vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

108 επισκέπτες, 3 χρήστες
mathimatikos1966, antiklitos140, NikolaosKZ

Twitter

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #435 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 00:50 »
Το κατάλαβα αυτό για τα έξοδα αντικαταβολής. Απλά η Nobacco π.χ. (από την οποία πάλι με αντικαταβολή και ACS παραγγέλνω) δεν με ειχε χρεώσει σε αντίστοιχες 50+ euro παραγγελίες... Τεσπα μικρό το κακό  :))

Back on topic: Αυριο που θα αξιωθώ να βγάλω το GG από το στόμα μου θα πάρω φωτό και θα τις βάλω εδώ (αναφορικά με το σετάκι καθαρισμού και το δευτερο αρνητικό κατ' εμέ στο κουμπί).

Θανάση μια χαζή ερώτηση: ο iatty που διαβάζω συχνά με το GGTS στα ξένα φόρα τι είναι? (εψαξα και εδώ αλλά δεν είδα φως)

Υ.Γ. θα ρωτήσω για αμμοβολή και θα επανέλθω για το ματ λουκ ;)

Οχι και αμμοβολη ρε φιλε!!!  ;D

Αν πας σε μηχανουργειο η σε βουρτσαδορο θα σου το φτιαξει σε 5 λεπτα με 5 ευρω

Ο iatty ηταν ο πρωτος HV ατομιζερ που εγινε ποτε και ηταν δικη μου παραγγελια απο την Κινα. Δεν ξαναεφτιαξα απο τοτε

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #436 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 00:51 »
:thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Θανάση, μία ερώτηση, πόσο πιθανό είναι να δούμε HAIII ανοδίωση στο GGTS; Ξέρω πως η ανοδίωση καταστρέφει την αγωγιμότητα αλλά σε άλλες εφαρμογές, π.χ. φακούς, δεν ανοδιώνουν τις βόλτες ή το χείλος μετά τις βόλτες και λειτουργούν απροβλημάτιστα.

Οι βολτες δεν μπορουν να καλυφθουν zoobi. Θα εχουμε ομως αλλες επιλογες οπως νικελιο η ανοξειδωτο αλλα αρκετα αργοτερα.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #437 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 00:53 »

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #438 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 00:56 »
Το AVS είναι όπως είπα "όλα τα λεφτά" αλλά έχω ένα πρόβλημα
Το γεμίζω 3/4 περίπου . Σε κάθε γέμισμα γουργουράει σε ενοχλητικό βαθμό γιατί συσσωρεύεται κάτω απο το AVS 1/2 ml υγρού. Αυτό συμβαίνει κάθε φορά που γεμίζω.
Κάνω κάτι λάθος ?  ) υπόψη ότι κλείνω τον αερισμό καλά πριν ανοίξω την επάνω τάπα για να γεμίσω. Ευχαριστώ



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4U2NQ6g21lY[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9610
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #439 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 12:08 »
Η  λυση ειναι ετοιμη Tem. Το GGTB συνδυαζει τα παντα. Παιρνει ολες τις μπατεριες εκτος της 18650 και ειναι αρκετα λεπτο για να ικανοποιησει τους παντες
Φαίνεται πολύ καλό  :thumpup:
θα το δούμε σύντομα στο Funstore Θανάση ?

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #440 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 13:31 »
Σε 1 εβδομαδα Tem

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9610
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #441 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 14:22 »
Σε 1 εβδομαδα Tem
Καταπληκτικό νέο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #442 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 14:29 »
http://www.gg.ecigz.com.au/index.php?_a=viewProd&productId=64
Θανάση η φωτογραφίες του Αυστραλού είναι διαφορετικές από αυτές στη Wiki όσον αφορά λογότυπα και αν διακρίνω καλά και στο ''look'' που δείχνει ματ. Ποιές είναι οι σωστές (αν και τα 2 σχέδια είναι άψογα  :thumpup:)

AVS CLEAR Tank ?
« Απάντηση #443 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 14:47 »
Υπάρχει περίπτωση να δούμε κάτι τέτοιο? Please?



Ειδικά με e-liquid μέσα είναι απίστευτα όμορφο



Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #444 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 17:42 »
θα εχουμε 3 εκδοσεις απο το GGTB. Ματ νικελιο, γυαλιστερο χρυσο (μπρουντζος), γυαλιστερο αλουμινιο.

Συντομα θα φτιαξω το διαφανες AVS. Πολυ συντομα

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #445 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 18:07 »
Φίλε imeothanasis, την καλησπέρα μου.
Επειδή κάπου έχω μπερδευτεί βλέποντας τις πιο πάνω φωτό, και κάτι δεν έχω καταλάβει.. :hmmm:
Το gg είναι δική σου πατέντα, η ξένη.  Κάποιος αντέγραψε κάποιον η μιλάμε για "διαφορετικά" πράγματα που είναι το ίδιο;
Είναι ένα προιόν free που μπορεί να φτιάξει ο καθένας και να πουλάει;
Το διαφανές avs τί είναι πάλι; :hmmm:  Δική σου πατέντα ή όχι...

Για βοήθα λίγο να ξεμπερδευτούμε... :yes: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #446 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 18:33 »
Στην αρχη ενας τυπος εφτιαξε μερικα χωρις την αδεια μου. Τον αφησα να συνεχισει μονο για να βγαλει καποια χρηματα και οταν του ειπα να σταματησει δεν το εκανε παρα εφτιαξε και το AVS εκτος απο το AFS. Οταν του ζητησα ξανα να σταματησει εκανε ολοκληρη φασαρια.

Τελικα αποφασισα να το κανω συνεργατη μου γιατι ετσι και αλλιως δεν θα προλαβαινα να τα φτιαξω.

Ωραια ιστορια;

Δωσε θαρρος στο χωριατη............

Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #447 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 18:49 »
Πες με Κασσάνδρα αλλά εκει που θα πέσει η αντιγραφή του αιώνα από τους άλλους commercial modders θα ειναι στο telescopic battery Θανάση. (έτσι θα ισχυρίζονται όλοι οτι το mod τους δίνει ευελιξία στην επιλογή μπαταριών και επομένως variable voltage κλπ κλπ ...)

edit: preorders για το δικό σου clear tank avs δέχεσαι?  :respect:

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #448 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 18:52 »
Ωραίος και κατανοητός..  Αρα το τζιτζίκι είναι δικό σου.. :thumpup:

Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο σε παρακαλώ φίλε imeothanasis.
Το gg afs v2, που απο ότι έχω δεί μπορεί κάποιος να παίξει και με δική του μπαταρία, τι νέα έχουμε..
Είναι κάτι που το έχεις βγάλει η θα το δούμε εν' καιρώ..
 :respect: για τον χρόνο σου.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #449 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 22:46 »
Pol, αυτο ειναι σιγουρο. Ενας ιταλος το εκανε ηδη. Το ωραιο ειναι οτι το ονομασε Γαλιλεο, βασιζομενος στο τηλεσκοπιο. Λες και το βρηκε αυτος πρωτος. Απο τσοκαρα εχει γεμισει ο τοπος.

preorders οχι γιατι θα εχω μπολικα οταν βγουν

Craven, το AFS V2 θα ειναι ξανα ετοιμο σε ενα μηνα αλλα λιγο διαφορετικο . Οσο για το χρονο μου, ειναι αφιερωμενος στους πελατες μου οποτε δεν χρειαζονται ευχαριστιες

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3452 766690 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:51
από NikolaosKZ
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 112 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:02
από chkontog
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1878 248325 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 30, 2024, 19:28
από ThioVag
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 293 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 263 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573160 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2353 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8518 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123608 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 990 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 688 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos