vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

387 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, antre, ThioVag, camber

ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #45 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:31 »
Οι LR απλά έχουν χαμηλότερη αντίσταση. Στην ουσία αυτό σημαίνει πως θερμαίνονται περισσότερο, παράγουν περισσότερο ατμό και χτύπημα, καταναλώνουν περισσότερο υγρό και καίγονται σε πιο σύντομο χρονικό διάστημα.

Βέβαια είναι πολύ μπακάλικα τα παραπάνω καθώς η αντίσταση από μόνη της δεν μας λέει τίποτα, τα Watt μας λένε σε συνδυασμό με ένα σκασμό άλλα πράγματα αλλά έχουμε συνηθίσει να συνεννοούμαστε με αντιστάσεις.
αρα zoobi  ειμαι μια χαρα με τους κανονικους ατμοποιητες  :yes:

Σε ευχαριστω πολλυ.

Να σου πω κατι να πεθανεις απο τα γελια? στα αραβικα το ονομα σου συμαινει κατι πολλυ πονηρο??  :-[ :-[  το ηξερες???

Δεν θα το πω φυσικα αλλα οποτε το βλεπω με πιανει νευρικο γελιο!!  :laugh1: :laugh1: συγγνωμη που γελαω ναι? δεν θα θυμωσεις ναι?

γιατι μετα καηκα!! δεν θα μου λυνεις τις τοσες αποριες μου  :-[ :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #46 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:41 »
Να σου πω κατι να πεθανεις απο τα γελια? στα αραβικα το ονομα σου συμαινει κατι πολλυ πονηρο??  :-[ :-[  το ηξερες???

Δεν θα το πω φυσικα αλλα οποτε το βλεπω με πιανει νευρικο γελιο!!  :laugh1: :laugh1: συγγνωμη που γελαω ναι? δεν θα θυμωσεις ναι?

γιατι μετα καηκα!! δεν θα μου λυνεις τις τοσες αποριες μου  :-[ :-[ :-[
Δεν περίμενα να σημαίνει κάτι σε οποιαδήποτε γλώσσα  :)) :)) :)) Λέγε γρήγορα :laugh1: :laugh1: :laugh1:

( Καλύτερα σε pm για να αποφύγουμε τα κακεντρεχή σχόλια  ;D ;D ;D )

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #47 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:43 »
Δεν περίμενα να σημαίνει κάτι σε οποιαδήποτε γλώσσα  :)) :)) :)) Λέγε γρήγορα :laugh1: :laugh1: :laugh1:

( Καλύτερα σε pm για να αποφύγουμε τα κακεντρεχή σχόλια  ;D ;D ;D )
μα ειλικρινα ειλικρινα δεν 8α το πω αυτο εδω!!! θα σε κυνηγανε κ θα σε πειραζουν ολοι εδω μαλλον?  ;D

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #48 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:49 »
μα ειλικρινα ειλικρινα δεν 8α το πω αυτο εδω!!! θα σε κυνηγανε κ θα σε πειραζουν ολοι εδω μαλλον?  ;D
Έχεις pm :)

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #49 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:54 »
αν σου πω οτι απο τις 24-06-10 χρησιμοποιω μονο δυο ατμοποιητες εναλλαξ ομως θα με πιστεψεις? Τους απλους λεω απο nobacco που ειχα παραγγειλει!

 Ο ενας να σου πω οτι μετα απο δεκα μερες αρχισε να βγαζει γευση καμενου... τοτε ειπα α!! παει αυτος με αφηνει... τον αφησα μια μερα να ξεκουραστει μετα απο ενα καλο φυσημα κ την επομενη αφου του εσταξα το αγαπημενο μου υγρο δουλεψε παλι καλα μεχρι κ αυτη τη στιγμη που γραφω!!!!

Με ειχατε τρομοκρτατησει με τους ατμοποιητες!!! Να ομως που κοντα ενα μηνα με φοβερο ατμισμα ωρων!!!!! Εχω ακομα τους δυο μου ατμοποιητες!!! Ειναι κ οι δυο οπως την πρωτη μερα που τους ατμισα!!! απλα τους φυσαω καθε φορα που τους αλλαζω το υγρο κ οταν γεμιζω με υγρο το φιλτρο. Ποτε δεν τους επλυνα!!!! :yes: :yes:

Τυχαιο????????? δεν νομιζω!!!   ;)
λοιπον εχω 5 μηνεσς στη θαλασσα ,και αυτη τη στιγμη εχω στο συρταρι μου 24 νεκρους 510,εχω πονεσει το στηθος μου να τους φυααω ,εχω κουραστει να τουςω κανω μπανακι σε οξυζενε,αυτη επιμενουν στην αιωνια ναρκη.
Ισως οι ατμοποιητεςω να ειναι βουνισιοι και να μην αντεχουν σε θαλασσιες κρουαζιερες :laugh1:
Ισως φταιει και αυτο που λεει ο φιλος ο τριπολιτης .....γκαντεμια

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #50 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:59 »
λοιπον εχω 5 μηνεσς στη θαλασσα ,και αυτη τη στιγμη εχω στο συρταρι μου 24 νεκρους 510,εχω πονεσει το στηθος μου να τους φυααω ,εχω κουραστει να τουςω κανω μπανακι σε οξυζενε,αυτη επιμενουν στην αιωνια ναρκη.
Ισως οι ατμοποιητεςω να ειναι βουνισιοι και να μην αντεχουν σε θαλασσιες κρουαζιερες :laugh1:
Ισως φταιει και αυτο που λεει ο φιλος ο τριπολιτης .....γκαντεμια
ειλικρινα λυπαμε ειλικρινα!!!! μην τους κανεις απολυτος τιποτα μονο λιγο φυσημα ναι? κατι ομως συμβαινει σοβαρα κατι περιεργο ισως το ρευμα στο καραβι!! κ η  υγρασια?

ο Τριπολιτης φοβαμαι οτι εχει δικιο  :yes: δεν κανεις καμια προσευχη να φυγει η γκαντεμια? ε?

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #51 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:02 »
ειλικρινα λυπαμε ειλικρινα!!!! μην τους κανεις απολυτος τιποτα μονο λιγο φυσημα ναι? κατι ομως συμβαινει σοβαρα κατι περιεργο ισως το ρευμα στο καραβι!! κ η  υγρασια?

ο Τριπολιτης φοβαμαι οτι εχει δικιο  :yes: δεν κανεις καμια προσευχη να φυγει η γκαντεμια? ε?
ψαχνω να βρω ποιος ειναι ο Αγιος των ατμοποιητων :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #52 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:06 »
ψαχνω να βρω ποιος ειναι ο Αγιος των ατμοποιητων :laugh1: :laugh1: :laugh1:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: ειλικρινα τετοιο φοβερο χιουμορ????? μονο εδω σε αυτο το φορουμ εγω εχω δει!!!

Κανε προσευχη οκ? για αυτους που καπνιζουν κτ  οταν εσυ ατμιζεις να μην σε ματιαζουν!!! μαλλον αυτοι οι ζηλιαρηδες σε βλεπουν κ σκανε που δεν τα καταφεραν με το ΗΤ!!!!  ;)
τι αλλο να κανει κανεις στην θεση σου ε?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #53 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:08 »
Αν σου πω ότι χρησιμοποιώ εδώ και δύο μήνες έναν 510LR από eastmall θα με πιστέψεις; Και δεν δείχνει ίχνος κόπωσης. Αν συνεχίσει έτσι να δω τι θα κάνω τους υπόλοιπους 39 LR :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Στείλε μερικούς στον καπετάνιο!

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #54 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:30 »
Στείλε μερικούς στον καπετάνιο!
:laugh1: :laugh1: :laugh1:

Πολύ παράξενο πάντως αυτό που συμβαίνει με του ατμοποιητές του καπετάνιου. Ίσως συγκεντρώνουν άλατα από τον θαλασσινό αέρα :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #55 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:39 »
Εγω παιδια δεν το πιστευω οτι υπαρχει ατμο που να κραταει 1 ή 2 μηνες. Και συγνωμη που θα το πω ωμα αλλα μηπως ''νομιζετε'' οτι ατμιζετε; :)
Η ιδια η eastmall δινει εγγυηση στους ατμο 1 μηνα. Και πολυ τους δινει θα λεγα. Προσωπικα δεν εχω καταφερει να κρατησω ατμοποιητη πανω απο βδομαδα. Μετα μπουκωνει και δεν τραβαει με τπτ. Σαφως ρολο παιζει με τι υγρο ατμιζεις. Ειναι μερικα που ειναι πολυ πιο ανεκτα σε σχεση με αλλα. Ισως με τα non υγρα τα πραγματα να ειναι καλυτερα. Oldseamen ουτε η θαλασσα φταιει ουτε τπτ φιλε μου.

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #56 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:46 »
ευχαριστω παιδια οτι εχετε ευχαριστηση απο ατμοποιητες
ελεηστε τον αυομαιζεροπληκτο :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #57 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:47 »
Εγω παιδια δεν το πιστευω οτι υπαρχει ατμο που να κραταει 1 ή 2 μηνες. Και συγνωμη που θα το πω ωμα αλλα μηπως ''νομιζετε'' οτι ατμιζετε; :)
Η ιδια η eastmall δινει εγγυηση στους ατμο 1 μηνα. Και πολυ τους δινει θα λεγα. Προσωπικα δεν εχω καταφερει να κρατησω ατμοποιητη πανω απο βδομαδα. Μετα μπουκωνει και δεν τραβαει με τπτ. Σαφως ρολο παιζει με τι υγρο ατμιζεις. Ειναι μερικα που ειναι πολυ πιο ανεκτα σε σχεση με αλλα. Ισως με τα non υγρα τα πραγματα να ειναι καλυτερα. Oldseamen ουτε η θαλασσα φταιει ουτε τπτ φιλε μου.
Θα μπορουσες να με πεις ανετα την πιο ασχετη ναι? ατμιζω περιπου ενα μηνα τωρα.

Ειπες οτι ο ατμο μπουκωνει κ δεν τραβαει καποια στιγμη ναι?  διχως να θελω να κανω την εξυπνη ομως να πω οτι  εγω ατμιζω πανω απο 14 ωρες καθε μερα , ας πουμε 17 ωρες ναι? περιπου ωραια? ομως εχω αυτο τον καιρο δυο ατμο μονο!!! δλδ χρησιμοποιω δεκα μερες τον εναν? κ δεκα τον αλλο κ μεχρι αυτη την στιγμη κ οι δυο τραβαντε κανονικα  ανετα κ εχω πολλυ ατμο!!!!! κ γευση τελεια οπως κ την πρωτη μερα.

Δεν ξερω ειλικρινα τι συμβαινει με τους ατομποιητες τελικα ειλικρινα το λεω!!! Χρησιμοποιω υγρα μονο απο nobacco αφου απο εκει αρχικα παραγγειλα κ ξανα απο εκει υγρα σιγουρα κ οτι αλλο χρειαστω.

Το μονο παραξενο που προσεξα στα υγρα ειναι η καραμελα που ειναι σαν καρυδα!! εξαρχρης αυτο.

Θα ο ρωτησω στην nobacco  μηπως εβαλαν το λαθος υγρο τελικα. Ολα τα αλλα οπως μπαταριες κ ατμο ειναι αψογα !!!

Ευχομαι να μην εχω μελλοντικα προβλημα μα ειλικρινα πιστευω οτι ο oldseaman εχει προβλημα με το ρευμα κ την υγρασια? απλα δεν εχω αλλη λογικη εξηγηση  :dontknow: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #58 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:51 »
ευχαριστω παιδια οτι εχετε ευχαριστηση απο ατμοποιητες
ελεηστε τον αυομαιζεροπληκτο :laugh1: :laugh1:
λοιπον η περιπτωση σου πρεπει να παει στα ανεξηγητα !!!! κ στα ποιοοο περιεργα του κοσμου!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ JOYE EGO χωρητικότητας 2ml
« Απάντηση #59 στις: Ιουλίου 20, 2010, 14:09 »
Εγω παιδια δεν το πιστευω οτι υπαρχει ατμο που να κραταει 1 ή 2 μηνες. Και συγνωμη που θα το πω ωμα αλλα μηπως ''νομιζετε'' οτι ατμιζετε; :)
Αν είσαι κάπου στην Αθήνα, πάμε για καφέ να δοκιμάσεις τον placebo 510 μου και να μου πεις αν νομίζω ότι ατμίζω ;D

Πάντως προ East Mall εποχής κρατούσα 1-2 εβδομάδες κάθε 510, μετά βαριόταν τη ζωή του και τον άφηνα στην άκρη. Οι i6 μου έβγαζαν κάπου 3 εβδομάδες πριν τεμπελιάσουν. Βέβαια από τότε έχουν αλλάξει πολλά, πλέον χρησιμοποιώ κυρίως mods (που έχουν μεγαλύτερη τάση) και dripping ή AFS (οπότε δεν στεγνώνουν ποτέ).

Η ιδια η eastmall δινει εγγυηση στους ατμο 1 μηνα. Και πολυ τους δινει θα λεγα. Προσωπικα δεν εχω καταφερει να κρατησω ατμοποιητη πανω απο βδομαδα. Μετα μπουκωνει και δεν τραβαει με τπτ. Σαφως ρολο παιζει με τι υγρο ατμιζεις. Ειναι μερικα που ειναι πολυ πιο ανεκτα σε σχεση με αλλα. Ισως με τα non υγρα τα πραγματα να ειναι καλυτερα. Oldseamen ουτε η θαλασσα φταιει ουτε τπτ φιλε μου.
Δοκίμασε EM510LR και το συζητάμε. Με janty / joye / slb κι εγώ παρόμοιες εμπειρίες έχω. Υγρά του βάζω κυρίως DIY αλλά και dekang, heaven-gifts, vinirette.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206610 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541722 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31150 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50299 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597386 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357891 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193170 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1359 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1360 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592138 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios