vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

97 επισκέπτες, 5 χρήστες
aalex, Sergios, Milarepa, lagoudakis, zalaros

Twitter

Υγρά Halo

Αποσυνδεδεμένος lemon78

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3225 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 17:43 »
Παιδια καλησπερα, μπορει καποιος να μου πει που θα βρω tribeca που να ΜΗΝ ειναι βουλγαρικο ή ισπανικό? Εχω κλαψει 20 ευρα που στις μερες μας ειναι πολυτελεια να δινεις τοσα χρηματα για υγρα αναπληρωσης. Συγκεκριμενα αυτη την στιγμη εχω ενα ισπανικο που πραγματικα δεν ατμιζεται. Δεν υπαρχουν λογια να περιγραψω αυτο που ατμιζω. Ποια τελικα ειναι τα καλα και αν καποιος μπορεσει σας παρακαλω να μου πει ενα μαγαζι που τα φερνει. Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3226 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 17:46 »
Εγώ τα Halo τα αγοράζω από alterego και πάντα είναι Έλληνα διανομέα Alter Smoking και είναι ΟΚ. Βέβαια έχω λίγο καιρό να αγοράσω αλλά δεν πιστεύω ότι έχει αλλάξει κάτι. Επίσης δεν παίρνω tribeca αλλά δε νομίζω να παίζει ρόλο. Μπορείς πάντως να τους πάρεις και ένα τηλέφωνο για ερώτηση.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2015, 17:52 από mankar72 »

Αποσυνδεδεμένος IreneS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3227 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 17:53 »
Fabvape σίγουρα Αμερικάνικα, μόλις άνοιξα το νέο μπουκαλάκι για να ωριμάσει  :)

Αποσυνδεδεμένος lemon78

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3228 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 18:21 »
ευχαριστώ παιδια θα ρωτησω και στα δυο αυτα καταστήματα..!

Αποσυνδεδεμένος triastros

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3229 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 18:42 »
Παιδιά καλησπέρα.Χθές λοιπόν περνάει ένας φίλος από γνωστό κατάστημα και του λέω μιας και παιρνάς πάρε μου ένα longhorn που το πεθύμησα.Το τελυταίο που είχα κάνει ήταν ισπανικό και μου φάνηκε μια χαρά.Το αποτέλεσμα.?????
- Ολλανδικό - παρακαλώ...Ειλικρινά όμως....Μετά να μην απορήσουν τα ελληνικά μαγαζιά, άμα δεν πατάει ψυχή.Γιατί εγώ με τον μαγαζάτορα έχω να κάνω, και αυτός είναι υπεύθυνος να μάθει το τι πουλάει....

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3230 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 23:23 »
Νομίζω πως αμερικάνικα έχει και το Atmosfaira. Θα περάσω όμως από το κατάστημα
της Νέας Ιωνίας να ρωτήσω και να τα δω από κοντά.
Πριν ένα μήνα , από Replace Smoke , πήρα ένα Voodoo στα αγγλικά
κι ένα Tribeca στα ισπανικά...
Η Tribeca ήταν κενή γεύσης στην αρχή , αλλά με τά από 15 μέρες έφτιαξε.

Αποσυνδεδεμένος kanmar

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3231 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 20:58 »
εγω παιδες μετα απο αγορες που εκανα απο διαφορα μαγαζια και ηταν made in valencia και made in bulgaria τα βρηκα εδω


https://www.e-tzampa.gr/index.php?id_product=117&controller=product


made in Usa στα μπουκαλια και απο οτι μου πανε απο ελληνικο εισαγωγεα σαν τις alter ego αλλα καμμια σχεση με βουλγαρικα και ισπανικα.το tribeca :baby: [size=78%]  καμμια σχεση με την σπανιολα.[/size]



Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3232 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 21:02 »
Ολλανδικά είναι

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3233 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 22:17 »
Ο διανομεας ειναι στην Ολλανδια.
Αυτα ειναι παντως που εχουν την "σωστη" γευση, τα αλλα απο ισπανοβουλγαρους διανομεις κατα τη γνωμη μου ειναι υποδεεστερα σε γευση. Το γιατι δεν το ξερω ομως...

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3234 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 22:27 »
Αν δεν κάνω λάθος η Nicopure τα κατασκευάζει δεν τα διανέμει απλά. Πάντως γευστικά είναι καλύτερα από άλλα που κυκλοφορούν.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3235 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 22:40 »
Οπως λεει στο site της, η nicopure παραγει τα συστατικα του υγρου και τα στενει στην αμερικη για να γινει η μιξη συμφωνα με την αναλογη συνταγη.


Before ever beginning to produce an e-Liquid, NicoPure sends all of its flavorings and ingredients to third party labs to be tested for inhalation hazards such as Diacetyl and Acetyl Propionyl. Once a formula has been tested, perfected and finalized it gets sent to the Gainesville, FL production center where it’s blended by trained chemists in a clean room environment and steeped to allow the ingredients to marry and reach their peak flavor.

After blending is complete, the e-Liquids are bottled in dark glass containers to protect them from light—a practice that protects the flavor. For smaller amounts – 7 and 10 ml – a durable plastic bottle is used and inserted into a light-proof box.

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3236 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 00:38 »
Εμένα , το Voodoo που έχω είναι στα αγγλικά και κάτω κάτω γράφει:
DISTRIBUCIONES MURSHE SL
VALENCIA , SPAIN
COMINUDAD VALECIANA... (τιμή 19.50 ευρώ)

Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά;
Τα ΓΝΗΣΙΑ , τελικά ,είναι γραμμένα εξ' ολοκλήρου στα ελληνικά
ή εξ' ολοκλήρου στα αγγλικά;
Ποιος τα προμηθεύει να τα αγοράσουμε από 'κει;

Βλέπω ότι υπάρχει και διαφορά στις τιμές.
Τα ισπανικά τα αγοράζω κάτω από 20 ευρώ ,
ενώ αυτά που βλέπω στο ίντερνετ (από atmosfaira και άλλα sites)
τα έχουν γύρω στα 22.
 

Αποσυνδεδεμένος Kosmas1987

  • **
  • 157
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3237 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 15:09 »
Μετά απο την τραγική εμπειρία που είχα απο το turkish tobacco (Ισπανικό) εδωσα στη halο μια τελευταία ευκαιρία, αγορασα το σαββατο ενα tribecca αμερικανικό και το αφησα  9-10 ωρες ανοιχτο...το αποτέλεσμα ειναι πολυ ικανοποιητικό σε ναυτιλο μινι με την 1,8.

Σίγουρα ειναι ενα πολυ ευχάριστο καπνικο υγρό,  απλα εχει τύχει να εχω ξανα γευτει παρόμοια γευση σε υγρο της wanted,ενα diy της dea (venere νομιζω)... αν δεν παθω την γνωστή σε εμένα ανοσια γεύσης με τον ναυτιλακο θα το ξανα προτιμησω  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3238 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 15:16 »
Κλείστο, άστο στην άκρη και κάντου μια επίσκεψη σε δέκα μέρες. Δοκίμασέ το και δες αν η άποψη που θα σχηματίσεις τότε, είναι ίδια με αυτήν που εξέφρασες τώρα.

Αν είναι ίδια, τότε προφανώς αυτό το υγρό και οι γευστικές σου προτιμήσεις, έχουν ασυμφωνία χαρακτήρων.
Αν είναι χειρότερη, βλέπε άνω.
Αν είναι καλύτερη τότε "παρακαλώ", ή "συγγνώμη που τελικά σου αρέσει και θα σου πάει το άτμισμα ο κούκος αηδόνι". Και τα δύο παίζουν!  :)

Αποσυνδεδεμένος Kosmas1987

  • **
  • 157
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3239 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 15:44 »
Αυτη τη στιγμη δεν εχω τη πολυτελεια να ακολουθησω τη συμβουλη σου φιλε cruiser μιας και ειναι το μονο υγρο που κατεχω, παρ`ολα αυτα λεω να συνεχισω με halo με οσο ποιο συντιρητικο ατμισμα γίνετε λογο κόστους...οπως και να`χει θα πειραματηστω αρκετα με το tribecca ,δεν μπορεί να γινετε τοσος ντορος απο συνατμιστες για το τίποτα  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8821 1114021 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:56
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506007 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8764 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154139 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568080 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243222 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293406 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762177 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 965 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3864 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13839 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios