vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

409 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Mimhsdr, ZoeM

Πρωτότυπα και ιμιτασιόν

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #735 στις: Ιουλίου 05, 2014, 12:09 »
@nickgr
να ξεκινησεις το ατμισμα με επισκευασιμο (γενικως)......?
...πολυ θαρραλεο....! και το πιο πιθανο να σε απογοητευσει.

δεν θα το προτεινα σε κανεναν νεο ατμιστη.

Απο εκει και περα, νομιζα οτι η συζήτηση σε αυτο το νημα είχε να κανει με την "ηθικη", το "πρεπει", το δικαιωμα κλπ...αυτων που αντιγραφουν ενα προιον και οχι σχεση με αυτους που το αγοραζουν και γιατι το κανουν.

Διαβασα καποια αφοριστικα παραπανω οτι αν ειναι κλωνος δεν ατμιζεις.. Ας βαλουμε στην συζητηση οτι και οι περισσοτεροι εργοστασιακοι που κυκλοφορουν (ατμο και μπαταριες EGO ας πουμε) ειναι κλωνοι καποιων αυθεντικων κοματιων. Θα τολμουσα να πω οτι η μεγαλη πλειοψηφια εργοστασιακων ατμιστικων προιοντων ειναι αντιγραφες. Νομιζω οδηγουμαστε στο οτι ελαχιστοι ατμιστες ατμιζουν μιας και ελαχιστοι ατμιστες εχουν ατμιστικα προιοντα πρωτοτυπα.

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #736 στις: Ιουλίου 05, 2014, 12:24 »
Aρα οπως μας τα λες εσυ ξεκινησες με οριντζιναλ,και εκει εμεινες γι αυτο και ανεβαινεις τις σκαλες!!!! :eyesplash:
Τι σχεση εχουν αυτα που γραφεις τωρα με τα πρωτα?
Για την υπερτροφοδοσια δεν φταιει ο Kayfun.
Οι φιλοι σου δεν εγιναν ατμιστες οχι γιατι τους προβληματιζαν οι ατμοποιητες αλλα προφανως δεν ηθελαν.
Αλλα δεν μας ειπες πως κοντεβε να παθει η υγεια σου μεγαλα ζημια μια που ο ιδιος λες οτι ξεκινησες σωστα.!!!!
Παιζει κατι αλλο ??? ?? που θα ηταν  ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ για το ΦΟΡΟΥΜ???
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #737 στις: Ιουλίου 05, 2014, 12:32 »
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Δοκίμασα  ego δε μου άρεσε πήρα καυφουν μου άρεσε έγινα ατμιστης. Αν επερνα κλωνο καυφουν σαν αυτούς που αγόρασα αργότερα για τους φίλους μου που δεν λετουργουσαν σωστα μάλλον θα καπνιζα ακόμη.

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #738 στις: Ιουλίου 05, 2014, 12:47 »
Πραγματικα υπαρχει μεγαλο προβλημα.
Αρχιζεις να εισαι προκλητικος.
ΤΗΝ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ  ΤΗΝ ΕΠΑΘΕΣ τοτε προφανως απο τον οριτζιναλ!!!!!!!!!!
Καλα ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ οτι κατι δεν παει καλα...........
Γιατι ολα αυτα??
Μεχρι που θα φτασει η προβοκατσια?? :angry_orange:
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #739 στις: Ιουλίου 05, 2014, 12:49 »
Ποιά προβοκάτσια???

Έλεος με το φανατισμό σας πιά >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #740 στις: Ιουλίου 05, 2014, 12:51 »
Κάποιες σκέψεις που απέκτησα διαβάζοντας τις τελευταίες ημέρες αυτό το νήμα:

α) Θεωρητικά θα έπρεπε να γίνεται συζήτηση, ανταλλαγή απόψεων και ανταλλαγή εμπειριών. Στην πράξη όμως αυτό που βλέπω είναι μία μάχη η οποία έχει γίνει και στο παρελθόν και μου θυμίζει τις εκπληκτικές ατάκες πασίγνωστου Έλληνα κατασκευαστή. Πρέπει να το δούμε λίγο πιο χαλαρά το θέμα καθώς ούτε η μία άποψη θα αλλάξει, ούτε και η άλλη. Αυτός που έχει τη δυνατότητα, το χρόνο και τις προϋποθέσεις να παίρνει τα γνήσια, θα συνεχίσει. Και η άλλη πλευρά επίσης θα συνεχίσει με τους κλώνους (κατά κοινή ομολογία κλώνους και όχι κατα spectrum κλώνους).

β) Το να ατμίζεις με μοντ των 200€ και ατμοποιητή από άλλα τόσα με σύρμα επίχρυσο και φυτίλι από μετάξι μεταξοσκώληκα ταϊσμένου με παλαιωμένα φύλλα μουριάς αξίας πάνω από ένα παλαιωμένο κονιάκ, δεν σε κάνει ανώτερο ατμιστή από κάποιον ο οποίος ατμίζει με ego-c. Μπορεί να το ευχαριστιέσαι και να είναι ακριβώς στα μέτρα σου, αλλά αυτό είναι δικό σου θέμα. Εκτός αν στο μέλλον επικρατήσει η άποψη να κολλάμε παράσημα στο πέτο αναλόγως τις συσκευές που έχουμε ατμίσει. Ή εκτός και αν κάποια στιγμή στο μέλλον τρώμε πόρτα από κλαμπάκια αν δεν κρατάμε ένα πεντακοσάρικο σε υλικά ατμιστού.

γ) "Κάποιου του έδειχναν το φεγγάρι και αυτός κοιτούσε το δάχτυλο". Καλή η αναζήτηση ενός καλύτερου, για τα γούστα του καθενός, ατμιστικού προϊόντος, υγρού, μοντ, ατμοποιητή κλπ. Αλλά να μην ξεχνάμε ότι ο απώτερος σκοπός είναι η προσωπική μας ευχαρίστηση. Είτε ατμιστική, είτε οπτική, είτε το ψώνιο μας. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι ισχύει το "my way or the highway". Συναναστρέφομαι με πολλούς ατμιστές σε καθημερινή βάση και η πλειοψηφία τους ατμίζει με ego και εργοστασιακό. Και είναι ευχαριστημένοι. Κάπου διάβασα για γνωστό ατμοποιητή να χρησιμοποιείται και ως μέτρο απόδειξης του αντρισμού. Εκτός του ότι το βρίσκω προσβλητικό για τις απανταχού ατμίστριες, το θεωρώ άστοχο ακόμα και ως χιούμορ. Είπαμε: ο καθένας τη βρίσκει διαφορετικά.

Τέλος, δ)
Διαβαζω αυτό το νήμα μηνες τώρα και μα το θεο δε βρίσκω το νόημα ύπαρξης του. Τι ακριβως προσπαθει να κερδίσει η κάθε "πλευρα"; Να πείσει τους " αντιφρονούντες" οτι δεν έχουν δίκιο. Δεν πρόκειται να γίνει. Ο καθένας έχει την άποψη του περί κλώνων και αυθεντικών προιοντων, ξέρει τα θετικά και τα αρνητικά του καθενός και έχει αποφασίσει προς ποια κατευθυνση θα κινηθεί.
Ειλικρινά δεν μπορω να καταλάβω γιατί κάποιοι μαχεστε και υποστηρίζετε τα ελληνικά καταστήματα και τα mods και επισκευάσιμους που έχουν κατασκευάσει και προσπαθείτε να πεισετε τους υπολοιπους να αγοράζουν τα αυθεντικά κι όχι τους κλώνους τους. Τι κέρδος έχετε εσεις απο αυτο; Αν εσείς αγοραζετε το αυθεντικό ελληνικό ή μη mod που επιθυμειτε τι σας ενοχλεί τι θα αγοράσει ο γειτονας;
Την ίδια απορία έχω και γι' αυτους που επιλέγουν να αγοράσουν κλώνους. Εχετε ζυγίσει τα πραγματα κι αποφασίσατε να αγορασετε τον κλώνο ενος μηχανικού mod. Τέλεια. Δικαίωμα σας. Δεν μπορω να καταλάβω γιατί να προσπαθείτε να αποδειξετε οτι είναι εξίσου καλό με το αυθεντικό. Αν είναι για εσας, αυτό δε μετράει; Γιατί ασχοληστε με τον καθένα που προσπαθει να το βγάλει άχρηστο ενω εσείς θεωρείτε οτι δεν είναι;
Δεν καταλαβαίνω γιατί να φανατιζεται κάποιος για την αγορά ενος αυθεντικού ή μη προϊόντος απο τη στιγμη που δεν είναι ο ίδιος ο έμπορος/κατασκευαστής του.

τα λέει όλα. Και προτείνω ευθαρσώς εφ' όσον το νήμα παραμείνει στις γραμμές που είναι τις δύο τελευταίες ημέρες και δεν επιστρέψει στην ανταλλαγή απόψεων και εμπειριών χωρίς ο ένας να προσπαθεί να επιβληθεί στον άλλο, να κλειδώσει.

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #741 στις: Ιουλίου 05, 2014, 13:23 »
Aνταλλαγή απόψεων κι εμπειριων μεταξύ μας όπως αναφέρθηκε.  Τι πιο χρήσιμο   κι ωραιο απ' αυτό???
Πόσο πιθανόν ειναι να βρίσκω καθημερινα 20-30-100 πιο εμπειρους ατμιστες απο μένα και να συζητάμε στην πραγματική ζωή???


Στο προκειμενο λοιπόν:
7 παμφηνοι ντριπερς απο Κινα, δεκάδες στησιματα-πλυσίματα-πειράγματα-πειράματα, ατμισμα από πολύ καλό έως τέλειο, σκουριά καμμία!

Αυτό σημαινει:
Α) Μισώ τους οριτζιναλ-ακριβούς ντριπερς που δε θέλησα να αγοράσω?
Β) Μισω και ζηλευω τους κατόχους-υποστηρικτές τους?
Γ) Παραγγέλνω τον 8ο που θα μου γεμίσει το μάτι όταν μου καπνισει και συνεχίζω την χαρούμενη ατμιστική πορεία μου?


Θα πάρω το (Γ)....

Αποσυνδεδεμένος Oyk152

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #742 στις: Ιουλίου 05, 2014, 13:26 »
Παντως εγω ενα νεμι κλωνο με KL+ κλωνο και υβριδικο κονεκτορα το εχω καταφχαριστηθει!!!! :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 05, 2014, 13:36 από Oyk152 »

Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #743 στις: Ιουλίου 05, 2014, 13:33 »
Ρε συ nickgr, πριν ειπες οτι εχεις αγορασει 20 κλωνους και οι 12 εβγαλαν σκουρια. Δηλαδη ποιοι κλωνοι ειναι αυτοι μεσα στους 4 μηνες που ατμιζεις και προλαβαν και σκουριασαν. Aυτη ειναι η προβοκατσια που λεει ο Τσαρλι. Μπορει να μην καταλαβαμε εμεις κατι, ειναι και ο γραπτος λογος λιγο περιεργος, οταν ομως ακουμε γενικα υπερβολες απο ατομα που δεν εχουν δοκιμασει καν κλωνο (Δερεκοπουλος για παραδειγμα), τοτε ειναι λογικο να φυλαμε τα ρουχα μας γι ανα εχουμε τα μισα.


Και κατι αλλο προς ολους του "αντικειμενικους". Ειδατε πουθενα κανεναν που προτιμαει κλωνους να λεει οτι τα οριτζιναλ ειναι σκαρτα, οτι δεν ειναι καλα, οτι ειναι για πεταμα, ενω δεν τα εχει δοκιμασει; Ε δεν το ειδατε πουθενα, το αντιθετο βλεπουμε συνεχεια και ειναι πραγματι προκληση.

Aρα οπως μας τα λες εσυ ξεκινησες με οριντζιναλ,και εκει εμεινες γι αυτο και ανεβαινεις τις σκαλες!!!! :eyesplash:  Τι σχεση εχουν αυτα που γραφεις τωρα με τα πρωτα?Για την υπερτροφοδοσια δεν φταιει ο Kayfun.Οι φιλοι σου δεν εγιναν ατμιστες οχι γιατι τους προβληματιζαν οι ατμοποιητες αλλα προφανως δεν ηθελαν.Αλλα δεν μας ειπες πως κοντεβε να παθει η υγεια σου μεγαλα ζημια μια που ο ιδιος λες οτι ξεκινησες σωστα.!!!!Παιζει κατι αλλο ???  ?? που θα ηταν  ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ για το ΦΟΡΟΥΜ???Πετρος  :thumpup: 
Δεν ειναι οτι δεν ηθελαν να γινουν ατμιστες. Το προβλημα ειναι οτι νεοι στον χωρο του ατμισμου ξεκινησαν με επισκευασιμους. Και τον κολλητο μου με επισκευασιμο τον ξεκινησα αλλα τον εχω καθε μερα απο κοντα να του διορθωνω και να του τον φτιαχνω. Βεβαια ειναι και ντριπερ, δεν εχει θεματα με υποτροφοδοσιες και υπερτροφοδοσιες. 


Συγχωνευση ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 05, 2014, 13:53 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #744 στις: Ιουλίου 05, 2014, 14:19 »
Φιλε  vagela  δεν ξέρω ποσους κλώνους εχω, πρέπει να είναι 30 με 40. Το 12 στα 20 είναι στατιστικά για να δείξω οτι 2 στους 3 κλώνους δεν είναι λειτουργικοι. Πριν μερικές μέρες εκανα ενα τεστ. Μουλιασα σε νερο και ξυδι για 24 ώρες όσους κλώνους δεν ήταν για πέταμα. Μετα του ς άφηνα να στεγνώσουν σε βρεγμένο χαρτί.  Εκει διαπίστωσα οτι

Ολοι οσοι εχουν μαύρες αλεν βιδες σκουριάζουν. Δηλαδή οι μισοί κλώνοι περιλαμωανομενων και των ρουσιαν.
Οι περισσότεροι με ςς υποτιθετε βιδες σκουριαζουν.

Σε εναν σκουριασε η τρυπα αερα ανάμεσα στους πόλους.

Και σε ένα άλλο ξεχειλωσαν τα ορινγ, εγιναν σχεδον διπλά ενω ηταν στο νεροξυδο.

Δεν είμαι κατα των κλωνων γενικά, ολα μου τα μοντακια εκτός απο το προβαρι είναι κλώνοι. Και τα πάνε μια χαρα.

Απλά στους ατμοποιητες θέλει περισσότερη προσοχή

Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #745 στις: Ιουλίου 05, 2014, 14:28 »
Ενταξει, τα ορινγκακια γενικα θελουν προσοχη παντως, νε ειναι τοσες ωρες μεσα στο ξυδι δεν ειναι και οτι καλυτερο ανεξαρτητου ποιοτητος. Εγω απορω που εχεις βρει μαυρες βιδες σε κλωνο παντως. Στην φαστεκ οσο και να το κοιταω δεν εχω δει κατι τετοιο  :hmmm:  Και κατι αλλο, 30-40 κλωνους σε 4 μηνες ατμισματος πως τα καταφερες και τους πηρες; Υποθετω οτι τους πηρες απο ελληνικα καταστηματα παντως, γιατι απο φαστεκ δεν θα ειχαν προλαβει να ερθουν με τους χρονους παραδοσης που εχει. Κανονικα επρεπε να τους πας πισω απο εκει που τους αγορασες παντως. Αν και απορω, 3 ατμοποιητες τη μερα αγοραζεις; Και μαλιστα το συνεχιζεις ενω σου βγαινουν ολοι σκαρτοι; (κατι δεν παει καλα με τα νουμερα που δινεις  :hmmm: )


Εγω εχω αγορασει 3 κλωνους συνολικα και βγηκαν και οι τρεις καλοι, αλλα δεν εχει και κανενας μαυρα βιδακια  ;)

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #746 στις: Ιουλίου 05, 2014, 14:31 »
Nemesis RDS, και Cruiser79 (που το σχολιάκι για τη θύμιση ποστ μόνο του άξιζε μπράβο κι επανάληψη!!).
Έχετε απόλυτο δίκιο, αλλά σκεφτείτε τι θα γινόταν τότε, αν οι μισοί βγαίναν και λέγαν λοιπόν ... ότι λέγαν τότε, αλλά δεν απαντούσε κανείς, "μήπως είσαι υπερβολικός". Αν όταν ξεκίνησα είχα περάσει πριν την αγορά του egoT Ovale από εδώ, θα είχα δώσει 100 €: Τα γραπτά μένουν, και το νήμα αντί πλέον να μιλάει για τα πλεονεκτήματα των πρωτοτύπων μιλάει για τα μειονεκτήματα της Fasttech. Και καλά άσε το κι αυτό, και τον γενικό αντιfasttechισμό που υπάρχει εδώ, στο φόρουμ, σε reviewers, που θα στείλουν έναν νέο ατμιστη να πληρώσει όπως κι εγώ 100 € για egoT το δέχομαι και το αφήνω. Μερικές φορές όμως πολλά επιχειρήματα είναι σαθρά, ή ένας νέος που θα έρθει δεν ξέρει πως ΠΑΝΤΑ όταν βλέπουμε μία άποψη κοιτάμε τα υπόλοιπα μηνύματα όποιου τα λέει.
Τα σαθρά επιχειρήματα (οκ, το ξέρω, υπάρχουν μερικές φορές κι από τις δυο πλευρές) και το να βλέπω το νήμα να συμπληρώνεται συχνά πυκνά από "Κάψτε την αντίχριστη τη Fasttech, Ερχεται το Τέλος" είναι η αιτία που με κάνουν κι επιστρέφω συχνά πυκνά στο νήμα...

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #747 στις: Ιουλίου 05, 2014, 14:35 »
Μαυρες αλεν βιδες

https://www.fasttech.com/p/1447805

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #748 στις: Ιουλίου 05, 2014, 14:41 »
Φιλε  vagela  δεν ξέρω ποσους κλώνους εχω, πρέπει να είναι 30 με 40. ....................

Φίλε TSARLY  εγω ξεκίνησα το ατμισμα πριν 4 μηνες με καυφουν λιτε γνήσιο.
.................

Δηλαδή μας λές πως σε τέσσερις μήνες δοκίμασες 30-40 κλώνους, ένα μήνα θέλουν να έρθουν από εκεί (δικά σου λόγια, μην τα παραθέσω κι αυτά..) και τους έχεις κρίνει στο ελάχιστο;;; Πόσο βγαίνει μαθηματικά να τους άτμιζες, τρεις μέρες τον καθένα; Ναι, ξέρω κάποιους τους πήραν οι φίλοι σου, αλλά υποτίθεται πως και κάποιες μέρες ατμίζεις και τον γνήσιο.... Το 4 μήνες εγώ πως δεν το είχα δει ποτε. Πότε πρόλαβες και πήρες έναν γνήσιο και 40 κλώνους σε 4 μήνες, ΜΟΝΟ από ατμοποιητες, και ποια εμπειρία μεταφέρεις στους επόμενους για να προστατέψεις από την παραλαβή τους; Των φίλων σου (που δεν είναι ατμιστές) ή των δύο ημερών δοκιμής;

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #749 στις: Ιουλίου 05, 2014, 14:45 »
Παω πάσο.
Προσπαθησα πάντως.
Καλή συνέχεια στο θέμα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342389 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541666 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1347 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1344 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592087 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios