vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

202 επισκέπτες, 7 χρήστες
razen, Parolos, Milarepa, billaras, lagoudakis, athmichalop, grag

Cisco 306 atomizer Expert in dripping !

Αποσυνδεδεμένος ZAGO7

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #465 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2012, 23:28 »
Φίλοι μου εαν ψάχνετε τους γνήσιους μόνο στο e-smokers.gr και με άριστο after sales.
Αφου σε λλλέω τι δεν καταλλλλλλαβαίνεις ;)

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #466 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2012, 23:30 »
Ενταξει, την ερευνα μας καναμε μην την πατησει και ο Τασος σεεεεε λεω και μας φερει μπουγατσα με τυρινενω εμεις θελουμε μπουγατσα με κυμαδακι ! ;)

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #467 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2012, 23:30 »
Στο site του avid έχει φωτό που στο πόλο γράφει CISCO LTD LR 306...?!?!?
:(   


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #468 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2012, 23:32 »
Ναι . Μπορει να παιζουν απο φουρνια σε φουρνια . Και πριν 6 μηνες που ειχα παρει απο avid εγραφε το ιδιο πραγμα με τα δικα μας. Αυτος με το ltd δεν μου εχει ερθει ποτε.
Μπας και ειναι τελευταιας κοπης ? αντε να δουμε τωρα τους καινουργιους !

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #469 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2012, 23:36 »
Ενταξει, την ερευνα μας καναμε μην την πατησει και ο Τασος σεεεεε λεω και μας φερει μπουγατσα με τυρινενω εμεις θελουμε μπουγατσα με κυμαδακι ! ;)
Ωραίος ο Παύλος...είσαι δυνατός σε παραδέχομαι... ;) Έχω πέσει κάτω από το γέλιο.... Έδωσες...
Έτοιμος ήμουν με 9000 στροφές και δεμένο χειρόφρενο.... Στο πόνο μου επάνω...είναι.... δεν είναι....τι είναι....έσκασε ο παλίκαρος....αχχχχχ
Τέλος πάντων....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Drunkyard

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Σύντομα θα ξεπροβάλλει.....
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #470 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2012, 23:40 »

Φίλοι μου εαν ψάχνετε τους γνήσιους μόνο στο e-smokers.gr και με άριστο after sales.
Αφου σε λλλέω τι δεν καταλλλλλλαβαίνεις ;)

τωρα εαν ξεκινησω να μιλάω για αστοχα ποσταρισματα,για διαφημηση για για για
θα φαω μπαν.
οποτε ΝΑΙ ΕΧΕΙ εκει που λες αλλα εχει κ εδω κ φτηνοτερα για τους Αθηναίους!
www.replacesmoke.gr
13,5 ευρω αλλα δν ειπα οτι επικοινώνησα την δευτερα με το καταστημα κ μου είπε οτι εχει ατμοποιητες αλλα οχι drιp shields που περιμενει.
μπορει εαν παρθουν
πολλα κομματια να κανει και ακομη καλητερη τιμη στο φορουμ
αλλα εαν το ελεγα θα εκανα οτι κανεις εσύ!
διαφημιση τσαμπα σε φιλο.
οποτε το λεω αφου υπαρχει αναρχία διαφημίσεων
ΑΚΟΜΗ Κ ΑΠΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #471 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2012, 23:42 »
Ελα μην ξεκιναμε νεο γυρο τωρα και πειναω ... Νομιζω οτι αστειευοταν ;)

Αποσυνδεδεμένος Drunkyard

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Σύντομα θα ξεπροβάλλει.....
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #472 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:00 »
κ επειδη γύρισα, αλλα μου αρεσει να ειμαι πάντα σωστός κοιταξα τα junk κ οριστε.
οτι ειπε ο καταστηματαρχης
ΠΟΥ ΔΝ ΧΡΙΑΖΕΤΑΙ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ εαν κανει σωστα την δουλεια του.
αλλα το βαζω πιο πολυ για εσας τους 2 για να κοιμηθείτε ήρεμα  :laugh1:


Σημείωση από το συντονισμό: Το μέλος αφαίρεσε print screen με συνομιλία με στέλεχος της avid, που εξηγεί το είδος της συνεργασίας της με το κατάστημα e-smokers.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 10, 2012, 23:35 από petra »

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #473 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:10 »
Αν και απο την πρωτη στιγμη ειχα εμπιστοσυνη στον Τασο που τον ξερω και προσωπικα και οτι λεει ειναι αληθεια , ειναι καλη ευκαιρια με αυτο που ποσταρες να ξεκαθαρισει οριστικα το τοπιο της γνησιοτητας του ατμοποιητη αλλα και των λεγομενων του.
 :thumpup: :nani:
Η ερευνα δεν βλαπτει κανεναν. Ισα ισα που ενισχυει τον σωστο και απομακρυνει αμφιβολιες !

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #474 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:12 »
Δε αμφισβητεί κανείς μας τον Τάσο....
Προϊόντα που φτιάχνονται στη Κίνα, παρτίδες παρτίδες άλλα έτσι άλλα γιουβέτσι... άλλοι δούλεψαν άλλοι όχι... Τι παρτίδα θα στείλει η avid στο Τάσο ούτε ο ίδιος γνωρίζει.... Μακάρι από δώ και μπρος να είναι όλοι ευχαριστημένοι όπως εγώ 12 μέρες τώρα...(απόe smokers gr ψώνισα και εγώ...απόλυτα ευχαριστημένος από το service του Τάσου. Κύριος!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #475 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:14 »
τωρα εαν ξεκινησω να μιλάω για αστοχα ποσταρισματα,για διαφημηση για για για
θα φαω μπαν.
οποτε ΝΑΙ ΕΧΕΙ εκει που λες αλλα εχει κ εδω κ φτηνοτερα για τους Αθηναίους!
www.replacesmoke.gr
13,5 ευρω αλλα δν ειπα οτι επικοινώνησα την δευτερα με το καταστημα κ μου είπε οτι εχει ατμοποιητες αλλα οχι drιp shields που περιμενει.
μπορει εαν παρθουν
πολλα κομματια να κανει και ακομη καλητερη τιμη στο φορουμ
αλλα εαν το ελεγα θα εκανα οτι κανεις εσύ!
διαφημιση τσαμπα σε φιλο.
οποτε το λεω αφου υπαρχει αναρχία διαφημίσεων
ΑΚΟΜΗ Κ ΑΠΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ

Καλά έκανες και το είπες.
Εδώ δεν είναι νήμα εμπόρου και μπορεί να πεί ο καθένας ότι πηγή έχει για το προιόν :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Drunkyard

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Σύντομα θα ξεπροβάλλει.....
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #476 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:15 »
πολυ σωστα Ω κ μαλιστα την ερευνα την εχουν κατακριτέα οι εμποροι στην Ελλάδα.
Ειδες απο την avidvapers να μου λενε , εισαι καχύποπτος, εισαι επίμονος
εχεις εμπάθεια , η τίποτε άλλο?
Οτι εχουν το λενε χυμα κ σε οποιον αρέσει, κ παντα την αλήθεια .
για αυτο διαπρέπουν  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #477 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:23 »
Δε αμφισβητεί κανείς μας τον Τάσο....
Προϊόντα που φτιάχνονται στη Κίνα, παρτίδες παρτίδες άλλα έτσι άλλα γιουβέτσι... άλλοι δούλεψαν άλλοι όχι... Τι παρτίδα θα στείλει η avid στο Τάσο ούτε ο ίδιος γνωρίζει.... Μακάρι από δώ και μπρος να είναι όλοι ευχαριστημένοι όπως εγώ 12 μέρες τώρα...(απόe smokers gr ψώνισα και εγώ...απόλυτα ευχαριστημένος από το service του Τάσου. Κύριος!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εμενα φιλε Διονυση χωρισ να εχω προβλημα με κανεναν θα προτιμουσα να νοιαστουνε λιγο πιο πολυ με την περιπτωση μου αλλα λογω DOA..δεν εγινε..σου λεει με λιγα λογια αν σου βγει σωστοσ βγηκε..ασχετα αν δεν μου βγηκε....δεν μιλαω για αντικατασταση κτλ(ουτε καν ελπιζα οτι θα μου τον κανουνε αντικατασταση)..αλλα λεμε τωρα....anyway..παιζει σωστα αυτοσ που εχω στα χερια μου τωρα και ολα καλα.Αλλα την επομενη φορα φιλε θα τον παρω απο Avidvapers...δεν ξερω αλλα δεν νομιζω να ξαναεχω εμπιστοσυνη σε ελληνικο μαγαζι!Εφαγα το σκαλωμα μου..οσεσ φορεσ και δεν ειναι λιγεσ....(πρεπει να εχω ψωνισει απο ξενα e-shops και καμια 70αρια φορεσ εωσ τωρα..ποτε δεν τραβηξα ζορι..οτι παραγγελνα αυτο ερχοτανε και επαιζα αψογα,,,ολα καλα καλη καρδια πανω απο ολα! :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ZAGO7

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #478 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:34 »
Δεν θα μπω στο κόπο να σου απαντήσω γιάτι μάλλον δε διαθέτεις χιούμορ.Να σε ενημερώσω οτι δεν είμαι κάτοχος cisco αν και έχω μπει στο τριπάκι να αγορασω με όσα έχω διαβάσει εδω μέσα.
Να είσαι σίγουρος όμως οτι θα τον αγοράσω απο αυτόν που δημόσια έχει κάνει τη κριτική του και ξέρω που μπορω να τον βρω εαν το προιον δεν είναι ετσι όπως το περιέγραψε και οχι απο κάποιoν που κρυβεται πίσω απο ένα nickname.Οσο για το ποιο φθήνο δεν με απασχολει προς το παρόν διοτι προσωπικα η Μέρκελ δε μου τον έχει ακουμπήσει ακόμη ;)

Συγνώμη για το off topic απλως η προηγουμενη μου τοποθέτηση είχε χιουμοριστικη διάθεση.
Είμαι απο τη Θεσσαλονίκη και ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #479 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2012, 00:35 »
Οποσδήποτε Χρήστο έχεις το δίκιο σου...αλλά τι να σου κάνει και ο κάθε Τάσος...σκέψου ότι ο ίδιος 306 θα μπορούσε να είναι σε πάρτιδα από τη οποία θα σου πουλούσε και η avid...το ίδιο και το αυτό  θα ίσχυε περι DOA... ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343168 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206923 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542190 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31353 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50546 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11878 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193429 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1450 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594191 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios