vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

302 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, Sergios, kostapapa8971

Twitter

Killer 705

Αποσυνδεδεμένος septero

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #75 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 11:31 »
Αμα δεν φαινονται τα γραμματα... δεν το παιρνω  :nope:

 :laugh1: :laugh1: :idiot1: 

Οπως ενας φιλος μου που δεν αγορασε την clk  γιατι δεν ειχε το σκοπευτρο  :wall:


On topic :  Το εργαλειο τα λεει.. και τα λεει και καλα  ;)

back to off topic...  αυτο που με ανησυχει ειναι πως οι τανκακηδες θα γινουν αθεοι !!
Με τον κιλλερ θα σταματησουν και τις προσευχες για να τους κατσει η παρτιδα   :angel:






 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:   στην επομενη παραγωγη θα δουμε το πως θα διορθωθεί... :thumpup:   
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2012, 11:44 από septero »

Αποσυνδεδεμένος mihalis78

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν πιστευω να βαλουν ατμο-φορους?
Απ: Killer 705
« Απάντηση #76 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 11:57 »
την μια πεzω με τον killer την αλλη με τον dripper και ψαχνει να με βρει η γυναικα μου απο τα ντουμανια. οπως οι νιντζα εξαφανιζομαι!!!
 
για μια ακομη φορα  :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος Farmax

  • **
  • 198
  • Βαριεμαι που Ζεις
Απ: Killer 705
« Απάντηση #77 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 13:40 »
Περασα και γω σημερα να τον τσιμπησω  :D


Αυτο που μου αρεσει ,οπως και αλλα προιοντα που εχω στα χερια μου,
ειναι οτι προκειται για ενα προιον απο ατμιστη προς ατμιστη και δεν το κρυβει


Δε θα αναλωθω για το πως λειτουργει κτλ κτλ το ανωτερο τα λεει ολα πιστευω


Septero, Leo και οποιος αλλος ειναι στην ομαδα Μπραβο σας και γραπτος  :thumpup:




...και λιγο ματι


πανω στο wild



πανω στο sirius

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #78 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 15:00 »
oσο περναει η ωρα, ολο κ πιο πολυ την καταβρισκω...
επιτελους παιρνω καλη γευση απο zina...
το μονο που δεν μου αρεσε, ηταν ο σειριακος αριθμος... :( ....0063... μου θυμιζει νουμερα στη ρουλετα που δεν παιζω ποτε. :))

παιζει τελεια σε τραπ-τανκ κ ρυθμιζει την τζουρα ιδανικα,,, στο πριβε ομως ερχεται ελαφρια γιατι εχει τα ανοιγματακια απο κατω, αλλά ενταξει...δεν ειναι θεμα. θα το συνηθισω.

να ηταν κ λιγο πιο κοντη η καμπανα...(θα την κλαδεψω).

τεσπα.... το εργαλειο ειναι οτι ακριβως ηθελα... ενας επισκευασιμος μεσα σε τανκ, κ πανω απο ολα κατασκευασμενος απο ελληνικα χερια.

τα σεβη μου στην ομαδα των κατασκευαστων!  :respect:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Killer 705
« Απάντηση #79 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 15:03 »
Μετα απο δοκιμες μιας μερας , ενα γρηγορο συμπερασμα που εβγαλα ειναι πως στο ufs λειτουργει καλυτερα απο το τανκ .
Για τον απλουστατο λογο οτι στο ufs μπορω και τον τροφοδοτω και απο το ανοιγμα της καμπανας ( οπως στον οδυσσεα-πηνελοπη) περα απο τις τρυπες κατω.
Σε τανκ δεν εχω αυτη τη δυνατοτητα γιατι το ο-ρινγκ στο καπακι ειναι πολυ σφιχτο και δεν βοηθαει να το ανοιγοκλεισω απο το ντριπ-τιπ σε αντιθεση με το ufs που μπορω.

Οι δοκιμες συνεχιζονται ..

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Killer 705
« Απάντηση #80 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 19:04 »
μεσα στο ufs πως το ρυθμιζεις?απο πανω χρησιμοποιεις των ανταπτορα για το τανκ?

Αποσυνδεδεμένος FTSIMPROS

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
  • www.vaperstime.com(keep vaping...)
    • ΕΠΙΠΛΑ(EVEN FURNITURE)
Απ: Killer 705
« Απάντηση #81 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 19:05 »
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και την άψογη εξυπηρέτηση σας.O killer είναι όνομα και πράγμα.Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά και τα είπαμε.Πάντα να έχετε τέτοιες ιδέες και να μας προμηθεύεται ΕΛΛΗΝΙΚΑ προιόντα σε πολύ καλές τιμές και σε άριστη ποιότητα.Χαλάλι το ταξίδι που έκανα από το  Περιστέρι,καλές πωλήσεις...

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Killer 705
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 19:06 »
μεσα στο ufs πως το ρυθμιζεις?απο πανω χρησιμοποιεις των ανταπτορα για το τανκ?

οχι ρε Μανο.χωρις ανταπτορα στο ufs. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Killer 705
« Απάντηση #83 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 19:09 »
 :) στην προσπάθεια για πιο σφικτή τζούρα ...    έφτιαξα ενα ντριπ μακρύτερο απο τα συνηθισμένα ... αλλά προς τα κάτω ...να μπαίνει μέχρι λίγο πιο πάνω απο το κεραμικό .... το στένεψα με ενα μεταλλικό σωλήνα .... αρκετά

βελτίωση για τα γούστα μου σε όλα ... σημαντική  :yes:

 ;)  και στην ρύθμιση του υγρού... αφού μπήκε σφικτά μέσα και γυρίζει ανετα

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Killer 705
« Απάντηση #84 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 19:18 »

οχι ρε Μανο.χωρις ανταπτορα στο ufs. :thumpup:
το ξερω απλα ρωτησα τον νασο πως ρυθμιζει απο πανω το υγρο στο ufs?μονο απο κατω γινεται απο τον ρυθμιστη του ufs για αυτο και η ερωτηση μου.

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: Killer 705
« Απάντηση #85 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 19:32 »
Η ρύθμιση του υγρού στο UFS γίνεται μόνο από κάτω , με τον παλιό κλασσικό τρόπο που ξέρουμε όλοι οι χρήστες του UFS .


Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Killer 705
« Απάντηση #86 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 21:21 »
το ξερω απλα ρωτησα τον νασο πως ρυθμιζει απο πανω το υγρο στο ufs?μονο απο κατω γινεται απο τον ρυθμιστη του ufs για αυτο και η ερωτηση μου.
Μανο , στο ufs μπορουσα απο το ντριπ τιπ να ανοιγοκλεινω την καμπανα , μου εδινε και την εντυπωση οτι δουλευε καλυτερα , αλλα μαλλον εκανα λαθος . Γιατι σε τραπ τανκ δεν ειχα καλη τροφοδοσια , ουτε μπορουσα να κανω το τρικακι με την καμπανα .

Εφτιαξα νεα αντισταση χωρις θηλια και με 2μιση φυτιλια ( 2 κατω και ενα μικρο ακομα στην αντισταση ) και παει σφαιρα στο τραπ τανκ !!!!

Απ: Killer 705
« Απάντηση #87 στις: Δεκεμβρίου 16, 2012, 10:54 »
εφτιαξα σημερα μια αντιστασουλα μονο με 0.16 (καθολου νον)
περασα το συν μεσα απ την τρυπα του κεραμικου,το διπλωσα και το επιασα με τη θηλια
το πλην τεντωμενο κανονικα στο σωμα


γυρο στα 2ωμ βγηκε(ειναι λιγο το συρμα για το +-)


μια χαρα δουλευει,δεν εχει διαφορα στο χτυπημα τροφοδοσια γευση


βασικα σαν των παιδιων παιζει,αντε να θελει 0,2 0,3 βολτ παραπανω


ουτε καμμενο ουτε σιδεριλα ουτε ζεσταινεται





Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Killer 705
« Απάντηση #88 στις: Δεκεμβρίου 16, 2012, 11:32 »
εφτιαξα και εγω το πρωι (δεν εβλεπα και καλα) μια αντιστασουλα και μου βγηκε 2,6 ohm.λεω δεν βαριεσαι βαλτην επανω και οτι γινει.ggts+ufs.ατμιζω κανα δυωρο τωρα,και τα λογια ειναι λιγα.ντουμανι,γευση.
δεν ξερω ρε παιδια η εμενα μου αρεσει παρα πολυ,η οτι και αν του βαλεις παιζει.
σημειωστε παρακαλω οτι παραγωγη ατμου (σε σχεση με τα ψευτικα βιντεο και ντουμανια) δεν εχω (λογω 90% pg) αλλα εχω την γευση μου και το κτυπημα μου.οποτε ειμαι κομπλε.
αν θελησω εχτρα ντουμανι θα βαλω μονο vg και θα μετατρεψω την Αγια Παρασκευη σε Βαρη (βλαχικα) και θα ερθει και η πυροσβεστικη. :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: Killer 705
« Απάντηση #89 στις: Δεκεμβρίου 16, 2012, 11:38 »
Παιδια αν μπορεί καποιος να ανεβασει κανα βίντεο με σεταρισμα χωρις θηλια γιατί εσεις καλα τα λετε και εμεις που δεν ξέρουμε πολλα ακομα για στριψιμο αντιστασης και σετατισματα να μαθαίνουμε σιγα σιγα. Αν δεν ειναι κόπος φυσικα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1119998 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 275 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325457 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8298 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296730 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826806 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510450 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156355 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570825 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245569 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios