vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

301 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, camber, manoslykos

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος zakis

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1305 στις: Αυγούστου 21, 2012, 10:23 »
Αλμπουμ Φωτογραφειων - Gallery ειναι εφικτο να μπει στο φορουμ ?

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1306 στις: Αυγούστου 21, 2012, 10:42 »
με τετοια ποικιλια φωτογραφιων στο φορουμ, δεν ξερω αν το αλμπουμ θα εξυπηρετουσε σε κατι...
παρολαυτα, πιστευω θα ηταν χρησιμη η δυνατοτητα αναζητησησ σε φωτογραφιεσ/εικονεσ στο φορουμ στην συνθετη αναζητηση. Πολλεσ φορεσ εχω θελησει να βρω την φωτο απο κατι συγκεκριμενο στο φορουμ και κατεληγα να ψαχνω με τισ ωρεσ στα αντιστοιχα νηματα σελιδα σελιδα...

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1307 στις: Αυγούστου 21, 2012, 12:48 »
σχεδόν σε όλα τα θέματα υπάρχει παρέμβαση συντονιστών, οι γνωστές παρεμβάσεις με τα πράσινα γραμμματάκια και το πανόμοιο κειμενάκι

Προτείνω μετά από 1-2 μέρες αυτές οι παρεμβάσεις να διαγράφονται, να καθαρίζονται τα θέματα από τα άσχετα, αλλά και από τις παρεμβάσεις 

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1308 στις: Αυγούστου 21, 2012, 12:53 »
συμφωνω για τισ παρεμβασεισ τυπου "back on topic" αλλα υπαρχουν και παρεμβασεισ που δινουν γραμμεσ στο ολο ζητημα του τυπου.. "ο ταδε απαντησε πανω σε αυτο.. μην δινετε συνεχεια στο ζητημα". Οι τελευταιεσ καλο ειναι να μενουν για να μην ανακινουνται καποια...θεματα

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1309 στις: Αυγούστου 21, 2012, 22:06 »
Μια πρόταση που αφορά τα μπράβο

Από ότι είδα τα ποστ που έχουν σβηστεί (έχουν πάει στον κάλαθο ειτε ως οφ τοπικ,ειτε επειδή παραβίαζαν κάποιο κανονισμό ) εξακολουθούν και μετράνε τα μπράβο που έχουν πάρει στους χρήστες (μπορεί κάποιος να το δει στο show bravo posts στον λογαριασμό του).

Αν αναλογιστούμε ότι τα μπράβο δεν μετράνε στα χαλαρά θέματα γιατί να μετράνε σε ποστ που κρίθηκαν ακατάλληλα, από τον συντονισμό/διαχειρηση, στα θέματα τους και σβήστηκαν?

Η πρότασή μου είναι να μην μετράνε αυτά τα μπράβο όπως δεν μετράνε και τα ποστ στον κάλαθο .

Sent from my A100 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1310 στις: Αυγούστου 21, 2012, 22:52 »
Κάθε τόσο γίνεται μία νέα καταμέτρηση και μετράνε μόνο αυτά που πρέπει.

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1311 στις: Αυγούστου 23, 2012, 10:02 »
Χαρα στο κουραγιο σας βρε Λευτερη...

Αποσυνδεδεμένος zakis

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1312 στις: Αυγούστου 23, 2012, 12:21 »
Ποσταροντας ενα μελος μια αγγελια και αφου εγκριθει ασφαλως, να ειναι το μελος και ο συντονιστης της μεχρι τελους, και σε παραβιαση του κανονισμου να επεμβαινει οργανο του φορουμ

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1313 στις: Αυγούστου 23, 2012, 16:15 »
οταν θα γινει το μεγιστο 500 πμ πειτε οτι εγω εχω 495 και δεν μπαινω στο φορουμ για μερες και μου στελνουν 7 πμ...τα εξτρα 2 χανονται?δεν μπορουν να μου στειλουν καν πμ οταν φτασω τα 500?η θα κρατιουνται απο το συστημα και οταν θα διαβασω 2-3 και τα διαγραψω θα μου εμφανιστουν? :bye:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1314 στις: Αυγούστου 23, 2012, 16:19 »
Καλά και είναι ανάγκη να κρατάμε 500 π.μ. :confused1: :confused1: :confused1:

Εγώ μόλις περάσουν το 30-40 τα σβήνω γιατί νομίζω ότι τάχω φοτρωμένα και μου φέρνουν βάρος. :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1315 στις: Αυγούστου 23, 2012, 16:51 »
Mulder, Δεν το ξέρω κι εγώ σίγουρα. Δύο περιπτώσεις υπάρχουν: ή θα κρατιούνται από το σύστημα και θα σου έρθουν όταν διαγράψεις μερικά ώστε να κατέβεις κάτω από τα 500 ή μόλις πάει να σου στείλει ο άλλος θα του λέει ότι δεν μπορείς να δεχτείς μήνυμα. Νομίζω το δεύτερο είναι το πιο πιθανό.

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1316 στις: Αυγούστου 23, 2012, 16:57 »
Παρατηρω το νημα καμποσες μερες τωρα κ μετα λυπης μου ειδα οτι ο κα8ενας ζηταει το μακρυ του κ το κοντο του... :o


Προσωπικα νομιζω οτι ειναι ανουσιο κατι τετοιο...σιγουρα η βελτιωση σημαινει προοδο αλλα ποτε δε 8α φτανει κ ολο 8α μας λειπει κ κατι ακομα κ κατι ακομα κοκ...επισης πολλες φορες οι αλλαγες δε μας κανουν κ ενω τις εχουμε ζητησει εμεις οι ιδιοι γκρινιαζουμε ξανα κ ξανα...  :idiot1:


Η καλυτερη προταση ειναι η χαλαροτητα κ η σταδιακη αλλαγη προς το καλυτερο, χωρις φανατισμους, αυτοκλητους δικηγορους, ή ατομα που εχουν το διαχονιξ μεσα τους...σεβασμος στα ορια των αλλων οσον αφορα το προσωπικο επιπεδο κ την επικοινωνια μελων κ στη δουλεια των εμπορων κ στους κανονες του φορουμ... ::)


Δεν ειναι εδω μεσα η ζωη μας...μπηκαμε κ μπαινουμε με κοινο στοχο να φυγουμε απο το κ.τ κ το εχουμε κανει αρενα...ας σκεφτομαστε λιγο καλυτερα κ να επαναπροσδιορισουμε τις προτεραιοτητες μας... :)  Δε νομιζω πως 8α λυ8ουν κανενος τα προβλημα αν τα πμ του ειναι 500 ή 1500 ουτε αν αντι για πρασινο το φορουμ γιναι κιτρινο....  :)


Κ οπως μας ελεγαν στο σχολειο "πριν δωσετε το γραπτο σας ξανακοιταξτε το" ας κανουμε το ιδιο κ εδω... ας ριχνουμε μια δευτερη ματια στο ποστ μας πριν το αναρτησουμε...ισως ετσι εχουμε λιγοτερες παρεξηγησεις...  :)

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1317 στις: Αυγούστου 23, 2012, 17:10 »
Mulder, Δεν το ξέρω κι εγώ σίγουρα. Δύο περιπτώσεις υπάρχουν: ή θα κρατιούνται από το σύστημα και θα σου έρθουν όταν διαγράψεις μερικά ώστε να κατέβεις κάτω από τα 500 ή μόλις πάει να σου στείλει ο άλλος θα του λέει ότι δεν μπορείς να δεχτείς μήνυμα. Νομίζω το δεύτερο είναι το πιο πιθανό.

Mε τα απεσταλμένα που αποθηκεύουμε τι γίνεται?
Υπολογίζονται κάπου Atmos?

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1318 στις: Αυγούστου 23, 2012, 17:14 »
maimou... ενω συμφωνω με ολα οσα λεσ περι φανατισμουσ και σεβασμο, στο νημα αυτο γινονται προτασεισ για να γινεται καθε φορα λιγο καλυτερο το φορουμ. Δεν ειναι το "μακρυ και το κοντο" μασ και ουτε θα λυθουν ολα μασ τα προβληματα αν το πμ γινουν 1500, αλλα αν υπαρχουν ιδεεσ για να γινεται καλυτερη η' πιο ευκολη η' πιο ..οτιδηποτε η παραμονη μασ στο φορουμ, δεν πρεπει να προταθουν?

Στην τελικη, το φορουμ ανοικει στον διαχειρηστη και ολεσ οι προτασεισ κρινονται απο αυτον.

Οπωσ και να εχει απο το ποστ σου κραταω αυτο:
Η καλυτερη προταση ειναι η χαλαροτητα κ η σταδιακη αλλαγη προς το καλυτερο, χωρις φανατισμους, αυτοκλητους δικηγορους, ή ατομα που εχουν το διαχονιξ μεσα τους...σεβασμος στα ορια των αλλων οσον αφορα το προσωπικο επιπεδο κ την επικοινωνια μελων κ στη δουλεια των εμπορων κ στους κανονες του φορουμ... ::)
που μου αρεσε παρα πολυ

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1319 στις: Αυγούστου 23, 2012, 17:29 »
Urahara μου δε διαφωνω στο οτι ειναι προτασεις...αλλα κ το φορουμ λειτουργουσε μια χαρα απο το 2009 αν δεν κανω λα8ος χωρις δικες μας προτασεις...κ σιγα σιγα βελτιωνοταν αναλογα με το πως εκρινε η διαχειριση... :)


Αλλα δεν περναει απαρατηρητο οτι εχουν ζητη8ει κ πραγματα που ειναι "αχρηστα" γιατι απλα δε μας αρεσει κατι κ το 8ελουμε καπως αλλιως... :eyesplash:  εμενα ας πουμε μπορει να μη με βολευει για παραδειγμα η μπαρα επεξεργασιας μηνυματων, κανω προταση αλλαγης, αλλαζει τελικα κ ενω εγω εχω βολευτει για αλλους μπορει να μην ειναι κα8ολου πρακτικη κ να κανουν αλλες προτασεις για 2η αλλαγη... με αποτελεσμα να ανοιξει ενας φαυλος κυκλος... :thumpdown: 


Οπως κ να'χει αν αποφευχ8ουν ολα οσα ανεφερα πριν τα πραγματα 8α γινουν καλυτερα...κ η ενημερωση μας πιο ευκολη γιατι εχω την αισ8ηση πως εχει χα8ει το μετρο κ κρινουμε τους παντες κ τα παντα... :thumpdown:


Βασικο για'μενα ειναι να επανελ8ει η ηρεμια κ μετα τα λειτουργικα... :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102136 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176620 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209523 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68652 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315532 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126818 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem