υπαρξη του. Γιαυτους, το καταστημα ερχεται ως η πλεον φυσιολογικη επιλογη.

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #106 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 14:35 »
Για πες, ενδιαφέρον, έχεις κάποιο παράδειγμα ?
Δεν υπήρξε τέτοιος χρήστης εδω μέσα που η ,παραγγελία νομίζω, πέρασε απο Brazil ?  ;)
Τέτοια λάθη θα πρέπει να τα δεχόμαστε ?

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #107 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 14:40 »
Εννοείς αυτό ? http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,710.msg504607.html#msg504607
για πες ίσως κάτι μας έχει διαφύγει  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #108 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 14:42 »
Τέτοια λάθη θα πρέπει να τα δεχόμαστε ?

τωρα μπλεκεις λαθη μεταφορικης με ενα μοντ... Αντε και δεν πρεπει να τα δεχομαστε.. τι θα κανουμε λοιπον? θα σταματησουμε να αγοραζουμε απο εξωτερικο? Αν το νιωθει καποιος ετσι, ας παει απο το καταστημα.

Παντως, μια απο τις τελευταιες μου παραγγελιες απο Κινα καθυστερησε 2,5 μηνες (ποιος ξερει που ταξιδευσε) αλλα θα ξαναπαραγγειλω απο Κινα. Αυτα συμβαινουν....

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #109 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 14:46 »
H DC ταση δεν ειναι καθολου ξεπερασμενη ουτε στο η.τ. ουτε στις αλλες ηλεκτρονικες συσκευες (να σου τονισω πως σχεδον ολες οι ηλεκτρονικες μικροσυσκευες δουλεουν με συνεχη ταση). Προσπαθειες πανω στην παλμικη ταση γινονται σε διαφορα μοντς απο τους Κινεζους, αλλα αν ειχαν "ξεπερασει" την DC ταση δεν θα λεγαμε τωρα οτι το προβαρι ειναι ακομη κορυφη  ;) (νομιζω τα τελευταια 2 χρονια η ατμιστικη κοινοτητα το θεωρει κορυφη, ετσι δεν ειναι?)
Καλά...Ψάξε για το όρο PWM.

Παράθεση
μεταπωλητικη αξια μπορεις να δεις στις αγγελιες εδω και στο ecf ποσο ειναι..δεν θα το ελεγα κουραφεξαλα..
Ναι κουραφέξαλα...170 καινούργιο και με απόδειξη αγοράς, 150 μεταχειρισμένο...Θέμα επιλογής είναι και γνώσης του τι αγοράζεις...Μόνο (και στο γράφω πάλι κομψά). ;)

Παράθεση
ειναι η φυσικη εργονομια της κατασκευης του μοντ, να τον βολευει κατα την χρηση/ατμιση αλλα και η οργανωσιακή εργονομία του μοντ οσον αφορα στην αλληλεπιδραση του με τον ατμιστη. Αν πιστευεις οτι ουτε βολικο ειναι στην χρηση αλλα ουτε και η αλληλεπιδραση του ευκολη...παω πασο.
Ένας σωλήνας είναι με διαφορετική διάμετρο και ίσως ύψος...Μονάχα αυτό.
Τα υπόλοιπα δεν τα κατάλαβα για να απαντήσω. Τι είναι η οργανωσιακή εργονομία και τι ή αλληλεπίδραση με τον χρήστη?

Παράθεση
Με το Ζ (οχι της νομπακο, αλλα οπως και να εχει Ζ) ειχα μια περιοδο συνυπαρξης. Καλα και αγια τα καινουργια χαρακτηριστικα...αλλα παλι στο προβαρι κατεληξα, το παλιο μου V1 που δεν ειναι καν μινι. Δεν θα συμφωνησω λοιπον με την θεση σου.

Αν σε ενόχλησε η περίσσια δύναμη (raw power Που λένε οι Άγγλοι) δεν το καθιστά άχρηστο γενικά και αόριστα...Το καθιστά άχρηστο για τα γούστα ΣΟΥ.

...


Εννοείς αυτό ? http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,710.msg504607.html#msg504607
για πες ίσως κάτι μας έχει διαφύγει  :hmmm: 
Αυτό είναι..Λαθος.


συγχωνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2013, 23:04 από petra »

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #110 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 14:57 »
Καλά...Ψάξε για το όρο PWM.

Δεν χρειαζεται να τον ψαξω... σχεδιαζαμε τετοια κυκλωματα στο πανεπιστημιο.


Ναι κουραφέξαλα...170 καινούργιο και με απόδειξη αγοράς, 150 μεταχειρισμένο...Θέμα επιλογής είναι και γνώσης του τι αγοράζεις...Μόνο (και στο γράφω πάλι κομψά). ;)

Αυτο ακριβως ειναι η μεταπωλητικη αξια.

Ένας σωλήνας είναι με διαφορετική διάμετρο και ίσως ύψος...Μονάχα αυτό.
Τα υπόλοιπα δεν τα κατάλαβα για να απαντήσω. Τι είναι η οργανωσιακή εργονομία και τι ή αλληλεπίδραση με τον χρήστη?

Αν ηταν ενας σωληνας, κανεις στον κοσμο δεν θα εδινε 150 ευρω για να το αγορασει.. Η αλληλεπιδραση ειναι χονδρικα ο τροπος που του "μιλας" και ο τροπος που σου "μιλαει". οργανωσιακή εργονομία ειναι η μελετη που εχει γινει για να ειναι οσο το δυνατον πιο φιλικο στον ατμιστη (τουλαχιστον γνωριζω πολλους κατοχους του που το αναφερουν αυτο, και μιλαω και απο προσωπικη εμπειρια)

Αν σε ενόχλησε η περίσσια δύναμη (raw power Που λένε οι Άγγλοι) δεν το καθιστά άχρηστο γενικά και αόριστα...Το καθιστά άχρηστο για τα γούστα ΣΟΥ.

...

Ειδες πουθενα στο ποστ μου να το λεω αχρηστο? ??? Μιλησες για "σαφώς καλύτερη επιλογή" και σου ειπα οτι εχω εμπειρια και απο τα δυο και που κατεληξα εγω. Τα bold δεν χρειαζονται..γνωριζω οτι αναφερομαι στο δικο μου γουστο.

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #111 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:26 »
Δεν χρειαζεται να τον ψαξω... σχεδιαζαμε τετοια κυκλωματα στο πανεπιστημιο.
Και κατέληξες στο συμπέρασμα οτι είναι υποδιέστερα απο το DC signal ε ?

Παράθεση
Αυτο ακριβως ειναι η μεταπωλητικη αξια.
Ναι για τον αγοραστή λέγετε με τρώνε τα χέρια μου για ψώνια...Για τον πωλητή ρίχνω αδεια ,να μειώσω την χασούρα μου και να πάω παρακάτω αγοράζοντας κάτι άλλο."Δεν τα αγγίζει καν ο χρόνος".

Παράθεση
Αν ηταν ενας σωληνας, κανεις στον κοσμο δεν θα εδινε 150 ευρω για να το αγορασει.. Η αλληλεπιδραση ειναι χονδρικα ο τροπος που του "μιλας" και ο τροπος που σου "μιλαει". οργανωσιακή εργονομία ειναι η μελετη που εχει γινει για να ειναι οσο το δυνατον πιο φιλικο στον ατμιστη (τουλαχιστον γνωριζω πολλους κατοχους του που το αναφερουν αυτο, και μιλαω και απο προσωπικη εμπειρια)
Για ποιά "οργάνωση" γράφεις...Ένα κουμπί και ένα display που στην περίπτωση των Zs υπάρχει περισότερη πληροφορία...Αν την extra πληροφορία εσύ την βαφτίζεις άχρηστη είναι ζήτημα δικό σου και μόνο δικό σου...Μην σου πω οτι στην περίπτωση του Sigelei έγινε και ένα βήμα παραπέρα με την οθόνη και την παρουσίαση πληροφορίας-έστω και με χαζά προβλήματα... ;)

Παράθεση
Ειδες πουθενα στο ποστ μου να το λεω αχρηστο? ??? Μιλησες για "σαφώς καλύτερη επιλογή" και σου ειπα οτι εχω εμπειρια και απο τα δυο και που κατεληξα εγω. Τα bold δεν χρειαζονται..γνωριζω οτι αναφερομαι στο δικο μου γουστο.
Ακόμα δεν έχεις γράψει Provari uber alles...Νταξ.
Στο ξαναγράφω λοιπόν...Γεγονός οτι είναι πιο δυνατό (raw power)


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #112 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:39 »
Θα σου απαντησω μονο σε αυτο

Αν την extra πληροφορία εσύ την βαφτίζεις άχρηστη είναι ζήτημα δικό σου και μόνο δικό σου..

Επαναλαμβανω, οτι δεν ειπα αχρηστο τιποτα.. αυτο που ειπα το κανω ξανα παραθεση παρακατω για επαναληψη

Καλα και αγια τα καινουργια χαρακτηριστικα...αλλα παλι στο προβαρι κατεληξα, το παλιο μου V1 που δεν ειναι καν μινι. Δεν θα συμφωνησω λοιπον με την θεση σου.

αναφερομαι απο την αρχη σε δικα μου ζητηματα και την δικη μου οπτικη γωνια...ειναι προφανες πιστευω.

Ακόμα δεν έχεις γράψει Provari uber alles...Νταξ.

Ας μην κανουμε υποθεσεις για το τι μπορει ή δεν μπορει να γραψει ο αλλος. Πολλα δεν εχω γραψει και ουτε θα τα γραψω.

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #113 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:42 »
Ακόμα δεν έχεις γράψει Provari uber alles...Νταξ.
Στο ξαναγράφω λοιπόν...Γεγονός οτι είναι πιο δυνατό (raw power)


Όταν η τάση δεν είναι συνεχόμενη και σταθερή το ψέμα με την ονομασία καθαρή δύναμη το αισθάνομαι κλωτσιά στα αμελέτητα... Όταν άλλα του ζητάω και άλλα μου δίνει και όχι ότι γράφει η οθόνη τότε δεν είναι raw power αλλά raw kick in the nuts of my trust αφού σου αρέσουν και τα εγγλέζικα... Πάντα ήταν είναι και θα είναι ζητούμενο αυτό που ζητάς να σου δίνει και όχι κατα προσέγγιση αλλα συνεχόμενα χωρίς την παραμικρή έννοια στο σκαμπανεύασμα... Όλα τα άλλα είναι εμπορικές κοροιδίες τύπου γυφτιλίκια...Έτσι το λένε στο χωριό μου και δεν το λέω με την έννοια τη ρατσιστική....

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #114 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:43 »
hemlock το πρωτο μου vv της προκοπής ήταν ενα Vmax..  ::)
Πράγματι εξαιρετικό απο όλες τις απόψεις και ιδιως αν σκεφτει κανεις την τιμή του... :yes:
Αλλά (και αυτο είναι ένα μεγάλο "ΑΛΛΑ") τώρα το vmax ειναι στο συρτάρι, με λιγότερο απο 10 μήνες χρήσης έχει ξεβάψει και γρατζουνιστει παντού αλλά το κυριότερο το κουμπί του κόλλησε και οι σπέιρες στο καπάκι έχουν φαγωθεί εντελώς και ειναι σχεδον αδύνατο να βιδώσω το κάτω καπάκι της μπαταρίας.
Δεν λέω βέβαια, τα έχει βγάλει τα λεφτά του και με το παραπάνω....
Απο την άλλη, έχω στα χέρια μου ένα ηλικίας 2.5 χρόνων provari V1 το οποίο έχει πλυθεί και στο πλυντήριο μια φορα  :eyesplash: 
Παραμένει αγρατζούνιστο και εξακολουθεί να πυροβολάει όπως την πρώτη μέρα... ΑΥΤΟ είναι "αξιοπιστία".... Και προφανώς ΑΥΤΟ πληρώνεις στο provari.... :dontknow:
Πληρωνει κανεις την αξιοπιστία και την ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά της ποιότητας κατασκευής....  :yes:

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #115 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:49 »
Θα σου απαντησω μονο σε αυτο

Επαναλαμβανω, οτι δεν ειπα αχρηστο τιποτα.. αυτο που ειπα το κανω ξανα παραθεση παρακατω για επαναληψη

αναφερομαι απο την αρχη σε δικα μου ζητηματα και την δικη μου οπτικη γωνια...ειναι προφανες πιστευω.


Ναι αλλα κάπου ανακάτεψες την γνώμη σου με αναφορές στο Ecf...Ξέρω να διαβάζω...



Όταν η τάση δεν είναι συνεχόμενη και σταθερή το ψέμα με την ονομασία καθαρή δύναμη το αισθάνομαι κλωτσιά στα αμελέτητα... Όταν άλλα του ζητάω και άλλα μου δίνει και όχι ότι γράφει η οθόνη τότε δεν είναι raw power αλλά raw kick in the nuts of my trust αφού σου αρέσουν και τα εγγλέζικα... Πάντα ήταν είναι και θα είναι ζητούμενο αυτό που ζητάς να σου δίνει και όχι κατα προσέγγιση αλλα συνεχόμενα χωρίς την παραμικρή έννοια στο σκαμπανεύασμα... Όλα τα άλλα είναι εμπορικές κοροιδίες τύπου γυφτιλίκια...Έτσι το λένε στο χωριό μου και δεν το λέω με την έννοια τη ρατσιστική....
Συγκρίνεις διαφορετικές τεχνολογίες...Το κριτήριο είναι υποκειμενικό σε αυτή την περίπτωση. To ίδο είχα πάθει και εγώ όταν παράτησα τις ego μπαταρίες για ένα lava... ;)
hemlock το πρωτο μου vv της προκοπής ήταν ενα Vmax..  ::)
Πράγματι εξαιρετικό απο όλες τις απόψεις και ιδιως αν σκεφτει κανεις την τιμή του... :yes:
Αλλά (και αυτο είναι ένα μεγάλο "ΑΛΛΑ") τώρα το vmax ειναι στο συρτάρι, με λιγότερο απο 10 μήνες χρήσης έχει ξεβάψει και γρατζουνιστει παντού αλλά το κυριότερο το κουμπί του κόλλησε και οι σπέιρες στο καπάκι έχουν φαγωθεί εντελώς και ειναι σχεδον αδύνατο να βιδώσω το κάτω καπάκι της μπαταρίας.
Δεν λέω βέβαια, τα έχει βγάλει τα λεφτά του και με το παραπάνω....
Απο την άλλη, έχω στα χέρια μου ένα ηλικίας 2.5 χρόνων provari V1 το οποίο έχει πλυθεί και στο πλυντήριο μια φορα  :eyesplash: 
Παραμένει αγρατζούνιστο και εξακολουθεί να πυροβολάει όπως την πρώτη μέρα... ΑΥΤΟ είναι "αξιοπιστία".... Και προφανώς ΑΥΤΟ πληρώνεις στο provari.... :dontknow:
Πληρωνει κανεις την αξιοπιστία και την ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά της ποιότητας κατασκευής....  :yes:
Ε ναι...Τουλάχιστον οι Αμερικάνοι της Provape θέλησαν να προχωρήσουν ένα βήμα παραπέρα το ΗΤ και το έκαναν...Απο τους Κινέζους γιατί θα πρέπει να περιμένεις κάτι άλλο απο 1000000 τεμάχια τον χρόνο (οχι οτι είναι ανίκανοι για ποιότητα) ?




συγχώνευση συνεχομενων ποστ. Μπορείτε να πατήστε τροποποιηση και να συμπληρώσετε το ποστ σας. Δεν χρειάζονται συνεχόμενες δημοσιεύσεις
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2013, 23:09 από petra »

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #116 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:52 »
Ναι αλλα κάπου ανακάτεψες την γνώμη σου με αναφορές στο Ecf...Ξέρω να διαβάζω...
Επιμενεις να γυριζεις το ποστ σου επι του προσωπικου... αναφορες,λοιπον στο ecf και στο φορουμ αυτο, εκανα σχετικα με την μεταπωλητικη αξια. Εκει θα την δεις..στις αγγελιες και παρεθεσες μονος σου ενδεικτικα νουμερα.

Καποιοι απο τους λογους για την μεταπωλητικη αξια, αναφερθηκαν πολυ ωραια απο τον Pastafarai πιστευω. Ασχετα με το ποσες χιλιαδες τεμαχια θα φτιαξουν οι Κινεζοι...τον ατμιστη δεν τον ενδιαφερει αυτο. Ενα θα παρει  ;)

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #117 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:55 »
Τυχαίο δεν είναι φαντάζομαι πως μετά από την κυκλοφορία κάποιων mods που πολλά
υπόσχονται, να γίνεται μέτρηση και πάλι μέτρηση αν κάνουν αυτά που υπόσχονται.
Φυσικά και δεν είναι διόλου ευκαταφρόνητο να γίνουν, αλλά βλέπεις έχουν δώσει δικαίωμα
αμφισβήτησης. Εξάλλου οι V1,V2,V3,V4 εκδόσεις σε σύντομο χρονικό διάστημα κάτι λένε.

Όπως τυχαίο δεν είναι, πως στην αγορά αλλάζοντας το περίβλημα ή την ονομασία νομίζουν
πως έκαναν κάποια καινοτομία!

Σίγουρα πάντως αν κατατάξουμε τα vv mods σε αξιοπιστία δεν χρειάζεται κάποιος να
αμφιβάλει όταν το πιάσει στα χέρια του ή διαβάσει τα όσα λένε οι χρήστες του απανταχού
στο κόσμο.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #118 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:56 »
Οχι, καθολου ανικανοι για ποιοτητα δεν ειναι οι Κινεζοι! καθε άλλο!
Απλά ο κινέζος με την ιδια ευκολία που θα σου βγαλει τεραστια και φτηνη ποσότητα μπορεί να σου βγάλει και πρώτη ποιότητα η οποια ομως θα κοστιζει (ολοι ξερουμε που κατασκευαζονται αρκετα απο τα βασικα εντόσθια των iphone και των ipad)....
Προφανως οι Κινεζοι είναι του δόγματος "η φτήνεια φέρνει τον παρά" και έχουν ένα δίκιο σε αυτο.... :yes:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #119 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 15:56 »
Όταν η τάση δεν είναι συνεχόμενη και σταθερή το ψέμα με την ονομασία καθαρή δύναμη το αισθάνομαι κλωτσιά στα αμελέτητα...

Κάτι σαν τα Watt RMS και τα Watt P.M.P.O...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116196 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824552 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507560 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8967 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154865 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568884 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243981 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294310 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1787 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762858 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1150 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4040 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem