vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

90 επισκέπτες, 9 χρήστες
manoslykos, camber, lidbab, georgeboy, Sergios, Jorge, maprix, bloodlessz, Alexander20

Twitter

JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #105 στις: Μαρτίου 12, 2010, 15:01 »
Μπράβο καπετάνιο
Το κουμπάκι σου είναι σίγουρα προβληματικό αφού όπως τα λες δεν σου δουλεύει και το cut off που πρέπει να έχει στα 15 δευτερόλεπτα.
Κάνε το εξής για να δεις αν δουλεύει το cut off , πάτα το κουμπί με σκέτη την μπαταρία χωρίς συνδεδεμένο ατμο , σε 15 δευτερόλεπτα πρέπει να κοπεί η λειτουργία κι ας  συνεχίζεις να πατάς το κουμπί. Επειδή έχει μόνο 1 μηνα εγγυηση , κοίτα να την αλλάξεις στη Θεσσαλονίκη.
εγω και στις δυο μπαταριες που εχω στα 15 δευτερα σβηνει και αναβει κατευθειαν χωρις να παρω το δαχτυλο απο πανω,αυτο ειναι το cutoff;

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9608
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #106 στις: Μαρτίου 12, 2010, 19:06 »
εγω και στις δυο μπαταριες που εχω στα 15 δευτερα σβηνει και αναβει κατευθειαν χωρις να παρω το δαχτυλο απο πανω,αυτο ειναι το cutoff;
ναι μετά τα 15 δευτερόλεπτα περίπου ενεργοποιείται και πάλι χωρίς να πάρεις το δάχτυλο απο πάνω

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #107 στις: Μαρτίου 19, 2010, 12:51 »
Πρωτα απ'ολα ενα μεγαλο μπραβο στον Undertaker φοβερο το βιντεο και η μουσικη υποκρουση ταιριαζει γαντι στην παρανοια των ατμιστων σαν εμας που εμμενουμε στην παραλογη (για τους αλλους) επιλογη μας να κανουμε το υγειινο και οχι το βλαβερο!!!!

Εχει δοκιμασει κανεις να βαλει το mega atomizer στο ego? Aπο χρωμα αν επιλεξω το titanium θα ειναι πολυ χτυπητο? ρωταω γιατι δεν ξερω πως ειναι απο κοντα αν και φαινεται μικρο.

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #108 στις: Μαρτίου 19, 2010, 13:00 »
Εχει δοκιμασει κανεις να βαλει το mega atomizer στο ego?
Περιμένω mega atoms και carts. Όταν έρθουν θα ανεβάσω φωτό με 2 ego δίπλα δίπλα (ένα με απλά και ένα με mega για να δούμε τη διαφορά).

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #109 στις: Μαρτίου 19, 2010, 21:17 »
Εχει δοκιμασει κανεις να βαλει το mega atomizer στο ego?
Δεν τα έχω αγαπήσει τα mega atomizer.
Σαν να έχουν ασθενέστερο χτύπημα μου φαίνεται και η ροή του υγρού δεν είναι και ότι καλύτερο.
Λόγω του μεγάλου φίλτρου το υγρό κατεβαίνει πιο αργά οπότε σε απανωτές τζούρες δεν λειτουργεί καλά.
Πάντως το υγρό το εξαντλεί όλο αλλά σιγά σιγά.
Είμαι στο δεύτερο τώρα που παίζει εναλάξ με ένα normal 510, το απλό με γεμίζει περισσότερο.
Aπο χρωμα αν επιλεξω το titanium θα ειναι πολυ χτυπητο? ρωταω γιατι δεν ξερω πως ειναι απο κοντα αν και φαινεται μικρο.
Μπορείς να πάρεις τα κομμάτια μόνο, ξεχωριστά.
μία μάυρη και μία titanium μπαταρία και κώνους αντίστοιχους.
Ετσι τα έχεις όλα ;)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #110 στις: Μαρτίου 26, 2010, 01:05 »
Είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος του ego( πως θα μπορούσα να ξεφύγω άλλωστε) ;D
Εχω να  πω ότι είναι ότι καλυτερο μου έχει τύχει. :respect:
Περίμενα πως και πως για μια συσκευή με τέτοια αυτονομία (το όνειρο των ατμιστών) :-[
Εχει γίνει το νούμερο ένα μου και έχει βγάλει εκτός ανταγωνισμού όλα τα άλλα.
Αυτά ,δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω την ευτυχία μου.
 :happy_roll_01: :happy_roll_01: :happy_roll_01:

Η μόνη μου ατυχία ήταν ο ατόμ του πακέτου που βγήκε νοκ αουτ από τη δεύτερη μέρα και ευτυχώς που είχα του bl εφεδρικούς,δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή όλοι οι ατόμ της σειράς είναι έτσι ,θα ξαναδοκιμάσω πάντως.

Καταπληκτικά τα review παιδιά,συγχαρητήρια σε όλους :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #111 στις: Μαρτίου 26, 2010, 01:15 »
Fairy,μιας και εισαι γλυκατζου απ'οτι εχω διαβασει,που να δοκιμασεις το ego με vanilla nobacco και 901 ατομ  ::)
Ολα τα $$$ ;)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #112 στις: Μαρτίου 26, 2010, 01:17 »
Δεν το συζητώ είναι μέσα στην επόμενη παραγγελία και η βανίλια και το cherry
Το έχετε δοκιμάσει???σαν καραμέλα halls με γεύση κεράσι.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #113 στις: Μαρτίου 26, 2010, 09:59 »
Δεν το συζητώ είναι μέσα στην επόμενη παραγγελία και η βανίλια και το cherry
Το έχετε δοκιμάσει???σαν καραμέλα halls με γεύση κεράσι.

και με VAPOR ACTION :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #114 στις: Μαρτίου 26, 2010, 13:30 »
σημερα το πηρα και γω.  ;D

ειναι το 1ο μου ΗΤ.
μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος, ατμιζω σα φουγαρο  :))

περισσοτρες εντυπωσεις συντομα.


θα ηταν παραλειψη να μην αναφερω την πολυ καλη εξυπηρετηση που ειχα πηγαινοντας στην αποθηκη της εταιριας.  8)

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #115 στις: Μαρτίου 26, 2010, 14:08 »
Το πρωτο σου ΗΤ το Ego???? Ε αυτο ειναι αδικια, τι να πω κι εγω η κακομοιρα που ξεκινησα με 101 και ρουφουσα με ολη μου τη δυναμη και δεν εβγαζα τιποτα, ασε μεγαλη πικρα!
Φανταζομαι εσυ με το ego θα εχεις παθει πλακα!

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #116 στις: Μαρτίου 26, 2010, 14:14 »
Το πρωτο σου ΗΤ το Ego???? Ε αυτο ειναι αδικια, τι να πω κι εγω η κακομοιρα που ξεκινησα με 101 και ρουφουσα με ολη μου τη δυναμη και δεν εβγαζα τιποτα, ασε μεγαλη πικρα!
Φανταζομαι εσυ με το ego θα εχεις παθει πλακα!
διαβασα το φορουμ, ρωτησα και 1-2 ατομα και το αποφασισα. Δε μπορω να πω οτι εχω παθει πλακα, ειναι το 1ο που δοκιμαζω. Προς το παρον θα ελεγα οτι ειμαι ευχαριστημενος. Το σημαντικο για μενα ειναι οτι αυτη τη στιγμη δε νιωθω την αναγκη να αναψω ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #117 στις: Μαρτίου 26, 2010, 14:19 »
ΒΡΕ ΣΕΙΣ....ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ.....ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑΙΖΕΡ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ ΠΕΙΡΑΤΕ?βρε να μην προλαβω κανενα....

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9608
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #118 στις: Μαρτίου 26, 2010, 14:28 »
ΒΡΕ ΣΕΙΣ....ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ.....ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑΙΖΕΡ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ ΠΕΙΡΑΤΕ?βρε να μην προλαβω κανενα....
είναι πάνω από δύο εβδομάδες που έφυγαν όλα  8)

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JOYE eGo από NOBACCO [ΚΡΙΤΙΚΗ]
« Απάντηση #119 στις: Μαρτίου 26, 2010, 14:48 »
ναι δεν εχουν, απο βδομαδα ειπαν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 1 123 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:29
από Tem
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 119 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:22
από Tem
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1876 247529 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:21
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572703 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2108 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8236 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122786 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 800 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 505 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327383 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8875 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298496 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140