vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

172 επισκέπτες, 7 χρήστες
dimgoua, antiklitos140, stauros53, ZoeM, billaras, razen, Milarepa

Cisco 306 atomizer Expert in dripping !

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #300 στις: Αυγούστου 31, 2012, 11:20 »
Φιλε nikpar , αν για καθε φολα που εχουμε φαει διαβαζοντας καλες κριτικες στο φορουμ ,
κερδιζαμε 1 ευρω θα βγαζαμε τα εξοδα των υγρων ενος χρονου  :))

Νομιζω πως εισαι υπερβολικος   :yes:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #301 στις: Αυγούστου 31, 2012, 11:28 »
Εγώ Παύλο περιμένω τα συμπεράσματα όλων όσων τον χρησιμοποιούν αποκλειστικά και μόνο...όχι εναλλάξ ή περιστασιακά...για αυτό το λόγο τον πήρα και κάνω μόνο αποκλειστική χρήση σε ένα VV μόντ με σταθερή τάση και πάντα το ίδιο υγρό...
Το ίδιο κάνει και ο φίλος Fantasyhus (Αντρέας) με τα ίδια συμπεράσματα με εμένα 7-8η ημέρα και δε κάθεται να γράψει...(γιατί δε γράφεις ρε ρεμάλι...)
Προσωπικά θα ήθελα να ακούσω όλες τις λεπτομέρειες χρήσης από τον κάθε χρήστη του...´Αν δε βαριέται φυσικά...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #302 στις: Αυγούστου 31, 2012, 11:34 »
Βρε παιδια... ειναι τοσες πολλες οι παραμετροι !!
Εδω , δυο ιαττυ με ολοιδιο σεταρισμα σε δυο προβαρι στα ιδια βολτ και εχουν διαφορετικο αποτελεσμα  :)) 

Οποιος ειναι ικανοποιημενος με αυτο που εχει ας μην κανει δοκιμες .
Οι δοκιμες , κοστιζουν !!
Και οποιος δοκιμαζει πρεπει να εχει στην ακρη του μυαλου του πως μπορει και να μην του ταιριαζει , οποια κριτικη εχει διαβασει στο φορουμ .

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #303 στις: Αυγούστου 31, 2012, 11:36 »
κι επειδή το μήνυμα μπορεί να διαγράφηκε πριν προλάβω να το αναφέρω, παρόλ αυτά βρίσκεται στον κάδο και οποιοσδήποτε μπορεί να το διαβάσει, θέλω να τονίσω πως η κατηγορία είναι παντελώς ανυπόστατη και δεν δέχομαι από τον οποιοδήποτε που δε με γνωρίζει να μου κάνει κριτική και να θίγει την προσωπικότητά μου, με τέτοιο χυδαίο τρόπο.

Εδώ απόψεις ανταλάσσουμε κι εμπειρίες, όπως αναφέρθηκε από συνατμιστή παραπάνω.

 διονύση εγώ τον ατμοποιητή τον χρησιμοποιώ αποκλειστικά από την πρώτη μέρα που τον έπιασα στα χέρια μου. αυτό που έχω εντοπίσει είναι πως μετά το καθάρισμα, δε μου έρχεται καμμένη γεύση όταν ψιλοστεγνώνει, αλλά μια γεύση καμμένου πλαστικού. μόλις βέβαια τον τροφοδοτήσω με υγρό, λειτουργεί κανονικά. επίσης από χθες παρατήρησα πως τρώει παραπάνω υγρό από όσο έτρωγε μέχρι πριν το καθάρισμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 31, 2012, 11:38 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #304 στις: Αυγούστου 31, 2012, 11:40 »
Παρακαλώ να σταματήσουν τα σχόλια και οι αντιπαραθέσεις περί σκοπιμότητας των θετικών κριτικών.

Στο θέμα μας.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #305 στις: Αυγούστου 31, 2012, 11:47 »
Ειλικρινα πηρα τον cisco οχι για καθημερινη χρηση αλλα για να με σωσει σε καποιες "δυσκολες στιγμες"
Τον δουλεψα μονο σε vv στα 4 γιατι παραπανω ζεματάει το επιστομιο.
Οτι πυροβολαει δεν το συζηταω και δεν θα δεχτω το αντιθετο αλλα ουτε τον αγορασα γιατι πιστεψα οτι θα κρατησει μηνα.
Οπως πριν τρια χρονια ειχαμε "κοντρες" μεταξυ παλιων μελων οτι ο 510 κραταει μηνα και αλλοι λεγαν το αντιθετο 10 μερες με το ζορι ,το ιδιο πραγμα γινεται και τωρα.
Και τοτε επαιρνα δεκαδες 510 και οι μισοι δουλευαν σαν σκυλια για μηνα και παραπανω και οι αλλοι δεν εκλειναν ουτε εβδομαδα.
Το DOA δεν μου λεει τπτ απο την πλευρα οτι το τεσταραν αν δουλευει καλα με τρεις τζουρες.
Απο κει και μετα παραγοντες για την ζωη ενος ατμο ειναι αρκετοι και διαφοροποιούνται απο χρηστη σε χρηστη  οποτε καλο  θα ηταν να επικεντρωθουμε σε χτυπημα,γευση,ατμο και τιμη  ;D

Αποσυνδεδεμένος fantasyhus

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #306 στις: Αυγούστου 31, 2012, 11:53 »
Δεν θέλω να πω και πολλά ακόμα γιατί θέλω να τον δω πως θα πάει μετά τις 2 εβδομάδες.μέχρι τώρα πάντως με σταθερή τάση στο mini provari στα 3.8 και 4 volt με tribeca 12 mg είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει στους 14 μήνες που ατμίζω.

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #307 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:01 »
Λεμονία δε είπα το αντίθετο...το ξέρω ότι τον δουλεύεις σερί...λαμβάνω τη γνώμη σου σοβαρά...τώρα ´Αν έχεις επαφή ή είσαι ταχτικός πελάτης του Ελληνικού καταστήματος που τους προμηθεύει όπως άφησε να εννοηθεί ο Νίκος εμένα προσωπικά δε με απασχολεί καθόλου...δε νομίζω ότι κάποιος θα έγραφε ανακρίβειες για ένα προϊόν που έχει κέρδος 2-3 ευρώ και έχει πουλήσει στην Ελλάδα 10 κομμάτια...οπότε πάμε παρακάτω Λεμονιά (μην ακούς κανέναν) να δούμε τι ρόλο βαράει ο Cisco κάτω από τι συνθήκες ατμίσματος για να γνωρίζει και αυτός που δεν έχει την διάθεση, την άνεση οικονομική ή μή να ασχοληθεί με τέτοιους είδους τεστ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #308 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:06 »
η Lemy δουλεύει στο e-smokers...
Είναι αντικειμενικό να ανοίγεται νήμα και να γράφει μέσα εμπειρίες υπάλληλος που το κατάστημα εμπορεύεται το εν λόγο προϊόν?!

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #309 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:30 »
η Lemy δουλεύει στο e-smokers...
Είναι αντικειμενικό να ανοίγεται νήμα και να γράφει μέσα εμπειρίες υπάλληλος που το κατάστημα εμπορεύεται το εν λόγο προϊόν?!

Αν είναι έτσι όπως τα λέει ο Νίκος...τότε κακός η Λεμονιά παίρνει θέση στη αξιολόγηση του προιοντος....θα έπρεπε το πλείστον να είναι τα ποστ της ενημερωτικού χαρακτήρα λαμβάνοτας θέση εκπροσώπου του καταστήματος....από την άλλη δε έχω δεί βέβαια κανένα τραγικό ποστάρισμα με ουααααου κτλπ. για την κατακρίνω...είναι μάλλον προσεχτική...όπως και να έχει....γίνεται παντού και από ανθρώπους που έχουν ευνοική μεταχείριση, φιλιά, δωράκια, εκπτώσεις...κ.α. χωρίς να είναι καν υπάλληλοι των καταστημάτων...τα λεγόμενα παπαγαλάκια....
Εσύ από τη μεριά σου Νικόλα...αφου θές να είσαι σωστός και γνώριζες κάτι τετοιο....θα μπορούσες στο πρώτο ποστ της που έβλεπες ουααουυυ κτλπ. να της στείλεις ένα π.μ. να την ''καταλάβει'' και να ''μαζευτεί''...αν μη τι άλλο τρώει ψωμί από την επιχείρηση αν ισχύει αυτό που λές ότι είναι υπάλληλος και πρέπει να χειριστούμε με τρόπο τέτοιες καταστάσεις και όχι να της κάνουμε στεγνό καθαριστήριο....
Αυτή είναι η γνώμη μου χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος της φυσικά....

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #310 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:33 »
Πριν λήγω μου το έστειλαν σε π.μ. Δεν το ήξερα πριν

Αποσυνδεδεμένος chris1983

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #311 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:41 »
Εδώ υπάρχουν καταστηματάρχες που κάνουν οι ίδιοι παρουσιάσεις και αξιολογήσεις προϊόντων και τα βάζεται με την Lemy που είναι μέλος του φόρουμ από     Φεβρουάριος 02, 2011, 13:39  και έχει γράψει ουκ ολίγα πράγματα για ατμοποιητές κλπ... ε κι αν δουλεύει στο κατάστημα τι σημαίνει δηλαδή? ότι κάνει προμόσιον? Αν ήθελε να κάνει προμόσιον το κατάστημα θα μοίραζε 10-15 άτμο στους Θεσσαλονικείς και θα τους έβαζε να γράφουν...

Αποσυνδεδεμένος fantasyhus

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #312 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:55 »
Χαλαρώστε fan boys δεν έχει γράψει τίποτα τρελα πράγματα.o 306 είναι καλός.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #313 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:57 »
Αν ισχύει αυτο, δε νομίζω ότι είναι και το μοναδικό άτομο που είναι υπάλληλος καταστήματος η.τ. αλλά και ο συγκεκριμένος ατμοποιητής δεν πωλείται μόνο από αυτό το κατάστημα. Αν αρχίσουμε μ' αυτό το σκεπτικό, καήκαμε. Θα πρέπει να αρχίσουμε να ακούμε και τις συγγένειες μελών με εμπόρους η.τ. και δε συμμαζεύεται. Συνέβη ξανά στο παρελθόν και αποδείχτηκε λάθος γιατί δεν οδηγεί πουθενά.

Παρακαλω για δεύτερη φορά να επανέλθουμε στο θέμα μας και να σταματήσουν οι συζητήσεις περί σκοπιμοτήτων.

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #314 στις: Αυγούστου 31, 2012, 12:58 »
fan  boy δεν είμαι για τίποτα. ο 306 μου κράτησε 3 μέρες οπότε σε εμένα δεν βγήκε καλός

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343209 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206952 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542227 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31382 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50574 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597914 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358543 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11904 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193458 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1470 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1471 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594229 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios