vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

214 επισκέπτες, 7 χρήστες
lagoudakis, Milarepa, filikos4, chkontog, bloodlessz, Parolos, Xxristos

Twitter

JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]

Αποσυνδεδεμένος gfiore7

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #90 στις: Μαρτίου 10, 2010, 11:13 »
Νομίζω πως όλες οι εξαιρετικές κριτικές απο τα μέλη, συμπίπτουν τουλάχιστον σε μία φράση, η οποία και αναγράφεται στο manual του tornado απο totally wicked

"Huston...We SOLVED the problem"  :thumpup:

 :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #91 στις: Μαρτίου 10, 2010, 21:01 »
Παρατηρώ (πρώτη μερα σήμερα) πτώση στην απόδοση του ατμ, ο οποίος ζεσταίνεται ευκολότερα και ταυτόχρονα βγάζει λιγότερο ατμό.
Μέχρι στιγμής η συντήρηση που του κάνω (καθημερινά) είναι φύσηγμα και απο τις 2 μεριές και στέγνωμα ανάποδα σε χαρτοπετσέτα το βράδι, και τον χρησιμοποιώ καθημερινά.

Επίσης στη μια απο τις 2 μπαταρίες το κουμπί παρουσιάζει μια πτώση στην λειτουργία του δηλαδή που και που τυχαίνει να χρειαστεί να το πατήσω πιο
δυνατά (όχι πολύ) για να λειτουργήσει.

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #92 στις: Μαρτίου 10, 2010, 21:15 »
Εχω 901 και τον βλεπω πιο καλο, δεν εχει και αυτες τις τριχουλες grrr   :angry_orange:
και απ οτι βλεπω ταιριαζουν και τα φιλτρα του 510 καθως με το πιπακι ειναι καπως αβολα.

Αυτο με την μια μπαταρια το εχω απ την αρχη αλλα δεν ειναι κατι το τραγικο,αρκει βεβαια να μεινει ετσι και να μην γινει χειροτερα!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9606
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #93 στις: Μαρτίου 10, 2010, 22:47 »
Παρατηρώ (πρώτη μερα σήμερα) πτώση στην απόδοση του ατμ, ο οποίος ζεσταίνεται ευκολότερα και ταυτόχρονα βγάζει λιγότερο ατμό.
Μέχρι στιγμής η συντήρηση που του κάνω (καθημερινά) είναι φύσηγμα και απο τις 2 μεριές και στέγνωμα ανάποδα σε χαρτοπετσέτα το βράδι, και τον χρησιμοποιώ καθημερινά

Είναι ο ατμοποιητής του αρχικού πακέτου αυτός στον οποίο αναφέρεσαι ?
Εχω πάντως την αίσθηση ότι στον 510 είναι προτιμότερο να φυσάς μόνο απο την πλευρά της γέφυρας. Δεν ξέρω , ίσως είναι τυχαίο , αλλά σε δύο - τρείς περιπτώσεις που φύσηξα απο την πλευρά της μπαταρίας , ο ατμοποιητής αχρηστεύθηκε.

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #94 στις: Μαρτίου 10, 2010, 22:59 »
To eGo είναι σαφώς μια συσκευή που αξίζει κανείς να την έχει τουλάχιστον δοκιμάσει και γιατί όχι, να την αγοράσει.
Συνδυάζει τη σχετικά μεγάλη μπαταρία (για εργοστασιακή)  των 650mAh με καλή εμφάνιση.
Έρχεται να καλύψει το κενό μεταξύ των ηλεκτρονικών που μοιάζουν με τσιγάρα και των ιδιοκατασκευών που προσφέρουν μεγάλη αυτονομία.
Οι μπαταρίες του eGo των 650mAh αντιστοιχούν σε περίπου 30 με 35 συμβατικά τσιγάρα ενώ η διάρκεια χρήσης κυμαίνεται μεταξύ 5 και 8 ωρών ανάλογα με τη χρήση.

Η πρώτη μου εντύπωση από το eGo ήταν πολύ καλή.
Ήρθε σε μια όμορφη θήκη από σκληρό χαρτί που ανοίγει σαν συρτάρι.
Ίσως υπερβολική κατά τη γνώμη μου.
Μέσα στη θήκη υπήρχαν:
1.   Δύο μπαταρίες eGo
2.   Manual στα Αγγλικά.
3.   Μία σωστή προειδοποίηση ότι ο φορτιστής δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί με εργοστασιακές μπαταρίες του 510. Δεν ενδείκνυται για μπαταρίες με χωρητικότητα κάτω των 420 mAh.
4.   1 κώνο που βιδώνει στην μπαταρία για καλύτερη αισθητική κάνοντάς το να μοιάζει με ένα μικρό πουράκι.
5.   1 ατμοποιητή τύπου 510
6.   Μία θήκη μεταφοράς
7.   5 προγεμισμένα φιλτράκια χωρίς νικοτίνη

Το φωτάκι
Το eGo σε αντίθεση με άλλα ηλεκτρονικά δεν έχει φωτάκι που θυμίζει την καύτρα του κανονικού τσιγάρου. Αυτό πιθανώς να δυσαρεστήσει κάποιους νέους χρήστες που προτιμούν το ηλεκτρονικό να μιμείται ακριβώς το κανονικό τσιγάρο.
Στο eGo το φωτάκι είναι μέσα στο διακόπτη, φωτίζει αρκετά και φαίνεται ιδιαίτερα έντονα σε χαμηλό φως.

Η μπαταρία
Η μπαταρία του eGo έχει αρκετά μεγάλη χωρητικότητα και θα ικανοποιήσει αρκετούς φίλους. Είναι ίσως η καλύτερη εργοστασιακή μπαταρία που μπορεί να βρει σήμερα κάποιος στην αγορά σε ότι αφορά το θέμα της χωρητικότητας. Την αντοχή της στο χρόνο μένει να τη δούμε.
Όταν η μπαταρία τελειώσει το φωτάκι του διακόπτη αναβοσβήνει κάποιες φορές και στη συνέχεια σταματά τη λειτουργία της μέχρι να την επαναφορτίσουμε.

Ο διακόπτης
Το eGo το θέτουμε σε λειτουργία πατώντας το διακοπτάκι που έχει στο πλάι του.
Ο συγκεκριμένος διακόπτης είναι διαφανής, πλαστικός και από την πρώτη στιγμή ένιωσα ...την χαμηλή του ποιότητα. Κουνιέται εύκολα δεξιά και αριστερά και νομίζεις ότι θα φύγει.
Στη μία δε εκ των δύο μπαταριών του πακέτου μου ο διακόπτης μένει κολλημένος, συνεχίζει να καίει και έπρεπε συχνά να τον κουνάω με το δάχτυλο για να ξαναεπανέλθει στην αρχική του θέση.
Είναι κρίμα γιατί κατά τα άλλα η συσκευή δείχνει αρκετά ποιοτική.
Πατώντας το διακόπτη για περίπου 15 δευτερόλεπτα η συσκευή σταματά αυτόματα την τροφοδοσία.

Ο ατμοποιητής
Ο ατμοποιητής που έρχεται μαζί με το eGo είναι ο 510.
Έχουν γραφτεί αρκετά στο φόρουμ για το συγκεκριμένο ατμοποιητή και δεν θα επεκταθώ ιδιαίτερα απλώς θα αναφέρω μερικά βασικά χαρακτηριστικά του, όπως αυτά περιγράφονται από διάφορους συνατμιστές. Οφείλω να ομολογήσω ότι ποτέ δεν έγινα ιδιαίτερα φίλος του 510 σε αντίθεση με άλλους που ορκίζονται στο όνομά του.
Το βασικό μου πρόβλημα είναι ότι χαλάει ιδιαίτερα η γεύση του υγρού και μοιάζει σαν καμμένο. Με το ίδιο υγρό που ατμίζω με άλλους ατμοποιητές ένιωσα το γνωστό πρόβλημα που ξερένεται ο λαιμός όταν αλλάζουμε μάρκα τσιγάρων. Τελείως δηλαδή διαφορετική γεύση. Από την άλλη βέβαια αυτό μπορεί να είναι καλό σε κάποιους άλλους, ιδιαίτερα σε νέους χρήστες, γιατί πιθανώς να τους θυμίσει τη γεύση του κανονικού τσιγάρου περισσότερο από άλλους ατμοποιητές.
Επίσης οι διακυμάνσεις στην ποιότητα του 510 είναι αρκετά μεγάλες.
Έχω τύχει σε ατμοποιητή 510 που να έχει τρομερή παραγωγή ατμού και χτύπημα και σε άλλον που δεν είχε σχεδόν καθόλου την αίσθηση του χτυπήματος.

Ο 510 που ήταν μαζί με το πακέτο του eGo που παρέλαβα δυστυχώς κάηκε την δεύτερη μέρα χρήσης του. Ήταν ένας από αυτούς με το δυνατό χτύπημα.
Τον αντικατέστησα με 510 από την Heaven-Gifts ο οποίος δεν έχει ικανοποιητικό χτύπημα. Μετά από 6 μέρες συνολικής χρήσης τον αντικατέστησα και αυτόν με τον 4075 χρησιμοποιώντας ανταπτοράκι από την Heaven και ξαφνικά έγινε για μένα άλλο ηλεκτρονικό.
Όπως είπα όμως το ότι εγώ προτιμώ τον 4075 έναντι του 510 δεν σημαίνει ότι αυτό ισχύει για όλους. Υπάρχουν συνατμιστές για τους οποίους ισχύει ακριβώς το αντίθετο.

Τα φιλτράκια
Τα φιλτράκια έρχονται προγεμισμένα με υγρό χωρίς νικοτίνη σε γεύση MLB που προσπαθεί να παραπέμψει στο Malboro κάτι που είναι φυσικά ανέφικτο χωρίς αυτό να σημαίνει ότι η γεύση του δεν είναι καλή. Προσωπικά τη γνωρίζα τη γεύση και την βρίσκω αρκετά καλή.
Χωρίς νικοτίνη όμως το υγρό δεν προσφέρει καθόλου χτύπημα.
Οι νέοι χρήστες θα αντιμετωπίσουν πρόβλημα μ’ αυτό, ιδιαίτερα όταν δεν γνωρίζουν πως γίνεται αναπλήρωση στα υγρά.

Συμπέρασμα
Το eGo είναι μια καλή συσκευή που απευθύνεται τόσο στον νέο χρήστη αλλά και στον χρήστη που γνωρίζει ήδη το ηλεκτρονικό.
Πιθανώς να μην αρέσει σ' αυτούς που θα αγοράσουν το πρώτο τους τσιγάρο, γιατί θα το προτιμήσουν μάλλον να μοιάζει με κανονικό αλλά σ' αυτούς που έχουν ήδη δοκιμάσει ένα ηλεκτρονικό, γνωρίζουν τα προβλήματα και θέλουν να αγοράσουν κάτι καλύτερο.

Αντισταθμίζει το πρόβλημα της χωρητικότητας των κλασικών εργοστασιακών μπαταριών με μεγαλύτερο μέγεθος και όψη μικρού μαύρου πούρου.
Το βρίσκω πολύ όμορφο.
Βασικό του μειονέκτημα η ποιότητα του διακόπτη και ελπίζω αυτό να διορθωθεί σε μελλοντικές του εκδόσεις
Την πραγματική του βέβαια ποιότητα και την αντοχή του στο χρόνο μένει να την δούμε. Πάντα στην αρχή όλα τα ηλεκτρονικά είναι καλά.

Το προσωπικό μου δράμα
Εχθές βγαίνοντας από το αμάξι μου έπεσε το eGo από την τσέπη μου και το έχασα...
Ευτυχώς είχε την χαλασμένη μπαταρία, αλλά χάθηκε ο κώνος, ένα ανταπτοράκι από 510 σε 4075 (και δεν έχω δεύτερο...) και ένας καινούργιος 4075 ατμοποιητής...


Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #95 στις: Μαρτίου 10, 2010, 23:10 »
Μπραβο Κωστα καταπληκτικο review!!!!  :thumpup: :thumpup:
κριμα για την απωλεια αλλα αυτο να'ναι μονο!!!

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #96 στις: Μαρτίου 10, 2010, 23:34 »
Κωστα μπραβο πολυ καλη παρουσιαση και το μονο που θελω να προσθεσω οσον αφορα τον 510 ατμ. οτι αμα βρεις τα κουμπια του δεν ειναι τοσο παραξενος.Χωρις να σε στεναχωρησει αυτο που θα πω,ηθελα να το αποκτησω αλλα παρατηρησα το προβλημα στο κουμπι απο ολους σχεδον που το αναφερατε και προσωπικα για μενα ειναι το νουμερο 1 στα ΗΣΑ  οποτε :bye: :bye:.
Και οσο για την απωλεια ξερω οτι στο μαγαζι σου  :laugh1: :laugh1:
ολο και κατι θα εχεις εφεδρεια. :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #97 στις: Μαρτίου 10, 2010, 23:40 »
Και οσο για την απωλεια ξερω οτι στο μαγαζι σου  :laugh1: :laugh1:
ολο και κατι θα εχεις εφεδρεια. :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Για καμιά 10ριά ζωές...  :laugh1:
Αλλά το eGo μου άρεσε εμφανισιακά και το ήθελα όταν βρίσκομαι με πελάτες.
Έχω πάντως τη μια μπαταρία ακόμη και ίσως να αγοράσω και τον κώνο κάποια στιγμή.
To ανταπτοράκι πάντως για 4075 είναι για μένα must!. Και δεν έχω άλλο...
Πρέπει να αγοράσω οπωσδήποτε.

Γιατί με τον 510 δεν μας βλέπω να αγαπιόμαστε ποτέ...  :))

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #98 στις: Μαρτίου 10, 2010, 23:48 »


Γιατί με τον 510 δεν μας βλέπω να αγαπιόμαστε ποτέ...  :))
Το μισος ειναι η μεγαλυτερη εκδηλωση αγαπης :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9606
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #99 στις: Μαρτίου 11, 2010, 00:29 »
o  4072 είναι ίδιος με τον 801 ?

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #100 στις: Μαρτίου 11, 2010, 03:14 »
Κώστα , όπως πάντα αντικειμενικός και σαφής.
Να παρατηρήσω τα εξής
Το κουμπάκι το βρίσκω βολικό αν εξαιρέσουμε ότι θα το προτιμούσα πιό απαλό στην αφή. Στο δικό μου ego δεν έχει προς το παρόν κανένα πρόβλημα.
Επειδή έχω ξεμείνει από mod ( το nikel το χάρισα στον asala , δεν αξιώθηκα ακόμα να φτιάξω άλλο και το Abetοφωνο μου έχει πρόβλημα που δεν αξιώθηκα να διορθώσω) ατμίζω αποκλειστικά με το ego  σε 901. Είμαι κατευχαριστημένος !!!  Τολμώ να πω ότι περνάω τις πιό καλές μου ατμιστικές εμπειρίες με το ego .
Το μόνο πρόβλημα που έχω επισημάνει , είναι ότι
Με επίμονο άτμισμα ( και με 901 με φίλτρο ενυδρείου αραιό)  οι διαρροές είναι αρκετές. Βέβαια δεν υπάρχει το πρόβλημα του "λερώματος" αφού ο κώνος αποδυκνείεται μεγάλη μαζώχτρα στα υγρά. Αλλά ...  οι διαρροές καταλήγουν στην μπαταρία με αποτέλεσμα να έχει μειωμένη τάση μερικές φορές. Τοποθετώ ανάποδα την μπαταρία το βράδυ για να αφήσει τα όποια υγρά. Το πρωί δουλεύει  πολύ καλα.





Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #101 στις: Μαρτίου 11, 2010, 08:58 »
Είναι ο ατμοποιητής του αρχικού πακέτου αυτός στον οποίο αναφέρεσαι ?
Εχω πάντως την αίσθηση ότι στον 510 είναι προτιμότερο να φυσάς μόνο απο την πλευρά της γέφυρας. Δεν ξέρω , ίσως είναι τυχαίο , αλλά σε δύο - τρείς περιπτώσεις που φύσηξα απο την πλευρά της μπαταρίας , ο ατμοποιητής αχρηστεύθηκε.

Ναί είναι ο αρχικός ατμοποιητής, ο οποίος είχε πολύ καλή απόδοση απο την αρχή. Βέβαια ακόμη παίζει αρκετά καλά έστω και με τη μικρή πτώση απόδοσης.
Θα σταματήσω να φυσάω απο την πλευρά της μπαταρίας, ίσως υπάρχει κάποια συνδεση...

Κώστα πολυ ωραίο review. Κρίμα για την απώλεια της συσκευής και του αντάπτορα...

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #102 στις: Μαρτίου 12, 2010, 11:35 »
καλημερα απο Βολο
λιγα λογια για το ego
κατ,αρχην ναπω οτι ειναι απο τις καλυτερες συσκευες που εχω χρησιμοποιησει,το δυστιχημα ειναι οτι αν αρχισεις να ατμιζεις με αυτην ολες οι αλλες συσκευες σου φενονται ανεπαρκης (προσωπικη μου γνωμη)οποτε εχω περιορισει το ατμισμα σε 2 μπαταριες(αλοιμονο μου αν με προδοσουν)η αυτονομια ειναι επαρκης ,εκτος απο την μια μπαταρια που νομιζω οτι καπουκουραζετε περισσοτερο απο την αλλη.Εννα προβλημα υπαρχει που δεν ξερω αν συμβαινει και σ,εσας.Μερικες φορες το κουμπι κομπλαρει και αν και το αφηνω η μπαταρια δουλευει για 30 δευτ περιπου,αυτο ξερω οτι διμηουργει προβληματα στον ατμοποιητη.Οσο για τον 510 τι να πω.... ειναι 510.
Ο ατμοποιητης που ηταν στο πακετο με παρατησε στις 10 μερες,ισως πηρε προωρη συνταξη φοβουμενος τα νεα μετρα :laugh1:
περιτο να σας πω οτι η συσκευη ρουφα υγρο σαν
π....ς
νομιζω οτι τελικα δεν θα με φθανουν τα 140 mg Ττον μηνα
αυτο που φοβομουν δεν εγινε(να ξαναρχισω το κτ στο βαπορι) ετσι αισιως κλεινω τον τεταρτο μηνα διχως ΚΑΝΕΝΑ κτ
αυτο το οφειλω και κατα εννα μεγαλο μερος σε ΕΣΑΣ


Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #103 στις: Μαρτίου 12, 2010, 14:10 »
Παράθεση
αυτο που φοβομουν δεν εγινε(να ξαναρχισω το κτ στο βαπορι) ετσι αισιως κλεινω τον τεταρτο μηνα διχως ΚΑΝΕΝΑ κτ
Μπράβο καπετάνιο
Το κουμπάκι σου είναι σίγουρα προβληματικό αφού όπως τα λες δεν σου δουλεύει και το cut off που πρέπει να έχει στα 15 δευτερόλεπτα.
Κάνε το εξής για να δεις αν δουλεύει το cut off , πάτα το κουμπί με σκέτη την μπαταρία χωρίς συνδεδεμένο ατμο , σε 15 δευτερόλεπτα πρέπει να κοπεί η λειτουργία κι ας  συνεχίζεις να πατάς το κουμπί. Επειδή έχει μόνο 1 μηνα εγγυηση , κοίτα να την αλλάξεις στη Θεσσαλονίκη.

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #104 στις: Μαρτίου 12, 2010, 14:31 »
το εχω το ego περιπου 12--13-- μερες προβλημα στο κουμπι της μπαταριας (ευτηχως ) δεν συναντησα αλλα και στο  ατομαιζερ ( δουλευει αψογα ) απλα χρησιμοποιω και τον 910  με ανταπτορα , το σημαντικοτερο ειναι η μεγαλη αυτονομια ( 5- 6 ωρες )  οπως  αναφερατε σωστα αλλα και ο κονος  που κανει πιο σφικτη την τζουρα. 
προσωπικα ειναι το καλυτερο απο ολες τις αποψεις για μενα  ΗΤ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246396 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572279 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1951 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8088 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 714 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 423 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326910 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8657 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298084 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827700 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511884 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios