vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

260 επισκέπτες, 4 χρήστες
Ducati.Jimakos, camber, Ποντικός, Sergios

Twitter

Υγρα el-greco

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #165 στις: Μαρτίου 10, 2016, 22:53 »
Επειδη εχω ''φλομωσει'' στα υγρα και επειδη αραιωνοντας το  ψιλοχαλασα,κατεληξε στον βωμο του νεροχυτη...

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #166 στις: Μαρτίου 31, 2016, 17:31 »
παιδιά ψάχνω κάτι σε καπνικό αλλα όχι έντονο δλδ  να μην  θυμίζει πολύ τσιγάρο...! κάτι σαν το odin 101 περίπου θέλω... σκέφτομαι τώρα το καπιτάνο μου ακούγεται ωραίο και από κριτικές που έχω διαβάσει...  από την άλλη σκέφτομαι και το city...  τι θα προτείνατε ανάμεσα σε αυτά τα 2 ?   :-\

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #167 στις: Μαρτίου 31, 2016, 19:30 »
To capitano αν δεν το εχουνε χαλασει και αυτο οπως τις συσκευασιες τους.Επισεις γνωστος edenακιας :D στην τελευταια παραλαβη μου διαπιστωσα οτι το υγρο εχει χασει ποιότητα αρκετα. Προσωπικη εκτίμηση παντα

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #168 στις: Μαρτίου 31, 2016, 19:48 »
φιλε μου το eden το έπαιρνα πάνω από 1μηνα ήτανε άψογο μέχρι που όντως χάλασε παρα πολύ... έχει μια απαίσια γεύση.... 
προσωπικά δεν θα το πάρω ξανά... ακόμα είμαι σε δοκιμαστικό στάδιο ψάχνοντας να βρω το κατάλληλο που θα ταιριάζει με τον καφέ

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #169 στις: Μαρτίου 31, 2016, 20:17 »
Συμφωνώ και επαυξανω! τα χαλασανε τελικα και ας ψαξουνε τωρα για πελατες...Κριμα γιατι για μενα ηταν  :baby:

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #170 στις: Μαρτίου 31, 2016, 23:42 »
hahaha το φαντάζομαι...! εγώ έπαιρνα μηδενικό επειδή ήξερα πως θα έκανα χαλαρά τα 10ml σε μια μέρα στον subtank μου... αλλα πραγματικά κρίμα που χάλασε τόσο πολύ...   :-\

πήγα δοκίμασα το καπιτάνο και το city για το καπιτάνο θα πω πως μου αρέσει λιγάκι... θα είναι σίγουρα το επόμενο υγρό μου... τώρα το city με χάλασε παρα πολύ είχε αυτή την γεύση τις καμένης ζάχαρης... και σου φέρνει λες και έχει καεί η αντίσταση... δεν μπορούσα να το ατμισο εγώ αυτό το πράγμα... :P

πρέπει να βρούμε κάνα καλο υγρό και οικονομικό... εγώ τώρα περνώ το odin  101 αλλα είναι πολλά τα 25 euro για τα 10ml που κάνω την ημερα.. δεν μπορώ να δινω κάθε 3 μερές τόσα λεφτά....  οποτε τώρα είμαι στο ψάξιμο όπως είπα για κάποιο φτηνό αλλα και φοβερό σε γεύση... αν και αυτή τι φορα σίγουρα θα προτιμήσω κάτι σε ελαφρύ καπνικό είναι άψογα και ταιριάζουνε όλες τις ώρες και ειδικά με τον καφέ...!!! 

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #171 στις: Απριλίου 01, 2016, 00:39 »
Θα παω αυριο για el greco βαση καπνικη.Θα την τζουρισω και θα γραψω εντυπωσεις.Κατα τα αλλα συμφωνο σε οτι γραφεις

Αποσυνδεδεμένος infernity

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #172 στις: Απριλίου 01, 2016, 00:57 »
Αγορασμενο σημερα εντεν στην συσκευασια με τα τρια μπουκαλακια ειναι μια χαρα....
Βεβαια κακα τα ψεματα το δοκιμασα σε ντριππερ

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #173 στις: Απριλίου 01, 2016, 01:05 »
@infernity: το έχω βάλει και εγώ σε dripper αλλα και πάλι ήτανε χαλια η γεύση του... ίσως έτυχε σε κάποιες παρτίδες ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα τώρα γιατί το υγρό ήτανε κορυφή...!!!!!   αυτό που παρατήρησα επίσης είναι ότι η γεύση του χαλάει σε υψηλά watt δεν είναι για να το βάλεις στα 30W είναι πολύ χαλια... εγώ το ατμιζα στα 22-25W

Αποσυνδεδεμένος infernity

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #174 στις: Απριλίου 01, 2016, 08:20 »
Χαλαει δηλαδη λογω θερμοκρασιας ατμου;
Αν ειναι ετσι, μαλλον γι αυτο ΔΕΝ χαλαει σε αυτον που το δοκιμασα. Ειναι ο lush ο οποιος περιστρεφει τον αερα μεσα με αποτελεσμα να βγαινει πιο κρυος...
Στον royal hunter δεν θα το δοκιμασω ψηλα καιως ειναι κλωνοε και καταλαβαινετε...
Συντομα θα το φιλοξενησει και ο nobunaga

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #175 στις: Απριλίου 01, 2016, 13:54 »
Εγω επειδη εχω αρχισει και τρώω ήττες με τον ναυτιλο το δοκιμασα στον melo εκει που το ατμιζα παντα.Και ναι κατα την γνωμη μου εχει αλλαξει πολυ προς το χειροτερο

Αποσυνδεδεμένος Maddogg

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #176 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2016, 13:21 »
Νέος στο άθλημα, παραθέτω την γνώμη μου για τρεις γεύσεις που δοκίμασα.

Manhatan - Καπνικό με μια ιδέα από πούρο, αρκετά γλυκό, προσωπικά μου αφήνει γεύσεις από φουντούκι και σίγουρα κάποιο γλυκίζον φρούτο, νομίζω κερασι. Εγώ που είμαι των γλυκών γέυσεων μου άρεσε πολύ. Δυνατό χτύπημα σε 1,8% νικοτίνη 9/10

Eden high VG - Μετά από τις τελευταίες κριτικές που διάβασα για το eden δισταζα να το πάρω άλλα επειδή λατρεύω το μήλο είπα να το δοκιμάσω. Δεν ξέρω πως ήταν παλιά αλλά προσωπικά μου άρεσε πολύ. Καπνικό και μήλο παντρεμένα ισοροπούν και μου βγάζουν αυτό που θα ήθελα. Δεν είναι ούτε πολύ γλυκό ούτε πολύ πικρό, γενικά το βρίσκω μια πολύ ισοροπημένη γέυση. 9/10

Very Cherry - Ότι λέει το όνομά του αλλά σε υπερθετικό βαθμό. ΠΑΡΑ πολύ γλυκό και κερασένιο. Προσωπικά με λίγωσε, ωραίο άρωμα αλλά μετα από 10 ρουφηξιές δεν αντεχετε τόση γλύκα. Ίσως με αραίωση να έρθει στα ίσια του 6/10

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #177 στις: Οκτωβρίου 28, 2016, 13:49 »
Eden high VG - Μετά από τις τελευταίες κριτικές που διάβασα για το eden δισταζα να το πάρω άλλα επειδή λατρεύω το μήλο είπα να το δοκιμάσω. Δεν ξέρω πως ήταν παλιά αλλά προσωπικά μου άρεσε πολύ. Καπνικό και μήλο παντρεμένα ισοροπούν και μου βγάζουν αυτό που θα ήθελα. Δεν είναι ούτε πολύ γλυκό ούτε πολύ πικρό, γενικά το βρίσκω μια πολύ ισοροπημένη γέυση. 9/10

όντως το eden είναι καπνικό με μήλο? δεν το αναφέρει πουθενά  ???

 εμενα μου βγάζει κάτι σε λάδι με καμένη τσίχλα..   :))
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 29, 2016, 00:43 από Mr.R0bot »

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #178 στις: Νοεμβρίου 03, 2016, 23:13 »
παιδιά δοκίμασα το mango peach πραγματικά μοναδικό υγρό..! μου θυμίζει μαρμελάδα...! πιπιλα ολη μερα.. χαχα


νομίζω πως βαρέθηκα τα καπνικά...  είπα να αλλάξω λίγο...!  

συγχώνευση συνχόμενων
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 04, 2016, 10:13 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος phil_marlowe21

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα el-greco
« Απάντηση #179 στις: Νοεμβρίου 08, 2016, 01:09 »
εχει δοκιμασει κανεις το tofee caramel?λεει τιποτα?
Ναι, εγώ φίλε. Έχει μείνει σχεδόν το μπουκαλάκι των 10 ml. Θες να σου το στείλω; Δεν μπορώ ούτε να το βλέπω :fight_shot_auto: 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1556 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120676 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 289 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325915 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296991 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827124 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510788 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156583 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi