vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

106 επισκέπτες, 7 χρήστες
Giannis.B, lagoudakis, sakissalonika, antre, Doubt, bloodlessz, Parolos

Twitter

Υγρά από Funstore

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #225 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 18:49 »
Την ειδα βρε οταν πηγαμε στο μαγαζι του Μιχαλη.Δεν θυμασαι;

οοοοχι φιλαρακι οχι η turbo μπαταρια που εχεις δει.
αλλη αλλη :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος grkostis

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #226 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 19:01 »
To max blend μου βγαζει κατι σε πικρο αμυγδαλο.Εχει συμβει σε κανεναν αλλο η μονο σε μενα?

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #227 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:26 »
Στον 510LR μου βγάζει κάτι πικρό αλλά όχι ακριβώς πικραμύγδαλο.
Σε τι ατμοποιητή σου έβγαλε τετοια γεύση?

Αποσυνδεδεμένος grkostis

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #228 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 13:38 »
Σε nobacco hybrid

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #229 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 18:52 »
Έδωσα παραγγελία 20 του μηνός απόγευμα. Πλήρωσα 21 μεσημέρι σε τραπεζικό λογαριασμό, παρέλαβα σήμερα. Μπράβο τους, άψογοι :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #230 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 13:02 »
 :bye:  ξερει κανεις να μου πει ποια γευση απο φαν. .... μιαζει με το tobaco της nobacco  ....αυτο το αρωμα φρεσκου καπνου   :yes:

Αποσυνδεδεμένος manolishatz

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #231 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 21:09 »
στο ατμοτσιγαρο nobacco hybrid, αφου επλυνα τον ατμοποιητη με οινοπνευμα και τον εβρασα λιγο με νερο και τον στεγνωσα, εβαλα το virginia 9mg της flavourart που ειναι μονο VG  και τρελλλλλαθηκα στο ντουμανι ρε παιδια και πολυ ωραιο αρωμα κιολας. αυτο καπνιζω τωρα παρεα με βοτκα καμικαζι κοκτειλακι και παει ωραια,
καπνικο αρωμα και οπως προειπα ατελειωτος ατμος, περισσοτερο απο το CEO της nobacco που βεβαια ειναι και PG και VG.

(σε απλυτο ατμοποιητη ηταν χαλια το virginia....)

Αποσυνδεδεμένος kritikaros

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
  • Κρητη...
Υγρά από Funstore
« Απάντηση #232 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 16:36 »
Εχω λαβει εδω και καμποσο καιρο μια 15αρια μπουκαλακια βασεις για ατμισμα απο το Funstore...
Ολες ειναι Velvet Cloud,36mg/ml... Επισημαινω πως ολα τα μπουκαλακια που παραγγειλα ηταν ιδιας μαρκας ιδιας περιεκτικοτητας σε νικοτινη και κατα τα λεγομενα του αυτοκολλητου πανω στο μπουκαλακι "παρασκευη απο τη flavourart Italy"...
Αυτο που παρατηρησα ομως και ειπα μεσα μου ποιος ξερει τι σκ@τ@ ατμιζουμε ειναι οτι μεσα σε μερικα μπουκαλακια η ατμιστικη βαση ειναι ΡΟΖ
ενω στα αλλα ηταν διαφανες...
Τα συμπερασματα δικα σας συνατμιστες και παρακαλω οποιος την εχει πατησει αναλογως να το γραψει σε αυτο το νημα για να γινει αντιληπτο στον κ.Funstore οτι δεν ειμαστε φλασκακηδες οπως λεμε επαε στην κρητη....
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 24, 2011, 16:43 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #233 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 16:40 »
φιλε εγω πηρα απο εκει και την αλλη μερα τα πεταξα.... καλυτερα να βαλεις ρακι να ατμισεις, εχετε και καλη εκει, τωρα πινω μια απο φιλο στις μοιρες,

Αποσυνδεδεμένος kritikaros

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
  • Κρητη...
Υγρά από Funstore
« Απάντηση #234 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 16:47 »
Σωστός ο crypton...
Απλώς αυτό που δεν ανέχομαι είναι η ηλιθιοτητα και η ανευθυνότητα !!
Και κοιτα να δεις τι κάνουν για να μαγγωσουν τα φράγκα από τον κοσμακι κάτι "μάγκες"...

Αποσυνδεδεμένος tzougas

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #235 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 17:01 »
Εχω λαβει εδω και καμποσο καιρο μια 15αρια μπουκαλακια βασεις για ατμισμα απο το Funstore...
Ολες ειναι Velvet Cloud,36mg/ml... Επισημαινω πως ολα τα μπουκαλακια που παραγγειλα ηταν ιδιας μαρκας ιδιας περιεκτικοτητας σε νικοτινη και κατα τα λεγομενα του αυτοκολλητου πανω στο μπουκαλακι "παρασκευη απο τη flavourart Italy"...
Αυτο που παρατηρησα ομως και ειπα μεσα μου ποιος ξερει τι σκ@τ@ ατμιζουμε ειναι οτι μεσα σε μερικα μπουκαλακια η ατμιστικη βαση ειναι ΡΟΖ
ενω στα αλλα ηταν διαφανες...
Τα συμπερασματα δικα σας συνατμιστες και παρακαλω οποιος την εχει πατησει αναλογως να το γραψει σε αυτο το νημα για να γινει αντιληπτο στον κ.Funstore οτι δεν ειμαστε φλασκακηδες οπως λεμε επαε στην κρητη....

κ εμενα μου ετυχε μια τετοιου χρωματος αλλα δεν την εχω ατμισει ακομα .ειναι Traditional low

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #236 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 17:28 »
Εχω λαβει εδω και καμποσο καιρο μια 15αρια μπουκαλακια βασεις για ατμισμα απο το Funstore...
Ολες ειναι Velvet Cloud,36mg/ml... Επισημαινω πως ολα τα μπουκαλακια που παραγγειλα ηταν ιδιας μαρκας ιδιας περιεκτικοτητας σε νικοτινη και κατα τα λεγομενα του αυτοκολλητου πανω στο μπουκαλακι "παρασκευη απο τη flavourart Italy"...
Αυτο που παρατηρησα ομως και ειπα μεσα μου ποιος ξερει τι σκ@τ@ ατμιζουμε ειναι οτι μεσα σε μερικα μπουκαλακια η ατμιστικη βαση ειναι ΡΟΖ
ενω στα αλλα ηταν διαφανες...
Τα συμπερασματα δικα σας συνατμιστες και παρακαλω οποιος την εχει πατησει αναλογως να το γραψει σε αυτο το νημα για να γινει αντιληπτο στον κ.Funstore οτι δεν ειμαστε φλασκακηδες οπως λεμε επαε στην κρητη....
Δεν ξέρω τι θα πει φλασκάκηδες, ήθελα να πω πως έχει αναφερθεί εδώ στο φόρουμ πως, σύμφωνα με δηλώσεις της FlavourArt, τέτοιες διαφορές υπάρχουν.

Αποσυνδεδεμένος kritikaros

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
  • Κρητη...
Υγρά από Funstore
« Απάντηση #237 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 17:40 »
Αν όντως είναι έτσι φιλε λιακουρα τοτε όλα καλά...
Αλλά πως το δικαιολογούν στην ίδια συνταγή διαφορετικό χρώμα...
Τεσπα...
Φλασκακης είναι έκφραση που τηνε λέμε και εννοεί ότι δεν τρώμε κουτόχορτο...
:-)

dksn20

Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #238 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 18:06 »
φιλε εγω πηρα απο εκει και την αλλη μερα τα πεταξα.... καλυτερα να βαλεις ρακι να ατμισεις, εχετε και καλη εκει, τωρα πινω μια απο φιλο στις μοιρες,

δεν θα έλεγα τίποτα μέχρι να τελειώσω τα πειράματα :P
αλλά μιας και αναφέρθηκε, εδώ και 3 μέρες καπνίζω μπανάνα με velvet (funstore και τα 2 και η velvet ήταν ροζ) το έφερα σε αναλογίες 80VG 20PG
και μιας και έβλεπα video στο youtube για αραίωση με vodka λέω "γιατί όχι?"
έλα όμως που δεν είχα vodka...
τι έχω λευκό δυνατό λοιπόν? ΡΑΚΙ!
στα 24ml που έφτιαξα έβαλα 1ml ρακί!
3 μέρες τώρα την έχω καταβρει :P

Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #239 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 18:56 »
καλησπερα σας εδω και ενα μηνα περνω υγρα απο funstore οχι καπνικα αλλα οκ,το φουντουκι παιδες δεν παιζεται με τιποτα απιστευτο για οσους δεν ατμιζουν καπνικα το συνιστω αφοβα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4687 498975 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:35
από Tem
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 89 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7262 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20815 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194438 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1571 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4715 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108846 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy