vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

446 επισκέπτες, 5 χρήστες
marauder800, pngtszs1976, thanos1071, Barbapaidi, sakissalonika

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1170 στις: Απριλίου 14, 2015, 02:42 »
Το γράφω εδώ γιατι εδω ειναι το καταλληλότερο νήμα:


Παιδια εδω και μερικές μέρες όπου και αν πάω, όπου και αν βρεθώ καφε-εστιατόρια, βόλτα στο δρόμο, παιδότοπους με το μωρό,παντού βλέπω πολύ μεγαλύτερο αριθμό ατμιστών απο οτι παλιότερα!  :yes:


Bdc,K1,Istick, eGo και Spinner μπαταρίες! Είναι προφανές πως όλο και περισσότερος κόσμος το γυρίζει στο ηλεκτρονικό τσιγάρο!


Το έχει προσέξει κανένας άλλος?  :hmmm:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 14, 2015, 02:50 από Pastafarai »

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1171 στις: Απριλίου 14, 2015, 02:47 »
Φυσικά παντού το ίδιο γίνεται αν και στην επαρχία (Λάρισα) σε μικρότερο βαθμό.


Αποσυνδεδεμένος antoNiO_an2one

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1172 στις: Απριλίου 14, 2015, 03:22 »
Θα συμφωνήσω  μαζι σας...
Και κατι ακομα...
Πριν λιγες   μερες μπηκα σε γνωστή αλυσίδα καφε στον πειραια... 
Παρηγγειλα το καφε μου και ενώ περίμενα  άρχισα το ατμισμα. Ξαφνικα βλεπω μια κοπελα με ενδυμασία του μαγαζιού να ερχεται προς το  μέρος μου με φορα θα ελεγα (απο μεσα μου ειπα ωχ... Θα με ζαλίσει πως δεν επιτρέπεται κλπ) και μου λεει... Τι πραγμα ειναι αυτο; Τι θηρίο;(vs 40+Subtank mini) Και μου εμφανίζει δειλά δειλά μια eGo με εναν btc ατμο νομιζω... Πιάσαμε τη κουβεντα περί ατμισματος αλλα επειδη δεν ειχα πολυ χρονο μου ζήτησε  να ξαναπεράσω μολις βρω λιγο χρονο για καφε και  συζήτηση


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος kkourk

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1173 στις: Απριλίου 14, 2015, 03:46 »
Στην γειτονιά μου, κατα Καλαμαριά μεριά (θεσσαλονίκη) μέχρι πριν από λίγους μήνες ημουν ο μοναδικός με Η.Τ. Όσο περν'αει όμως ο καιρός τόσο και αυξάνονται οι ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος powerwolf

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1174 στις: Απριλίου 14, 2015, 07:25 »
Πασχα στο Ναυπλιο.....κρατουσα στο χερι IPVmini με στημενο τον fhenomenon του GUS ξαφνου βλεπω εναν τυπο να κοιταει  με δεος....και τον βλεπω με μια ego 650αρα..(Ωπα λεω τον ψαρωσα) πλησιαζει και αρχισε να με ρωταει για τον   fhenomenon...Πιασαμε την κουβεντα και αρχισα να του εξηγω περι επισκευασιμων κτλ...Ξαφνου ανοιγει ενα τσαντακι που ειχε και αρχιζει το δικο μου ψαρωμα...Ο τυπος πεταει ενα προβαρι με καυφουν v4 και μενω μ@λ@κ@ς...μετα ενα μηχανικο με καυφουν lite και σε ενα κουτακι ειχε φτιαξει καμια 10αρια αντιστασεις...
Τον ρωτησα γιατι ειχε την ego και μου ειπε πως τον βολευει και πως  ειναι διακριτικη σε σχεση με τα υπολοιπα.Σε περιπτωση που τελειωνε η ego θα χρησιμοποιουσε καποιο απ τα αλλα... Εκατσα με το παλικαρι καμια ωριτσα και τα λεγαμε...και φυσικα το τριημερο που εμεινα ειδα ακομα 5-6 με ΗΤ...πληθενουμε παιδες και αυτο πραγματι ειναι θετικο στοιχειο

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2186
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1175 στις: Απριλίου 14, 2015, 09:43 »
Το γράφω εδώ γιατι εδω ειναι το καταλληλότερο νήμα:


Παιδια εδω και μερικές μέρες όπου και αν πάω, όπου και αν βρεθώ καφε-εστιατόρια, βόλτα στο δρόμο, παιδότοπους με το μωρό,παντού βλέπω πολύ μεγαλύτερο αριθμό ατμιστών απο οτι παλιότερα!  :yes:


Bdc,K1,Istick, eGo και Spinner μπαταρίες! Είναι προφανές πως όλο και περισσότερος κόσμος το γυρίζει στο ηλεκτρονικό τσιγάρο!


Το έχει προσέξει κανένας άλλος?  :hmmm:

Πράγματι, στην Αθήνα τουλάχιστον, συναντάς πάντα κάποιον ατμιστή και αν όχι , οι καπνιστές είναι ενημερωμένοι και ξεκινούν την κουβέντα (τα γνωστά, δεν είναι πιο βλαβερό βρε παιδιά?) ή κάποιον που δηλώνει ότι έχει εξοπλισμό στο σπίτι, αλλά δεν έχει μπορέσει να αντικαταστήσει το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1176 στις: Απριλίου 15, 2015, 21:42 »
Στην γειτονιά μου, κατα Καλαμαριά μεριά (θεσσαλονίκη) μέχρι πριν από λίγους μήνες ημουν ο μοναδικός με Η.Τ. Όσο περν'αει όμως ο καιρός τόσο και αυξάνονται οι ατμιστές
Η Καλαμαριά είναι γεμάτη ατμιστές εδώ και καιρό φίλε μου...  ;)

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1177 στις: Απριλίου 15, 2015, 21:47 »
Εχθες σε γνωστό ρακομελάδικο στα Ιλίσσια, boxάκι που έμοιαζε με IPV αλλά όλα μοιάζουν πια! Πάντως εγώ καθόμουν με το μαύρο sigelei 100W και έναν dripper, και η συμπότης μου είχε ένα ροζουλί istick με subtank..

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1178 στις: Απριλίου 15, 2015, 22:27 »
...  μου ζήτησε  να ξαναπεράσω μολις βρω λιγο χρονο για καφε και  συζήτηση

Και τώρα εγώ, ένεκα η συνατμιστική αλληλεγγύη, πρέπει να σου εξηγήσω τι εννοούσε, αλλά με τρόπο, ώστε να μην παρεξηγηθώ.

Αποσυνδεδεμένος Nassos

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1179 στις: Απριλίου 15, 2015, 23:00 »
Ατμιστές η ατμίστριες βλέπω σχεδόν καθημερινά πια. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι μια εκπομπή στο ραδιόφωνο που άκουγα σήμερα, σε γνωστό σταθμό της Αθήνας, και ο ένας από τους δύο εκφωνητές πείραζε τον άλλον για το μέγεθος του η.τ. του  ;D. Του έλεγε για την ΄΄ρουκέτα΄΄ που ατμίζει και τον ρωτούσε για την αυτονομία της μπαταρίας του μιας και μιλούσαν για μπαταριές ηλεκτρικών αυτοκινήτων. Νομίζω ότι το η.τ. αρχίζει να γίνεται πολύ μόδα :thumpup:.

Αποσυνδεδεμένος erikofutami

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
  • το έκοψα το ρημάδι το τσιγαροoo...!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1180 στις: Απριλίου 16, 2015, 01:08 »
Aν κ καινουρια κ εγω στον χωρο του ατμισματος,εχω δει μεχρι στιγμης 2 κατόχους η.τ. ο ενας ηταν στο χρωματοπωλείο της γειτονιας μου. ειχε ενα Μινι istick by eleaf me ena atomizer kit tis elife.σε ροζουλι χρωμα  :hmmm: μιλάγαμε καμια ωριτσα για το ατμισμα,αλλα ηταν σε φαση,λιγο στριφτο κ λιγο ατμισμα..
ο αλλος ατμιστης ηταν πανω σε ενα μηχανακι,κρατουσε μια μπαταρια κ ατμιζε με παααθος! :)  δεν εχω δει καποιον αλλον δυστυχως! μονο καπνιστες..!

Αποσυνδεδεμένος Giwrgos sigma

  • **
  • 243
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1181 στις: Απριλίου 16, 2015, 01:47 »
Απογευμα κιφησίας στο ύψος αμαρουσίου στο δαχτυλίδι ----Ανάβει πρασινο και βλεπω αμυδρά στα δεξία εξω απ το παράθυρο ενα χέρι με μπλε istick 50 με ατμο expromizer-Καθως ξεκινήσαμε απ το φανάρι αφήσαμε ο καθένας απ ενα ντουμάνι με τα παράθυρα ανοιχτά  και εκει χαθήκαμε :bye: :bye:  !!!!Οπως και να έχει μεχρι να φτάσω σπίτι ήμουν με ενα χαμόγελο στα χείλη  :)  !!!

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2186
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1182 στις: Απριλίου 16, 2015, 08:20 »
Τι παίζει με τα ροζουλιά? Δεν είναι αποκλειστικότητα των γυναικών  >:(    ή τελείωσαν οι μαύρες σιλικόνες? (Συγνώμη για το off topic, αλλά δεν μπορούσα να μη σχολιάσω!). :)

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1183 στις: Απριλίου 16, 2015, 08:54 »
με τη άνοιξη μας βγαίνει η "ευαίσθητη" πλευρά μας  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος antoNiO_an2one

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1184 στις: Απριλίου 16, 2015, 11:27 »

Και τώρα εγώ, ένεκα η συνατμιστική αλληλεγγύη, πρέπει να σου εξηγήσω τι εννοούσε, αλλά με τρόπο, ώστε να μην παρεξηγηθώ.
Κατι περναει απο το μυαλο μου αλλα... Για πες.  Μιλα ελεύθερα!!! Χαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8841 1151508 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:15
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 53 10911 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:56
από BigRed
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345618 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147286 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8085 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208944 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545150 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32952 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600470 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360883 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13351 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos