vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

141 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, bloodlessz

Πρωτότυπα και ιμιτασιόν

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #705 στις: Ιουλίου 04, 2014, 20:17 »
Κλεψιτυπο=αφορα βιβλιο αλλα στην περιπτωση μας χωρις την εγκριση του κατασκευαστη.
Ιμιτασιον=απομιμηση επωνυμης προελευσης (μαιμου).
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #706 στις: Ιουλίου 04, 2014, 20:17 »
Βαγγελη κανεις πως δεν καταλαβαινεις? ??? ?


εγω ρωταω αν εχουν προβληματα και εσυ μου λες οτι τα δικα σου δεν εχουν προβλημα

αφου αγοραζεις καλους κλωνους μετα απο 5λεπτη μελετη εχεις να μου προτεινεις κανενα ??? ?? :) :) :) :) :)

Παντως πρεπει να εισαι πολυ τυχερος αφου κανεις τοσο πετυχεμενες αγορες ...... ουτε λοττο να επαιζες  ::) ::) ::) ::)


Φιλε exispathi αφου για σενα η σκουρια δεν ειναι κατι σημαντικο ατμιζε ελευθερα πανω σε αυτην η

και κατω απο αυτην ...καλα ατμισματα λοιπον ...... ;) ;) ;) ;)  και μην ταραζεσαι με τιποτα  :) :) :) :)

γιατι και να σκουριαζε τιποτα σε κανενα θα το ελεγε? ??? ? :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:  ο Γκοντο βεβαια δεν

θα παθει τιποτα αυτο ειναι σιγουρο :) :) :) :) :)


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #707 στις: Ιουλίου 04, 2014, 20:19 »
Βρε συ, πραγματικα ρωταω, ποια η διοαφορα κλεψιτυπου και ιμιτασιον; Το ιδιο δεν ειναι; :confused1: :confused1: :confused1:


Ημιτασιόν είναι ο smok terminator. Εχει κοπιάρει αυτούσια ή σχεδον αυτούσια την κατασκευή του killer, αλλά κυκλοφορεί με το λογότυπο της smok και με δικό του όνομα. Το όνομα killer δεν αναφέρεται πουθενά
Κλεψίτυπο είναι το nemesis της FT. Εχει αντιγράψει όχι μόνο την κατασκευή της ατμομηχανής, αλλά και τα λογότυπα του γνήσιου, τα έχει σταμπώσει κανονικά, μαζί με ενδεικτικό serial number και μέχρι πρότινος τα πουλούσε σαν nemesis. Τώρα τελευταία προσθεσε τη λέξη style δίπλα από το nemesis.
Ο όρος αφορά στην εμφάνιση. Η ποιότητα είναι άλλο θέμα και ανεξάρτητη από το αν είναι κάτι ημιτασιόν ή κλεψίτυπο, καθώς και στις δυο περιπτώσεις μπορεί να παίζει από παρόμοια μέχρι μέρα με τη νύχτα.   

Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #708 στις: Ιουλίου 04, 2014, 20:37 »
Βαγγελη κανεις πως δεν καταλαβαινεις? ??? ?


εγω ρωταω αν εχουν προβληματα και εσυ μου λες οτι τα δικα σου δεν εχουν προβλημα

αφου αγοραζεις καλους κλωνους μετα απο 5λεπτη μελετη εχεις να μου προτεινεις κανενα ??? ?? :) :) :) :) :)

Παντως πρεπει να εισαι πολυ τυχερος αφου κανεις τοσο πετυχεμενες αγορες ...... ουτε λοττο να επαιζες  ::) ::) ::) ::)


Φιλε exispathi αφου για σενα η σκουρια δεν ειναι κατι σημαντικο ατμιζε ελευθερα πανω σε αυτην η

και κατω απο αυτην ...καλα ατμισματα λοιπον ...... ;) ;) ;) ;)  και μην ταραζεσαι με τιποτα  :) :) :) :)

γιατι και να σκουριαζε τιποτα σε κανενα θα το ελεγε? ??? ? :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:  ο Γκοντο βεβαια δεν

θα παθει τιποτα αυτο ειναι σιγουρο :) :) :) :) :)




Δεν παιζω τυχερα παιχνιδια. ΑΝ θελεις σου κανω μερικες καλες προτασεις για κλωνους παντως, απλα πες μου τι σε ενδιαφερει στο περιπου. Και αν σκουριαζε κατι σε καποιον θα το ελεγε, ναι. Με την ιδια λογικη και τα δικα σου τα οριτζιναλ αν ειναι για πεταμα 'η απλα κατωτερα των κλωνων θα το ελεγες; Δεν παει ετσι λοιπον. Οταν καποιος δει κατι κακο το λεει και στους αλλους, και αν δεν το πει ενας, θα το πουν οι υπολοιποι 1000000 που το εχουν αγορασει.
Αληθεια, γιατι προτρεπεις τον exispathi να ατμιζει πανω στη σκουρια; Ειδες να λεει πουθενα οτι του εχει σκουριασει κατι; Λοιπον, παρε το launcher απο φαστεκ, δες τις απωλειες του, και μετα μπορεις ελευθερα να το κατηγορησεις οσο θες επειδη αποδιδει καλυτερα απο τα ακριβα γνησια. Παρε και τον origen και τον τριντεντ με τα 10 δολλαρια παλι απο φαστεκ, και οταν σου βγαλουν σκουρια εγω δεσμευομαι να σου κανω δωρο τους γνησιους  :thumpup:   


Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #709 στις: Ιουλίου 04, 2014, 20:51 »
Φιλε Βαγγελη δεν θελω δωρα εδω προσπαθουμε να κανουμε μια εποικοδομητικη συζητηση για τα διαφορα

μοντ της αγορας μου λες να δω τις απωλειες ποιος τις εχει μετρησει ??? ?? οι Κινεζοι στο μιλητο? ??? ?

δηλ το launcher με ποιο να το συγκρινουμε? ??? ? δηλ οι ατμοποιητες που αναφερεις των 10 δολαριων

ειναι καλυτεροι απο τους γνησιους? ??? ? :o :o :o :o  ελεος τι να πω? ??? Τελος παντων εχουμε διαφορα αντιληψης

γυρω απο το ατμισμα γενικως  και μια ερωτηση εχεις κανενα γνησιο μοντ? ??? και ποιο ??? ?? :) :) :) :)











« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2014, 21:00 από Δερεκοπουλος νικολαος »

Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #710 στις: Ιουλίου 04, 2014, 21:21 »
Επικοδομητικη συζητηση δεν μπορει να γινει οταν ισχυριζεσαι πραγματα που δεν ισχυουν.... ΕΙναι απλο ρε συ, δεν γινεται να βγαζουν ολοι οι κλωνοι σκουρια γιατι αν το εκαναν δεν θα τους αγοραζε κανεις... (ασε δε που θα το βλεπαμε και εμεις που εχουμε). To launcher το εχω, απο φαστεκ, και το εχω μετρησει προσωπικα. ΤΟ βιντεακι ειναι και σε ενα νημα εδω, και πραγματικα αποδιδει τρομερα. Γνησιο εχω το Gus Lord, που ενω ειναι κατα 0.05 βολτ χειροτερο απο το launcher, υπαιτιος ειναι η ασφαλεια του στον θετικο πολο, με αλλο pin αποδιδει το ιδιο ή καλυτερα, και φυσικα το Gυs το προτιμω με τα χιλια. Οχι γιατι ειναι γνησιο, αλλα γιατι ειναι πανεμορφο, πολυ εξυπνο σχεδιαστικα, και πραγματικα τα Gus ειναι μοναδικα για μενα λογο των καινοτομιων τους. Αλλα εκει ειναι το θεμα, οτι τα Gus ειναι και φτηνα, οχι ομως οτι το launcher εβγαλε και καποιο προβλημα. Απλα ειναι αυτο που λενε, πληρωνεις παραπανω χρηματα για ενα 5% καλυτερη ποιοτητα, το αν αξιζει η διαφορα των χρηματων ειναι θεμα καθαρα προσωπικο. Εγω ειλικρινα το λεω, μεχρι 80-90 ευρω αντε και τα δινω (με αιματηρες οικονομιες γιατι ειμαι ανεργος. Αλλα!!!! Πιανω δουλεια απο δευτερα!!!!), αλλα να δωσω 100 ευρω για ενα γνησιο τριντεντ;; Οχι, αυτο δεν το κανω.

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #711 στις: Ιουλίου 04, 2014, 21:41 »
Επομενως ειναι και θεμα νοοτροπιας του να μην θελεις να ξοδευεις πολλα και αυτο ειναι δικαιωμα σου

εφ οσον λοιπον εισαι ευχαριστημενος για μενα κανενα προβλημα τωρα το θεμα ποιοτητας κατασκευης

ειναι το πως το βλεπει ο καθενας  το γεγονος οτι αποδιδει τρομερα  και το συγκρινεις με το gus

τωρα τι να πω????::) ::) ::) ::)  και μαλλον εσυ ισχυριζεσαι πραγματα που δεν ισχυουν

για σενα κανενα γνησιο μοντ δεν ειναι καλο αφου δεν προκειται ποτε να το αγορασεις οποτε τινα λεμε τωρα?????

Σου ευχομαι καλη δουλεια και καλα ατμισματα ....  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:







 


 


Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #712 στις: Ιουλίου 04, 2014, 22:07 »
Φυσικα και ειναι θεμα νοοτροπιας αλλα και οινομικης επιφανειας. Ομως γιατι να μην το συγκρινω με το Gus; Οταν αγοραζα το Gus επρηξα στις ερωτησεις τον Κωστα σχετικα με τις επιδοσεις του, και να ειναι καλα ο ανθρωπος μου απαντησε με ακριβεια και ειλικρινια(η αληθεια ειναι οτι το Lord ειναι ακομα καλυτερο απο οτι πιστευει ο κατασκευαστης του. Οταν το πηρα στα χερια μου καταλαβα οτι μιλαμε για ενα μοντ οροσημο). Ομως το οτι ειναι κλωνος δεν τον κανει αυτοματως κατωτερο, απλα δες τις μετρησεις μου (μιλωντας μονο για ρευματα, οχι για ποιοτητα κατασκευης). Η ουσια ειναι αλλου. Οταν ενα γνησιο μοντ προσφερεται σε καλη τιμη, αποδιδει καλα (και το Gus αποδιδει τρομερα ακομα και με την ασφαλεια που κλεβει λιγα ρευματα), εχει εναν σωστο και προθυμο κατασκευαστη απο πισω, τοτε η συγκριση ειναι ατυχης και το γνησιο κερδιζει, συμφωνω μαζι σου. Αλλα δεν ειναι ολα τα γνησια σε αυτες τις τιμες. Στο φιναλε, για να μιλησω και ανοιχτα, γιατι το Lord να εχει 90 ευρω και το νεμεσις 135; Μονο το λock ring του νεμεσις και ειναι πανακριβο. Και κοιτα, δεν ειπα οτι τα γνησια δεν ειναι καλα, το αντιθετο, το GUs το εβγαλα καλυτερο απο το launcher  ;)

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #713 στις: Ιουλίου 04, 2014, 22:24 »
Εδω μιλαμε για συγκριση γνησιων και ιμιτασιον οχι για σχεση τιμης και ποιοτητας

διοτι το Νemesis εχει κανει πολυ καλες πωλησεις και ειναι πολυ φθηνοτερο απο κατι αλλα μοντ

που ακους τιμη και παιρνεις δρομο . Τωρα το γεγονος οτι το Νemesis κανει 135 ευρω δεν το κανει

χειροτερο απο το gus που ειναι φθηνοτερο και αντιστροφα  :) :) :) :)   και οιreseler

πρεπει να εχουν κερδος για να πουλησουν αλλωστε και ο gus εχει και ακριβο μοντελο που κανει 120 ευρω

αν δεν κανω λαθος επομενως ρωτησε τον γιατι εχει αυτη την διαφορα στην τιμη απο το  Lord  :hmmm: :hmmm: :hmmm:








Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #714 στις: Ιουλίου 04, 2014, 22:30 »
Το έχω πει και θα το ξανά πω μετρημένος ο κλώνος Νέμεσις της Hcigar με το original   στα ρεύματα οι διαφορές ελάχιστες  .. έχω το κλώνο της Hcigar και ειλικρινά από τη στιγμή που δεν υπάρχουν τεράστιες διαφορές δεν βλέπω το λόγο να αγοράσω το original , το φινίρισμα του και τα σπειρώματα του είναι με βάση το 10 στο 9 ( το γυρίζεις μια δυνατά και σου πέφτει το κομμάτι στο πάτωμα ) , δε χρειάζεται να είμαστε κολλημένοι σε όρους όπως γνήσιο  - κλώνος όταν βρίσκουμε ποιοτικά προϊόντα σε πολύ χαμηλότερες τιμές . εμένα αυτό με ενδιαφέρει .. αγοράζω κλώνους αλλά  προχθές μου ήρθε ο καυφουν lite plus original και έσκασα 75 ευρουλακια

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #715 στις: Ιουλίου 04, 2014, 22:35 »
Oταν λες ελαχιστες δηλ ποσο????? το εχεις μετρησει ??? με τι αντισταση με τι ατμοποιητη?????

και φυσικα με τι μπαταριες?????? :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:





Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #716 στις: Ιουλίου 04, 2014, 22:37 »
Εδω μιλαμε για συγκριση γνησιων και ιμιτασιον οχι για σχεση τιμης και ποιοτητας

διοτι το Νemesis εχει κανει πολυ καλες πωλησεις και ειναι πολυ φθηνοτερο απο κατι αλλα μοντ

που ακους τιμη και παιρνεις δρομο . Τωρα το γεγονος οτι το Νemesis κανει 135 ευρω δεν το κανει

χειροτερο απο το gus που ειναι φθηνοτερο και αντιστροφα  :) :) :) :)   και οιreseler

πρεπει να εχουν κερδος για να πουλησουν αλλωστε και ο gus εχει και ακριβο μοντελο που κανει 120 ευρω

αν δεν κανω λαθος επομενως ρωτησε τον γιατι εχει αυτη την διαφορα στην τιμη απο το  Lord  :hmmm: :hmmm: :hmmm:



Μα δεν μιλαω για σχεση τιμης/ποιοτητας. Για αμεση συγκριση μιλαω. Τα ακριβα μοντελα του Gus ειναι ακριβα γιατι εχουν περισσοτερη δουλεια στο αισθητικο κομματι (χαραξη) συν τον καινουριο διακοπτη με το ρουλεμαν που ειναι καπως ακριβοτερος απο τον παλιο. Και το οτι το νεμεσις ειναι ακριβο λογο των μεταπωλητων το γνωριζω, αλλα τοτε τι συγκρινουμε; ΤΟ lord αν το πουλουσε καταστημα θα ειχε 145 ευρω (με το airflow controller), αρα ειναι καλυτερο απο νεμεσις γιατι το νεμεσις εχει 135; Δεν παει ετσι. Εγω πιστευω οτι ειναι ισαξια μοντ, απλα οταν μπορω να παρω το ενα πολυ φθηνοτερα τοτε θα το κανω. Και πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι δεν βγαζει στην απεξω τους μεταπωλητες η ατμομηχανη. Τοσο δυσκολο ειναι να τα πουλαει μονη της η εταιρια;  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #717 στις: Ιουλίου 04, 2014, 22:45 »
Mα και ο gus δεν εχει το summer edition v2 130 ευρω γιατι το εχει τοσο τι καινοτομιες εχει για αυτη την τιμη

οσο γιατι τα δινει σε resselers ο Ατμομηχανη δεν εχεις παρα να τον ρωτησεις  :) :) :) :) :)





 

Αποσυνδεδεμένος mantos

  • ***
  • 929
  • Φύλο: Άντρας
  • ~Box Mods~
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #718 στις: Ιουλίου 04, 2014, 22:49 »

Εχουμε εναν ατμοποιητη γνησιο με 100$ κ απο διπλα τον κλωνο του(ιμιτασιον/κλεψιτυπο) με 10$.
Τους εχεις  κ τους 2 στα χερια σου, ατμιζεις κ με τους 2 κ δε βλεπεις διαφορα. Ή αντε κ βλεπεις, αλλα
αμελητεα.
Θες να μου πεις, οτι θα αγορασεις το γνησιο, μονο κ μονο γτ ειναι γνησιο? Νταξει, κολληματα ειναι αυτα. Παω πασο.

Ανα καιρους εχουν αναφερθει περιστατικα με σκουριες σε κλωνους. Ξερουμε οτι κατα 99% αυτο οφειλεται στις βιδες.
Τι κανουμε? Αλλαζουμε βιδες (αντε κ o-rings) ή κανουμε αιματηρες οικονομιες για το γνησιο.. Παλι περι ορεξεως.

Προσωπικα, ειπα να ασχοληθω με το dripping κ εδω κ 2 μηνες σχεδον, ντριπαρω ανελλιπως.
Εχω βαλει στο ματι ενα καρο rda περα απο τους 2 που εχω ηδη. Omega, trident, quasar, origin, stillare, zenith κ αλλους ποσους.
Εχω δει σχεδον ολα τους τα review & το συμπερασμα ειναι.. παρε κλωνο να σωθεις. Ή καλυτερα, να σωσεις την τσεπη σου.

Γνωστοι & μη reviewers, τα παιρνουνε ή οχι απο εταιρειες, στις περισσοτερες των περιπτωσεων δε μπορουν να ξεχωρισουν
μεταξυ γνησιων & των κλωνων τους, ουτε απο την εξωτερικη εμφανιση, ουτε απο την αποδοση τους ατμιστικα. Παντα θα υπαρχει ενα "κατασκευαστικο" λαθος
το οποιο θα προδιδει τον κλωνο. Βεβαια, υπαρχουν κλωνοι με τα μισα λεφτα του γνησιου, οπως επισης κ με το 1/10 της τιμης.
(Κ πουθενα δεν ειδα σκηνικα με σκουριες. Ολοι συνιστουν (οπως κ κανουμε οι περισσοτεροι) καλο καθαρισμα πριν χρησιμοποιησεις το οτιδηποτε, αλλα αυτο το κανουμε κ με τα γνησια (προσωπικα καθαριζω τα παντα).)

Τον ποιο κλωνο θα επιλεξεις ειναι καθαρα δικη σου επιλογη. Εδω ερχεται ο φιλος vagelas κ λεει οτι θελει ψαξιμο η δουλεια.
Κ φυσικα θα συμφωνησω μαζι του κ στο κομματι αυτο.


Οσο για τα μοντακια, τι να πω.. Αν δεν κερδισω κανα τζοκερ, δε προκειται να αγορασω γνησιο μηχανικο.
Εκτος του οτι γελαω με τις τιμες των περισσοτερων, δε βρισκω κ το λογο.
Θα χω κατι παραπανω απωλειες (κ δεν ειναι κ σιγουρο) σε σχεση με το γνησιο κ κατι εγινε.
Ναι, μ'αρεσουν παρα πολλα μοντακια, ειδικα τα ελληνικα. Λατρεψα το nemesis απο οταν το πρωτοειδα.
Αλλα δε βλεπω το λογο να δωσω 135ευρω. Δε με πειθουν με τις τιμες τους.  Προτιμω να γλυτωσω ενα 100ρικο κ να τα φαω αλλου.


Σορρυ για το μεγαλο ποστ.


ΥΓ: Κ τα γραφω ολα αυτα μην εχοντας αγορασει ακομα κλωνο, ειτε ατμο, ειτε μοντακι.
Βασικα αγορασα, αλλα ακομα περιμενω. Ακομα κ να σκουριασει παντως, θα χω να κλαιω 4ευρω. Κλαϊν μαϊν ..

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #719 στις: Ιουλίου 04, 2014, 23:06 »
δεν υπαρχει rda..origin αλλα origen...
δεν υπαρχει κλωνος που να ατμιζεται με τιποτα!!!!!!!!!!!!
..για μπαταριοθηκες ομως..συμφωνω οτι υπαρχουν και καλοι κλωνοι...
 
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342407 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206599 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541712 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31145 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50281 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597385 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357891 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193157 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1359 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1360 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592119 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios