vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

90 επισκέπτες, 4 χρήστες
johnath, Howardkib, camber, bloodlessz

Twitter

Τι ατμοποιητή προτιμάτε, ιδιοκατασκευής-επισκευάσιμο ή εμπορίου?

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
το φουξ μας πάει...... ;)

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Μαλιτζανοσαλάτα μοος εφαγα!
Τωρα παω για τηγανητες και ιμαμ το βραδυ! Εχουμε ακομα!
παντα θες να τα παρεις ολα, αλλα με τους επισκευάσιμους εμενα δεν με πιανει! Είμαι τοσο βολεμένος που και οι δοκιμες εχουν κοπεί πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων!
Για τα υπόλοιπα... ομπρέλλα!!  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Εμπορίου.

Πραγματικά δεν έχω ούτε την όρεξη ούτε το χρόνο να κάτσω να ασχοληθώ με σπειρες, φυτίλια κλπ. Ίσως φταίει το ότι δεν έχω τεστάρει κάτι τέτοιο ποτέ μου, ίσως φταίει το ότι από θέμα hardware δεν ΄ψαχνομαι και πολύ, είμαι ευχαριστημένος με ego-c, DCT, CE4+ & Lava. Ίσως φταίει το ότι το στόμα μου και οι υποδοχείς γεύσεις είναι ακόμα καμμένοι από το κτ. Θα δείξει η πορεία.
Πάντως θα ήθελα να βρεθώ σε μια συνάντηση και να δοκιμάσω και επισκευάσιμους και μηχανικές μόντες!

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Eιμαι υπερ του επισκευασιμου και δεν νομιζω οτι ενας ατμοποιητης εμποριου μπορει να συναγωνισθει εναν επισκευασιμο σε γευση και αποδοση βεβαια αυτο ειναι και υποκειμενικο αναλογα με το τι βολευει τον καθενα.Για αυτο δεν νομιζω οτι μπορω να επιστρεψω σε ατμοποιητη εμποριου γιατι το θεωρω πισωγυρισμα κατα την προσωπικη μου αποψη :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
ποιο shield έχεις?
σαν το dripping δεν έχει.... :thumpup:
αυτό Lemy της Siam Mods. Πάνω στο μικρό Hexagon τα σπάει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
εμποριου και οι λογοι ειναι απλοι..
-ειμαι τεμπελα
-βρηκα αυτο που με βολευει
-εχω ηδη αρκετα να ασχοληθω για να
προσθεσω αλλο ενα στη λιστα
-θελω απροβληματιστα προϊοντα.

δεν αποδιδει ποια τα μεγιστα?πεταμα (αντε κανα βρασιμο πιο πριν γιατι μαλωνει και η petra  ;D )
κουμπωνω τον καινουργιο και τελος.
αλλωστε ειναι τοσο φτηνοι πια και υπαρχει δοξα το θεο μεγαλη ποικιλια για ολα τα γουστα.
δεν ψαχνω ουτε το απολυτο ντουμανι ουτε το τελειο χτυπημα.
σημασια για μενα ειχε να μη ξανακαπνισω, το πετυχαινω? αυτο μου αρκει.

Αποσυνδεδεμένος t_vaso

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Εμπορίου...
γιατί? απλά γιατί δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο... Εντάξει, μια χαρά την έχω βρει κι έτσι, τη δουλειά μου την κάνω οπότε....
Βέβαια κάποια στιγμή θα δοκιμάσω και επισκευάσιμο έτσι από περιέργεια!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Επισκευάσιμους
¨Ολους τους έχω με πλέγμα

Αποσυνδεδεμένος billy

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Εμπορίου και αυτό γιατί είμαι πολύ ζημιάρης.Αν πιάσω επισκευάσιμο,θα καταλήξει στην ανακύκλωση :))

Αποσυνδεδεμένος Κωστης

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
 Εμπορίου λόγο μεγέθους, αλλά και λόγο κόστους, μιας και κουβαλάω πάντα έξι με διαφορετικές γεύσης

Αποσυνδεδεμένος maggiver

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Οτι βγαζει ντουμανι, No problem... ;)

Αποσυνδεδεμένος greedy

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • www.rottweilers-club.com
Eμποριου συνηθως ,μιας και ο επισκευασιμος εχει εναν μπελα παραπανω...
Και επισκευασιμος οταν υπαρχει χρονος ,ορεξη και διαθεση.

Αποσυνδεδεμένος Amcm

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
Εμπορίου. Ίσως αργότερα...

Αποσυνδεδεμένος moroua

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Για την ατμιστική μου απόλαυση και βέβαια προτιμώ επισκευάσιμο  :respect: (γευση-ντουμάνι)αλλά με βολέυει αφαντάστα και του εμπορίου λογω και της χωριτηκότητας που διαθέτουν.

Αποσυνδεδεμένος mpekas

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Επισκευάσιμο, αλλά έχω άπειρο ελεύθερο χρόνο  :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115991 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824444 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507445 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8953 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154814 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568827 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243923 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294239 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1772 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762810 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4027 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem