vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

440 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Clearomizer crystal 2.0 (τύπου C4+ με αποσπώμενη και ανταλλάξιμη κεφαλή φιτιλιού-αντίστασης)

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Σε άλλους κληαρο ομως η μπεμπεκα μενει ως εχει μερες.

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9643
  • Φύλο: Άντρας
Εγω το βλεπω αμεσα στη μπεμπεκα.
Και στο Tribeca επίσης.

 :OnTopicPlease:
Παρακαλώ να επιστρέψουμε στο θέμα μας
που είναι ο ατμοποιητής Ce4+ crystal

Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
αγορασα για φιλο και 3-4 για μενα ανταλλακτικα απο health007
εχω το εξης προβλημα.

πρωτα να πω δοκιμασα τα παντα αλλαξα βασεις 2-3 κουνησα το πλαστικο, εβγαλα το πλαστικο,φυσηξα τα παντα!

τωρα στο προβλημα:οπως ειπα οπου και να τον εβαλα παντου ενω πηγα να ρουφηξω και εγω και ο φιλος μου ειναι σαν να εχει "ταπα" απο κατω! δλδ δεν ρουφαει. σαν να παω να ρουφηξω απο καλαμακι και να εχω βαελι το χερι μου απο κατω (για να καταλαβετε) τι να φταιειε?

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Ανταλλακτικες κεφαλές αγορασες, και τις βαλατε σε ηδη αγορασμενα απο αλλού crystal?

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
ναι.
δεν ειναι η ρωτη φορα..

εχω βασεις απο health007 , healthcabin , nobacco, fabvape..

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Στις προβληματικες κεφαλες, σκετες χωρις την βαση, αν ρουφηξεις ή φυσηξεις ελαφρα, περναει αερας?

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
θα δοκιμασω αυριο γιατι τωρα ειναι δυσκολη η ωρα !!  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Μου έχουν τύχει και μένα κεφαλές με αυτό το πρόβλημα αγορασμένες από Ελλάδα και τις επέστρεψα...Δεν ήταν ελαττωματικές αλλά ασύμβατες με  CE4+ Crystal ορισμένων εργοστασίων & με τους ViVi Nova της Vision...

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
ναι αλλα ασυμβατο με το μανισιο ?>

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Aυτές που πήρα εγώ με τον "μάνίσιο" -που τελικά μου τον έκανε δώρο το κατάστημα- δούλευουν τέλεια...

Αποσυνδεδεμένος marioboni

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
ρε παιδιά σαν να έχει αρκετή διαρροή
Και στην μπαταρία βρίσκω συνέχεια.Για μένα είναι λάθος το σφίξιμο της αντίστασης γιατί πρέπει να είναι 101% σε ευθεία με το driptip.Αν για κάποιο λόγο δεν είναι στην ευθεία χάνει σίγουρα
Σε vivi nova δεν υπάρχει ίχνος διαρροής
Επίσης βλέπω στο κάτω μέρος του εκεί που ενώνει το "τζαμάκι" με το μέταλλο έχει κάνει κενό που χωράει νύχι


Επίσης μετά από γέμισμα αργεί πολύ να τραβήξει καλά.Ειδικά αν το γεμίσεις στο 1.6ml πολύ δύσκολα μετά

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
σου εχει πεσει μηπως κατω?
εμενα αυτα που λες μου τα εβγαλε ατμο που μου επεσα και στραβωσει ο κεντρικος σωληνας ελαφρως...οποτε, ναι διαρροες..ηταν φυσιολογικο πλεον.
Αυτο με το τζαμακι δεν καταλαβα..δεν βιδωνει τερμα το tube ή το κενο ειναι αναμεσα στο τζαμακι και το δαχτυλιδι του...? Αν ειναι το 2ο νομιζω πας για αλλο ατμο..

Αποσυνδεδεμένος marioboni

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
η χρήση μπορώ να πω ότι είναι αρκετά προσεκτική(είναι της κοπέλας μου, εγώ δεν καπνίζω ή ατμίζω).Το ίδιο συνέβη και σε φίλη μου που τα πήρανε μαζί
Το κενό είναι ανάμεσα στο τζαμάκι και το δαχτυλίδι


Επίσης όταν τον αφήνει πλάγια την καίνε οι πρώτες τζούρες και δεν τραβάει καλά


Όπως είπα και πριν κατασκευαστικά είναι λάθος το βίδωμα του.Δεν είναι σωστός ο τρόπος που βιδώνει το όλο σύστημα
Υπάρχει κάτι άλλο να δοκιμάσουμε σε ατμοποιητή?

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
..........(είναι της κοπέλας μου, εγώ δεν καπνίζω ή ατμίζω)........


Σόρρυ για το off topic, αλλά θα το πώ..


Μπράβο σου φίλε μου για το ενδιαφέρον και την ενασχόληση, με σκοπό την βοήθεια κάποιου άλλου - άλλων και όχι για τον εαυτό σου :thumpup:
 :bow: :bow: :bow:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341899 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206217 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540866 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30846 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49924 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596697 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357379 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11306 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192754 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1170 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1122 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591324 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios