vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

78 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

Νέα, δεύτερη έρευνα για την επίδραση του η.τ. στην καρδιακή λειτουργία

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Θα ήθελα να πάρω μέρος στην έρευνα. Καπνίζω εδώ και 6 μήνες σταθερά στα 12mg. Αναμένω πληροφορίες, αν και εφόσον μπορώ να βοηθήσω :)

Επίσης η σύζηγος θα ήθελε να πάρει μέρος ως καπνίστρια.




Φυσικά και μπορείτε να πάρετε μέρος. Ιδιαιτέρως θα παρακαλούσα την προσέλευση γυναικών, ώστε να έχουμε ένα δείγμα που να περιλαμβάνει και αρκετές γυναίκες......

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Θα ήθελα και εγω να πάρω μέρος στην έρευνα πως γίνεται;;;να στείλω κάπου πμ;;;

Αποσυνδεδεμένος stoydio

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
το ξέρω οτι δεν βγαίνουν αποτελέσματα με 5 άτομα αλλά σκεφτείτε λίγο και αυτούς που έχουν τα ψυχολογικά τους που λένε γιατί ξανά κάνουν την έρευνα τόσο γρήγορα απο την προηγούμενη έρευνα? άραγε κάτι βρήκαν και δεν μας το είπαν έτσι σκέφτονται και το παρατάνε το η.τ και πιάνουν το κανονικό μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα, γιαυτό σας ρώτησα 

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Η μία έρευνα από την άλλη δεν έχουν καμία σχέση. Πρέπει να γνωρίζετε πως το κάπνισμα προκαλεί βλάβες μέσω δεκάδων μηχανισμών. Όλοι αυτοί θα πρέπει να μελετηθούν και με το ηλεκτρονικό τσιγάρο.
Και όπως έχω ξαναπεί, κανένα ιατρικό θέμα δεν έχει λυθεί με μία μόνο έρευνα, όσο μεγάλη και να είναι.........

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
 :thumpup:
Στη διάθεσή σας από 13 Οκτώβρη.
Αναμένω οδηγίες.  :)

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
ατομα με προβλημα στη καρδιακη λειτουργια, κ τοποθετημενο stent, ειναι χρησιμα στην ερευνα σας?

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Αυτοί αποτελούν ξεχωριστή ομάδα και μάλιστα πολύ ενδιαφέρουσα. Κι επειδή αυτά τα άτομα έχουν ακόμη μεγαλύτερη ευαισθησία στις επιδράσεις του καπνίσματος, θα αποτελέσουν σίγουρα μελλοντικό ξεχωριστό πρωτόκολλο........
Παρόλα αυτά, θα μπορούσαμε αν βρούμε αρκετά τέτοια άτομα να τα αναλύσουμε ως υπο-ομάδα.......

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
στη διαθεση σας λοιπον.... εστω κ μελλοντικα. :)

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Γιατρε..
Γυναικα 24 χρονων εδω..
8.5μηνες η.τ αλλα δυστυχως τον τελευταιο μηνα κανω και μερικα κ.τ... Αρα για καπνιστες με βαζεις..
Μπορω να ερθω και καθημερινη οχι μονο ΣΚ..

Οταν ξεκινησεις επισημα μου λες..
Καλη επιτυχια στη νεα ερευνα!!

Sent from my GT-I9100

Αποσυνδεδεμένος Nise

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Διαθεσιμος κι εγω
1 χρονο μονο ητ

Αποσυνδεδεμένος nikosq

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
  • Το παλεύω
Και εγώ διαθέσιμος. 25 χρόνια καπνιστής (ετών 45) υγιής (ακόμη) και 3 μήνες χρήστης αποκλειστικά η.τ. (6mg/ml νικοτίνη) εαν νομίζεται ότι είμαι κατάλληλος... :bye:

Αποσυνδεδεμένος glyrakos

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini + DID
Και εγώ διαθέσιμος στους αποκλειστικούς χρήστες ΗΤ από 8/7/2011

Αποσυνδεδεμένος ενάλιος

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
καταρχας μπραβο για την ερευνα που κανεις και ευχομαι εις ανωτερα :thumpup: θα ηθελα να συμετεχω αλλα λιγο δυσκολο για αθηνα,φαινεται παντος οτι η καρδια τα παει <<καλα>> με το η.τ, θα ηθελα ομως καποια στιγμη να δω και μια ερευνα με καποιον συναδελφο σου πνευμονολογο για να δουμε και τις επιδρασεις στα πνευμονια συγκριτικα με το κ.τ.. και μια ερωτηση,που τοποθετείτε ο πλαστικός φλεβοκαθετήρας,σε ποιο σημειο;

Αποσυνδεδεμένος charis39

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Θα ήθελα να πάρω μέρος στην έρευνα.Ατμιίζω εδώ και 7 μήνες σταθερά στα 6mg.  Καλή σας επιτυχία

Αποσυνδεδεμένος djt2000

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
θα ήθελα να πάρω κι εγώ μέρος στην έρευνα.. θερμά συγχαρητήρια!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116561 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824800 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507782 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9018 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155003 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569064 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244120 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294481 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1847 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763018 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1202 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4091 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem