vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

472 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, Buliwyf, thanos1071

Διαφορα για νεο ατμιστη !

Αποσυνδεδεμένος bitzimon

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 23, 2013, 10:43 »
Εγώ μπορώ να σου δώσω μια μπαταρία hybrid,αντάπτορα 901/510 και μια πεντάδα boge 45άρι με μαύρο αυτοκόλλητο . Στείλε μου π.μ. για την παράδοση.

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 23, 2013, 15:45 »
Κομοτηνη ? και δεν εχεις αναφερθεί στον σκοπο ? C:-)
Ελα απο Κοσμιο για καφε λεμε στα υπόγεια μυστικά εργαστηρια του σκοπου !
Χθες το πρωι ειχαμε μια μινη συναντησει για καφε με δυο φιλους μεσα απο αυτο το φορουμ !

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 26, 2013, 20:57 »
επειδη μου την ''ειπαν'' οτι μαζευω τα πραγματα για μενα το νημα να κλειδωσει και
οποιος εχει στειλει κατα να ξερει οτι θα του επιστραφει


εχω τα προβληματα μου και αυτα μου φτανουν σας ευχαριστω ολους
υγεια να εχουμε

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 26, 2013, 22:32 »

Όχι ρε φιλέ..μην ακούς... κακές γλώσσες υπάρχουν παντού.
Αφού είναι για βοήθεια σε κάποιον νέο ατμιστη μην κολλάς σε τέτοια..μάζεψε και δώσε τα πράγματα στον άνθρωπο να ατμισει όπως είχες αρχικά σκεφτεί...

Στάλθηκε από το A100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 01:22 »
με καλυψε ο urahara.....
 

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 03:54 »
Το θεμα παραμενει ενεργο.
Μολις ολοκληρωθει αναφορα στον συντονισμο.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 12:46 »
Όχι ρε φιλέ..μην ακούς... κακές γλώσσες υπάρχουν παντού.
Αφού είναι για βοήθεια σε κάποιον νέο ατμιστη μην κολλάς σε τέτοια..μάζεψε και δώσε τα πράγματα στον άνθρωπο να ατμισει όπως είχες αρχικά σκεφτεί...

Στάλθηκε από το A100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Μπράβο σε όλους σας παιδιά !!!!!!   :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Μπράβο σε όλους σας  που ενδιαφερθήκατε να δώσετε ότι μπορεί ο καθένας σας για έναν άνθρωπο που θέλει να μπει στον κόσμο του ατμίσματος!!!!

Όποιος θέλει να κάνει το καλό δεν κοιτάζει ποτέ  που θα φτάσει η πράξη του από τη στιγμή που την έχει ήδη ολοκληρώσει  ως σκέψη!!!!!!!
Για μένα μετράει η καλή σκέψη μας πρώτα κ μετά η πράξη μας !! Ότι μπορεί ο καθένας ας κάνει! Ότι κ αν είναι αυτό!!!!!!  :yes: :yes: :yes:

Δημήτρη (urahara) σε σένα λέω άλλο ένα μεγάλο μπράβο για την καλοσύνη σου!!!!  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Κάποιες φορές οι καταστάσεις μας κάνουν καχύποπτους ! Δυστυχώς φταίμε εμείς που δεν αφήνουμε το καλό να πάρει μεγαλύτερο μέρος στην καρδιά μας!

Οι περισσότεροι άνθρωποι έχουν ανάγκη από εμπιστοσύνη πρώτα κ μετά από βοήθεια κ αυτό πρέπει να το δώσουμε πρώτα στον εαυτό μας κ μετά στους
άλλους!! Βοηθάμε δίχως να αναρωτιόμαστε αν όντως υπάρχει ανάγκη κ ξέρετε γιατί? Γιατί απλά η βοήθεια που θα δώσουμε σε εμάς θα επιστρέψει!!!!!

Μπράβο σε όλους σας παιδιά που για άλλη μια φορά δείχνετε από τι ανθρώπους αποτελείται  αυτό το φόρουμ!!!
  :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 12:50 »
επειδη μου την ''ειπαν'' οτι μαζευω τα πραγματα για μενα το νημα να κλειδωσει και
οποιος εχει στειλει κατα να ξερει οτι θα του επιστραφει


εχω τα προβληματα μου και αυτα μου φτανουν σας ευχαριστω ολους
υγεια να εχουμε
Να θυμάσαι κάτι ....... όταν πας να κάνεις ένα καλό ειδικά για έναν άνθρωπο! Δεν τα παρατάς τόσο εύκολα ναι?
Θα συνεχίσεις αυτό που ξεκίνησες κ θα δώσεις μεγάλη χαρά στον συνάνθρωπό σου !!!!

Μπράβο σου που μπήκες στον δύσκολο δρόμο να "ζητήσεις"!!!!
Μπράβο σου γιατί το κάνεις για να βγάλεις έναν άνθρωπο από την φυλακή του κ.τ. !!!!  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Διαφορα για νεο ατμιστη !
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 01, 2013, 14:47 »
σημερα παρελαβα το δεμα που ειχα στειλει το σετ με την σημειωση οτι δεν εβρεθη ο παραληπτης!!!
δεν ξερω αν εντασετε στην οργη που προκαλεσαν στον φιλο καποιοι που ειπαν οτι μεζευει πραγματα για προσωπικη χρηση η αν προκυται για τυχαιο γεγονος.!!!
ελπιζω να ειναι τυχαιο γεγονος και παρολαυτα ο φιλος που ηθελε να ξεκινησει το Η.Τ να βρηκε πραγματα.!!!
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 356289 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10968 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 946 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 802 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589874 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 798003 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7500 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 313841 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 7021 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12355 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13616 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711